Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910111220 ... SonuncuSonuncu

Yamaha YZF R6 Kullanıcıları / Bilgi paylaşım başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    suzuki gsx650f, yamaha r6

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:04 ----------

herkese merhaba yaklaşık 3 hafta önce bende bir r6 sahibi oldum. herkese iyi forumlar
    vejihi, wolrath ve ERROR88 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dentcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 899 Panigale
    Dostum kaç model ve kaça aldın?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:59 ----------

35 ten indim zaten.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:03 ----------

40 bine r1 yok
    31 bine de r6 yok. Tek akıllı sizmisiniz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:06 ----------

11.0000 tl aksesuar ve parça var motorda.... Rizomayı akrepi hrc yi kim getiriyor ne şartlarda getiriyor bir soruverin gençler. Para peşin mallar kışın....

Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2013 model 0 km fiyatı 31.500 tl olan motor için az yazmışsınız. 12 bin km yaptığı için motoru daha iyidir. 35 eder.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:03 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-motor-hatasiz-kazasiz-sifir-ayarinda-ful-dolu-makina-149739022/detay
    inceleyin bakalım...... Akıl küpleri sizi...

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:05 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-motor-hatasiz-kazasiz-sifir-ayarinda-ful-dolu-makina-149739022/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:07 ----------

Motor yok sebebi KUR zaten. R6 yok R1 yok. Ayrıca 11. 000 tl lik sıfır aksesuar takılı. Bir aylık aksesuarlara ne fiyat yazılır?
    Siz sıfır motor alın arkadaşlar. Boş alın boş binin boş espriler yapın...

Alıntı merkanar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence R6 R1'den daha kullanışlı, şehir içi için özellikle. Yakıt tüketimi de daha iyi. R1 40.000 tl civarındaysa bu motor için 45.000 tl istenebilir. Yol tecrübesi de cabası.
    Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2013 model 0 km fiyatı 31.500 tl olan motor için az yazmışsınız. 12 bin km yaptığı için motoru daha iyidir. 35 eder.

Alıntı ortohnt82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://imageshack.com/a/img40/852/7u5n.jpg
    http://imageshack.com/a/img401/7913/yipa.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:04 ----------

herkese merhaba yaklaşık 3 hafta önce bende bir r6 sahibi oldum. herkese iyi forumlar
    Hayırlı olsun. Arkadaşlar tosyadan bir makine var duyan bilen geçmişi hakkında fikir verebilecek bir arkadaş var mıdır ? ilan burada http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5819116/detay/

ardacavdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 DUCATI Monster 796 ABS
    Arkadaşlar hepinize iyi forumlar dilerim.

Şu anda 2005 model Honda CBR600RR kullanıyorum.
    Değiştirme zamanım geldi artık.

Aklımda 2013 model Kawasaki 636 ve Yamaha YZF 6R var

Yamaha nın nasıl bir makine olduğuna dair en ufak bir fikrim yok.
    Çevremde kullanan da kimse yok bu yüzden fikir alamıyorum.

Yorumlar, kemikli ve sert bir motor olduğu yönünde.
    Sık bakım istediğini ve sürücüyü çok yorduğunu da söylüyorlar.
    Tabiki bu kıyaslama Honda ya göre.

2013 model bulduğum 636'nın fiyatına sıfır YZF R6 alabiliyorum; ama Kawasaki'nin avantajı ABS, Mode ve Traction Control olması.

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim...

Motosikleti
    Ducati 899 Panigale
    Arkadaşlar 8 mart gecesi Ataşehir Esatpaşa dan Beyaz 2012 model Yamaha R6 motorum çalındı. Kasko poliçesine henüz baktım. Açık alandaki hırsızlığı ödemiyorlarmış. Kapalı garaj veya güvenlikli bir yerden olmalıymış. Bilgilerinize. Yardımcı olabilecek arkadaşlar bana ulaşsınlar lütfen. 05424504020 Can Yemenicioğlu

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı ardacavdar adlı üyeden alıntı Mesajı göster

2013 model bulduğum 636'nın fiyatına sıfır YZF R6 alabiliyorum; ama Kawasaki'nin avantajı ABS, Mode ve Traction Control olması.

sıfır almak başka bi keyif olur en azından rodajını siz yaparsınız ve aklınızda acabalar olmaz,ama kawa r6 ya göre daha rahattır uzun bir süre araştırdım genel yorumlar bu yönde r6 daha çok piste çıkıyorsanız ideal bunun dışında kawa daha az yorucu,size tavsiyem md forumlarını araştırın hatta konu açın daha sağlıklı yanıtlar alacaksınız.

Motosikleti
    Alıntı dentcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 8 mart gecesi Ataşehir Esatpaşa dan Beyaz 2012 model Yamaha R6 motorum çalındı. Kasko poliçesine henüz baktım. Açık alandaki hırsızlığı ödemiyorlarmış. Kapalı garaj veya güvenlikli bir yerden olmalıymış. Bilgilerinize. Yardımcı olabilecek arkadaşlar bana ulaşsınlar lütfen. 05424504020 Can Yemenicioğlu
    büyük geçmiş olsun, allah belalarını versin. umarım bulunur kardeşim

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:43 ----------

Alıntı ardacavdar adlı üyeden alıntı Mesajı göster

abs li , mode ve traction kontrollü motor hiç sürmedim. r6 nın diğerlerinden çok rahatsız oldugunu düşünmüyorum. ama bundan önceki motorum bile kızılay bahçelievleri görmemişti. kawasaki çok güzel bir makina eger egzoz falan varsa kawasakiyi secerdim.
    dentcan bunu beğendi.

Motosikleti
    Ducati 899 Panigale
    Arkadaşlar 8 Mart gecesi. Istanbul Ataşehir Esatpaşa mah den 2012 model beyaz R6 çalındı. Yardımı olabilecek arkadaşlar lütfen bana ulaşsınlar. 05424504020 Can Yemenicioglu

shadow slx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 R6
    Kırlangıç kasa denilen '06 r6 kullanıyorum, böyle rahatsız bir racing görmedim arkadaş, ama böyle yakışıklısı da yok onuniçin bir süre daha bizimlasın diyip binmeye devam ediyorum çok da agresiftir kendisi fazla kızdırmayalım. 132 hp

dipnot: fuarda 2014 leri incelerken dikkatimi çekti yeni r6 ların gücünü kısmışlar 123 hp gördüm, motorumu daha bi sevdim.

Motosikleti
    YAMAHA YZF R6
    shadow slx kardeş bende nasip olursa bu yaza r6 kırlangıç kasa almayı düşünüyorum benimde aklıma takılan bu şimdi hyosung gt 250 r motor war çok rahat geliyor bana hemda seleside alçak şimdi bunu alırsam bunların selesi bildiğim kadarıyla en yüksek motor galiba boyum 1.76 65 kiloyum rahat süre bilirmiyim bir seferde 100 km yol götürürmü beni bide ilk motorum hyosung yaklaşık 6 bin km yaptım bunu sürmekte zorluk çekermiyim sizce alayımmı aklımda siyah rengi war banim sewdiğim bu renkleri tutuluyormu bu renkleri alsamda sata bilirmiyim fiyatını uygun tutsam bilgilendiriseniz sewinirim...

Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Bende 13 kasa hyo sahibiyim r6 kirlangc kasa dusunuyorum ama 600rr mi r6 mi kararsz kldm r6 tipi hosuma gdiyor ama hyo gbi oturus pozisyonu rhatsz sanrm rr da dha dengeli surus yonunden diorlar cok kararsz kldm

Motosikleti
    YAMAHA YZF R6
    desvandi kardeş şu an bende senin düşündüklerinin aynısını düşünüyorum. umarım gerekli açıklamayı bilenler yaparda bilgilendiriliriz...

Motosikleti
    arkadaşlar ben motoru ilk aldığım gün 700 km yol yaptım aldığım yerde otobuslere sığdıramamaktan dolayı.ben şehir içinde sıkışık trafiğe hiç girmiyorum eminim yogun trafikte haşat olurum. güçlü ve agresif bir motor çevreyolu otoban için çok tatmin edici. yol bozuksa insanı çok kötü yoruyor. benim bundan önceki motorum gsx650f ti alışmak çok zor olmadı ama hala eski motorum kadar hızlı süremiyorum ve iyi viraj yapamıyorum ( havalar ısınınca zorluycaz artık) fakat gt250r ile 6 bin km yeterlimi geçiş için bilemem. boyum 181 cm ayagım yere değiyor 176 cm için çok zor bir motor değil. hatayı kesinlikle tolere etmeyecek bir motor benim fikrim daha sakin bir motor da secebileceğiniz yönünde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:55 ----------

ama şuna inanmıyorum 600rr zx636 yada gsxr 600 alrım hiç yorulmam, rahatsız olmam. bunlar gazlamadığınız sürece yorar arkadaşlar

Motosikleti
    YAMAHA YZF R6
    yok yaw hız konusunda suratı sewen biri değilim tamamı ile görünüş we ses hastasıyım zaten hyosung gt 250 r nin sesi bunlar gibi çıksa hiç satmayacağımda taş patlasın onla 200 basarım ben nerede 300 nerede 100 nerede 50 basacağımı çok iyi biliyorum gaza gelmem zaten şu söz war dibindekinin motor olduğunu unutursan o sana hatırlatacaktır motor olduğunu...

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Arkadaslar Bana bir süredir R6 takas teklifi geliyor 2012 ve 2013 Model. KM leri cok düşük. Acaba R6 kullanıcıları neden böyle bir değişiklik yapmak istiyor onlara sorduğumda Ayaklarım yere değmiyor ve cok yakıyor gibi nedenler söylediler bana ?
    Anlam veremedim doğrusu

Motosikleti
    YAMAHA YZF R6
    ewet hakikaten selesi diğer racinglere göre en yüksek motor görünüşüne aldanma üstüne otur anlarsın benim boy 1.76 benim bile ayaklarım zor yere değiyor hatta bunun yüzünden bir akrabam arka amatisörünü düşürmüştü herhalde hondalar gibi rahat değiller bende hondayla yamaha arsında gidip geliyorum bakalım hayırlısı ama yamahanın karizması da o biçim hakkınıda yememmek lazım...

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Tipi Çok hoş gerçekten R6 nın...
    Göstergeleri bile tahrik etmeye yetiyor

Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Hatayi affetmez derken hp si yuksek ve seri oldg icnmi cokmu agrasif bir RR a gore

Motosikleti
    600 lük ss lerin hepsi agresif ve hatayı tolere etmeyen makinalar ama özellikle devir - tork açısından biraz daha dengesizdir r6. vites düşürmek , viraja yatırdığında devir aralığını ayarlamak gibi bir çok sıkıntıları var bu motorların bence 250 cc lik makinadan sonra alışma süreci uzun ve tehlikeli olabilir. ben daha 1500 km anca yaptım motorumla benden daha tecrübeli arkadaşlar daha net cevap verebilirler.
    örnek vermem gerekirse suzuki gsx 650 f motorumla cok daha fazla km yaptım, oda güçlü bir makinaydı fakat çok daha sakindi bu 600 lük ss ler gercekten çok iyi uzuyor ve gazı sürekli açmak istiyorsunuz yavaş sürdüğünüzde ne siz nede o mutlu olmuyor

shadow slx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 R6
    Fuarda test ettiğim BMW s1000 rr honda CBR serisi, suzuki gsxr lar (kawa yoktu)içinde en yüksek sele R6 olduğunu orda gördüm anladım, boyum 1.80 kg 80 anca yetiyorum. daha önce honda 600 f im vardı rahatlık ve stabilite konusunda efsane bence 600 f tir, onun gibi rahat ve racing ruhu taşıyan başka da motor yoktur, ama gel gelelim performans ve karizma söz konusu olunca yamaha dedim, 600 f in rahatlığını çok arıyorum, beni rahatsız eden bir huyu var bu yamahaların, o da 7000 rpm de devreye giren ikincil enjektörlerle motor bir anda çılgın bir ivme kazanarak tabiri caizse kıçına tekme yemiş beygir gibi şahlanıyor, alışana kadar dikkat edilmesi gereken önemli bir husus bence, bunun aynısını Fazer ımda da yaşamıştım, demem o ki; rahatına düşkün olanlara pek uygun değil bu r6 ama yakıtı 600 f ten daha az bu da teknolojisinden diye düşünüyorum. not verecek olursam 10 üzerinden 8 alır benden.
    ortohnt82 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910111220 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)