Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı fatek95 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki aydınlatmasından memnun musunuz ? Aküyü zorluyor mu ? Aldığınız link, fiyatı ? :D kusura bakmayın biraz soru yağmuruna tuttum ama
    henüz daha elime ulaşmadı. benim toptancım var biraz ucuza geliyor o yüzden bana ama piyasada 20/25 dolar seviyesinde.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Alıntı dadaş-bb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hava filtresini demiş olabilir
    yağ ve filtresi demiş hava filtresi dememişki :D
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

Motosikleti
    125 mh drift Megelli 250R monster 696 Ybr 125 esd
    bu da benim motor acil satılık :D 2250 den 2000 e çektim
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2293968/detay/

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:03 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-2011-model-12221-km-de-192293968/detay/

bakın isterseniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:05 ----------

almak istersen ulaş bana

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:10 ----------

Alıntı MexicaN_42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cumleten S.a Foruma Yenj Uye Oldumm.. Bu Motor Hosuma Gidiyordu Ve Sayenizde Motoru Almaya Karar Verdimm. ALLAHIN Izniyle 2-3 Aya Kadar Alicamm. Ilk Sorum Doqal Olarak Motorunn Suanki Fiyati Olucakk Motorun Kendisi Plaka Ruhsat Ayri Ayri Bilqilendirirseniz Daha Makbule Gecer.. Simdiden Tesekkurlerr..

bak bence

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Arkadaş isyanımı duymuş olacak herhalde'ki fiyatı 1.950'ye çekmiş

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...93593984/detay

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    2 eli öldürmeyin ilerde satacak vatandaş var

almpoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F
    evet yani bende yaz sonu satmayı düşünüyordum bak şimdi fiyatları öldürmeyin

Motosikleti
    Evet bende daha alıp en az 2 - 3 sene 20 - 30 bin kilometre yapıp satmayı düşünüyorum, öldürmeyin 2. eli

Motosikleti
    herkes satmaya niyetli masallah

fatek95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Düşük cc olduğu için tecrübeye ve paraya sahip olanlar illa ki değiştirmek istiyor drifti Bu arada drifte istediğim şekilde eklemeler yapmaya başlamak için ilk adımı attım. Önceki mesajlarımda neler yapmak istediğimi söylemiştim, sadece cam konusunu halledemeyeceğim gibi gözüküyor. Diğer kalan her şeyi şimdiden sipariş verdim.
    Topcase konusunda da shad 39litrelik almayı düşünüyorum. 200 lira fiyatı var değer mi bilemedim...

almpoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F
    onu alacağına maxem al daha ucuz hemde 45 lt =)

Motosikleti
    evet yazdiklariniza baktim topcase bana lazim olmuyor ondan takmak naaip olmadi diger seyler icin simdiden hayirli olsun diyelim

Motosikleti
    Top case'ye abartılı fiyatlar vermek bence gereksiz.
    Sonuçta bindiğiniz motorlar ile +200'lü hızlara çıkmıyorsunuz, pek ala 50 liralık bir top case işinizi görecektir.
    Yani hiç değilse benim cup varken işimi görüyordu

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Tablalar uyuyorsa şehir içine 35 lt şehir dışına 40-46 lt alsanız daha uygun olur bende 40 lt var şehir içine büyük geliyor şehir dışınada yetmiyor satan yerlere gidin arkaya koyun denemik sonra alın

Çantaları denedim ve 40 litreden büyüğü bi rahatsızlık verdi. Yani en fazla 40 litrelik bir çanta alacağım. İyisini alıp uzun süre kullanırım diye düşündüm. Çünkü ucuzluk topcaselerde sarsıntı sorunu, ses yapma sorunu ve olmadık yerde tablasından çıkma kırılma sorunu olabiliyormuş. Bir yandan hiç o kadar para veresim de yok. :D Yarın dayımı arayacağım sponsor olacağım derse siparişi direk vereceğim

Motosikleti
    Ses yapma sorunu kenarlarına bir çift taraflı bant çekince ortadan kalkıyor, tamblasından çıkma vb. sorunlar montajından kaynaklanır Tabi'ki para yalan söylemez ancak Drift'te kullanacağım bir top case'ye gidip 200 lira vermem açıkçası

Mertcan kardeşim teşekkür ederim. Şu avatar fotolarının küçüklüğünden mi bilmem, hafif messiye benziyor musun yoksa benim gözlerde mi hata var

C.Kaan Hocam sadece driftte kullanmayacağım dayandığı yere kadar. Eğer motoru yükseltirsem çantamı onda da kullanmaya devam ederim..

dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    fatek95 kardeşim, eğer çalışmalarını ve değişikliklerini yaparsan fotoğrafla ve en azından buraya da atarsın yapmak isteyenler olursa fikir açışından görmüş oluruz. İyi çalışmalar.
    BİZ; KANINI VE CANINI BU VATAN İÇİN FEDA EDENLER VE GÖZÜ YAŞLI ANALAR İÇİN SAVAŞIRIZ...!

"AKINCILAR..."

Alıntı dadaş-bb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatek95 kardeşim, eğer çalışmalarını ve değişikliklerini yaparsan fotoğrafla ve en azından buraya da atarsın yapmak isteyenler olursa fikir açışından görmüş oluruz. İyi çalışmalar.
    Teşekkür ederim aşama kaydettikçe buradan paylaşacağım. Ürünler elime sorunsuzca ulaştıkça linklerini de veririm. Feedbackleri yüksek kişilerden ürün almaya çalıştım inşallah bir sorunla karşılaşmam. Türkiye'den alacaklarım da haftaya elimde olur. Finallerimden sonra da motorumun başına geçerim

Motosikleti
    125 mh drift Megelli 250R monster 696 Ybr 125 esd
    bende bu farlardan istiyorum

dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda

Bu sekilde bir canta yapisi da olabilir. Cunku bizim motorlar zaten kaba buyuk degil o yuzden sert canta sorun olabilir ayrica yan cantalarda kırılma ezilme vs gibi durumlarda olabilir insanlik hali yanai. Soft canta yagmurluklu olanlar da var hemde kullanim kolayligi var. Genelde dikkat edin uzun turlara cikanlar soft yağmur geçirmez canta kullanir cunku kirilma ezilem kopma vs gibi durumlari yok. Cbf 150 canta demiri gibi topcase ve yan canta demiri gibi drifte uygun sekilde yapilip cantalar konulabilir.
    BİZ; KANINI VE CANINI BU VATAN İÇİN FEDA EDENLER VE GÖZÜ YAŞLI ANALAR İÇİN SAVAŞIRIZ...!

"AKINCILAR..."

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)