Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba arkadaşlar ben bu motoru gecen kış almıstım forumu gordum hemen uye olayım dedım bu motor ıcın ne onerırsınız bana motorum 950 kmde suan ? egzoza karbon fıber yapayım dıyorum ne dersınız ? ama aklıma bısey takılıyor acaba egzoz ısınınca karbon fıberı erıtırmı bana yardımcı olursanız sevınırım ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    karbon fiber orjinal olursa eriteceğini sanmıyorum ama stiker (çıkartma-yapıştırma) ise erime ihtimali yüksek.
    bende 2011 nisan da aldım motoru ama şu anda 16780 km de
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

orjınal karbonu nerden alabılırım bı bılgınız bıldıgınız sıte warmı warsa lınk gonderebılırmısınız ?

memurmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL MH DRİFT 125
    Merhaba arkadaşlar. ön dişli 15 numaraydı 17 numara ile değiştirttim. Motor çok rahatladı. Uzun yola giden herkese tavsiye ederim. Zincirden bakla çıkartmaya da gerek kalmıyor. 5 dk da halloluyor.

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Alıntı memurmb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. ön dişli 15 numaraydı 17 numara ile değiştirttim. Motor çok rahatladı. Uzun yola giden herkese tavsiye ederim. Zincirden bakla çıkartmaya da gerek kalmıyor. 5 dk da halloluyor.
    Serilikte azalma var mı ?

Kaliteli ve Ucuz arka lastik önerebilecek var mı bu arada ? Tabi biraz geniş olmalı, bisiklet lastiği gibi olmasın :D

Motosikleti
    MONDİAL MH DRİFT 125
    Serilikte biraz azalma var tabiki. Ama sanki bir vites daha eklenmiş gibi oldu motora. Bence 1. vites gerektiğinden fazla seriydi. Şimdi normale döndü.

Motosikleti
    Ramzey Karaca 100
    Arkadaşlar imkanı olan bi hızlanma videosu çekip koyabilir mi ? Nette hiç bir yerde yok. İlk siz koymuş olursunuz.

Motosikleti
    MONDİAL MH DRİFT 125
    Galiba kimse hızlanamamış

Motosikleti
    Alıntı memurmb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Galiba kimse hızlanamamış

ben 140 ı geçtim.
    ama ne o hızda giderken km saatini çekeceğim bi aparatım var ne de bu hava da o kadar km hız yada hızlanma niyetim.
    sanıyorum ki diğer arkadaşlar da aynı şeyi düşünüyodur...

Motosikleti
    MONDİAL MH DRİFT 125
    Alıntı eray_uluyazı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 140 ı geçtim.
    ama ne o hızda giderken km saatini çekeceğim bi aparatım var ne de bu hava da o kadar km hız yada hızlanma niyetim.
    sanıyorum ki diğer arkadaşlar da aynı şeyi düşünüyodur...
    aynı fikirdeyim

Motosikleti
    mondial 125 mh drift
    bu motordan almayı düşünüyorm tavsiye edermisiniz siyah alacam ?

benımde ılk aldıgımda 140ı bıraz gecıyordu ıbre ibre yanlısmıs düzelttirdim servıse sımdı net 130 yapıyor bence baktırın bı km saat ayarlarınıza telı felan gevsek oluyo

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:23 ----------

ben ılk aldıgımda 140ı gecıyodu ıbre bıraz sıkıntı warmıs telı gevsemıs duzellttıler sımdı 130 yapıyo net caglar sende alacaksan beyazından al bence beyazı cok sık
    demirkask bunu beğendi.

Motosikleti
    Ramzey Karaca 100
    Valla siz de haklısınız ama insan bi yerde göremeyince de merak ediyo işte böyle

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    bu motor benim çok hoşuma gidiyor..yakın bi zaman da yaza girmeden motoru degiştirmek istiyorum...tabiki ilk olara aklıma cbf geliyo ama sıfırları fazla tutulmedi diye duydum 2.elleride yag yakma sorunu olmayan saglam bulmak zor gibi birazda maddi açıdan cbf den uzaklasıyorum..mh dirift görsel olarak çok hoşuma gidiyo fiyatıda çok iyi.birde burda 130 140 gören var ki bu mükemmel bişi çin motoru için..göz ardı edilemicek bir hız.tabi bazı korkularımda var vitesli motor daha önce hiç sürmedim bilmiyorumda ögrenmek zor olurmu benim için..egerki dirift alırsam lastikleri mishelin ile degisirimm..suanki motorumda mishelin kullniyorum çok memnunum..alırsam eger bu yaz tatile bu moptorla .,çıkmayı düsünüyorum...motor görüntü olrak çok güzel perfonmans olarak ta burda yazılanlara göre oda beklentinin çok çok üzerinde..size sorum olcak motor 125 cc senelik otv vergisi nekadar...depo kaç dolar nekdar yol yapilir..birde far aydınlatma nasıl o çook önemli ebnim için..sizce viteli kullanmayı hemen ögreneblrmiyim

---------- Post added 19-02-2012 at 00:01 ---------- Previous post was 18-02-2012 at 23:36 ----------

birde 150 mc 150 mcx sizce dirift daha mı iyi dersiniz....tekrar alıcak olsanız bu üçü arasından tercihiniz ne olurdu??

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    drift al hocam en azından şekil var ve daha az yakıyo

Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    Evet ilk defa çin malı iyidir diyorum ve

dün mondial 125 drift kullandım titreşim yok denilecek kadar az çalışma stili yamaha ybr gibi..tıs tıs çalışıyor seside hoş görsel olarakda idare eder.
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Merhaba arkadaşlar dün ümraniyedeki mondial servisine gittim bakmak içim olumlu olumsuz yonerini söylim bana göre tabiki. (Baktığım modeller MC-X150, MR 150 ve MH 125 Drift)
    1) MC-X1500cc için boyu 1,70 altındakiler oturarak baksınlar vede alsınlar. benim boyum (1,65)
    2) MR 150cc modeli güzel fakat benzin deposu hiç hoş değil (kurbağa yanakları gibi şişik duruyor.
    3) MH 125 Drift modeli güzel fakat 125cc motor, bu motora MC veya MR motoru olan 162cc yi taksalarmış daha güzel olacağı kesin kanaatindeyim.
    4) MH 125 drift modelini motor cc si düşük olduğu için tercih etmem.
    5) MR 150cc Benzin deposu hoşuma gitmediği için tercih etmem.
    6) MC-150cc modeli bana yüksek geldiği için tercih etmem.
    Mondialin sitesindede bu görüşlerimi ilettim belki kısa boylu olanları da dikkate alırlarsa yaza kadar belki bir model daha çıkartırlar bende alırım yoksa boyuma göre bu cc lerde başka marka ve model motor almak zorundayım. Bu görüşler benim izlenimlerim bakıcaz artık. Daha önce MCT 250cc motor kullanmış biriyim. Teşekkür ederim.

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar dün ümraniyedeki mondial servisine gittim bakmak içim olumlu olumsuz yonerini söylim bana göre tabiki. (Baktığım modeller MC-X150, MR 150 ve MH 125 Drift)
    1) MC-X1500cc için boyu 1,70 altındakiler oturarak baksınlar vede alsınlar. benim boyum (1,65)
    2) MR 150cc modeli güzel fakat benzin deposu hiç hoş değil (kurbağa yanakları gibi şişik duruyor.
    3) MH 125 Drift modeli güzel fakat 125cc motor, bu motora MC veya MR motoru olan 162cc yi taksalarmış daha güzel olacağı kesin kanaatindeyim.
    4) MH 125 drift modelini motor cc si düşük olduğu için tercih etmem.
    5) MR 150cc Benzin deposu hoşuma gitmediği için tercih etmem.
    6) MC-150cc modeli bana yüksek geldiği için tercih etmem.
    Mondialin sitesindede bu görüşlerimi ilettim belki kısa boylu olanları da dikkate alırlarsa yaza kadar belki bir model daha çıkartırlar bende alırım yoksa boyuma göre bu cc lerde başka marka ve model motor almak zorundayım. Bu görüşler benim izlenimlerim bakıcaz artık. Daha önce MCT 250cc motor kullanmış biriyim. Teşekkür ederim.
    hocam Drift 135 cc ve asla mc yi aratmaz
    EverHarD* bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motor benim çok hoşuma gidiyor..yakın bi zaman da yaza girmeden motoru degiştirmek istiyorum...tabiki ilk olara aklıma cbf geliyo ama sıfırları fazla tutulmedi diye duydum 2.elleride yag yakma sorunu olmayan saglam bulmak zor gibi birazda maddi açıdan cbf den uzaklasıyorum..mh dirift görsel olarak çok hoşuma gidiyo fiyatıda çok iyi.birde burda 130 140 gören var ki bu mükemmel bişi çin motoru için..göz ardı edilemicek bir hız.tabi bazı korkularımda var vitesli motor daha önce hiç sürmedim bilmiyorumda ögrenmek zor olurmu benim için..egerki dirift alırsam lastikleri mishelin ile degisirimm..suanki motorumda mishelin kullniyorum çok memnunum..alırsam eger bu yaz tatile bu moptorla .,çıkmayı düsünüyorum...motor görüntü olrak çok güzel perfonmans olarak ta burda yazılanlara göre oda beklentinin çok çok üzerinde..size sorum olcak motor 125 cc senelik otv vergisi nekadar...depo kaç dolar nekdar yol yapilir..birde far aydınlatma nasıl o çook önemli ebnim için..sizce viteli kullanmayı hemen ögreneblrmiyim

---------- Post added 19-02-2012 at 00:01 ---------- Previous post was 18-02-2012 at 23:36 ----------

birde 150 mc 150 mcx sizce dirift daha mı iyi dersiniz....tekrar alıcak olsanız bu üçü arasından tercihiniz ne olurdu??
    öncelikle merhaba
    drift'in 6 aylık vergisi 42 TL yani yıllık 84 TL yapıyo.
    deposu 70-75 TL arası doluyo kullanıma göre değişiyo ama ben karma kullanımda 480-500 KM yaptığım oldu
    farlar konusunda vasatın üstünde ama sonuçta göreceli kavram kişiden kişiye değişir bana uzunlar yetiyor.
    mcx 162cc ön arka disk fren ve tek renk kırmızı tercih sizin...

arkadaşlar bu driftin üretim videosu falan varmı biliyormusunuz?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)