Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    quasermv204 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH Drift 125-Bajaj Pulsar NS200
    Alıntı truck123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor sogukken cekmiyormu yagi bence yanlisin var yagi almasa hic soguk sicak farketmez bende soggukken tam cekiyor sicakken yag inceldigi icin biraz daha az cekiyo gibi
    Motor sabah ilk çalıştırdığımda yağın tamamını çekiyor.motoru sehpaya alıyorum marşa basıyorum.yağ tamamen çekiliyo göstergeden.motor iyice ısındıktan sonra sehpaya alıyorum rolantide bakıyorum.gösterge yarıya kadar yağ gösteriyor.vites geçişleri sertleşiyor.motor ısındığı zaman böyle yapması normal mi?Sizin motorunuzdadamı bu şekilde.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    truck123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mh Drift 125
    Alıntı quasermv204 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor sabah ilk çalıştırdığımda yağın tamamını çekiyor.motoru sehpaya alıyorum marşa basıyorum.yağ tamamen çekiliyo göstergeden.motor iyice ısındıktan sonra sehpaya alıyorum rolantide bakıyorum.gösterge yarıya kadar yağ gösteriyor.vites geçişleri sertleşiyor.motor ısındığı zaman böyle yapması normal mi?Sizin motorunuzdadamı bu şekilde.
    Bendede ole sogukken tam cekiyor isininca baktiginda yag yarida oluyor normal durum inceldigi icin yaglamiyo gibi geliyor ama yagliyodur yaglamasa cunku yag full gostermesi lazim inceldigi icin yaniltiyor vites gecisleri sert kemikli ama biraz daha kalin yag koyinca daha iyi gibi 10 40 kullaniyodum havalar isindi diye 15 50 gectim simdi seside biraz daha iyi vites gecisleride iyi 10 40 ince geliyor yazin

Motosikleti
    Alıntı truck123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bendede ole sogukken tam cekiyor isininca baktiginda yag yarida oluyor normal durum inceldigi icin yaglamiyo gibi geliyor ama yagliyodur yaglamasa cunku yag full gostermesi lazim inceldigi icin yaniltiyor vites gecisleri sert kemikli ama biraz daha kalin yag koyinca daha iyi gibi 10 40 kullaniyodum havalar isindi diye 15 50 gectim simdi seside biraz daha iyi vites gecisleride iyi 10 40 ince geliyor yazin
    Anladım hocam.inşallah sorun çıkmaz.birde şu arka amortisore hava bastınız mı hiç?kullanımı ayarı nasıl oluyor onun?

Arkadaşlar şubat ayında almış olduğum driftimi eğitim sebebiyle üzülerek tüm ekipmanımla birlikte satıyorum. ilgilenen arkadaşlar gözatabilir. Sahibindenden veya whatsapptan ulaşabilirsiniz.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...94513337/detay

Motosikleti
    Mh Drift 125
    Anladım hocam.inşallah sorun çıkmaz.birde şu arka amortisore hava bastınız mı hiç?kullanımı ayarı nasıl oluyor onun?
    Hava servise sormustum yukseltebiliyozmu diye servis sertlestirebiliyoruz ama yukselmez demisti kurcalamadim hic ben servise gotur ayarlar

Merhaba arkadaşlar. Birkaç sorum olacak.
    Bu motorla uzun yola gidilir mi? Selesi uzun yolda yorar mı? Kısacası bu motor eski kasa ybr ye tercih edilir mi? Örneğin; fren, son hız, amartisör vs...

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Alıntı walmon27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Birkaç sorum olacak.
    Bu motorla uzun yola gidilir mi? Selesi uzun yolda yorar mı? Kısacası bu motor eski kasa ybr ye tercih edilir mi? Örneğin; fren, son hız, amartisör vs...
    Selesi,oturuş pozisyonu yorar.
    Şimdiki aklım olsa ybr alırdım.
    Frenler berbat.
    Hız olarak ybrye kıyasla hızlı tabi.
    Konfor sıfır sıfır sıfır.
    Bi sevdiğim yanı ybrye göre hızlanması falan diğer türlü rahatlık falan yok..

Motosikleti
    bajaj discover 125 st
    https://www.google.com.tr/search?q=b...n_A6AJOmfCM%3A

bajaj discover 125 st arkadaslar sizce bu motoru drift gibi kollardan basabilirmiyim yaylari kesmek istemiyorum boynuz gibi cikiyor ya oyle yapmak istiyorum

Motosikleti
    Mh Drift 125
    Alıntı BajajcıFARUK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.google.com.tr/search?q=b...n_A6AJOmfCM%3A

bajaj discover 125 st arkadaslar sizce bu motoru drift gibi kollardan basabilirmiyim yaylari kesmek istemiyorum boynuz gibi cikiyor ya oyle yapmak istiyorum
    Olmaz buyuk ihtimal yaylari kesmen lazim

Motosikleti
    bajaj discover 125 st
    Yaylari kesince tak tak vuruyo ses yapiyo diyorlar dogrumu

Motosikleti
    Mh Drift 125
    Yaylari kesince tak tak vuruyo ses yapiyo diyorlar dogrumu
    Evet vuruyor ayrica cok tehlikeli bi arkadasim takla atti ole cukura girince cok sekiyor motor tehlikeli tavsiye etmem

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:09 ----------

Bugun arka lastigi degistirdim arkadaslar metzeler me 22 taktirdim cst lastiklerinden iyidir umarim

Motosikleti
    YAMAHA MT 07 ABS
    S.a iyi forumlar
    Motorumun depo da bi gocuk var. Depoyu cikartip cektrtmek istyorum sonrasi da plasti dip ile mat siyaha kaplamak size danismak istedgim sey depoyu nasil soke bilirim ve yandaki plastik aksamlari .

Motosikleti
    Alıntı iron12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a iyi forumlar
    Motorumun depo da bi gocuk var. Depoyu cikartip cektrtmek istyorum sonrasi da plasti dip ile mat siyaha kaplamak size danismak istedgim sey depoyu nasil soke bilirim ve yandaki plastik aksamlari .
    Benzin musluğunu kapat.Hortumu karburatorden sök.Koltuğu çıkar.Orada iki tane civata var onları sök çek gelir.
    Beyler bu driftle hiç durmadan max kaç km gidilir.Ben 100 km de 5 dakikalık 3 ara veriyorum.

Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Beyler dün yolda giderken birden benzin göstergesi azalmaya başladı depo sağlam müşür bozuldu galbia bi gelip giti sonra kökten gitti. garanti karşılar mı ? sizin başınıza da geldi mi?

Motosikleti
    Mh Drift 125
    Alıntı Furkan Tarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler dün yolda giderken birden benzin göstergesi azalmaya başladı depo sağlam müşür bozuldu galbia bi gelip giti sonra kökten gitti. garanti karşılar mı ? sizin başınıza da geldi mi?
    Benim olmadi ama tam dogru veriyi gostermiyo biliyor depo samandira var icinde kopmus falan olabilir icine bakman lazim
    Furkan Tarık bunu beğendi.

Benzin musluğunu kapat.Hortumu karburatorden sök.Koltuğu çıkar.Orada iki tane civata var onları sök çek gelir.
    Beyler bu driftle hiç durmadan max kaç km gidilir.Ben 100 km de 5 dakikalık 3 ara veriyorum.
    Aynı sorunun cevabını ben de merak ediyorum. Bi hiç durmadan bi de durarak toplam kaç km yapabiliyorsunuz?

Ben gecen yaz 300km sabah 300 km de gece ayni yolu dondum. Aymni gun icinde 600 km eve dondugumde kıçım yoktu 1 2 gunde agrisini cektim. Yol boyu bacak ve kicimdaki uyusmaya gore 5 dkkalik molalar verdim. 100 km 5 10 dakka mola yeterli fakat yipratiyor yolculuk. Hele gece donerken uyku bastiriyor bazi virajlari gozum kapali döndüm. Ölü yordum az daha.

Motosikleti
    bajaj discover 125 st
    Arkadaslar motordan cat cat ses geliyor gaz verdikce sibop sesi degil ama isininca gidiyor bide servise gittim silindir alt contasi degisecek kaciriyor dedi ama sadce sogukken yapiyor o sesi contadan yapsa hep yapar degilmi

Motosikleti
    Mh Drift 125
    Arkadaslar motordan cat cat ses geliyor gaz verdikce sibop sesi degil ama isininca gidiyor bide servise gittim silindir alt contasi degisecek kaciriyor dedi ama sadce sogukken yapiyor o sesi contadan yapsa hep yapar degilmi
    Video ataydin keske bencede yapsa hep yapmasi lazim

Motosikleti
    bajaj discover 125 st
    Youtubeye Bajaj discover 125 st çat çat sesi neden geliyor) yazin cikar buraya atmayi bilmiyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)