Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    oynarken musluğu kapamış olmayın nomalde benzini koyduğunuz gibi çalışması gerekir belki karburatörün memesi pislik kapmış olabilir ama yukarıda filtre var hortumu çıkarıp bakın karburatörün ordan benzin geliyormu ateşleme vs varmı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mrstitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift
    Cevabın için sağol sabah marşa bastığımda tek seferde çalıştı büyük ihtimalle hava yaptı

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı mrstitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamün Aleyküm Ağalar bir sorunu dile getirmek istedim sizin başınıza da geldi mi bilmiyorum. Benim drifti benzin bitene kadar kullanmışım farkında değildim. Motor giderken stop etti bende 2-3 kez marşa basmış bulundum tabi ki motor çalışmadı depoyu açıp baktığımda kimsecikler yoktu içeride en yakın benzinciden benzin alıp koydum. Fakat yine çalışmadı :D baya uğraştım çalıştırmak için en sonunda eve iterekten getirmek zorunda kaldım. Bu sorun neden olmuş olabilir çözümü nelerdir ? cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    benzin musluğunu kontrol edin, bir sorun yoksa karbüratörün tahliye yeri var ordan biraz benzin akıtın dışarıya tekrar bir deneyin, birde depo kapağını açın kapatın. düzelmedi ise servisle irtibata geçin.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Motosikleti
    Mondial Drift
    beyler benim driftin gidon kilidi gevşemişti sıktırmayı unuttum ve düşmüş bulabilirmiyim o parçayı

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    servise git genelde ellerinde olmuyor ama 3 günde gliyor

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bulabilirsin ama yeni gidon kilidinin anahtarı farklı olur. Benim Mondial Mx Grumble'da yok böyle dertler, kontaktan kitleniyor. Jikle de sol elcikten ayrıca

Motosikleti
    Mondial Drift
    servisler çok sıkıntı aynam kökünden koptu manetten ta manetin o parçası yok 1 haftadır bekliyorum gelmiştir inşallah allaha emanet yollar

VFrais - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konuyu bir hayli okudum. Yeni motosiklet kullanıcısı olacağım ve sanırım Drift seçerim; yorumlar ve aletin tipine, içim ısındı
    Yorumlarınızın üzerinden de zaman geçti muhakkak.
    Kullanıcılardan bilgi almak isterim; motosikletiniz şu an kaç km'de?
    Yakıt durumu ne alemde? Km arttıkça, yakıt da arttı mı?
    Genel olarak ne gibi sorunları oldu?
    Kısa da olsa, cevaplarınız çok önemli benim için.
    Şimdiden teşekkürler...

Motorumu 8 binde aldım şuan 12.500 te aldığımdan beri yağını filan zamanında değiştirdim bi sıkıntı çıkmadı. Hava filtresi buji kontrol ettim sıkıntı yok zincirin adiliğinden mi nedir gevşeyip gevşeyip duruyor 500 km de bir.

Motosikleti
    Mh Drift 125
    arkadaşlar merhaba benim driftin sol ön amartisörden hafif yağ sızıyor neden olabilir acaba bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı fevzikoyuncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba benim driftin sol ön amartisörden hafif yağ sızıyor neden olabilir acaba bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler
    amortisör kecesi patlamıstır
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

truck123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mh Drift 125
    Benim benzin cok yakiyor gibi bu aralar neden fazla yakar cozemedim fullemistim 350 kmde yedege gecti cok hizlida kullanmiyorum ama bi sikinti var gibime geliyo bakalim 450 500 km gitmesi lazim gene birde gazi birakinca motorda yigilma oluyormu sizdede neden yapiyor f

Acaba bundan sonra fazer 6 ya geçsem nasıl olur düşünmüyor değilim ?

3-4 Ay daha drift ile devam edip fazer 6 2006 model düşünüyorum..

Trakyalordu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1700-2000 tl gibi 2.el drift bulabilir miyim acaba ?

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX

Drift sever kızlar

Motosikleti
    cbr250r-lifan eagle125-125mh
    Alıntı truck123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim benzin cok yakiyor gibi bu aralar neden fazla yakar cozemedim fullemistim 350 kmde yedege gecti cok hizlida kullanmiyorum ama bi sikinti var gibime geliyo bakalim 450 500 km gitmesi lazim gene birde gazi birakinca motorda yigilma oluyormu sizdede neden yapiyor f
    aynı sorun bendede var diyebilirim 20 liraya baya gidiyordum şimdi nerdeyse 75-80 km düştü gittiğim mesafe sorunu bulursanız paylaşmanızı bekliyorum

truck123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mh Drift 125
    Alıntı mmrtaner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı sorun bendede var diyebilirim 20 liraya baya gidiyordum şimdi nerdeyse 75-80 km düştü gittiğim mesafe sorunu bulursanız paylaşmanızı bekliyorum
    Subab ayariyla ilgili olabilcegini soluyolar ama daha denemedim servise goturunce artik sorucam

Motosikleti
    cbr250r-lifan eagle125-125mh
    benzin musluğunu nasıl sökeceğim bunun arkadaşlar varmı bilgisi olan..yada şöyle sorayım benzin musluğunun içinde filtre var galiba onu nasıl sökebilirim teşekkürler şimdiden

öncelikle herkese hayırlı bayramlar, bugun izmirden mordoğana gidip geldik abim ile 200km sürdük toplam inanılmaz ağrıttı sele bizi bitirdi sürekli mola vermemize rağmen ağrı hiç azalmadı bu sorunu çözebilen varmı.

almpoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F
    Seleye ekstra sünger yaptırabilirsiniz ben 90 km dayanabiliyorum üstünde ondan sonra fena bir uyuşma başlıyor toto da sonra bacaklarıda hissetmemeye başlıyorsun Drift ile uzun yolculuklarda sıkıntı sürekli fazla yoruyor insanı arka tekerleği tutan maşayı kontrol edin bağlantı yerini boşluk yapabiliyor biraz sıkmak gerekiyor sıkınca titreşimi bir nebze olsun kesiyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)