Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ridvan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Mh Drift 125
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor 100 km ye yaklaştı şuan ufak bi subap sesindrn başka bir sorunum yok
    Kazasız belasız kardeşim tekerin düz bassın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    teşekkür ederim sizinde inşallah
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

truck123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mh Drift 125
    motor 100 km ye yaklaştı şuan ufak bi subap sesindrn başka bir sorunum yok
    Hayirli olsun okadar olur bendede var gevsek olmasini daha iyi diyolar hem biraz

Motosikleti
    evet biraz gevşek olması iyidir zaten bilerek öyle bıraktık 500 de yağ ve subap ayarına sokucam

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Arkadaşlar selam drifti satıyorum izmirden pm ile ulaşabilirsiniz

Motosikleti
    Hayırlı olsun

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    teşekkürler

Selam beyler bende salı günü inşallah gidip alacağım 2. el 7 binde gideceğim yer 250 km civarı bir sıkıntı çıkarmı 80 90 km sabit durmadan gelebilirmiyim ?

Motosikleti
    Mh Drift 125
    Alıntı RüzgaraKarşı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam beyler bende salı günü inşallah gidip alacağım 2. el 7 binde gideceğim yer 250 km civarı bir sıkıntı çıkarmı 80 90 km sabit durmadan gelebilirmiyim ?
    Alirken baktir motora motorda sikinti yoksa gidersin 90 100 ama yol sıkılırsın bitmez yol

[/COLOR]
    Alıntı truck123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alirken baktir motora motorda sikinti yoksa gidersin 90 100 ama yol sıkılırsın bitmez yol
    Sabırlı biriyim pek sıkılacağımı sanmıyorum sıkılırsam sağa çeker eşi dostu arar muhabbet eder geri gazlamaya devam ederim teşekkürler

Motosikleti
    Gidersin çok rahat motor bakımlıysa ben 400 km yollar bile yaptım
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

Gidersin çok rahat motor bakımlıysa ben 400 km yollar bile yaptım
    haftaya cumaya kaldı kaporasını verdim inşallah sıkıntı çıkmaz bir de bu modifiye işi nasıl oluyor önerebilecekleriniz veya anlatımlı bir video varmı forumlarda görüyorum adamlar yere sıfır basmış motoru nasıl gidiyor ayarlı falanmı amartisörler ben de yapmayı düşünüyorum ama bi motorcuyamı gideyim yoksa kendim yapabilirmiyim bazı modifikasyonlarını ?

Motosikleti
    motoru basmak gibi bir hata yapmayın derim en fazla sakal jant şeridi va yapmanızı öneririm gerçi motor sizin ama o iş berbat oluyor

eren3736 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift - TVS APACHE 150(çalındı) - Cbr 125
    Modifiye dediğin arabaya yapılır hadi motora yapıyon jant şeridi çekersin tank pad alırsın bide sakal tamam. motoru basmak nedir ya sürüngen gibi, bide en çok drifte yapılıyor bu işkenceyi
    Kusura bakma ama ben o tarz motorlarıda sürücülerinide sürüngene benzetiyorum

Tabi son olarak herkesin zevkine kimse karışamaz..

Motosikleti
    Mh Drift 125
    Alıntı RüzgaraKarşı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haftaya cumaya kaldı kaporasını verdim inşallah sıkıntı çıkmaz bir de bu modifiye işi nasıl oluyor önerebilecekleriniz veya anlatımlı bir video varmı forumlarda görüyorum adamlar yere sıfır basmış motoru nasıl gidiyor ayarlı falanmı amartisörler ben de yapmayı düşünüyorum ama bi motorcuyamı gideyim yoksa kendim yapabilirmiyim bazı modifikasyonlarını ?
    Gidonun orda 4 tane vida var onlari sokerek oluyor bastiriyosun gidonu disari dogru cikiyor amartisor ama iyi bisey degil vuruyo cunku on camurluk kirilabilir cukura girdimi falan cok fazla seker motor tehlikeli bence drift zaten diger motorlara gore gosterisli sakal falan taksan yeter bence gene kendin bilirsin tabi

Alıntı truck123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gidonun orda 4 tane vida var onlari sokerek oluyor bastiriyosun gidonu disari dogru cikiyor amartisor ama iyi bisey degil vuruyo cunku on camurluk kirilabilir cukura girdimi falan cok fazla seker motor tehlikeli bence drift zaten diger motorlara gore gosterisli sakal falan taksan yeter bence gene kendin bilirsin tabi
    Yok ben basacağımdan falan değil sadece merak ettim o kadar pısık şekilde nasıl gidiyo yolda yere sürtüyo sonuçta diye ben sadece farı biraz çamurluğa indirecem o görüntü güzel oluyor jant falan değiştirmicem

Motosikleti
    işte gitmiyor onlarda sadece süs gibi saçmalık ne amortisör kalıyor ne yol tutuş odunun üstğnde gidiyorlar sanki

işte gitmiyor onlarda sadece süs gibi saçmalık ne amortisör kalıyor ne yol tutuş odunun üstğnde gidiyorlar sanki
    bencede saçmalık . peki arkaya en fazla kaçlık geniş ebat lastik takabilirim ?

Motosikleti
    90 90 18 arka lastik 100 90 18ntakan gördüm en fazla

Motosikleti
    kawasaki ninja sl250
    Benim drift 600km de 400 de bakima gotrdum.bazen deponun oradan vuruntu sesi duyar gibi oluyorum.subaplardan midir.arka plaka aydinlatmasi da yanmiyo artik.neyine bakmamiz gerek komple aydinlatma mi alicaZ.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)