Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    klışe oldu ama pirelli mt 65 en uygunudur ben aldıktan 4 ay sonra degiştirdim
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar herkese selamlar sevgiler;geçen hafta bi drift sahibi oldum.Motor 2.el 1600 km de..satan arkadaş herşeyini teslim etti.fakat ilk bakımları kitapçığa işlenmemiş olduğunu farkettim.daha üst konuşmalarda bu bakımların net üzerindan formunun yada onayının alınması gerektiği söylenmiş..bı durum için vede motorun garanti dışı kalmaması için neler yapmalıyım.yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar insallh yakında aranızda olacam kafaya koydum bu motoru alıcam insallha aileden izin alırsa suan biraz inat ediolar ama yapacam bişiler
    ne yaptın ümit baktın mı diğer ilanı ?

Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende almayı düşünüyorum yakıtı nasıl bu motorların?
    en fazla 15 krş, en düşük 7 krş

Alıntı mehmet sahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese selamlar sevgiler;geçen hafta bi drift sahibi oldum.Motor 2.el 1600 km de..satan arkadaş herşeyini teslim etti.fakat ilk bakımları kitapçığa işlenmemiş olduğunu farkettim.daha üst konuşmalarda bu bakımların net üzerindan formunun yada onayının alınması gerektiği söylenmiş..bı durum için vede motorun garanti dışı kalmaması için neler yapmalıyım.yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    0-1000km bakımını yaptırt bir bayide internetten onay versin, 2000 kmye gelince ikinci bakımı yaptırırsın, servis km geçti felan derse servise 40 tl ver yağ değişin bunda diye söyle internet onayı alsınlar. 20 tl yağ için 20 tl onay almaları için

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Alıntı mehmet sahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merak etme serviste internetten şase numarsını girince önceki formları çıkıyor
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    mondial mh 125 drift
    s.a arkadaşlar aranıza yeni katıldım dün mondial drift motoru aldım ilkten apache tvs e kararlıydım ama hiç kimse tavsiye etmedi hakkattanda öle bana göre dirft apacheden daha gösterişli ve daha kulanışlı

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    hic kimse tavsiye etmedi mi rtr yi? hani deseler drift te rtr kadar iyi anlarim onu da, oteki turlu cgh olmus

Motosikleti
    mondial mh 125 drift
    valla bunu bana satan adam dedi tanıdıktı tvsi alma dedi satıyoruz ama sattımız kadarda şikayet alıyoruz dedi parça bulamıyoruz gibi vs.bana drifti gsterdi hoşuma gitti aldım bianda tvsden soğudum

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:50 ----------

ama beni yanlış anlamayın ben tvsi kötülemiyorum soudum sadece hala hoşuma giden motarlardan biri ben sadece tvs satıcını dediklerini söledim

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    İyi günlerde güle güle kullan
    tvs alsaydın bakımlarda filtre degiştirecektin artı maaliyet ve en önemli eksiği parça yok gerçekten yok bence mondialin bu performansı varken başka motora binilmez
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    mondial mh 125 drift
    eyvallah kardeşim teşekkür ederim allah hepimize kaza bela vermesin aynen dediğin gibi mondial gibi bayisi servisi yok zaten en ufak bişe olsa granaj çökse çizel vs. uğraşıp durusun değiştirmek için hem 1.200 lirada para farkı var dğru düzgün servisi parçası olmayan motora ne gerek var okadar para vermeye

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:33 ----------

zaten buda benim ilk vitesli motorum daha önceden 5 tane scoter kullandım ama vitesli motordan da anlıyorum kullanmayı falan.. he bide boyu uzun olanlara gelmez diye önceki forumlarda tartışılmış benim boyum 1.91 vede son derece memnunum rahatım tvsinde üztüne bindim kullandım ama bacaklarımda biraz zorluk çektim ama bu son derece rahat geldi yani diyeceğim benim gibi boyu uzun olan arkadaşlar takmasın kafasına sırf boyum uzun diye almaktan vaz geçmesinler son derece rahat motor..nsıkıntı yaşamazsınız..
    EverHarD* bunu beğendi.

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Alıntı furkanmzrk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah kardeşim teşekkür ederim allah hepimize kaza bela vermesin aynen dediğin gibi mondial gibi bayisi servisi yok zaten en ufak bişe olsa granaj çökse çizel vs. uğraşıp durusun değiştirmek için hem 1.200 lirada para farkı var dğru düzgün servisi parçası olmayan motora ne gerek var okadar para vermeye

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:33 ----------

zaten buda benim ilk vitesli motorum daha önceden 5 tane scoter kullandım ama vitesli motordan da anlıyorum kullanmayı falan.. he bide boyu uzun olanlara gelmez diye önceki forumlarda tartışılmış benim boyum 1.91 vede son derece memnunum rahatım tvsinde üztüne bindim kullandım ama bacaklarımda biraz zorluk çektim ama bu son derece rahat geldi yani diyeceğim benim gibi boyu uzun olan arkadaşlar takmasın kafasına sırf boyum uzun diye almaktan vaz geçmesinler son derece rahat motor..nsıkıntı yaşamazsınız..

+10
    Evet varmı boy arttıran benim boyumda 1.83
    Yedek parça konusunda mondialin gözünü seveyim adamlar aşmış garantiliyse 2 günde elde ama nedense ücretlide bu 3-4 güne çıkıyor
    ve şahidim adamlar neleri garantiden degiştiriyorlar.
    elverengin@gmail.com

Alıntı belo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merak etme serviste internetten şase numarsını girince önceki formları çıkıyor
    Teşekkürler bilgi için çok sağolun...

Motosikleti
    mondial mh 125 drift
    yanlız bi sorum olucak sizlere vitesli motor kullandım ama bu yedek tepo olayını biliyorum yedek tepoya nasıl geçilir??

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Alıntı furkanmzrk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a arkadaşlar aranıza yeni katıldım dün mondial drift motoru aldım ilkten apache tvs e kararlıydım ama hiç kimse tavsiye etmedi hakkattanda öle bana göre dirft apacheden daha gösterişli ve daha kulanışlı
    A.s hoşgeldin, en iyisini yaptın. Büyük motor alırsan al japon, 150cc altı japon motorlara o para gitmez. En basiti 4500 tlye geliyor ybr plaka ile, drift 3000 tlye geliyor plakalı arada %50 fark var bu fark ilede alırsın üstüne kıyafet. Parçaları vidasına kadar sitesinde bulunuyor.

İyi günlerde güle güle kullan
    tvs alsaydın bakımlarda filtre degiştirecektin artı maaliyet ve en önemli eksiği parça yok gerçekten yok bence mondialin bu performansı varken başka motora binilmez
    evet bu yönden şuan en iyisi

+10
    Evet varmı boy arttıran benim boyumda 1.83
    Yedek parça konusunda mondialin gözünü seveyim adamlar aşmış garantiliyse 2 günde elde ama nedense ücretlide bu 3-4 güne çıkıyor
    ve şahidim adamlar neleri garantiden degiştiriyorlar.
    bu garanti olayı cidden süperde servise bağlı birazda

Motosikleti
    mondial mh 125 drift
    aynen öle 1.500 az para değil.

Motosikleti
    mondial mh 125 drift
    arkadaşlar ne böyle formumuz 45 te kalmış

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    drift kullanıcıları foruma girmiyo gaz açmaktan
    EverHarD* bunu beğendi.
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

savatage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDiAL 125 MH DRIFT
    valla ben giriyorum 24 marttan önce driftime kavuşamıycam

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    ben elimden geldiği kadar mondial konusunda herşeye yardımcı olurum benim için bir sorun oluşturmaz
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    Cbr250R
    Canavar mübarek. kim ne derse desin.
    bi cbf kullanıcısıyla girdiğim diyaloğta motorumu aşşalayan cümleler sarfetti. ama motoruma bakarken kendi motoruyla kıyaslaması aslında drift in ne kadar iyi tasarımlı ne kadar yakışıklı gözüktüğünü ortaya koydu. cbf ye bakınca dedemin motoru gibi görüyorum. driftin farklı renklerini görünce işte genç işi motor diyorum. fırsatınız varsa iki motoru yan yana koyup inceleyin drift ayrı bir dizayn. cbf gibi racing ile touring kırması deil.

karadenizli bi arkadaş herkez motorumu soruyor herkez bakıyor demiş. racing sanmışlardır :D her zaman görülebilecek bi motor değil çünkü :D

herkese saygılar.

savatage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDiAL 125 MH DRIFT
    belo yarın izmire geleceğim bildiğin güzel bir yer var mı motor ceketi alacağım da?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)