Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    125 MH DRFİT 2016
    balta kardeş olan olmuş zaten.Blok üzülmesin demişsin.blok zaten yağ kaçırıyor daha nasıl üzülsün ki.senin konu hakkın da bilgin varmı yokmu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Alıntı sürüngen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    balta kardeş olan olmuş zaten.Blok üzülmesin demişsin.blok zaten yağ kaçırıyor daha nasıl üzülsün ki.senin konu hakkın da bilgin varmı yokmu.
    bizim statörler yağlı statör oradaki civataları yoklamayı dene olmazsa conta değiştir
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

truck123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mh Drift 125
    Karter yalama olan oldumu hic bugun benim basima geldi yag degistireyim dedim karter yalama oldu goturdum motorcuya dis acicaz dedi bitane farkli vide var dedi onu denedi ilk sıktı ozel farkli bi vide dedi oldu suanlik bi sorun yok sizdede oldumu hic bole bisey

iyi forumlar herkese merhaba

motorumun dişlilerini değiştirmek istiyorum şuan'kiler sanırsam -arka 35- -ön 15- bunları arka 45 ön 14 yapacağım TEK TEKER yaparken rahat olması için motora uyar mı sıkıntı çıkarır mı zincir vb kopartırmı sizce *

Motosikleti
    mondial mh drift 125 2015
    S.a arkadaslar motosikleti bu gun cikarttim biraz geziyim dedim sonra birden devir gostergesi benzin gostergesi sinyaller bile calismadi 8-10 dk sonra hepsi calismaya basladi acaba neden boyle bise oldu bilen arkadaslar..

manofsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Kontak bağlantılarına bak,uzun zamandır yatiyorsa korozyon olmuş olabilir wd-40 sık

Motosikleti
    Eyvallah saolasin

Motosikleti
    Tekrar merhaba aradaslar ben de tiger egzoz var o sekilde aldim motoru susturucusu da var ama bu aralar oncekinden cok cikiyo sesi cok patlamaya basladi sesi sevmiyorum ne yapmam lazim
    Bi de bu egzozla muayeneden gecer miyim sorun olur mu simdiden saolun

truck123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mh Drift 125
    Arka frene basinca cayk cuyk sesler geliyor neden yapar balatalar bitmis olabilirmi bi zarari varmidir

Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Merhaba baylar. Uzuun zamandır giremiyordum foruma. Berbat haberlerle geldim .

Bundan 4 ay önce tektekerden aşmıştım. Neyse sağ ayak alçıya alındı motoru servise bıraktım arızası yapıldı falan. 1 ay sonra geri aldım aletimi. aldığım günün gecesi buzda yatırdım kafa ve çamurluk kırıldı. Sinirlenip far gösterge ne var ne yok söktük stunt yapalım dedik.

Herşeyi söktükten bir gün sonra tektekerden birdaha takla attım. Ama durmak var mı? Yoook. Hemen akşamına sanayiye motora aşma demiri yaptırıcam.

Gece 11 sularında sanayiye giderken Park yerinden yanlayarak kalkıp u atan bir ŞAHİN'in sol arka tarafına çok hızlı bir şekilde çarptım. Adam bırakın durup bakmayı gazı bile kesmedi korkak it!. tabi motor bi yana ben bi yana plakyı falan alamadım. Kamera yook, İncin top oynuyoo. Adamın tampon düşmüş yerde stop falan kalmamış. Benim motorun kontağına kadar kırılmış. Aradan 40 gün geçti yeni yazabildim.

Motor sanırım bana pek yaramadı

Motosikleti
    Mondial Mh 125 drift
    Arkadaşlar bizim motorlarin gidon yükseltme aparatı var mı veya nasil yapabiliriz daha once yükseltme yapan var mi

ilk motor olarak tavsiye edermisiniz seneye erasmus ile gideceğim satarken çok zarar edermiyim masraf açarmı bana kolay satabilirmiyim iyi günler

Motosikleti
    Mz 251 ETZ, Mondial 150 MH Drift BAJAJ DOMİNAR 40
    Bu aralar durgun buralar becerebilirsem bi resim atayım bari

http://imageshack.com/a/img923/5694/2Vbk72.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:04 ----------

crxforever bunu beğendi.

Motosikleti
    Rx3i EVO
    Buda 150 mh drift kızıl kartalımın son hali sizce olmuşmu
    [IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:32 ----------

Ustalar bide ben foruma güvenerek plaka kapamadım sıkıntı olurmu sizce plakanın görünmesiyle alakalı yüklediğim siteye kötüye gönderim yolladım kaldıracaklar bgün yarın ama forumdan silme gereği görmedim sizce sorun olurmu alt tarafı plaka herkese açık zaten yoldaki dışarıdaki herkes okuyo bnu hem hemşehri varmı yakından görüşelim edelim beraber yol yapalım biraz makine daha yep yeni 1000 kmlerde
    crxforever bunu beğendi.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Arkadaşlar km saati çalışıyor hız ve devir ama sayac atmıyor nedeni ne olabilir?

Motosikleti
    Rx3i EVO
    Alıntı ENİGMA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar km saati çalışıyor hız ve devir ama sayac atmıyor nedeni ne olabilir?
    usta sorun o sayaçla gösterge arasındaki çarklarda olabilir birbirleriyle olan bağlantı kesilmiştir elinden gelşyosa sayacı sök dağıtmadan çarklara bak derim çözebilşrsen bağlantıyı kurabilirsen atmaya devam edicektir

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Alıntı RoDida adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta sorun o sayaçla gösterge arasındaki çarklarda olabilir birbirleriyle olan bağlantı kesilmiştir elinden gelşyosa sayacı sök dağıtmadan çarklara bak derim çözebilşrsen bağlantıyı kurabilirsen atmaya devam edicektir
    Sorunu hallettim çok garip km sıfırlama çubuğu takılı kalmış yolda elimle oynarken bir anda düzeldi bug gibi bi şey motor gidiyor km artmıyor ama hız ve devir göstergesi çalışıyor :D

Motosikleti
    Rx3i EVO
    Alıntı ENİGMA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorunu hallettim çok garip km sıfırlama çubuğu takılı kalmış yolda elimle oynarken bir anda düzeldi bug gibi bi şey motor gidiyor km artmıyor ama hız ve devir göstergesi çalışıyor :D
    He çözdüğüne sevindim valla garip harbiden iyi zarar vermemiş çarklara iyi bilgi oldu bizede kazasız belasız sürüşler

Motosikleti
    Rx3i EVO
    Selamın aleyküm herkese arkadaşlar abiler bi konuda yardıma ihtiyacım var özellikle elektrikten anlayanlar sorum şu motorum yukarda fotolarıda var motprun arkası da çanta var ve ben bu çantalara 12 v 3 ledli ili adet led bağladım ve bu ledleri stoplara çektim fakat motorun arkasındaki parklar söndü ledleri sökünce yine yanıyo ama ledleri bağlamak istiyorum çantada güzel duruyo ve üçlü olması başka görseli arttırıyo ama böylede olmuyo bi tek frenlere basınca hem mptprun kendi fren ledleri hemde bağladıklarım yanıuo sebebi nedir sizce nden ledleri bağlayınca motorun kendi parkları söndü

Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Beyler ön taraftan kaza yaptığımız zaman amortisör dışında neresi yamulur? Bu ön tabla dedikleri şey neresidir?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)