Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    truck123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mh Drift 125
    Alıntı pompei adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Balıkesirde iyi servis bilen var mı akcay taraflarinda ozellikle, kendi servislerinden memnun kalmadim, motor zor calisiyor biraz gidiyor stop ediyor rölanti yüksekte dusurunce stop ediyor vs
    Subab ayarina baktir bence motor kac binde bendede tiresim oluyo biraz yuksek devirlerde varmi sendede

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Allaha şükür daha bir kere yolda bırakmadı(benim hatam hariç benzin bitmesi )
    ENİGMA ve turkish39 bunu beğendiler.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allaha şükür daha bir kere yolda bırakmadı(benim hatam hariç benzin bitmesi )
    http://i.hizliresim.com/La90ga.jpg
    Süper 100.000 bekliyoruz senden

pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011
    Alıntı truck123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Subab ayarina baktir bence motor kac binde bendede tiresim oluyo biraz yuksek devirlerde varmi sendede
    Evet titreşim var, motor 8000 km de servise verirken sorunu dile getirdim ama aynı geri aldım bide üstüne para veriyosun.Driftin sübap degerlerini bilen var mı veya iyi bir usta

Motosikleti
    Mh Drift 125
    Arkadaslar bisey sorucam bazen benzin gostergesi yedeke gelmeden motor duruyo yedeke aliyom calisiyo sizdede ole oluyormu gostergrden dolayimi yaniliypruz acaba

Motosikleti
    E nin son cizgisine gelmeden stop etmiyor benimki

Motosikleti
    Mh Drift 125
    E nin son cizgisine gelmeden stop etmiyor benimki
    Yedege ordami geciyo yedege geccegi zaman stop ediyo yani kirmizi cizgide bazen kirmizi cizginin sonuna dogru bu degisiyor gosterge yaniltiyo heralde

Motosikleti
    kırmızı cızginin ceyreginde filan stop ediyor yaw sonucta kirmizida stop ediyor benzin calkalanir bayir assagi inersin benzin alamaz okadar onemli degil motorun egimi goatergeyi sasirtir

Motosikleti
    Mh Drift 125
    kırmızı cızginin ceyreginde filan stop ediyor yaw sonucta kirmizida stop ediyor benzin calkalanir bayir assagi inersin benzin alamaz okadar onemli degil motorun egimi goatergeyi sasirtir
    Mertcan 8000 km kadar ne gibi sorunlar oldu motorda bi sorunla karsilastinmi hic

Bizim motorlara güzel aksesuar olarak ne takılır ?

Apaçiler gibi değil ama hoş şeyler istiyorum.
    Çevremde aynı motora sahip o kadar apaçi var ki utanıyorum bazen onlarla hemcins motor kullandığım için.
    Motosikleti pembeye boyamamı dersin, basan mı dersin, tel jant gibi abuk subuk şeyler mi yapan dersin, sanki çok büyük marifetmiş gibi saçma sapan yapıştırma mı dersin full body sticker mı herşey var çok merak ediyorum kendilerini nasıl tatmin ediyorlar dışardan nasıl göründüklerini düşünüyorlar ?

malumbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı dadas607 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim motorlara güzel aksesuar olarak ne takılır ?

Apaçiler gibi değil ama hoş şeyler istiyorum.
    Çevremde aynı motora sahip o kadar apaçi var ki utanıyorum bazen onlarla hemcins motor kullandığım için.
    Motosikleti pembeye boyamamı dersin, basan mı dersin, tel jant gibi abuk subuk şeyler mi yapan dersin, sanki çok büyük marifetmiş gibi saçma sapan yapıştırma mı dersin full body sticker mı herşey var çok merak ediyorum kendilerini nasıl tatmin ediyorlar dışardan nasıl göründüklerini düşünüyorlar ?
    ben sakal taktım bide kırmızı şerit çektim gayet güzel oldu bir de elcikleri gold renginde yapmayı düşünüyorum. Sinyaller değiştirilebilir içi boş üçgen gibi olan bir model var çok hoş onuda almayı düşünüyorum.

Ya şu drifti aliyim tekerdeki kırmızı şeritler çok güzel duruyo direk yaptırmayı düşünüyorum :D motorun çok guzelmis abi bu arada mutluluklar :D

Motosikleti
    Alıntı truck123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mertcan 8000 km kadar ne gibi sorunlar oldu motorda bi sorunla karsilastinmi hic
    karsilastim gostergem bozulmustu hatta bu forumda tek gosterge arizasiyla karsilasan bendim sanirim gps 110 gosterirken gostergem 70 gosteriyordu garantiden yeni gosterge geldi taktik bununda devir saati calismiyordu usta beyin degistircez dedi degistirdik motor calismadi baska taktik gostergede motorda calisti 1 km gittim stop etti calismadi bi sure bekledim calisti geri dondum orj. beyini taktik duzeldi 1 hafta icinde tekrar gosterge geldi birde subap ayari yaptirdim baska sorunlada karsilasmadim zaten el ayariyla subap ayari yaptigimda oldu zevkten karistirmayi seviyorum :D

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Arkadaşlar ne zamandır düşünüyorum yazayımmı diye artık yazmadan geçmeyecegim 4kez ayna değiştirdim 2si kendi servisinden 2side farklı motosiklet parçacısından her neyse aynaların hepsi de titriyor ne yapacağımı bilemiyorum artık aynasız geziyorum bende sorun ne olabilir ki yuvalardan falan mı kaynaklanıyor?

Motosikleti
    one 16 disli takarsan titriyor ben bunu kesfettim 15 diste titremiyor aynalar

Motosikleti
    Mh Drift 125
    karsilastim gostergem bozulmustu hatta bu forumda tek gosterge arizasiyla karsilasan bendim sanirim gps 110 gosterirken gostergem 70 gosteriyordu garantiden yeni gosterge geldi taktik bununda devir saati calismiyordu usta beyin degistircez dedi degistirdik motor calismadi baska taktik gostergede motorda calisti 1 km gittim stop etti calismadi bi sure bekledim calisti geri dondum orj. beyini taktik duzeldi 1 hafta icinde tekrar gosterge geldi birde subap ayari yaptirdim baska sorunlada karsilasmadim zaten el ayariyla subap ayari yaptigimda oldu zevkten karistirmayi seviyorum :D
    Subap ayarin nasil yaptin sorun cikmadimi elle ayarlayinca hic

Motosikleti
    yok hiçbirinde sorun çıkmadı biraz elim yatkındır bu işlere elim ile çok az boşluk kalacak şekilde ayarladım hatta bi ustanın ayarladığından daha iyi olmuştu adama gittim bi ayar çekti motor sabahları stop eder oldu zaten sonrasında işe koyuldum :D

Motosikleti
    Mh Drift 125
    yok hiçbirinde sorun çıkmadı biraz elim yatkındır bu işlere elim ile çok az boşluk kalacak şekilde ayarladım hatta bi ustanın ayarladığından daha iyi olmuştu adama gittim bi ayar çekti motor sabahları stop eder oldu zaten sonrasında işe koyuldum :D
    Aynisi bendede oldu kullanamiyodum simdi kendim denicem aksama senteye getiripdemi ayar yaptin

Motosikleti
    evet senteye getiripte şarj dinamosunun ordan üstte düz tarnoavidalı bi civata var motoru yavaşça döndür T kısmı geldimi sentetedir iki subapta boşta olması gerekir

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:41 ----------

Arkadaşlar merhaba bizim burada at yapı çalışması var gene kazı yapılmış gece farkedemedim büyük bir çukura daldım çıktım dedim heralde birşey kırıldı motorda iki sorun oluşmuş gidonda ve amortisörler kapanırken tık diye ses geliyor jantta birşey farketmedim giderken elimi salsam dümdüz titremeden yalpalamadan gidiyor video atıcam birazdan

mrstitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift
    Selamün Aleyküm Ağalar bir sorunu dile getirmek istedim sizin başınıza da geldi mi bilmiyorum. Benim drifti benzin bitene kadar kullanmışım farkında değildim. Motor giderken stop etti bende 2-3 kez marşa basmış bulundum tabi ki motor çalışmadı depoyu açıp baktığımda kimsecikler yoktu içeride en yakın benzinciden benzin alıp koydum. Fakat yine çalışmadı :D baya uğraştım çalıştırmak için en sonunda eve iterekten getirmek zorunda kaldım. Bu sorun neden olmuş olabilir çözümü nelerdir ? cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)