Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    takım olarak sök tak hariç 130-140 gibiydi en son şimdi ne bilmiyorum
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondial mh 125 drift
    sizde değiştirdinizmi

Motosikleti
    Cbr250R
    Tamam süsleyelim motorları burda herkz resmini eklesin sonra birinci motoru seçeriz tabii belo abinin jüriliğnde :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:05 ----------

savatage allah kazasız belasız sürmeni nasip etsin çok temiz kaç km.de sorması ayıp

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:08 ----------

bi sanal mağazada prelli mt 65 takım 70 lira diyo doğru mu acaba ?

Slm arkadaşlar bende aranıza katıldım drif sahibi olarak ;-)

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    herşeyi güzelde kafası gövdeye göre biraz küçük değil mi ya

üstündeki lastikler berbat daha kalın lastik takılabilirmi

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Alıntı furkanmzrk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizde değiştirdinizmi
    Aldıktan 3 ay sonra lastikleri 7 ay sonrada zinciri degiştirdim

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:47 ----------

Alıntı YALNIZLIK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaşlar bende aranıza katıldım drif sahibi olarak ;-)
    hoşgeldiniz

Evet mt65 infiyatı 70 tl olabilir
    Mt 65 in arka tekerleginin yere basması daha fazadır
    elverengin@gmail.com

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    motorumu sattım..şimdi dirift arayışı içindeyim..ikinci el ..alırken nelere dikkat etmem konusunda bana yardımcı olurmusunuz arkadaslar

---------- Post added at 12:26 ---------- Previous post was at 12:11 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...74922428/detay
    bu ilanda bi motor var 2000 liraya veriyo..yanlız bu motorun kitapçıgı kaybetmiş garanti kagıdı ile beraber..bu bi sorun olurmu ??bir tanede siyay motor var ama ben gri istiyorum ikisi arasında kaldım

savatage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDiAL 125 MH DRIFT
    sağo hope x 480 km'de kasım ayında aldım ben başka şehirde olduğum için binemiyorum ama 2 hafta sonra yanıma getircem. haziran ayında ben de lastik ve zincir değiştiricem sonra aksesuar süsüsleme filan yaparım

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorumu sattım..şimdi dirift arayışı içindeyim..ikinci el ..alırken nelere dikkat etmem konusunda bana yardımcı olurmusunuz arkadaslar

bu ilanda bi motor var 2000 liraya veriyo..yanlız bu motorun kitapçıgı kaybetmiş garanti kagıdı ile beraber..bu bi sorun olurmu ??bir tanede siyay motor var ama ben gri istiyorum ikisi arasında kaldım
    Kitapçık okadar önemli degil önemli olan bakımların nette girilmiş ve frmların size verilmiş olması şimdiden iyi günlerde güle güle kullanman dilegiyle
    elverengin@gmail.com

askere gidecek ama takas olur diyo cbf ya da ybr ile çelişki var mesajda iyice araştır bence. motorun bi yeri patlak olmasın.

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Alıntı mavimotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    askere gidecek ama takas olur diyo cbf ya da ybr ile çelişki var mesajda iyice araştır bence. motorun bi yeri patlak olmasın.
    +100000 diikatin süpermiş
    elverengin@gmail.com

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı savatage adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim eray çok seviyorum onu, kursattekin bende fotoğraf çok ama görgüsüzlük etmemek için koymuyorum son bir tane daha koyayım

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:31 ----------

fotoğraftaki babam kendisi de acemi motorcudur babamın boyu 165 cm mh drift'in üstüne hiç çıkmamış arkadaşlar için motorun boyutunu anlamalarına yarıdmcı olur sanırım

http://<a href="http://bit.ly/c25MCx...q7.jpg</a></a>
    abi insan biraz utanır be bu resmi bu hale getirirken.ne bilim adam ne hale gelmiş.için hiçmi sızlamadı yazık günah sil su fotoyu.walla benim içim birtuhaf oldu
    birGarip..

savatage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDiAL 125 MH DRIFT
    sorun yok sadece yüzünü çizdim günde 1 milyon kişi giriyor buraya

On frenin tutuşu nasıl sert mi yumuşakmi ben on freni sonuna kadar sıkıyorum öyle tutuyo az bisi sıkınça tutmuyo iyice sizinkiler de öyle mi

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    slm herkese..bugün 6 bin km de gri renk dirft timi aldım..2 kişi ile fatihten ayazagaya geldik ilk izlenimlewrim motor iki kişi ile bile çok seri gidiyor ben artçı olarak korktum yani )çekişi çok kuvvetli masallah.motoru şimdi garaja çektim vitesli motor alışkanlıgım yok alışmam lazım anca öyle çıkacam trafige..ilk olarak lastikleri degişmeyi düşünüyorum onun için para ayırdım ve koruma demiri taktıracagım.lastik olarak mişleni mi pirellimi tavsiye edersiniz ??artı olarak motor üstünde herhangi bi degişiklik yapmamı tavsiye edermisiniz zincir v.s gibi?
    eray_uluyazı bunu beğendi.

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    seninle konuşmuştuk zaten ümit öncelikle hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan
    lastik ikiside iyi ama michelin bi adım önde sanırım ;)
    zincir konusunda da çok sert kullanmıyosan şimdilik dursun eskiyince oring li yapar ön arka dişliyi değiştirirsin ;)
    tekrar hayırlı olsun
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    slm herkese..bugün 6 bin km de gri renk dirft timi aldım..2 kişi ile fatihten ayazagaya geldik ilk izlenimlewrim motor iki kişi ile bile çok seri gidiyor ben artçı olarak korktum yani )çekişi çok kuvvetli masallah.motoru şimdi garaja çektim vitesli motor alışkanlıgım yok alışmam lazım anca öyle çıkacam trafige..ilk olarak lastikleri degişmeyi düşünüyorum onun için para ayırdım ve koruma demiri taktıracagım.lastik olarak mişleni mi pirellimi tavsiye edersiniz ??artı olarak motor üstünde herhangi bi degişiklik yapmamı tavsiye edermisiniz zincir v.s gibi?
    Kazasız belasız kullanman dilegiyle lstikte kullandığımdan öneriyorum pirelli mt 65 ve o ringli zincir kendi zinciri don lastiği gibi koruma demiride yana doğru açılanlardan tavsiye ederim kaskı montu eksik etme
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    Alıntı eray_uluyazı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seninle konuşmuştuk zaten ümit öncelikle hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan
    lastik ikiside iyi ama michelin bi adım önde sanırım ;)
    zincir konusunda da çok sert kullanmıyosan şimdilik dursun eskiyince oring li yapar ön arka dişliyi değiştirirsin ;)
    tekrar hayırlı olsun
    tesekler önceki scoterim de mishelin almıştım gerçekten çok güvenli idi ..aslında para varken hepsini zincir mincir yaptırayım diyorum..bi servise gideyimde bakacam hepsine

---------- Post added at 17:10 ---------- Previous post was at 17:07 ----------

[QUOTE=belo;2609968]Kazasız belasız kullanman dilegiyle lstikte kullandığımdan öneriyorum pirelli mt 65 ve o ringli zincir kendi zinciri don lastiği gibi koruma demiride yana doğru açılanlarda
    tesekler belo ..kask mont var ..yana dogru açılan koruma demiri ile ilgili bişi okumuştum burda dize çarpıyomuş diye gerçi benim boyum fazla uzun deil ama bende onu düşünüyorum.....ama kafa grenajından cızzz diye ses geliyo onla ilgilide bişi okumuştum bantlamı neydi kesiliyomus ses

O ses aynalardan geliyo aynaların kenarına hafif japonla gezerseniz fazla sürmeden ses kesiliyo sağlam oluyo o zaman
    eray_uluyazı bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)