Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beklesinler takma sen kimseyi.
    www.motorumla.net

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    nova 150 cc
    Ön kalkma olayına koptum. Çok komik görünmüşsündür. Neyse geçmiş olsun. korna çalanları takma seni ezcek değillerya. sakin sakin devam et.

Motosikleti
    Bekleniyor !!!
    Alıntı mondiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ön kalkma olayına koptum. Çok komik görünmüşsündür. Neyse geçmiş olsun. korna çalanları takma seni ezcek değillerya. sakin sakin devam et.
    saol abi valla çok korktum motora bişey oalcak diye daha kullanmadan aha yatırdım derken Allah'a şükür bişey olmadı ama varya valla ben öyle kalkınca arkamdan korna çalanların hepsi birden sustu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:00 ----------

abilerim bu motoru ilk alırken bişey fark ettim benzin deposu hep full gösteriyodu usta dediki benzin göstergesi ( deponun içindeki olan parçası) yukarda kalmış benzin deponu fulle düzelir demişti daha fulleyemedim ama düzelmesse götüreceğim not aldırdık adamalrdan imza aldık dayım ve babamla gitmiştik dedilerki : ben bunu aldıkdan sonra ben böyle bi sorunla gelsem siz beni tanımassınız en iyisimi siz bi şu kartın üstüne not alın imza atın yarın birgün düzelmesse getirelim sizde bunu görür ikna olrusunuz dedi ve böyle bişey yaptık bakalım yarın fullicem düzelmesse götüreceğim...
    Kim demiş avrupa insanı medeni?Ne edep var ne haya çırılçıplak bedeni! Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni; Desenize hayvanlar bizden daha medeni!...

Şu son çıkan tüm modellerinde aynı sorun var; gösterge bozuk.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    nova 150 cc
    Gçen e-5 kenarında gebze-harem'i beklerken mh drift geçti. Ortalama 70 km gibi bir hızla. Vallahi stop etmiş gibi sessiz gidiyodu.

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    motorumu bugun teslim aldım gri vardı onu aldım çok memnun kaldım daha önceki motorum mondial uag 125 di mondial dağlar kadar fark yaratmış diyebilirim,
    montumu ve ls2 diamond kaskımı da aldım akşama plaka ve ruhsatımı da teslim alacam bugün bi 10 km kullandım gerçekten harika ve bu 10 km yi 2 kişi ile yapmama ragmen çok iyi performans sağladığını söyleyebilirim,

aklımda tek bi soru işareti var bunuda deniyerek görecem heralde.

tek başıma sürdüğümde çok atak bir motor acaba şehirler arası yol yaparken rüzgardan flan çok etkilenecekmi yada açık sorayım şehirler arası düz yolda 110 - 120 km/h hızla rahat yol alacakmı

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    İyi günlerde kullan motor gerçekten güzel ama şehirler arası hız limiti 70 km. ayrıca sürekli 100 belki giderde 110 120 çok zor tavsiyemde 80-90 km dir
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

Alıntı yalcin33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorumu bugun teslim aldım gri vardı onu aldım çok memnun kaldım daha önceki motorum mondial uag 125 di mondial dağlar kadar fark yaratmış diyebilirim,
    montumu ve ls2 diamond kaskımı da aldım akşama plaka ve ruhsatımı da teslim alacam bugün bi 10 km kullandım gerçekten harika ve bu 10 km yi 2 kişi ile yapmama ragmen çok iyi performans sağladığını söyleyebilirim,

aklımda tek bi soru işareti var bunuda deniyerek görecem heralde.

tek başıma sürdüğümde çok atak bir motor acaba şehirler arası yol yaparken rüzgardan flan çok etkilenecekmi yada açık sorayım şehirler arası düz yolda 110 - 120 km/h hızla rahat yol alacakmı
    Hayırlı olsun. Rodajdaki motora iki kişi binmek sakıncalıdır haberin olsun.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    mondial mg 125
    slm arkadaşlar bende mondial mg var çok memnunum ama aslında mh drift alcaktım imkanım yetmedi mg aldım şimdilik memnunum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:32 ----------

bence mondial kullanmak br ayrıcalıktır

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Alıntı serhat-1994 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar bende mondial mg var çok memnunum ama aslında mh drift alcaktım imkanım yetmedi mg aldım şimdilik memnunum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:32 ----------

bence mondial kullanmak br ayrıcalıktır
    köylü dedikleri bu motorlara direk olarak 200 cc dolayında silinidir ve dişli seti takarak saatte 170 km hıza çıkarabiliyorlar
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    ----------
    Merhabalar aranıza yeni katılıyorum ve motor tutkunluğum vardır Mondial 125 mh drift almak istiyorum nasipse alacağım herkeze kazasız belasız günler dilerim
    SPEEDGANG™ ::145::

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    şimdiden kazasız belasız kullanman dilegiyle
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    SYM EVO 250
    150 mr yi v 125 mh nin konularınıın hepsini okudum..şimdi bendede çelişki başladı..ikiside hoşş..ama görme fırsatım olmadı...hs var bende..onuda elden çıkarırsam alıcam bitane inşallah...

herkese kazasız belasız günler..
    işte buna dokunma !!!

Arkadaşlar Öncelikle hepinize iyi günler ben mondialin nazillideki fabrikasında çalışıyorum 2 hafta önce 125 mh lerden yaptık biraz Şuan 2,000 tane Mg üreticez toplamda 70,000 Sipariş var motorların bütün parçaları hazır olarak çinden geliyor en ufak civatasına kadar bizim burada yaptıgımız iş gelen bütün parçaları toplmak motorun sadece motor kızmı hazır toplanmış geliyor karbüratörüyle birlikte motorlar toplandıktan sonra burada arkadaşlarımız sürüş testi yapıyor testen geçer motorlar paketlenip bayilere gönderiliyor.
    Bende 125 mh almayı düşünüyorum motorun dizaynı gerçekten çok hoş ama motoru toplu geldi için motor parçalarının kalitesi hakkında bir şey söyleyemiyorum geri kalan şaşisi olsun diğer parçaları orta düzeyde fiyatına göre yani.
    Ybr veya Cbf alacak paranız yoksa idael motorlar sonuçta motora temiz bakarsan kolay kolay sorun çıkarmaz.Bide diğer çin mallarına göre mondialin yedek parçalarına daha kolay ve ucuz ulaşılabiliniyor.Sorunuz olursa cevaplayabilirim.

Motosikleti
    SYM EVO 250
    güzel açıklama için teşkkürler kardşeim..150 MR için ne diceksin peki ? fikrin varmı ?
    işte buna dokunma !!!

methal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks new light 125
    Alıntı emremix20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Öncelikle hepinize iyi günler ben mondialin nazillideki fabrikasında çalışıyorum 2 hafta önce 125 mh lerden yaptık biraz Şuan 2,000 tane Mg üreticez toplamda 70,000 Sipariş var motorların bütün parçaları hazır olarak çinden geliyor en ufak civatasına kadar bizim burada yaptıgımız iş gelen bütün parçaları toplmak motorun sadece motor kızmı hazır toplanmış geliyor karbüratörüyle birlikte motorlar toplandıktan sonra burada arkadaşlarımız sürüş testi yapıyor testen geçer motorlar paketlenip bayilere gönderiliyor.
    Bende 125 mh almayı düşünüyorum motorun dizaynı gerçekten çok hoş ama motoru toplu geldi için motor parçalarının kalitesi hakkında bir şey söyleyemiyorum geri kalan şaşisi olsun diğer parçaları orta düzeyde fiyatına göre yani.
    Ybr veya Cbf alacak paranız yoksa idael motorlar sonuçta motora temiz bakarsan kolay kolay sorun çıkarmaz.Bide diğer çin mallarına göre mondialin yedek parçalarına daha kolay ve ucuz ulaşılabiliniyor.Sorunuz olursa cevaplayabilirim.
    tabi tabi cok ucuz parcaları sag ıç dış panale 50 tl civarı verdım gene kırıldı en sonunda cagrsını ben buldum bastım karbonatlı japonu taş gıbı oldu ne varsa japonda var
    Kask takmaya ihtiyacın olmadığını düşünüyorsan,muhtemelen
    Gece yol yapma ki; gün doğumunda uyumayasın
    Motosikletine binmek için acele et ama bindikten sonra etme

Alıntı ıRamazan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel açıklama için teşkkürler kardşeim..150 MR için ne diceksin peki ? fikrin varmı ?
    Parça kalitesi aynı sadece motor gücü yüksek ama mr almaktansa mc daha iyi görünüm açısından

Motosikleti
    mondial-125 mh drift

arkadaşlar km ye 10 kuruş yakıyor şu an,
    dik yokuşu 2 kişi 100 le tırmandım

Motosikleti
    250nk
    125 mh kullanan abilerim bu motora orjinal lastiğinden daha kalın lastik takılabilirmi vede egzoz takılabilirmi lütfen yardımcı olun çok teşekkürler

Motosikleti
    250nk
    arkadaşlar yokmu bilgilendirecek kimseler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)