Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SYM GTS 250i Evo
    Arkadaşlar 125 MH'nin lastikleri tubeless'mi yoksa şamyelli midir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    atiturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan BMW R 1150 GS önce R 1150 R vardı
    Alıntı EnisMA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 125 MH'nin lastikleri tubeless'mi yoksa şamyelli midir?
    tublessssss

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    tel jant olmadıktan sonra hemen hemen hepsi tubles tel janttada tublesler var ama sayılı
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

Arkadaşlar selamlar, yakında bu 150 mc tada 125 mh arasında bir seçim yapmam gerekecek, tek kriterim var 150 mc de ayaklarım yere rahat değer mi?? Boyum 172 cm.. Biraz yüksek gibi sanki 125'liğe göre.. Teşekkürler..

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    bayiye gidip deneyebilirsin yetermi yetmezmi
    elverengin@gmail.com

..

Alıntı belo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayiye gidip deneyebilirsin yetermi yetmezmi
    Çok teşekkürler, hakikaten bunu daha önce hiç düşünmemiştim, çok yardımcı oldunuz sağolun!!!!!

Bu hafta sonu bayiye gitme şansım yok, hafta içi zaten vaktim yok. Bilen var mı diye merak ettim, bayiye gidip denemesini ben de biliyorum arkadaşım.

Motosikleti
    Alıntı Freegun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boyum 172 cm.. Biraz yüksek gibi sanki 125'liğe göre.. Teşekkürler..

Önemli olan boyu degil islevi Benim motoru senden bile kisa biri rahatlikla 50km kullandi. Motor kullanmayi biliyorsan boyun yeter.

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Çok teşekkürler, hakikaten bunu daha önce hiç düşünmemiştim, çok yardımcı oldunuz sağolun!!!!!

Bu hafta sonu bayiye gitme şansım yok, hafta içi zaten vaktim yok. Bilen var mı diye merak ettim, bayiye gidip denemesini ben de biliyorum arkadaşım.
    usta yanlış anlama boy vardırda kilo yoktur veya vardır ben 183 100 kg yum ve mh aldım ve bir nedenden aldım mc ve mr nin vites kısmını hiç begenmedim benim tamircinin boyu sendende kısa ama tenerede kulanıyor supersportta oay bu denemeden olmaz bilinmez
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    mondial-125 mh drift
    selam arkadaslar ,
    2 haftadır mh alabilmek için kefil arıyordum (benim üzerime banka kredi vermedi-kredi kartını düzenli yatırmıyorum diye) taksitle almayı düşünüyorum.
    olay şu 2 haftadır ağız burun eğmediğim adam kalmadı fakat kimse kefil olmadı :D
    En son kız arkadaşımla geçerken bi bakalım dedik veeeeeeee
    kız arkadaşıma 2 binlik kredi verdi banka:D
    kalanınıda (900 tl) senet yapacağız kabul ettiler.soracağım şu:
    205*12 ay=2.460 tl (kredinin bölümü)
    900 TL de senet bölümü
    toplam=3.360 mal oluyor
    diğer taksitle alan arkadaşlar bu faiz oranının uygun olup olmadığını paylaşabilir misiniz benimle ,teşekkürler.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:39 ----------

bir de motora sahip bi arkadaş çalışır durumdaki ışık sisteminin(göstergeler,vites,far) fotosunu koyabilir mi?

alıyorum

usta yanlış anlama boy vardırda kilo yoktur veya vardır ben 183 100 kg yum ve mh aldım ve bir nedenden aldım mc ve mr nin vites kısmını hiç begenmedim benim tamircinin boyu sendende kısa ama tenerede kulanıyor supersportta oay bu denemeden olmaz bilinmez
    neyse ki bugün bayiye gitme fırsatı buldum, karar verdim mh 125 drifti alıyorum yarın öğleden sonra gidip kaporamı verecem bu arada senin tamircinin adı özgür olmasın?? benim de tamircim o... tanışalım...

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    neyse ki bugün bayiye gitme fırsatı buldum, karar verdim mh 125 drifti alıyorum yarın öğleden sonra gidip kaporamı verecem bu arada senin tamircinin adı özgür olmasın?? benim de tamircim o... tanışalım...
    demekki beni tanıyorsun butun guna damın oradayım
    motoru kimden alacaksın serkandanmı motoshoptan yoksa mh yi dun alan senmiydin ben bu gun serkanın oradaydım şimdi geldim
    elverengin@gmail.com

demekki beni tanıyorsun butun guna damın oradayım
    motoru kimden alacaksın serkandanmı motoshoptan yoksa mh yi dun alan senmiydin ben bu gun serkanın oradaydım şimdi geldim
    Evet benim... bu hafta içi işlemler hallolcak... msnden ekledim seni görüşmek üzre

Motosikleti
    Cok yakinda bir arkadasa da bi MH aldiriyorum..

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Evet benim... bu hafta içi işlemler hallolcak... msnden ekledim seni görüşmek üzre
    ben genellikle msn açmam ama genellikle pıtırın oradayım orada görüşürüz şimdide bacanak geldi seni söylüyordu
    birde koruma demiri falan yaptırıyormuşsun aynısından begenirsem bende yaptırırım
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    mondial-125 mh drift
    yarın beyaz mh driftimi teslim alıyorum :D

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Alıntı erenozgen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın beyaz mh driftimi teslim alıyorum :D
    Kazasız belasız kullanman dilegiyle bende beyaz istemiştim ama yoktu nasip griymiş
    elverengin@gmail.com

...

Kazasız belasız kullanman dilegiyle bende beyaz istemiştim ama yoktu nasip griymiş
    Nasıl bir motor kaptan bu şimdi?? sen epeydir kullanıyorsun ben daha teslim alcam valla sırf şu yazılanlardan cesaret aldım, şehir içinde rahat etmediğim regalimi sattım ve gözü kapayıp bunu aldım... umarım memnun kalırım

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    yakıtı az (regal ne yakar bilmiyorum) titreşim yok işçilik ybr ye kıyasla iyi degil ama idare eder ben orta sehpayı kestim çok yuksek oluyordu arkaya topcase için demir yaptırdım orjinali plastik sakın guvenme hızı ve gücü bana göre tatminkar ben daha evvel kle 500 kullanıyordum lastiklere guvenme zincir o ringli veya xringli degil valwoline zincir spreyi oneririm sıçramaz kirletmez depoyu tam fulleme şamandıra depoya vuryor sonra benim gibi ararsın bu ses ne diye aku sulu akü ama ayak marşı var yani yolda kalmazsın başka merak edersen özel mesajda atabilirsin gmailimede yollayabilirsin
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    mondial-125 mh drift
    teşekkürler belo , :D
    2 saate kavuşuyorum :D

yakıtı az (regal ne yakar bilmiyorum) titreşim yok işçilik ybr ye kıyasla iyi degil ama idare eder ben orta sehpayı kestim çok yuksek oluyordu arkaya topcase için demir yaptırdım orjinali plastik sakın guvenme hızı ve gücü bana göre tatminkar ben daha evvel kle 500 kullanıyordum lastiklere guvenme zincir o ringli veya xringli degil valwoline zincir spreyi oneririm sıçramaz kirletmez depoyu tam fulleme şamandıra depoya vuryor sonra benim gibi ararsın bu ses ne diye aku sulu akü ama ayak marşı var yani yolda kalmazsın başka merak edersen özel mesajda atabilirsin gmailimede yollayabilirsin
    Eyvallah çok teşekkür ederim.. Yani şu ana kadar sana güven verdi dimi?? Ne bileyim mesela frenaj güvenli mi?? eski mondiallerden çok farklı olduğuna inandığım için alıyorum ben bu motoru.. Ben sakin motor kullanırım, hafta sonları güneşli havalarda... Uzun yıllar kullanabilecek dayanıklıkta çıkarsa mutlu olurum, umarım öyledir.. Topcase için demir ben de yaptırıyorum bu arada senin yaptırdığın yerden

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)