Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    atamert35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    135 MH Drift / 35 KB 4799
    Benim cantayi motora takınca video çekerim. Güzel olmuş gerçekten sinyalleri sarı yapsanız da olurdu. Üstteki kırmızı şey sıkıntı olmuyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    F1 stop lambasıda yaptınmı tam olur normal stoplar cantanın altından fazla belli olmuyor bende aldım takması kaldı
    f1 sop lambasını ben kendimde yaparım hazır almaya değmez yavaş yavaş hepsini hallederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:36 ----------

Alıntı atamert35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim cantayi motora takınca video çekerim. Güzel olmuş gerçekten sinyalleri sarı yapsanız da olurdu. Üstteki kırmızı şey sıkıntı olmuyor.
    topcas ın kendi üzerindeki camı kırmızı kullanmış olduğum led ise beyaz o yüsden beyazımsı yanıyor. çantayı gerekli olduğu zamanlarda kullanıcam devamlı değil o yüzden pek sorun olmaz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:38 ----------

bugün itibari ile tablet telefonuda motora bağlamış bulunuyorum resim henüz çekmedim sadece şimdi usb çakmaklığı alıp bilgisayara bağlayıp denemek kaldı ve sis farı malzemesi aldım onlarında elektronik işlemi yapılıp motora monte etme kısmı kaldı resimler çekilip burda paylaşılacaktır, farınız açık yolunuz açık olsun sevgiler.

PysLre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25-2015
    Bizim motora Michelin Pilot Sport lastik uyuyor mu? Yoksa Michelin Pilot Street mi almalıyım ? Bazı arkadaşlar uymaz falan dedi ama sizden deneyen illa olmuştur bi cevabı esirgemeyin..

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Sporty artık gelmiyor olanlarda stokdan satılıyor üretim tarihleri eskidir tarihi çok eski değilse sporty al Streetinde ölçüleri aynıdır 90-90-18 2.75.18

Motosikleti
    Ön sinyalleri gündüz farı olarak kullanmak üzere geliştirdiğim devrenin bitmiş hali. Aslında aynisindan bir tane daha yapmam gerekiyor.
    videoyu uploada koydum yuklensin ekleyecegim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:55 ----------

Nerdeyse olabilecek bütün frekanslarda denedim sonuç beklediğimden de iyi.
    Buyurun video...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:45 ----------

isteyen olursa bu da elektronik şema paintten çizdim idare edin artık

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Ehliyete yazılmaya gidiyordum sabah zincirimi gerdim yaklaşık 3 km sonra 90-100 civarı giderken arka tekerlek kitledi zincir kopmuş sonra söktüğümde gördüm zincirde eklenen segman birleştirmek için onu atmmış atınca zincir çıkıyor dolanıyor tekerleği kitliyor[IMG]
    zinciri söküp eve kadar motoru itiyorum sonra tamir edip

[IMG][/IMG]

sonrasında gittim yazıldım kursa hükümet binası filan kapalıydı fotograf çekildim sağlık raporu pazartesi alcam parmak izi istediler oda o gün :D

kredi kartını yatırayım dedim 3 kez parayı kabul etmedi gittim bozdurdum değiştirdim sonrasında bankamatik nakit almıyormuş teknik arıza warmış öle uyarı verdi

tam eve dönücem anahtarı bulamadım düşürmüşüm yedek anahtarda köydkei evde köye arabalarla gittim anahtarı aldım tekrar b.eskiye döndüm anahtarın kopyasını yaptırmaya giderken elimdeki fotograflarıda düşürmüşüm döndüm onu geri aramaya buldum ta eve dönüyorum arka frene bi bastım arka fren çubuğu koptu bu şansmıdır nedir çözemedim :S

Motosikleti
    gecmış olsun allahtan uzerinden atmamış eger bırşeylerın ters gıttığıno anlarsan araç veya motosiklet kullanma.

Motosikleti
    o gece br rüya görmüştüm anlamıda buna denk geliyor

Rüyada Çatı Yıkılması

Rüyada çatı yıkılması büyük bir musibet ve büyük bir acı yaşanacağı ile açıklanır. Rüya sahibinin ailesinde ve yakın çevresinde büyük bir yasa neden olacak bir olay yaşanacağı anlamına gelir. Bu olay rüya sahibinin ailesinde meydana gelecektir.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyete yazılmaya gidiyordum sabah zincirimi gerdim yaklaşık 3 km sonra 90-100 civarı giderken arka tekerlek kitledi zincir kopmuş sonra söktüğümde gördüm zincirde eklenen segman birleştirmek için onu atmmış atınca zincir çıkıyor dolanıyor tekerleği kitliyor[url]
    zinciri söküp eve kadar motoru itiyorum sonra tamir edip

http://<a href="http://hizliresim.co...jJ.jpg</a></a>

sonrasında gittim yazıldım kursa hükümet binası filan kapalıydı fotograf çekildim sağlık raporu pazartesi alcam parmak izi istediler oda o gün :D

kredi kartını yatırayım dedim 3 kez parayı kabul etmedi gittim bozdurdum değiştirdim sonrasında bankamatik nakit almıyormuş teknik arıza warmış öle uyarı verdi

tam eve dönücem anahtarı bulamadım düşürmüşüm yedek anahtarda köydkei evde köye arabalarla gittim anahtarı aldım tekrar b.eskiye döndüm anahtarın kopyasını yaptırmaya giderken elimdeki fotograflarıda düşürmüşüm döndüm onu geri aramaya buldum ta eve dönüyorum arka frene bi bastım arka fren çubuğu koptu bu şansmıdır nedir çözemedim :S
    Arkadas bu ne felaketler silsilesidir boyle. Hamama git bence sen. Okurken ben yoruldum yahu.
    onurordek bunu beğendi.

Motosikleti
    bunu diyen 20. kişisiniz bende anlamadım dün üstümde bi bilmemne artık bşi vardı bi an kafama meteor düşermi die de düşündüm :D

Motosikleti
    Yemin ediyorum göle yüzmeye gitseniz altinizdan köpek balığı geçer

Motosikleti
    Gecer ben inanirim olacak bsiler herseymi ters gider

Motosikleti
    Merhaba Navigasyon ve Kısa far'a power led bağlantısı
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Motosikleti
    Benim şeyim bu sekilde hız yapmaya yemez doğrusu. Led ler güzel olmuş. Ben de perşembe günü sinyalleri baglicam. Çok merak ediyorum.

Motosikleti
    arkadaşlar arka süspansiyon sert gibi geldi yumuşatma gibi bir durum söz konusu mu tşk ederim.

volkanmet86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200 MCX / CG Cafe Racer / Pulsar 200 NS
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar arka süspansiyon sert gibi geldi yumuşatma gibi bir durum söz konusu mu tşk ederim.
    ybr amortisörü tak.
    Eğleniyor muyuz?

Crocuta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 135 MH Drift
    Çamurluğumdaki çizik için sprey boya alıcam. Benim Drift beyaz , hırdavatçıya süt beyaz mı diycem yoksa beyaz rengin kendi aralarında ayrımları var mı ? Bilen biri var mı ?

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    suana kadar driftten pisman olan yok sanirim ?

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı Crocuta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çamurluğumdaki çizik için sprey boya alıcam. Benim Drift beyaz , hırdavatçıya süt beyaz mı diycem yoksa beyaz rengin kendi aralarında ayrımları var mı ? Bilen biri var mı ?
    Her rengin kendi arasında bir sürü kodu var müşteri hizmetlerini arayıp öğrenseniz daha iyi olur
    özgün bunu beğendi.

Motosikleti
    Ogrenirseniz bana da söyler misiniz? Benim depoda var bir de çizik değil ama taş geldi 2mm lik nokta şeklinde. Şimdilik K. Atatürk imzası var üstünde.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)