Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

S.a beyler ben kısmetse mh almayı duşunuyorum ama parçaları filan kalitesiz diyolar ykıtı filan fazla diyolar bana adam kılık bilgi veririmisiniz bu konuda aldık mı tam alalım ya yamaha ybr alıcam yada mh drıft alıcam sizce hangisi daha iyi daha hızlı ve daha uzun omurlu bana bilgi verirseniz çok sevinirim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    ybr ne kadar drift ne kadar kıyasla istersen
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

sayın mh kullanuıcıları kısmetse mart ayında mh drfit alıcam ama kafama takılan bir kaç soru var bu motorun yakıtı nasıl ve sık sık zinciri gevşiomuş diye duydum bana bilgi aktarımı yaparsanız çok sevinirim he bide motorda 4 'lü varmı? bende 150 zc var ama çok kotu yakıyor ve sanrım motorda hız sınırlayıcısı var 85'i geçmiyor bayır yukarı çok iii çekio ama benim istediklerim onda yok sizinde bilgileriniz almak istiyorum şimdiden bana yardımcı olucak arkadaşlara teşekkur ediyorum isterlerse kalbimin_-_simgesi@hotmail.com msne adresimdende bana ulaşa bilirsiniz en kısa zamanda bekliyorum...

Motosikleti
    Cbr250R
    Alıntı eray_uluyazı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tahliyeden olduğunu sanmıyorum bende de musluğun orda sıkıntı vardı. usta musluğu söktü onun depoya gelen tarafına sıvı conta(mümkünse kaliteli bişey) sıktı kurumasını bekledikten sonra doldurdu benzini şimdi çok şükür bi sıkıntı yok. bence sende ustaya bi böyle söyle belki faydası olur...
    yarın 500 bakımını yaptırıcam bakalım komple bi elden geçirtcem. pek ilgilenmio usta sallıyo basında beklicem yoksa iş yapmicak gibi duruyo.

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    hayırlı olsun...
    yakışı iyi bi depoyla ortalama 450-500 km(sakin kullanımda) falan yakıyo.
    motorda 4'lü yani flaşör var

---------- Post added at 15:36 ---------- Previous post was at 15:34 ----------

başında beklersen de eğer anlamıyosan motor olayından baştan savma yapıyolar...
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tam olarak ne kdar yakıt tüketimi var. eray_uluyazı yazmış zaten, bir de diğer MH kullanan arkadaşlardan bir değer öğrenebilirsem sevinirim. Belki ufak motor olarak bir tane alabilirim.
    www.motorumla.net

memurmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL MH DRİFT 125
    Km de 10 - 13 kuruş civarı yakıyor.Bence gayet ekonomik bir cihaz. Tavsiye ederim.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    13 kuruş fazla sanki. 650'lik motorum 18-25 kuruş yakıyor zaten.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Mondiak Rx3i Evo
    bu akşam işten gelirken motoru çalıştırdım ısındı biraz yola çıktım 1-2 dakika geçmeden sigorta attı yenisini taktım aynısı oldu ayaktan çalıştırıp gaz kesmeden gelebildim evede bi fikri olan varmı neden olmuş olabilir

savatage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDiAL 125 MH DRIFT
    merhaba arkadaşlar motoru bugün teslim aldım 30 km yaptım motor gayet güzel. servis rodoja gerek yok diyor siz var diyorsunuz benim de kafam karıştı

arkadaşlar 01.10.1994 doğumlu birisi ruhsatı üstüne alabilirmi bilginz varmı?

125 Mh Drift

Arkadaşlar 3 aydır bu motoru kullanıyorum.Ve süper bi motor.Bundan önce mondiale hiç bakmazdım ama bu serisiyle fark yaratmıs.Bir arkadaşımın tawsiyesiyle aldım ve iyikide almışım.hani derler ya bakarsan bag olur bakmazsan dağ olur.Baktıgınız sürece 125likler içinde hondadan sonra gelebilecek en iyi motor diebilirim.Tam 4kez ibreyi 140kmH ye vurdurdum..Almanızı tawsiye ederim....

Ben Aldım Çok Memnunum Motorumdan Bir Tek Problemi Var Tam Çözemedim Ya Lastiklerden Kaynaklı Yada Fren Sisteminden Motor Çok Zor Duruyor Veya Kayıcak Gibi Oluyor.Ama Titreşim Felan Yok Yüksek Devirde Artiyor Titreşim Oda Çok Normal.

Tavsiye Ederim..

ssc125MH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lastikten kaynaklaniyo aynı sorun bende de var .....degistircem lastikleri izmirde nerde var acaba uygun lastik
    Bilenler yardimci olabilirmi...
    Yollaarrrr:.........

arkadaşlar bu mondialin sitesinde fiyatlar güncellenmektedir yazıyor acaba ne kadar zam gelecek biliyormusunuz?

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    Alıntı TheSweetBoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 3 aydır bu motoru kullanıyorum.Ve süper bi motor.Bundan önce mondiale hiç bakmazdım ama bu serisiyle fark yaratmıs.Bir arkadaşımın tawsiyesiyle aldım ve iyikide almışım.hani derler ya bakarsan bag olur bakmazsan dağ olur.Baktıgınız sürece 125likler içinde hondadan sonra gelebilecek en iyi motor diebilirim.Tam 4kez ibreyi 140kmH ye vurdurdum..Almanızı tawsiye ederim....
    o hızı düz yolda mı yaptın

slm arkadaşlar driftin amartisörlerinden rahatsızım çok sert kasislerde esnemesi ii değil.nasıl yumuşatabiliriz? benim durumumda olan var mı yardımcı olursanız sevinirim.

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    Alıntı selefkos nik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar driftin amartisörlerinden rahatsızım çok sert kasislerde esnemesi ii değil.nasıl yumuşatabiliriz? benim durumumda olan var mı yardımcı olursanız sevinirim.
    Senin motorda havalı süspansiyon var git bi ustaya anlat derdini o ayarlar

gösterdim havasını tamamen aldı yük tamammen yaylara bindi ama konforu beni pek tatmın etmedi.birde böyle bin dedi ama tümseklerde bazen vurma sesi geliyor yinede biraz hava gerekir

herkese merhaba arkdaşlar. ben yeni aldım 125 mh drift beyaz yaklaşık 300 km yaptım şu ana kadar motor beklediğimden de iyi çıktı.
    motorun amortisörleri hamur gibi yani yumuşak bir motor yol tutuşuda gayet iyi, bu motordan önce 150 zc kullanıyordum onu sattım 125 mh aldım sormak istediklerinizi bana sorabilirsiniz arkadaşlar elimden geldiğince cvplarım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:26 ----------

prelli mt65 al ön arka takım 149 tl . ucuzuna kaçma, motorunda lastiklerine ve kaskına verdiğin paraya acıma...

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:28 ----------

bildiğim kadarı ile 85 tl zam gelmiş 2850tl olmuş diye duydum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:30 ----------

ben aldığım günden beri asılıyorum rahat ol 300 km olmadı daha

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:33 ----------

ben 80 arkadamdaki arkadaşım 90 kg iki kişi 130 km hızı gördük e-5 te bence sen motorunu bir ustaya göster dostum... yol bitmese çoook rahat 140 km hızı görecektik

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)