Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF R6 Kullanıcıları / Bilgi paylaşım başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    fiyatları düşüründe bizde gelelim topike adalet mi bu şimdi? abimin arabasıyla aynı fiyatta bu istediğim makinalar. ama ne var söyleyeyim;

abimin araba mitsubishi lancer 2005 model.
    dört cam otomatik,
    klima,
    110 beygir,
    220 km hız görüyor,
    hava yastıkları,
    abs,
    enjeksiyonlu yakıt sistemi,
    100 kilometrede 6 litre civarı yakıt tüketimi,
    1600cc motor hacmi,
    sıralı 4 silindir motor.

yani bu arabayı abim 21 bin tl paraya aldı ve bu araba ile istediğim 2005 model r6 nasıl oluyorda aynı fiyat oluyor?

motosikletin maliyeti bu arabanın maliyeti kadar yoktur ki. çok kızıyorum :( alamayacağım bu gidişle r6 :(

yani motosikletler daha sexy göründüğü içinmi pahalı oluyor, iyi bakalım soyun soğana çevirin. yapcak bişey yok. bende böyle sitem ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shadow slx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 R6
    Madem cevap hakkı doğmuş bir iki cümle daha yazayım o zaman.

Ben ilgili şahsı tanımam bilmem, motorum arıza yaptığı zaman yamaha motor gurubu kurucumuz olan Aşkın ın tavsiyesiyle gittim. ilk başta çok ilgili bir abimiz gibi intiba yaratmıştı bende neyse 1 ay sonrasında motoru ne yaptın diye telefonda sorduğumda bana hala yuvarlak cümleler kurduğu için, dedim ki abi bu daha ne kadar sürecek malum mevsim yaz 6 ayda mı yapıcaksın bunu dediğim de bir atarlandı, yapmıyorum gel al motorunu dedi bizde gittik aldık.bu işten para kazanan profesyonel bir insan ne kadar iyi usta olursa olsun karakter de önemli biraz. Çalışır götürdüğüm motoru param parça şekilde elimize verdi. Dünyanın en iyi ustası olsa ne olur şimdi? bana mı garezi vardı yani. He sonra ne oldu biliyomusun ondan alıp başka bir yamaha yetkili servisine götürdüm aynı gün ve motorumu 1 sene sonra ancak tamir ettirip alabildim. Ağzım yandı beni böyle mağdur edenlere de hakkımı helal etmiyorum. burda ilgili şahsiyetin payı sonrakine göre daha az ama yatak sarmış motoru anlayamadı sonuçta.
    Kalbi olan tek kız Kupa kızıdır

simbion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er6n
    Yamaha R6 sahibi arkadaşlar bir yamaha r6 yı yetkili servisine götürdünüz periyodik bakımını yaptırdınız, ne kadar para ödüyorsunuz.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı shadow slx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Madem cevap hakkı doğmuş bir iki cümle daha yazayım o zaman.

Ben ilgili şahsı tanımam bilmem, motorum arıza yaptığı zaman yamaha motor gurubu kurucumuz olan Aşkın ın tavsiyesiyle gittim. ilk başta çok ilgili bir abimiz gibi intiba yaratmıştı bende neyse 1 ay sonrasında motoru ne yaptın diye telefonda sorduğumda bana hala yuvarlak cümleler kurduğu için, dedim ki abi bu daha ne kadar sürecek malum mevsim yaz 6 ayda mı yapıcaksın bunu dediğim de bir atarlandı, yapmıyorum gel al motorunu dedi bizde gittik aldık.bu işten para kazanan profesyonel bir insan ne kadar iyi usta olursa olsun karakter de önemli biraz. Çalışır götürdüğüm motoru param parça şekilde elimize verdi. Dünyanın en iyi ustası olsa ne olur şimdi? bana mı garezi vardı yani. He sonra ne oldu biliyomusun ondan alıp başka bir yamaha yetkili servisine götürdüm aynı gün ve motorumu 1 sene sonra ancak tamir ettirip alabildim. Ağzım yandı beni böyle mağdur edenlere de hakkımı helal etmiyorum. burda ilgili şahsiyetin payı sonrakine göre daha az ama yatak sarmış motoru anlayamadı sonuçta.
    Allah kahretsin bunları. kendilerini bir şey zannederler. 2 seneye yaklaştı motosiklet hayatım şu anda bile dürüst bir motosiklet tamircisi BULAMADIM! motorumun dişlilerini, yağ-hava filtrelerini, yağını, zincir bolluğunu, lastiklerini kendim değiştiriyorum ve şu an sabrımın sınır noktasında sayılırım.

geçen hafta "sente çakısı" arıyordum, artık sübap ayarınıda kendim yapıcam hatta motor şiştiği zaman silindir-piston takımı sipariş edip kendim değiştirmeyi düşünüyorum.

şu anda debriyaj balatam ne durumda bilmiyorum ama işte motosiklet tamircilerine de gitmek istemiyorum ama bende kendi işimden dolayı motora bakacak zamanım olmuyor. mecbur kalıyoruz bazen.

Senin durumunda bir insanın seçenekleri ne olabilir?

1) Dükkan sahibini tehdit edip işini yaptırırsın yada mevzu yaşayıp şanslıysan ona haddini bildirirsin.
    2) Beddua edip hakkını haram edersin ve ustaya bu yaptıklarını herkese anlatacağını söylersin ve gidersin.
    3) Adamı zorla ikna etmeye çalışırsın, yani adamı tehdit etmezsin ama ikna etmeye çalışırken usta bu iknanın sonucunda mevzu yaşayacağını anlayıp mevzudan korkup işi yapmaya karar verebilir ve bu arada da adama tatsız şeyler söylemeyip daha olumlu bir şey yapmış olursun.

ustanın adı ne? hangi usta bu? söyle de bilelim. böyle bir ahlaksızlık kabul edilemez bana sorarsan. yapamıyorsa bunu sana söyleyebilirdi.

shadow slx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 R6
    Arkadaşlar merhaba,

dün benim R6 yı Maslak oto sanayi de Muayene ye götürdüm. Motorun üzerinde kendi orjinal eksozu olmasına rağmen eksoz ağır kusurlu yazıp muayeneden geçirmediler. Anlatıyorum anlamıyolar içini boşaltmışsın çok gürültülü çalışıyor diyorlar öyle bir işlem de yok. susturucu tak öyle gel dediler. Bu eksoza uygun Silencer var mı bildiğiniz ya da bana bir günlük eksoz tüpünü verebilecek bir yardımsever arkadaş?

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    https://www.instagram.com/p/BJTWS3yAsJs/
    R6 tiger egzoz salyongoz

Herkeze slm

DoLPHiN2306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r-R6-ktmrc200-ktmduke390
    Arkadaşlar İlgilenenler için motorum satılıktır.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...5572829/detay/

Motosikleti
    Yeni R6 ile Fiyat dengeleri nasıl değişecek çok merak ediyorum. 2017 Model için 57 bin tl rakamları gerçek mi? gerçek ise kim bu rakamlara almaya çalışacak? 2. ellere neler olacak takipteyim.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    2017 abd satis fiyati 12.200 usd tr de fiayata vergiler eklenince sanirim 52-55 arasi olur fiyat,tabi kurlardaki artisa bagli olarak degisiklik gosterecektir. Hayirlisiyla ,mart nisan almis olurum.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Yamaaha Türkiye sitesinde 2017 r1m için 100 bin tl fiyat ile on siparis opsiyonu koymuş, abd satış fiyati 22.400 usd. Bu fiyatlamadan yola çıkarak 2017 r6 fiyatı için hesaplama yaptım, abd satış fiyatı 12.100 usd , Türkiye de yaklaşık 54 bin tl ye geliyor. Bakalım tutturabilecek miyim. Tabi bu.kur subata marta nerelerde olur

Motosikleti
    Yurtdışına çıkışım sebebiyle motorumdan uzak kaldım. İlan vermiştim fakat yeterli sürede satamadım. Bende paketleyip kaldırdım. Şimdiden özledim walla Henüz 1 hafta olmuş olmasına rağmen

EsHero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR 600 K6
    Başlık biraz ölmüş ama ben şuraya arkadaşımızın 2002 model r6 videolarını ve daha bir çok motor videoları bulabileceğiniz kanalımızın linkini bırakayım.
    Abone olarak bize destek olmayı unutmayın
    Kanal linki : https://www.youtube.com/channel/UC_L...p-ExXrzgUOrNGA

R6 Lastik değiştirmeden önce lastik yakma :

ümitersoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6
    Akşama kadar motor videoları izliyorum soğuktan motora binemjyorum r6 yla bakisip duruyorum dükkanda. 😭 Siz binebiliyormusunuz. Sizinde eliniz ayağınız titriyor mu motorsuzluktan

Motosikleti
    joymax 250, R25 mat gri
    Hanıma araba aldım daha alışamadı 10 gündür sabah işe yanında gitmek zorunda kalıyorum motor evde yatıyor deli oluyorum darlanmaya başladım :(

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    yeni r 6 nın teknik özellikleri nihayet belli olmuş 87,1 kW (118,4PS) @ 14.500 dev/dk , 61,7 Nm (6,3 kg-m) @ 10.500 dev/dk , tam dolu yakıtla 190 kg
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

gt170 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suanda yok ��
    Tork düşmüş, hp düşmüş 2016 R6 kadar performans göstereceğini sanmıyorum.

selam arkadaşlar 30 bin bütcem var 2007 2008 r6 almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar var bilgi alabilirmiyim ar ve eksileri

kaganakdin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r6

Merhabalar Konuyu hortlatalım

Buda benim oğlan

2007 20.000 Rpm
    zekeriyaimam bunu beğendi.

Motosikleti
    2015 r25
    Arkadaşlar merhaba bir sorunum var. Motorum 2006 kırlangıç kasa, bu aralar motor soğukken gaz vermeden çalışmamaya başladı, sıcakken sıkıntı yok. Nedeni ne olabilir, sizde de aynı şekilde mi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)