Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    inşallah ama ben benim motora bi türlü alıcı bulamadım yahu :(
    satsam da abisini alsam
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Alıntı mehmetay18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sagolasın hepimizin tekeri düz bassın.. kazasız belasız nice km.ler yapalım inş.
    Maşallah arka teker, tank pad ve egzoz on numara olmuş.İnşallah nice kmlere

---------- Post added at 14:32 ---------- Previous post was at 14:30 ----------

Alıntı eray_uluyazı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inşallah ama ben benim motora bi türlü alıcı bulamadım yahu :(
    satsam da abisini alsam
    Eray, kawasaki ninja 250r al sakın 250 ssde başka markaya gitme

mehmetay18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Thriller
    Alıntı leons adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler begenmene sevindim, ama öntekeri beğenmedinmi peki
    Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.

Motosikleti

---------- Post added at 14:32 ---------- Previous post was at 14:30 ----------

Eray, kawasaki ninja 250r al sakın 250 ssde başka markaya gitme
    SS almicam yaaa mondial MR 250 destro alcam inşallah

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    mehmet tekerin düz bassın arkadasım..şu egzoz nasıl bişidir..ses bakımından performans bakımından..fiyat bakımındann..yakışmış motora.

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    teşekkürler begenmene sevindim, ama öntekeri beğenmedinmi peki
    ikiside aynı zaten :D

haa oda olur touring diyorsan tmmdır sakın gidipte cbf250 ybr250 alayım deme

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Motor sahane eksoz bahane ama o egsozdan bende istiyom kazasiz suruslere mehmet kardes

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:58 ----------

O ledlerden takacagim umit ama once canta 2-3 ay bi sikisikligim var ondan sonra insallah motora aksesuar isine girisecegim birde ust ekipmanlari yenileyecegim kask dizlik eldiven falan hatta ikiser tane temmuzdan sonra esime ve kendime:-):-):-)

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:02 ----------

Alıntı savatage adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    9 kasım 2011de aldım motoru sol ön sinyalin yanmaması dışında hiçbir sorun çıkarmadı onu da servis hemen değiştirdi
    15 gun once drift aldim ammada cok naylon takmislar motora sok sok kolum agridi nedense baska da sorun cikmadi motorumda

Motosikleti
    ikiside aynı zaten :D

haa oda olur touring diyorsan tmmdır sakın gidipte cbf250 ybr250 alayım deme
    yaaa aslında ikinci el temiz CBF 250 yada YBR 250 güzel motorlar ama ben su soğutmalı istiyorum. biliyorum onlarda uzun yolda sıkıntı yaratmaz ama sıfır olsun inciğini cinciğini ben bileyim

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Alıntı scooterist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen bu motoru aldına göre zenginsin
    Usta bilip bilmeden konuşuyorsun sana dunyada hangi motorda ne var ne yok tek tek anlatırım bütün boş zamanlarımıda serviste geçiriyorum benim anladığım sen özentisin bu forumda çevremde kaç kişi buyuk motorunun yanında mondiale biniyor bil bilsen sen git ybr al bir ön çamurluk 200 tl o zaman dersin benmiyim zengin bu adamlarmı bu motoru pert edecek daha adam görmedim benim motorum hiç rodaj görmedi aldım alalalı hep tapa gaz ve motorda bir şey yok tek teker desen ben yapamıyorum ama özellikle bir kardeşimize yap diye veriyorum sen yap balaım ybrleyle cbf le artık neyle yaparsan haaaa şimdi deme bana köylüler mnanyak eker yapıyor diye
    benden sana tavsiye bu motoru boşu boşuna kötüleme bu motor ybrdende cbftende ucuz ve onlar kadar iyi merak etme
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    Hero Thriller
    Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mehmet tekerin düz bassın arkadasım..şu egzoz nasıl bişidir..ses bakımından performans bakımından..fiyat bakımındann..yakışmış motora.
    selamlar ümit dostum
    egzost ses yada performans egzostu değil, arkadaşımın hyo gt250R motoru var, ona yoshimura egzost taktırınca ondan çıkan orjinal egzostu benimkine taktırdım.. sadece görsel olarak hoş olacağını düşündüm ve bizim orjinal egzostlardan çok daha sağlam olduğu için taktırdım bunu.
    ama ses sanki azıcık daha toklaştı gibi

---------- Post added at 18:42 ---------- Previous post was at 18:40 ----------

Alıntı burdurlu1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor sahane eksoz bahane ama o egsozdan bende istiyom kazasiz suruslere mehmet kardes
    Sagol dostum teşekkürler.. hemen bi tane gt250R olan biriyle arkadaşlık kur ve motoruna akropoviç yada yoshimura taktırması için onu gaza getir

---------- Post added at 18:45 ---------- Previous post was at 18:42 ----------

Üstad işine karışmak gibi olmasın ama Hyosung GT250 comet MR250 ile aynı cüssedeler neredeyse, bence gt250yi de değerlendir.. Emin ol boş makina değil..

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Bizim memleket ufak kardeaim oyle gt250leri bulmak nerdeyse imkansiz sadece sayili kisilerde 250cc yada ustu motor var ne yapalim belki bir ara denk gelir artik:-(:-(:-(

Motosikleti
    Hero Thriller
    Bizim memleket ufak kardeaim oyle gt250leri bulmak nerdeyse imkansiz sadece sayili kisilerde 250cc yada ustu motor var ne yapalim belki bir ara denk gelir artik:-(:-(:-(
    umarım yakın zamanda denk düşürürsün bir tane.. belki başka alternatiflerde olabilir..
    birkaçyıl evvel gelmiştim memleketinize, merkezde bir arkadaşımın düğünü için, ufak ama şirin biryerdi.. misafirperverliklerinden çok memnun kalmıştım ayrıca

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    umarım yakın zamanda denk düşürürsün bir tane.. belki başka alternatiflerde olabilir..
    birkaçyıl evvel gelmiştim memleketinize, merkezde bir arkadaşımın düğünü için, ufak ama şirin biryerdi.. misafirperverliklerinden çok memnun kalmıştım ayrıca
    musafirperverlik yonunden simdiye kadarki gezdigim yerler icinde ovunmek gibi olmasin ama memleketim bir numaradir
    insallah yolun birdaha duser o zaman unutmaki bir kapi daha var ziyaret edecegin

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:41 ----------

Arkadaslar biliyorsunuz motorum yeni ve rodajda su ana kadar sadece ilk aldigimgun 48liralik benzin aldim su an 342 km oldu yani 14 kurus falan yakiyor ve hala kullaniyorum.. Artik yolda kalmayayim diye bugun tekrar benzin alacagim tabi kesin bi olcum degil (((bazi anlamayanlar icin aciklik getireyim BENZİN BİTERSE YOLDA KALMAYAYİM DİYE ARİZADAN DEGİL YANİ)) sanirim msj yerine ulasti

Motosikleti
    125 MH DRİFT
    mrb arkadaşlar dün bende drift aldım iymi yaptım kötümü yaptım zaman gösterecek
    14000 km de2011 model 1750 tl ye aldım km fazla biliyorum
    bi sorum olacak karburotör de benzin musluğu tarafında jikle var galiba siyah bi parçası var üç konumlu yukarı orta aşağı hangi konumda olması gerekli.en üst konumda motor stop ediyor.

Motosikleti
    Hero Thriller
    musafirperverlik yonunden simdiye kadarki gezdigim yerler icinde ovunmek gibi olmasin ama memleketim bir numaradir
    insallah yolun birdaha duser o zaman unutmaki bir kapi daha var ziyaret edecegin
    eyvallah dostum teşekkür ederim..

---------- Post added at 20:59 ---------- Previous post was at 20:56 ----------

Alıntı semaerdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb arkadaşlar dün bende drift aldım iymi yaptım kötümü yaptım zaman gösterecek
    14000 km de2011 model 1750 tl ye aldım km fazla biliyorum
    bi sorum olacak karburotör de benzin musluğu tarafında jikle var galiba siyah bi parçası var üç konumlu yukarı orta aşağı hangi konumda olması gerekli.en üst konumda motor stop ediyor.
    motorunuz hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın..
    jiklenin normalde kapalı konumda aşağıda olması gerekir, en üst konumda motor sıcak olduğu için boğulur ve stop eder, ancak soğuk havalarda ve sabahları üst konumda çalıştırırsanız stop etmeyecektir, ne zaman motor ısınır ve harekete geçersiniz o zaman açık olursa yine stop eder..

---------- Post added at 21:02 ---------- Previous post was at 20:59 ----------

Arkadaslar biliyorsunuz motorum yeni ve rodajda su ana kadar sadece ilk aldigimgun 48liralik benzin aldim su an 342 km oldu yani 14 kurus falan yakiyor ve hala kullaniyorum.. Artik yolda kalmayayim diye bugun tekrar benzin alacagim tabi kesin bi olcum degil (((bazi anlamayanlar icin aciklik getireyim BENZİN BİTERSE YOLDA KALMAYAYİM DİYE ARİZADAN DEGİL YANİ)) sanirim msj yerine ulasti
    yedek depo bugünler için değilmidir zaten musluğu çevirebilirsin gerektiği zaman..

Motosikleti
    125 MH DRİFT
    eyvallah dostum teşekkür ederim..

---------- Post added at 20:59 ---------- Previous post was at 20:56 ----------

motorunuz hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın..
    jiklenin normalde kapalı konumda aşağıda olması gerekir, en üst konumda motor sıcak olduğu için boğulur ve stop eder, ancak soğuk havalarda ve sabahları üst konumda çalıştırırsanız stop etmeyecektir, ne zaman motor ısınır ve harekete geçersiniz o zaman açık olursa yine stop eder..

CVP İÇİN TEŞEKKÜRLER ARKADAŞIM ORTA KONUMDA TUTUYORDUM BEN
    İZMİR DEN ARKADAŞ VARSA BENİM MOTORU Bİ DENEMESİNİ ÇOK İSTERİM GARİP SESLER GELİYOR MOTOR KISMINDAN MOTOSİKLETCİYE GİTMEDİM DAHA PARAM KALMADI BU AY DAHA ÖNCE SCOOTERİM VARDI BUNDAN PEK ANLAMIYORUM.

Motosikleti
    Hero Thriller
    aktarma zinciriniz gevşekse onun sesi olabilir, yada egzantrik zincirindede problem olabilir, geçen servise gittiğimde usta söylemişti bu modellerde egzantrik zinciri bazen problem yapıyor diye, ama yolda bırakmazmış

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    hayırlı olsun
    motor durduğu yerdemi haraket ederkenmi ses geliyor
    haraketli iken se aktarma organlarındandır yok motor hareketsiz iken ses geliyorsa bu ciddi olabilir eksantrik ile yada supaplarla ilgili bir sorun vardır
    motor iyice ısınıca tekrar çalışmakta zorlanıyormu?

---------- Post added at 22:14 ---------- Previous post was at 22:04 ----------

bugün motorum 600 km oldu ustaya sordum hangi yağı alayım dedim 15w 50 dedi bende ohha dedim
    bu ilk bakımda neler yapılıyor bu merete yağı sadece 25m mobil full syntetic 4t racing moto
    birde benim motordamı yoksa el ayak alışkanlığındanmı vites 1 den 2 ye geçerken hep boş vitese geçiyorum bu yüzden çok konturpiyede kalıyorum
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

Motosikleti
    125 MH DRİFT
    [QUOTE=c90;2645792]hayırlı olsun
    motor durduğu yerdemi haraket ederkenmi ses geliyor
    haraketli iken se aktarma organlarındandır yok motor hareketsiz iken ses geliyorsa bu ciddi olabilir eksantrik ile yada supaplarla ilgili bir sorun vardır
    motor iyice ısınıca tekrar çalışmakta zorlanıyormu?[COLOR="Silver"]

durduğunda ses yok çalışıyor sorunsuz yürüken ses var bu ses normal olabilir bilmiyorum dedimya dün aldım huyunu suyunu bilmiyorum
    ısınınca sorun yok çalışmasında motorun huyunu suyunu bilen biri binse bi turda anlar ne var ne yok.

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    1 zincir yağsız gevşek olabilir
    2 zincir dişli ön arka artık ömrünü bitirmiş olabilir bu iki şıkkı göz ve elle muayene ile tespit edilebilir
    yada güvenilir bir usta arayıp ona gösterin şanzumanda problem olabilir buda inşallah değildir
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)