Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
41. sayfa BirinciBirinci ... 31394041424351 ... SonuncuSonuncu

Mondial MR 250 Destro Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2012 GT250R (kırmızı-beyaz)
    tasarımına bayıldım ducati çizgilerini anımsattı bana, arkadaş da videoda ducati etiketi yapıştırmış süper olmuş. sırf bu tasarım için her ne kadar memnun olsam da kendi gt250r ımı satabilirim
    başkalarının kusur ya da avantajlarına odaklanmaktansa, kendi yanlışlarını düzeltmeye çalış ve elindeki fırsatların farkında ol... dünyada birşeyleri düzeltmek istiyosan önce kendinden başla...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    DEBRECEN

Hocam slm, geçen ay sanırım beraberdik, Sapancada Mahmudiye ye filan çıkmıştık doğru hatırlıyorum umarım sen o musun yani

Alıntı samsam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DEBRECEN

Hocam slm, geçen ay sanırım beraberdik, Sapancada Mahmudiye ye filan çıkmıştık doğru hatırlıyorum umarım sen o musun yani

Vay abi nasılsın aynen valla gezmiştik soğuklar da sen olmasan göreme den dönücektik oraları =)...

Arkadaşlar size yazıyorum yazıyorum anlamak ta güçlük yaşıyorsunuz.... Motorun şuan satışta olan versiyonları gayet sorunsuz sesi oldukça tatminkar, vibrasyon yok denilecek şekil de az ( cbf 150 den cbr 250 den az ) bir motor, gidişi derseniz resimli ekledim son hız 140 diyebilirim... Ducati sticerlerimle motoruma mondial mi bu diyen hiç kimse yok, şuan egzosa yaptığım yoshimuro egsos görünümü, depo daki mondial yazısının sökülüp kople boyanıp ducati sticeri yapıstırılıp cila atılması, daha dün yaptığım mercekli xenon uygulaması çok şükür efsane makina :D fotolar eklenecektir;)

---------- Post added at 13:50 ---------- Previous post was at 12:53 ----------

Merhaba arkadaşlar... Sizin için facebook da bir grup kurdum ordan motorumun videolarını resimlerini bilgilerini ve sormak istediğiniz herşeyin cevaplarını bulabilirsiniz hepinizi bekliyorum grubumuza ;)

http://www.facebook.com/groups/272830666105071/

almayı kafama koydum. tavsiyelerinize ihtiyacım var. memnun mu herkes?

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı keyser soze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    almayı kafama koydum. tavsiyelerinize ihtiyacım var. memnun mu herkes?
    alana şimdiden hayırlı olsun o zaman

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alana şimdiden hayırlı olsun o zaman
    sizde var mı destro?

Motosikleti
    Alıntı keyser soze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizde var mı destro?
    yok ama kullanmak isterdim

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    ilgimi ceken bir motor
    denemek isterdim

Merhaba arkadaşlar... Sizin için facebook da bir grup kurdum ordan motorumun videolarını resimlerini bilgilerini ve sormak istediğiniz herşeyin cevaplarını bulabilirsiniz hepinizi bekliyorum grubumuza ;)

http://www.facebook.com/groups/272830666105071/

Motosikleti
    Bu motorda bile CST lastik var ve motorla 150km hız yapanlar var, hadi 150 km çok diyelim ama motorun teknik verilerinde yazan 120km Max. Hız'da panik fren yapıldığında motor nasıl durur acaba ?

gokseltoprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Valla benim motorun lastikleri de CST olduğundan her türü hava koşulunda deneme imkanım oldu. Genel olarak yol tutuşu güzel, fakat fren yapmaya niyetlenirken gayet sakin olsam da pedallara basmamla beraber acayip panik oluyorum. Belki de (büyük ihtimalle) benim arka fren kampana olduğundandır bilemeyeceğim. Bence bu lastikler bir bakımdan güzel, insanın sezgilerini kamçılıyor. Ne bileyim, önünüze biri atlamadan birkaç saniye önce bunu sezip frene basmanız lazım mesela. Kişisel gelişimde bir numara lastik: CST
    eray_uluyazı ve OnrMRT bunu beğendiler.

Benim
    Mondial Destro 250

Öncelikle herkese merhaba;

Bildiğim kadarıyla bu motorsikletin iki türü var benim kullanmış olduğum 2. tür vibrasyon büyük ölçüde giderilmiş tekerlekler büyümüş hararet işareti göstergeye yerleştirilmiş.

Motorun 2. sahibiyim ve aldığımda 2000km deydi 2000 kilometre yaptım ve tek sorun al bölmede bulunan hararet yapan su deposunun basınç yapıp kapağı patlatmasıydı ama bu sorun mondial servisince hareret kapağında yapılan ufak tefek operasyonla giderildi aldığım süre içerisinde motoru sürekli zorladım 100 kg yum ve avcılar kadıköy arası sürekli gitttim geldim motorsiklet 120 -130km yi çok rahat görüyor ve 150 -155km sürate çıkabiliyor. devir göstergesi dijital sensörlü ve 4000 devirden sonra kadran atmaya başlıyor vs yenisiyle değişicek büyük bir sorun değil motorsikletin vites geçişleri gayet
    güzel arka çanta bağlama yeri zayıf olduğundan başka bir marka motorsikletin çantademirini monte ettim sallanmadan stabil bir şekilde duruyor hafif bir motor frenlerde tabiki çok güven vermiyor frenleri yeterli orjinal lastiklerini bilmem ama üzerindeki MICHELIN lastiklerle yol tutuşu güzel süspansiyonu biraz yumuşak genel anlamda fiyatına göre güzel ama paran varsa japon almak en iyisi 10 yıldır vitesli motor kullanıyorum 93-xt 600 ve 99-tdm 850 sahibi oldum daha önceden kullanımda çok önemli hız yapmıyor diyenlere xt 600 le yapılacak max hız 160km bu motorsiklet 250 cc ve 155 yaptım düz yolda ve tek kişi. Birde eklemeliyim sanırım işin şans faktörüde var devir saati ve gidermiş olduğum hararet sorunu haricinde hiç bir sorun çıkmadı. NOS...............

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    merhaba rkadaşlar. İzmir de bir tane 250 mr 2. sürüm buldum. Ankara dan almaya gideceğim.
    Geri dönerken 550 km yol gideceğim. İlk defa uzun yolculuğum olacak. bana ne tavsiye edersiniz ?

Not: korumalıklı elbiselerim var. omurilik koruma ve rüzgar için ayrıca bel-beden içliği alacağım.

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    arkadaşlar alt sakal uygulayan oldu mu hiç ? http://www.streetfightersinc.com/BellyPans.htm burakilerden biri olmaz mı bize ?

gokseltoprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    arkadaşlar bu motosiklet ile ilgileniyorum. lakin aklıma takılan birkaç konu mevcut. bende şuan 150 mc var. düzde 120 yapıyor, rampa aşağı 130'u geçiyor. bu motor için 120de kesiliyor falan denmiş, doğruluğu var mıdır? varsa kullanıcılarından cevap vermelerini rica ediyorum.

1) düz yolda maksimum kaç yapıyor?
    2) titreşim konusu sürüşü rahatsız ediyor mu? varsa kullanan tvs apache ile karşılaştırabilir mi?
    3) yakıt sarfiyatını test eden oldu mu? 100km'de kaç litre yakıyor?

şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Merhaba arkadaşlar. bahsettiğim uzun yolculuğu gerçekleştirdim. yaklaşık 650 KM yol yaptım.
    120 TL lik benzin aldım ve Ankara ya geldiğimde hala benzin vardı. 50 - 100 ve 150 km aralıklarla dinlendim.
    Motor 2000 km de idi ve hiç bir sıkıntı çıkmadan tamamladım yolculuğu

çok fazla rügzar vardı. 120-130 gidebildim. motor henüz açılmamış, hiç uzun yol görmemiş. açılacağını düşünüyorum.

150 MR den sonra 250 MR a bindiğim için çok tatlı geldi bana. Trafik ışıklarında hiç bu kadar fark attığımı hatırlamıyorum 150 MR da.

Titreşim makul düzeyde idi. Frenler gayet güzel. Lastikler ile ilgili sıkıntım olmadı. Sesi 600 lük makine gibi, çok güzel. Görsel videoları atarım inş.

Sürat motoru değil 250 MR. bu motor bence açıldığında en fazla 150 km hız yapabileceğini düşünüyorum.

yanlış anlaşılma olmasın. BEN SADECE DÜŞÜNÜYORUM DEDİM. 650 km yol yaptıktan sonra söylüyorum bunu.

ama gerçekte ne olur ne biter bilmiyorum.

Kısaca bu motor keyifli...

@gokseltoprak 120 de kesiliyor diyen arkadaş motorun ilk zamanlarını görmüş olmalı. yukarda yazdıklarımdan sorularını cevaplayabilirsin ;)

KASKsız kesinlikle çıkmayın !

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Bu motoru canlı olarak gördüm.Bi çine göre bana hiçte fena değil gibi geldi görüntüsünü ve kalitesini beğendim.

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    merhaba @ermgulsen "devir göstergesi dijital sensörlü" demişsiniz. özel bir uğraşmı yoksa tam olarak nasıl dijital anlamadım ?

Motosikleti
    Mondial 150 MR Vulture
    Tasarım konusunda Mondial emin adımlarla güzel modellere doğru gidiyor. Başarılı bir model.

harunizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 600F
    Alıntı AGunak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tasarım konusunda Mondial emin adımlarla güzel modellere doğru gidiyor. Başarılı bir model.
    Katılıyorum, bu motorun kafa kısmını beğenmedim sadece, biraz GSR600'e benzetilse iyi olabilirdi.
    eray_uluyazı bunu beğendi.

REKLAM ALANI
41. sayfa BirinciBirinci ... 31394041424351 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler