Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Atv Alıcam ama hala cc konusunda karasızım...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    90 model Vespa Bajaj Chetaki
    Merhaba arkadaşlar Aranıza yeni katıldım. Ben bir Atv hayranıyım özellikle kanuni 250 ler favarim ve haha önceleri offroadayken kanuni 150 kulanıyordum sahil ve dağ türüyüzlerinde ve hazır parkurlarda artık şehir içi trafiğindede kulanılmaya başlanmasından dolayı ve kredi imkanlarının artmasından ötürü birtane kanuni 250 almak isityorum. ama hala karasızım piyasa birçok model var ama honda ile kanuni arasında gidip gelmekteyim sizinde fikirleriniz almak isityorum ve diğer atv kulanıcı arkadaşlarla tanışmak ve onlrın fikirlerini almak isitiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sana daha önce de söyledim atv ler şehir içinde konforsuzdur ve uygun değildir. görmemiş adma kullanır tabi şehir içinde. eğer alacaksanda tabi ki honda olsun . ne kanunisi... kanuni alacaksanda adamın oğluyla aynı okulda okudun onu bul ve ondan öğren, almak istersen de al.

bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    sitede bi tane 250lik kanuni atv var az kullanilmis ve fiyati cook uygun ona bi bak derim.bide en iyi atvler bombardier ve polaris fiyatlari braz pahalli ama dierlerine gore cook daha kaliteli.bnde 400 luk bombardier var gayet memnunum ve suana kadar hic sorun cikarmadi.asla aeon fln alma cunku bn 2 yil once alarak hayatimin hatasini yaptm .motora 3gun bndiysem 3 ay serviste kaldi

just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Kardeş sen daha cc ye karar verememişssin sonrada ne alacağına karar verememişssin sonrada markasına karar verecen. hımm devam edecek....
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

super_meke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    varadero
    sitede bi tane 250lik kanuni atv var az kullanilmis ve fiyati cook uygun ona bi bak derim.

Motosikleti
    Alıntı raven adlı üyeden alıntı
    sana daha önce de söyledim atv ler şehir içinde konforsuzdur ve uygun değildir. görmemiş adma kullanır tabi şehir içinde. eğer alacaksanda tabi ki honda olsun . ne kanunisi... kanuni alacaksanda adamın oğluyla aynı okulda okudun onu bul ve ondan öğren, almak istersen de al.
    Kaptan beni görgüsüzde yaptınya tamamdır ayrıca atv benim cüssemde biri için atav idealdir. ayrıca benim amacım oturduğum mevki ve konum yüzünden 4 çeker olması bundan dolayıda kanununin ve hondonın motorları çok güçlü kanuni 150 likle çamutlu arazide zorlanamdan bagajı dolu bir şahini çektiğime göre 250 le neler yaparım ayrıca dediğim gibi ilerde planladığım (yada planladığımız) Türkiye turu için gerekli olan yer ve yol sorunun böylece haletmiş olurum çünkü atv lerde uygun doanım ile 150 cc sonrasına romork takabiliyorsun. Ayrıca şehir içi kulanımında eğer sen lastiklerini yanlış seçersen tabiki canına okur örnek sen hard cross lastikleri ile kulanmaya kalkarsan o gidonu çevirene kadar göbeğinle birlikte nerelerin çatlar onu bileme bunun için eni tercih goodyer yada lassanın performans yada 4 mevsim lastiklerini kulanmam gerekli ozman zorlanmadan kulanılabiliyor.(Bunu kağıtane barajı etrafındaki parkurda test edilmiştir)

Not: Ben bizim okuldaki o çocuğu hatırlamıyorum adını ve cismini ama sen hatırlıyorsan yada hala görüşüyorsan bana bildir bilgileri ben onla irtibata geçerim

Ewet Arkadaşlar önerileriniz için çok teşekkür ederim. ama benim niyetim uygun kredi koşulları yüzünden ve servis garantisini uzata bilme seçeneği yüzünden ve kafamdaki planlardan dolayı sıfır almayı palanlıyorum.

Motosikleti
    Alıntı just_life adlı üyeden alıntı
    Kardeş sen daha cc ye karar verememişssin sonrada ne alacağına karar verememişssin sonrada markasına karar verecen. hımm devam edecek....
    Kardeş 250 cc kesin kara verdim şimdi ise kanunimi hondamı okanuda karsızım çünkü hondanın atvlerini motorlarını fason yaptırdığını bir dergide okumuştum ama bu konuda kesin bir bilgim yok.

Ama Hala Tavsiyeleriniz bekliyorum kanunimi yoksa Hondamı .....

borabey-atv@hotmail.com 260cc 4x4 10,000ytl
    borabey-atv

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    römork falan kardeş sen bi traktör al şimdi full donanımlıları var

Motosikleti
    gilera runner vxr 200
    hondayla kanuni arasında git gel yasanır mı yaa bende kartalla mercedes arasında aynı gıt gelı yasadım

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    250 den aşağıda cc olmasın
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    en iyisi git 3500ytl ye kanuni atv 110 al kullandım cok guzel hem geri viteside war . saygılarımlaa

siteye yeni kayıt oldum bende kanuni 150cc almayı düşünüyorum bu aralar

ama 110 lukla arasında kaldım sızce hangısı daha iyi

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Kardeşş hoşgeldin... 150 likler daha kuvvetlidir... Ama ben olsam 250cc Bir Kanuni alırdım
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

honda daha iyi marka ama sen bilirsin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler