Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
53. sayfa BirinciBirinci ... 3435152535455 ... SonuncuSonuncu

Mondial MR 250 Destro Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda cbr 650f
    ilginden dolayi tesekkurlet duzunay kardes

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda cbr 125 R// cbr 250R // R25 // MT-07
    arkadaşlar sabah destro almaya/bakmaya gidiyorum. hoşuma giderse alıcam
    tamamen şansa gidiyorum . 2000 tl ye alıcam 2011 model 30binlerde . peki destronun motoru kaç bine kadar gider? bu motor başımı çok ağrıtır mı??
    bir de tuzla oturan destrocu ya da bana yardımcı olacak biri var mı ?
    kadirmisafir@hotmail.com yardım edebilecek müsait olan bir abimiz çıkarsa diye e-postam
    herkese iyi sürüşler
    alırsam resimlerni atarım

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2000 destro mukemmel fiyat. alacağın motorun kaza yapıp yapmamasına bak. sağı soğu ile oynanmış mı ona bak. ben o fiyata vereceğime yedek motor olarak evde tutarım. makine mondial değil zaten regal raptor. çinlilerin en iyisidir. ayrıca avrupayada gönderildiği için belli bir kalitesi var. ben çok memnunum.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    lanet olasıca çin motosikletlerinden biri daha. bu mondial, kanuni, kuba vs gibi, Çin'den motor getiren firmaların attığı en buyuk kazık, günü birlik motor getirmek. bendede caracal var. adamlar getirdi, 2 yıl sattı ve bitti. ne destek ne yedek parça ne servis kalitesi... sonra uğraş dur. garanti doldu mu umurlarında değilsin. bu motosiklet çok daha az durdu piyasada galiba. ilgileniyordum bir ara, birden ortadan kayboldu. parça desteği de günden güne azalır. zaten bisikletçiden bozma servislerinde bir şeyden anladığı yok. benim gittiğim bir servis okuma bilmiyordu usta. 20 yıl öncesinin teknolojisi kullanan aletler kullanıyoruz. yazıklaar olsun ekonomimizi bu hale getirenlere. neden coştuğumu ben de anlamadım şimdi. hadi iyi günler.

Motosikleti
    mr250 destro 2011
    selam (: havalar güzel Ankarada tam motorla gezmelik sayfayi ziyaret edeyim dedim evet serviste usta yerine kasap buluyosun biraz şansa , cinli minli keyfim yerinde

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    CARACAL ile mondialin farkı. adam 10 yıl parça garantisi veriyor. yok bulamadın regal raptordan alırsın spt350 ile herşeyi aynı. sadece silindiri farklı.

Motosikleti
    honda 600 rr--mondial mr 250 destro
    var buyur srun neydi

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:23 ----------

arkadaşlar herkes birşey yazmış yok kıtlıyo yok fan açıyor diye bende iki motor var biri japon biri çin japonu anlatmama gerek yok hararet konusu çok basıt fan muşurundan kaynaklanan bi durum fan musuru derecesi düşük 50 lik sanırım yanlış hatırlamıyorsam bunu serviste yuksek derecelisini bulamassınız 250 inuzumanınkı uyuyor ve servislerde parça sıkıntısı var diye sıkıntı yapmayayın mondıal genel merkezınde herşey var arayıp sipariş istediğinizde sehrınızdekı bayıye hemen yolluyorlar bakın mondıal de falan çalışmyorum yanlış anlamayım bende sızın gıbı kullanıcıyım sadece. arka frenin kitleme sorununa gelınce oda lastıklerden kaynaklanan bir durum sonuçta çın malı kalıtelı bir lastık yok üzerinde frene az bassanız bıle kızaklamaya baslar veya ço çabuk debriyajsız bile teker sarmaya başlar gazladığınızda buda lastıklerın yol tutusu olmadığından çok sert lastıklerı var virajlarda yattığınızda kayar helekı ıslaksa buda basıt lastıklerını değiştirin motorda çok vibrasyon ve zırıltı var gövdedekını kesebılırsınız motordakını asla kesemessınız motor yakıt ekonomisinden ıyı yakıtı az gücü ıyı sadece biraz alaka ıstıyo okadar ben bıraz ugrastım ama emın olun fazla değil az bı uğrasla türkiyede arasanız benım motorum gıbısı yoktur bılınçsız modıfıye edılmış motor çok bana kalırsa az yapın bılınçlı yapın yok fren kıtlemeyle haraet fan açmayla çın malıda olsa ezmeyın o kadar japonda var ama ufak bı arızası yüksek malıyetlere sebep oluyo türkiyede ekonomık durum bellı herkes buyuk yatırımlar yapamıyo bence 250 ıçınde ıdeal motor

selimpelek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DESTRO 250
    Efi göstergesi yanıyor bnde daha servise götüremedim bilgisi olan arkadaslar yardm etsin nedir ne işe yarar hareket halindeykn yanıyor

Merhaba arkadaşlar. Sitede yeniyim. Burada bütün yazılan yazıları okudum ve bende artık bir destro almaya karar verdim bugün iş yerindeyken baya bi araştırdım istanbulda ki mondial bayilerini aradım ve yarın sabah Allah izin verirse sıfır bir destro alıcam. Kullanmayı biliyorum Bu benim ilk motorum olacak inşallah. Bazı arkadaşların başına büyük talihsizlikler gelmiş hepsine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Bana yapmam gereken bazı şeyleri de söylerseniz motor ile ilgili çok sevinirim. İnşallah memnun kalırım, alacağım makine umarım utandırmaz beni..

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:00 ----------

Arkadaşlar birde bulduğum motor 2011 model ve adam 6.000 tl istiyor. Şimdi düşünürsek motor kafadan 3 sene boş boş beklemiş. Acaba bi aksamında, Elektronik olarak ya da herhangi bir sorunla karşılaşır mıyım ?? Lütfen bu konuda bilgisi olandan acil cevap bekliyorum..

Motosikleti
    Honda Nc750x
    Arkadaşlar merhaba, benim destromda şöyle bir sıkıntı baş gösterdi. Normal trafiğe çıkıp dur kalk yaparken motorun devri düştüğünde stop ediyor. Devamlı ara gaz verince etmiyor. Gazı açtığınızda sıfırdan yavaş yavaş bir boşluk oluşuyor ve biraz daha gaz verince geçiş yaıyor yoksa birden devir düşüp motor stop ediyor. Gözlemim şu ki benzin çeyrek depoya yaklaşmaya başladıkça bu daha da artarak ilerliyor. Ama benzin aldığınızda bu problem ile karşılaşılmıyor. Mesela geçenlerde depoyu fulledim. Deponun sıfırlanmasına 200km civarı var daha ama yine aynı sıkıntı baş gösterdi. Zengin karışımı diye tabir edilen problem olabilir gibime geliyor yani benzini fazla pompalıyor. Egzostanda arasıra devir düşerken pat pat diye ses geliyor. Enjeksiyonda problem olabilir. Buna benzer problem ile karşılaşan var mı daha önce? Ve enjeksiyondan anlayan bir usta tamirci bildiğiniz bir yer var mı İstanbul da?

Motosikleti
    şuan yok :)
    Merhaba abilerim sonunda yaz geldi.Temmuzda ehliyete yazılıyorum. Uygun 2.nesil destro buldum. Almayı düşünüyordum. Sahibi çok yaktığını söyledi. Şehir içinde 5-6 lt. şehir dışı 4.4-5 yaktığını söyledi,motordan soğuttu beni. Kullanan abilerim o kadar yakıyor mu?

Motosikleti
    mr250 destro 2011
    slm 50 TL ile şehir içi 200 - 250 km arası yol yapıyorum kullanıma göre değişiyor tabi sert kullanırsan devamlı ara gazı verirsen yakıt artar 4-4.5 litre yakıyor biraz abartmış o arkadaş
    bluewindy bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı duzunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm 50 TL ile şehir içi 200 - 250 km arası yol yapıyorum kullanıma göre değişiyor tabi sert kullanırsan devamlı ara gazı verirsen yakıt artar 4-4.5 litre yakıyor biraz abartmış o arkadaş
    abim yani sizin verdiğiniz değerlere göre yanlış anlamadıysam 100 km de 4 litre yakıyor. Uzun yolda sakin kullanımda 3.5 litreye kadar düşer mi?

Motosikleti
    mondial 150 mr vulture
    hala kararsızım.alsammı almasammıııı ????

Motosikleti
    Alıntı mekan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hala kararsızım.alsammı almasammıııı ????
    yakıt konusu yüzünden ben de kararsızım. Çok yakan diyen de var az yakan diyen de... Kullanan abileri de forumda bulamıyorum.

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Helal olsun, 250cc için 4 litre yakıt normal derseniz, 1150cc için 5 litreye ne denir?

Motosikleti
    mondial 150 mr vulture
    kesin bi ayar olayı vardır.yoksaki 250cc için 4litre fazla.birde motor enjeksiyonlu.az yakması lazım.hararet olayının çözümü nasıl olur acaba.bazı kullanıcılar hararetten dert yanıyorlar

Motosikleti
    mr250 destro 2011
    Alıntı bluewindy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abim yani sizin verdiğiniz değerlere göre yanlış anlamadıysam 100 km de 4 litre yakıyor. Uzun yolda sakin kullanımda 3.5 litreye kadar düşer mi?
    Slm benim verdiğim değer kış aylarinda yaptığım değer. Bide 100 kiloluk biriyim buda yakiti arttirir. Yaz aylarinda daha düşüyor. Uzun yolda sakin kullanimda düşer dediğin değerlere.

Motosikleti
    Alıntı duzunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm benim verdiğim değer kış aylarinda yaptığım değer. Bide 100 kiloluk biriyim buda yakiti arttirir. Yaz aylarinda daha düşüyor. Uzun yolda sakin kullanimda düşer dediğin değerlere.
    Her zaman dip gaz mı yoksa sakin mi kullanıyorsunuz?

Motosikleti
    mr250 destro 2011
    Alıntı bluewindy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her zaman dip gaz mı yoksa sakin mi kullanıyorsunuz?
    Çok agrasif kullanmam genelde bazen dip gaz yapıp elektrik kestiriyorum karbürotörlü motorlarda olmuyor

REKLAM ALANI
53. sayfa BirinciBirinci ... 3435152535455 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler