Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    sağolun 110tl ye sattım
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    Alıntı c90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağolun 110tl ye sattım
    ooo iyi fiyata satmıssın valla o lastikleri..

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Merhaba arkadaşlar, foruma yeni üye oldum adım Ahmet.
    İstanbul Kurtköy de oturuyorum. İşe gidip gelmek ve en büyük hobim olan model helikopter için bir araca ihityacım vardı. En sonunda motor almaya karar verdim.

Bende yeni 125 Drift alanlardanım. Motoru henüz teslim almadım, inşallah bu hafta testlim alıcam.
    Önce Honda CB 125 in üstüne bindim ve ayaklarım yerle temas etmedi, boyum 1,65 ve CB 125 ilk motorum olmasına rağmen bana iyi hissettirmedi. Sonra bu motorun üstüne bindim ve beni çok etkiledi. Aldığım motor bayide 2011 model olan versiyon, 2011 olduğundan fiyatıda uygun geldi. 2650 TL ye aldım. Buyrun resimleri.

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    hayırlı olsun ..hoşgeldin aramıza..tekerin düz bassın

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Amin kardeşim Cümlemize

savatage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDiAL 125 MH DRIFT
    beyler 1 saat önce nazilli-denizli yolculuğumu tamamladım saat tutmayı unuttum sanırım 1 saat 10 dakikada denizli'deki eve geldim, motor tık demedi 135i gördüm

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:34 ----------

yolda durup bi telefon görüşmesi yapmıştım o arada çektim

[IMG][/IMG]

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Alıntı savatage adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler 1 saat önce nazilli-denizli yolculuğumu tamamladım saat tutmayı unuttum sanırım 1 saat 10 dakikada denizli'deki eve geldim, motor tık demedi 135i gördüm

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:34 ----------

yolda durup bi telefon görüşmesi yapmıştım o arada çektim

http://<a href="http://bit.ly/c25MCx...93.jpg</a></a>
    maaşallah kardeşim, gri renkte çok yakışıyormuş bu motora

savatage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDiAL 125 MH DRIFT
    evet gri ve siyah birbirini güzel tamamlıyor

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    arkadaşlar yok mu etrafında drift almak isteyen arkadaşı olan
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

japan_rules - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    25.000 km tecrübeden sonra birazda araba..
    Alıntı ahmet.goktas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, foruma yeni üye oldum adım Ahmet.
    İstanbul Kurtköy de oturuyorum. İşe gidip gelmek ve en büyük hobim olan model helikopter için bir araca ihityacım vardı. En sonunda motor almaya karar verdim.

Bende yeni 125 Drift alanlardanım. Motoru henüz teslim almadım, inşallah bu hafta testlim alıcam.
    Önce Honda CB 125 in üstüne bindim ve ayaklarım yerle temas etmedi, boyum 1,65 ve CB 125 ilk motorum olmasına rağmen bana iyi hissettirmedi. Sonra bu motorun üstüne bindim ve beni çok etkiledi. Aldığım motor bayide 2011 model olan versiyon, 2011 olduğundan fiyatıda uygun geldi. 2650 TL ye aldım. Buyrun resimleri.

http://d1204.hizliresim.com/w/9/480yu.jpg

http://d1204.hizliresim.com/w/9/480zf.jpg

Ahmet hayırlı olsun, hoşgeldin

kayışdağındaki servisten aldın galiba bende orada inceleme fırsatı bulmuştum, sahibi çok iyi biri, ve cidden piyasada gördüğüm en sağlam ustadır ustası baya bi işimizi çözdüler sağolsunlar.

bende mh düşünüyorumda senin motoru inceledim demek geçen hafta

Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    Ahmet hoş geldin Allah saklasın
    2011 olduğu belli yangrenajların boyalı benim ki 2012 boyasız bagalit idi bende karbon yaptırdım

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Alıntı ahmet.goktas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amin kardeşim Cümlemize
    hosgeldin motoru hayirli yolun acik olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:05 ----------

Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tesekler valla beya ugraştım 3 gün izinliydim sürekli bunla ugraştım..tam yaptım derken farklı bişi geldi aklıma onu yaptımm..bu son hali daha elimi sürmem
    umit nasilsin senden bisi istiyecegim arkaya canta taktiracagimama alt tarafindaki cantayi koydugumuz demir parca kucuk olan memleketimde yok oralarda ne kadar biliyorsan bi soyleyiversen bir de internetten aliniyorsa adres falan link eder misin
    simdiden tesekkur ettim

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:11 ----------

Arkadaslar bu arada plaka islemini de hallettim sigortaci arkadasa bi yemek ismarladik sigortasi dosyasi yemegi 55 liraya patladi(42lira sigorta+13lira yemek) trafik tescile dosyayi verdim 135.5liracikta o istedi polis amca bu seferlik senden olsun dedim daha o kampanya baslamadi dedi.:-):-) en son olarak da 12.5 lirada plaka cikarma teneke parcasina verdik iste yani arkadaslar bugun itibari ile guncel olarak yemek dahil 203liraya plaka halloldu artik gonul rahatligiyla binebilirim
    merak edenlere bilgi olsun diye paylasmak istedim

yolunuz acik korumaniz tam olsun

slm arkadaşlar dostlar bende bir dirift sahibiyim artık sucuter kullanıcısıydım önceleri dirift aldım ama hala sucuter kullanıcısıyım çünkü hiç vitesli motor kullanmadım alalı 1 hafa oldu 60 km yol yaptım yokuşta durmak kabus bana alışırız herhalde

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Alıntı kemoti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar dostlar bende bir dirift sahibiyim artık sucuter kullanıcısıydım önceleri dirift aldım ama hala sucuter kullanıcısıyım çünkü hiç vitesli motor kullanmadım alalı 1 hafa oldu 60 km yol yaptım yokuşta durmak kabus bana alışırız herhalde
    sccooter ayri bi hastalik vitesli ayri ama ikiside tadindan yenmez alisirsin arkadasim hayirli olsun

Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    dururken sağ ayağını sürekli frende tutmaya alış
    kalkarken de önfren ve sonra vites kalkış basit pratik yap 1-2 kere alışırsın

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    Alıntı burdurlu1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hosgeldin motoru hayirli yolun acik olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:05 ----------

umit nasilsin senden bisi istiyecegim arkaya canta taktiracagimama alt tarafindaki cantayi koydugumuz demir parca kucuk olan memleketimde yok oralarda ne kadar biliyorsan bi soyleyiversen bir de internetten aliniyorsa adres falan link eder misin
    simdiden tesekkur ettim

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:11 ----------

Arkadaslar bu arada plaka islemini de hallettim sigortaci arkadasa bi yemek ismarladik sigortasi dosyasi yemegi 55 liraya patladi(42lira sigorta+13lira yemek) trafik tescile dosyayi verdim 135.5liracikta o istedi polis amca bu seferlik senden olsun dedim daha o kampanya baslamadi dedi.:-):-) en son olarak da 12.5 lirada plaka cikarma teneke parcasina verdik iste yani arkadaslar bugun itibari ile guncel olarak yemek dahil 203liraya plaka halloldu artik gonul rahatligiyla binebilirim
    merak edenlere bilgi olsun diye paylasmak istedim

yolunuz acik korumaniz tam olsun
    o bagaj demirinin fiyatı 40 ile50 lira arasında degişio..
    nettende satın alabiliyosun..google yazarsan motor bagaj demiri diye çıkar satıcı şirketler..
    tabi benden istersen gönderebilirim

---------- Post added at 22:52 ---------- Previous post was at 22:50 ----------

dururken sağ ayağını sürekli frende tutmaya alış
    kalkarken de önfren ve sonra vites kalkış basit pratik yap 1-2 kere alışırsın
    yokuşta kalkarken ön frenikullanırsan motor geri kaçacaktır..çünkü ön tekerin yokuştaa yere teması az oluyor ve kayarak geri kaçıyo

---------- Post added at 22:55 ---------- Previous post was at 22:52 ----------

o bagaj baglama demirinden mutlaka al..yoksa suankine baglarsa üstündeki demire benzeyen şey hemen kırılıyo..
    artı o aldıgını takarken biraz egmen gerekebiliyo..
    cuk diye oturmuyo yanii
    servise getirirsin orda takarlar 2 dakka.
    servise sordunmu orda olabilir

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Tamam kardes netten bi bakayim bulamayacak olursam yada kafama yatmazsa senden isteyeyim cok sagol yine haber ederim

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Alıntı japan_rules adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahmet hayırlı olsun, hoşgeldin

kayışdağındaki servisten aldın galiba bende orada inceleme fırsatı bulmuştum, sahibi çok iyi biri, ve cidden piyasada gördüğüm en sağlam ustadır ustası baya bi işimizi çözdüler sağolsunlar.

bende mh düşünüyorumda senin motoru inceledim demek geçen hafta
    Ahmet hoş geldin Allah saklasın
    2011 olduğu belli yangrenajların boyalı benim ki 2012 boyasız bagalit idi bende karbon yaptırdım
    hoşbulduk arkadaşlar. Çok teşekkür ederim, Binicez bir alamete hadi bakalım

mehmetay18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Thriller
    Selamlar arkadaşlar, ben mehmet, ist.beylikdüzünden. 29 yaşındayım.. forumu çaktırmadan takip ediyorum,yazmak bu güne kısmet oldu, birkaç arkadaş oldukça iyi götürüyosunuz topiği maşallah Geçen eylül ayında gv250mi sattıktan sonra, köşede bulunsun diye bende bi drift almıştım.. gri renk olanını.. araya soğuklar girdiği içinde hiç binmedim, önceki hafta çıkartabildim nihayet, bakım yaptırdım, lastiklerini michelin yaptım, kappa çanta ve bagaj demiri taktım, koruma demiri taktırdım bi tanede tank pad yaptım depoya ve kullanıma hazır hale getirdim.. 1000 km. den fazla yol yaptım, geçen hafta km.telimde problem oldu km. bi çalışıyo bi çalışmıyor, servise gittim farı falan söktü bişeyler yaptı halletti, tekrar yola çıktım yine çalışmıyo :S 800 küsür km.de kaldı motorum.. havalar yine yağışlı, biraz ısınsın resimlerinide çekip paylaşacağım sizlerle.. hepinizi saygıyla selamlıyorum.. Kazasız sürüşler..
    Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.

bende 2.ci el buldum güzel hoşuma giddi 150 likleride güzel ama jant ve koltuk deyişik o yüzden sevmiyorum beyaz daha çok hoşuma gidiyor ama gri buldum uygun yer sorunu var biraz ama güzel tabiki alanlar bilgi paylşassa güzel olur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)