Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
52. sayfa BirinciBirinci ... 2425051525354 ... SonuncuSonuncu

Mondial MR 250 Destro Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 (2013)
    Motorun kısaca bi bilgisini verirmisiniz ? Almayı düşünüyorum 2.ci el bitane destro uzun yolda gidişi nasıl 2 kişi ? tipi çok güzel selesi geniş gözüküyor rahat bi yolculuk sağlar gibime geliyor çift silindir oluşu kalkışlarda seridir diye düşünüyorum. Ön fren çok iyidir galiba. Virajlardada alıştıktan sonra yeteneği var gibi. Amartisörler nasıl ? Rahatmı yoksa sertmi titreşim derecesi ne kadar ? yakıt nasıl uzun yolda ve şehir içinde fark ne kadar ? Sesini herkes çok met ediyor ama başka egzozlar deneyen varmı ? Canınızı sıkan önemli kronik sorunları varmı ? uzayışı nasıl 0-100 ne kadar süre ? ve alsam memnun kalırmıyım yoksa başka motorlarada bakmalımıyım ? Cevap yazdığınızda mesajımı beğenirseniz süper olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bende destro 1. Seri vardi yaklasik 1 yildan fazla bir zaman oldu satali ben hiz olarak yokus assagi 165 km hizi gordum gebzden istanbula donuste yokus assa

Arkadaşlar binme fırsatım olmadığı için geçen sene sıfır aldığım siyah 2. seri destromu (Temmuz 2012 trafiğe çıkış) satmaya karar verdim, 2.500 km'de arkada güzel bir çantası var ayrıca zincir oringlidir.. Fiyat 5.100 TL'dir. Ufak bir indirim düşünülebilir. Motor tertemizdir..

UgurCanSoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    evet kesinlikle hakılısın hocam

Motosikleti
    MR 250 DESTRO
    arkadaşlar öncelikle herkese merhaba bende destro kullanıcısı olarak İzmirden aranıza yeni katıldım ama yaklaşık 2 gün olmasına rağmen motorumu hala kullanamadım motorda ciddi bir şekilde ısınma ve hararet problemi var Acaba bu sorunu halledebilen arkadaşlar var mı ? ve nasıl halledebildiler ? Ayrıca benim motorum için konuşuyorum titreşim aşırı fazla dirft kullanıcıydım 3 ay öncesine kadar onda bile bu kadar titreşim yoktu azaltmak için ne yapabilirim ?
    buara motorum 2.seri destrolardan fakat hala 4500 km de olmasına rağmen 120 yi geçemedim

Motosikleti
    MR 250 DESTRO
    arkadaşlar hararet problemini bugün en sonunda çözdüm fakat şimdi de ve en büyük problem benim motorum 2.nesil destro olmasına rağmen feci bir titreşim var napcaz bilmiom motor kulakçıkları gevşekmiş biraz sıktırdım az da olsa geçti faakt hala serbest ama ben birşey farkettim brnim motorumda motor bloğu diğer çoğu 250 lilikler gibi üst taraftan şaseye tutturulmamış ve bu yüzden çok sarsıyo galiba oysa şaseye tutturssalar ne titreşim kalır ne de başka birşey acaba yanlış mı biliyorum başına gelen gelmyen bu konuyla ilgili bilgili arkadaşlardan yardım almam lazım

Motosikleti
    BURGMAN UH 200
    52 sayfayı tek tek okuduktan sonra bu motor ile ilgili düşüncem alan Allaha emanet yaşıyor demektir.
    Kullanıcılar sorunlara kendi çözüm buluyor çünkü servisler bir bok bilmiyor. Servislerin elinde olması gereken kontrol cihazı servislerde yok!
    Motor radyatörlü olmasına rağmen ısınıyor ama buna çözüm getirilmemiş bunca zamandır. Motoru alan insanları kobay olarak kullanıp arızalar çıktıkça gideriliyor!
    Fren kitlediği için düşen mi dersin motoru kilitlenen mi dersin enteresan işler oluyor bu motorda.
    Buna 6000 tl verip kobay olarak kullanılmaktan ve canımı hiç güvenmediğim bir motora emanet etmektense gider cbf,ybr yada en azından apache alırım. Hem daha ekonomik olur hemde en azından ne yapıp ne yapmayacağını bilirim. Sattığım zamanda zarar etmem.
    polo34, ellaksakir ve RmMuR bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW S1000RR
    ben bu motoru 5000 km'dir kullanıyorum, düşmanıma tavsiye etmem, japondan şaşmayın hele fz6'ya bindikten sonra at arabası gibi geliyor
    RmMuR bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 125 mg sport, honda cbf150 (25000km)
    merhaba arkadaslar samimi cevaplarınızı bekliyorum........................

.. uzun zamandır 125-150 cc lık motor ( mondial125mg sport - cbf150)kullanıyorum. bu motorlar güç olaraktan artık baydı. 250 cclık motorlara gecmem lazım forumu 1 yıldır butun motorları takıp ederım cross-naked-RR gerek maddiyyattan gerek baska sebeblerden dolayı motor alamadım henuz herkes cbr250 almam taraftarında ama o motorun sıfırı 11.5 mılyar öğrenciyim part tıme (kurye olarak) calısıyorum o paryı toplayamam toplasamda +10 mılyara bana motor aldırtmazlar. o yuzden en ucuz 250 cc olarak destro 250 var 0 fıyatı 6.5 mılyara denk gelıyor ama çin malı dıye 2. el piyasası pek tutulmuyor 3.5 mılyara kadar satısı yapılanlar var. 3.5 mılyar nerdeee 11.5 mılyar nerde.
    şuan için kalıte+ para olarak istatıstık yaptıgımda destro250 ön planda kalıyor ama çevremdeki herkes o motordan yakındıkları ıcın benimde şevkimi kırıyorlar. biliyorum içinizden çoğunuz honda - yamaha dıye yine tutturacaklar ama 3-4 mılyara 250 cc destrodan baska motor yok kaldıki hayatımda daha 250 cc motor bile kullanmadım. ama 250 cc den baska motor kesınlıkle almama taraftarıyım yorumlarınızı beklıyorum ,biraz karman çorman yazmısım kusura bakmayın.

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fz6 ile bunu karşılaştrımak mercedes arabası ile fiatı karşılaştırmak gibi bir şey. 6000 e alacağın fz6 sana bir ybr parası kadar masraf açabilir. fiyat performans oranına göre biraz pahalı. ama ben memnunum. benim işimi görüyor. son hız delisi olmadığım içindir. çok rahat 100 km/sa hızlara çıkıyor.

Motosikleti
    Mondial MR 250 Destro
    Merhaba arkadaşlar destro kullanıcısıyım bende yeni katıldım siteye önceden hepinize merhabbalar diyorum ... Gel gelelim konuşma sebebime şimdi madem hepimiz destro kullanıcısıyız (istanbul içi Avrupa yakasından bahsediyorum ) ve motorlarımızın nalet huyu parça sıkıntısı malumunuz parçalarımız motorcuda yok topu şekilde bi motorcu ile anlaşalım duyurabildigimiz destroculara bu ustaya yönlendirelim tanışalım hem hemde ustamızlada anlaşırsak sürekli elinde destro parçası bulundurur hem biz zamandan tasarruf ederiz hemde bi sıkıntımız oldugunda gidecegimiz yer belli olur düşünelim bunu ...

selimpelek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DESTRO 250
    Destro kullanıcıları nerdesiniz çok sessiz kaldık nasıl motorlar

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim motor kapalı otoparkta yatıyor. kışın Ankara da motora binmek sağlam vucut istiyor. çok soğuk. araba ile idare ediyoruz.

Motosikleti
    mr250 destro 2011
    10000 km yaklaştım soğuk sıcak demeden destromla uzun yolda yaptım herkese Ankara dan selam (:

selimpelek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DESTRO 250
    Cok durgun ya bu grup aslinda kullanıcılar olarak sosyal medyadan takiplesmk lazm tecrubeleri bakimlarla ilgili bilgileri aktif kullanan arkdaslarla sohbt etmk lazm

Motosikleti
    Honda cbr 650f
    slm arkadaslar ben su anda 150 mr volture kullanıyorum, fakat genelde uzun yol gidiyorum ayda bir. uzun yol giderken 150 mr nin hızı yetersiz kalıyor 115 km yukarı cıkmıyor servise getirmeme ragmen bırturlu ayarlıyamadı. Uzun yol gittigimden dolayı motoru yukseltmek istiyorum fakat maddı olarakta gucum ancak 250 destro ya yetiyor. Benım motorla takas yapabılecegım temıze benzıyen bır destro buldum sizce ne yapmalıyım. Siz degerli arkadaslar bana yardımcı olabılırmısınız. Daha oncekı sayfaları okudum ön fren kılıtlenmesı ve hararet sıkıntısı varmıs bu motorda; bu konulara acıklık getırıp bana tavsıyede bulunabılırmısınız?

Motosikleti
    Honda cbr 650f
    yardimci olacak kimse yok mu?

Motosikleti
    mr250 destro 2011
    selamlar (: konuyu söylersen belki yardımcı olabiliriz

Motosikleti
    Honda cbr 650f
    suanki motorum 150 mr mondial ve surekli uzun yol gidiyorum ve benim mondial normal sartlarda 110 km gecmiyor bu hizda araba filan sollarken yeterli olmuyor uzun yolda. bu nedenle 250 mr destro benim 150 mr volture ile takas yapcagim uzerine de para vercegim yalniz butun formu okudum 1:250 mr nin 130 km zor gordugunu 2:hararet problemi oldugunu 3:fren kilitlenmesi oldugu. bu uc probleme aciklik getirebikirmisiniz bu modelin hepsinde bu problemler varmi ne yapmam gerekiyor

Motosikleti
    mr250 destro 2011
    selam 1 normal devirlerde kullanırsan 120 km/h geçmiyor son hız 2 hararet problemi yok yazın daha sık olmakla beraber durunca fan çalışıyor buda normal adamlar onun için koymuş su soğutmayı 3 Fren kitlemesi aldığımda çok hassastı arka fren ayarlattım basit bir şey sorun yok( kitleme yapıyor diyen arkadaşlar ayar yaptırması gerekiyor sorun çözülür)
    rahat sollama yapmak için daha büyük cc motor tavsiyem ben çok memnunum ama değiştirirsem daha büyük cc için değiştiririm

REKLAM ALANI
52. sayfa BirinciBirinci ... 2425051525354 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler