Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    patlicammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
    gezmek istoyom yafff ..
    yok gezecek kimse )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    bugün benim arka tekere vida girmiş..
    serviste otururken fark ettim şansa bak
    hemen orda fitil ettılar..
    sizce fitil saglıklımıdır

---------- Post added at 23:19 ---------- Previous post was at 23:15 ----------

ayrıca içine ilaçta sıktılarr..zar gibi sarıyomuş.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün benim arka tekere vida girmiş..
    serviste otururken fark ettim şansa bak
    hemen orda fitil ettılar..
    sizce fitil saglıklımıdır
    Benim motoru götürdüğüm bi ustaya ustam buna tubeless olur mu demiştim boşver tubeless'i tubeless'ler patladığında fitillerin yapışkanı yağmurda eriyo hava kaçırmaya başlıyo demişti.

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    yani yamamı yaptırayım ???
    varmı bildigin usta yapa yapabilecek ???

Motosikleti
    ha yama, ha fitil ne farkı var ? farkı varsa ben bilmiyorum.

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    fitil dıştan atılıyo..
    yama içten normal yama yapılıyo..
    benimkinin içine ilaçta sıktılar

handsome3272 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MFH 2010
    Arkadaşım kesinlikle lastiklerinize fitil attırmayın ugraşsın adama söleyin söksün tekeri yama yapsın.Fitil lastiklerin ömrünü kısaltır ben
    traktörden biliyorum lastikci dedi fitil atcam babamı aradım sövmeye başladı :D dedi yama yapsın getirtmesin beni oraya. Benim motosikletimin tekeri tube typre yani şambriyelli tubeless yaptırmayı düşünüyorum cuma günü irc marka mb 79 almayı düşünüyorum

bulabilirsem.Bugün amcam gelmişti lasitigimi burgulu civi girdi onu yaptık patlaktı.Amcamda babamı caydırmaya calısıyor tubeless daha

kötü şambriyelliyi cok ararsın felan dedi yanlardan kaçırır 2,75 17 inç lastikte kimse tubeless takmıyor dedi kafam allak bullak oldu tubeless

takmalımıyım cantlaırm çelik 5 kollu telliye takılmıyor zaten benim jantıma uyar benim motora görede lastik var tubeless olmazsa adamlar

niye çıkarsınlar ki dimi.
    Ne Mutlu Türküm Diyene

depoyu fullerken km yi sıfırlamıştım 210 km olunca tekrar fulledim ve 5.75 litre benzin aldı. yani 100 kmde 2,8 litre yakıt yakmış. üstelik motoru devirli kullanmıştım. motor 100 ü geçmiyor ama yakıt iyi. az yaktığı içinmi gitmiyor meret anlamadım.

Motosikleti
    Alıntı handsome3272 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım kesinlikle lastiklerinize fitil attırmayın ugraşsın adama söleyin söksün tekeri yama yapsın.Fitil lastiklerin ömrünü kısaltır ben
    traktörden biliyorum lastikci dedi fitil atcam babamı aradım sövmeye başladı :D dedi yama yapsın getirtmesin beni oraya. Benim motosikletimin tekeri tube typre yani şambriyelli tubeless yaptırmayı düşünüyorum cuma günü irc marka mb 79 almayı düşünüyorum

bulabilirsem.Bugün amcam gelmişti lasitigimi burgulu civi girdi onu yaptık patlaktı.Amcamda babamı caydırmaya calısıyor tubeless daha

kötü şambriyelliyi cok ararsın felan dedi yanlardan kaçırır 2,75 17 inç lastikte kimse tubeless takmıyor dedi kafam allak bullak oldu tubeless

takmalımıyım cantlaırm çelik 5 kollu telliye takılmıyor zaten benim jantıma uyar benim motora görede lastik var tubeless olmazsa adamlar

niye çıkarsınlar ki dimi.
    Cub'lara tubeless lastik takmak için yanakların kenarına yapışkan sürülüyo diye duymuştum. Heralde çok verimli olmuyo ki jantla lastik arasına yapışkan sürüyolar.

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    Alıntı gokhanbeyaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    depoyu fullerken km yi sıfırlamıştım 210 km olunca tekrar fulledim ve 5.75 litre benzin aldı. yani 100 kmde 2,8 litre yakıt yakmış. üstelik motoru devirli kullanmıştım. motor 100 ü geçmiyor ama yakıt iyi. az yaktığı içinmi gitmiyor meret anlamadım.
    bu motor mu 100 ü geçmiyor bi karbüratör ayarı yaptır derim 140 ı buluyo diyolardı hatta ben 100lükle yokuş aşağı 110 yaptığımı biliyom

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    arkadaşlar, ön sinyalleri değiştireceğim küçükleri ile fakat nereden alabilirim. değiştirenler yardımcı olabilir misiniz?

Motosikleti
    Mondial 125 MH DRİFT
    s.a beyler ben motoru alalı 2.5 ay oldu 3000 km deym aldıgımdada ilk bakımdada dun arka balatayı degıstırdım onada ragmen arka frenım tutmuyor. Sizdede aynı sorun varmı yksa bizim bu servis beni kahalemi almıyor ? Frene basınca sadece kıtlıyor ve cok sert yardımcı olursanız sevınırım

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    Alıntı 4Apachi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a beyler ben motoru alalı 2.5 ay oldu 3000 km deym aldıgımdada ilk bakımdada dun arka balatayı degıstırdım onada ragmen arka frenım tutmuyor. Sizdede aynı sorun varmı yksa bizim bu servis beni kahalemi almıyor ? Frene basınca sadece kıtlıyor ve cok sert yardımcı olursanız sevınırım
    balatayı çok erken degişmişsiniz

3000 km de balata degişmezki servis bira acele etmiş
    arka firen ayarını sizde yapabilirsiniz,
    orda bi vida var onu biraz gevşetin..

Motosikleti
    Mondial 125 MH DRİFT
    Ben değiştirin demedim zaten servis saolsun kendi kafasına değiştirmiş

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    Alıntı 4Apachi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben değiştirin demedim zaten servis saolsun kendi kafasına değiştirmiş
    bende sen degiştirdin demedim zaten )
    dedigimgibi arkada firen demirinde bir vida var o vidayı bira gevete bilirsin..ü
    birden kapıyosa

Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    merhaba arkadaşlar şımdi asya cub motorum var 2-3 ay sonra mondial drift yada yamaha ybr almak istiyorum drifin + ve - lerini paylaşırsanız çok mutlu olurum son olarak ybr eski kasa ile karşılaştırabilirmisiniz kalın sağlıcakla

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı DarkSeleCT93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar şımdi asya cub motorum var 2-3 ay sonra mondial drift yada yamaha ybr almak istiyorum drifin + ve - lerini paylaşırsanız çok mutlu olurum son olarak ybr eski kasa ile karşılaştırabilirmisiniz kalın sağlıcakla
    Yamahadan daha karizmatik
    direksiyonu bmx direksiyonu değil harbi racing gidonu
    cc olarak daha yüksek
    yamaha sahibi ile karşılaşırsan bakmadan edemiyo,acaba 1500 daha az verip bundanmı alaydım diyo
    siyah rengi çok karizmatik tavsiye ederim.
    son olarak önemli olan ve en büyük etken ilk başta kullanıcıdır.marka farketmez.motosiklet zevk işidir.parana ve zevkine uyan,ilk bindiğinde iyiki almışım dediğin motosiklet sorun çıkartmaz.bunun sonu yoktur.her cc yükseltişinde altındaki motor belli bi zaman sonra sana yetersizdir ve kusurludur.Drifti tavsiye ederim.Yamahanın tipi benim hoşuma gitmedi dirifte nazaran.hoşuma gitmeyen şeyde ne yapsa yaranamaz bana.İmkanın olursa Drift kullanmanı öneririm.Daha sonrada yamaha.ikinci el alacaksanda bildik motor almanı öneririm.

Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamahadan daha karizmatik
    direksiyonu bmx direksiyonu değil harbi racing gidonu
    cc olarak daha yüksek
    yamaha sahibi ile karşılaşırsan bakmadan edemiyo,acaba 1500 daha az verip bundanmı alaydım diyo
    siyah rengi çok karizmatik tavsiye ederim.
    son olarak önemli olan ve en büyük etken ilk başta kullanıcıdır.marka farketmez.motosiklet zevk işidir.parana ve zevkine uyan,ilk bindiğinde iyiki almışım dediğin motosiklet sorun çıkartmaz.bunun sonu yoktur.her cc yükseltişinde altındaki motor belli bi zaman sonra sana yetersizdir ve kusurludur.Drifti tavsiye ederim.Yamahanın tipi benim hoşuma gitmedi dirifte nazaran.hoşuma gitmeyen şeyde ne yapsa yaranamaz bana.İmkanın olursa Drift kullanmanı öneririm.Daha sonrada yamaha.ikinci el alacaksanda bildik motor almanı öneririm.
    saol arkadaşım yakıtı konforu yol tutuşu nasıl

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    sürüş zevki mükemmel.bendede cup vardı.arada dağlar kadar fark var.fiyatı cazip.daha rodajda olduğundan yakıt için kesin bişey diyemem.40 tl lik benzin aldım şu an 235 km de hala var.ama zevkinden benzin parasını bile düşünmezsin.lastikler çoğu motorda olduğu gibi ıslak yolda malesef iyi değil.seriliği mükemmel.anında hızlanıyo.modifiye için biçilmiş kaftan.işçilik kalite mondialin önceki modellerinden kat kat iyi.ama her zaman dediğim gibi kullanıcı çok önemli.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:13 ----------

unutmadan titreşim hiç yok.en iyi tarafı da bu

yakıtı önceden yazmıştım bakabilirsin, birde belirtmk isterimki 700 km den sonra lastiklerin yol tutuşu çok arttı. ilk zamanlar neyd öyle ya buzda geziodum sanki yakıt iyi sürat olarak bişey demek istemiyorum, titreşimi şu aralar hissetmeye başladım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)