Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kanuni Bs 100

Motovento
    REKLAM ALANI
    doans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişiyler
    merhaba arkadaşlar kanuni bs1000r kullanıcıyım telli telli tellerinden oluşan arka jantımdan 4 tane kırıldı 2 taneside pesinden gidecek gibi duruyor
    bisikletcilere gidip halledetmek çözüm olabilir ama çelik jant geçiş yapmayi düşünürom arka ve ön jant boyutlar 18" ama genişlik ön 1.6" arka 1.8" die takmin ediorum tam bi cvp bulamadim bilginize güveniyorum ayrıca;
    ön fren sistemi kampana sistemi hazir değisikliğe gitmişken ön fren sistemini disk fren sisteminine çevirsem sadece jant ve fren sistemi ile kurtarabilecekmiyim ön çatal sistemi genişliği bunu kurtarirmi engin bilgilerinizle yardimci olabilisiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emre186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni BS125
    ben 3 gün önce BS 125 aldım ikinci el full modifiye, her şeyinden memnun sadece basıklığı yani yere yakınlığından şikayet ettiğim için jantı 18-18 yapmak ve disk fren den normal balatalı olana çevirmek için tekeri tutan kolların değişmesi gerekiyor muş. maalesef benim ki disk fren ve kolay bulunmuyor bu modelin jantları. aklın varsa disk frenli jant alma pişman olursun... zaten önde disk fren tehlikeli, panik halinde bi asılırsan motor kalır sen uçarsın Allah korusun

Slm,Kanuni FOX kullanıcısıyım. Çok uzun bir süre manuel vitesli motorlar kullandım.(25-27 yıl) yarı otomatik Fox sa bir türlü ısınamadım.Motorumu komple (Kelle) Kanuni BS 100 motoru ile değiştirip modifiye yapmayı düşünüyorum. Elinde kazalı,atıl vaziyette v.s durumda BS 100 4 vites manuel motoru olan varsa irtibata geçip motorunu alabilirim. email:dirikrifat@yahoo.com

BS 100 4 Vites manuel Komple kelle motor arıyorum. 0542 6234931

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Merhaba;

Motosikletin kullanım kılavuzu konunun ilk mesajına eklenmiştir.

Keyifli Forumlar..

Motosikleti
    kanuni bs 100
    merhaba arkadaşlar bende bs 100 var çok memnunum yakıt olsun çekiş olsun hız olsun çok iyi 100 cc ye göre yalnız ben modifiye amaçlı motorunu 125 yada 150 cc yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz acaba bir sıkıntı olurmu ?

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı reis14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar bende bs 100 var çok memnunum yakıt olsun çekiş olsun hız olsun çok iyi 100 cc ye göre yalnız ben modifiye amaçlı motorunu 125 yada 150 cc yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz acaba bir sıkıntı olurmu ?
    Dik motor olsa Cg125 230cc'ye kadar yolu var ama senin motoru yapabileğin en fazla 97cc'den 107cc'ye çıkarmak sadece piston-silindiri değiştirerek.

4 yıldır Bs 100 sahibiim motorsikletimi görseniz 0 sanırsınız o kadar temiz ve bakımlı km si 17 binde şuan yakıt açısından da gayet cimri yol tutuşu hızı ideal bi motosiklet diyorsanız ki bana debriyajlı olsun az benzin yaksın vergisi olmasın hiç düşünmeyin alın.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)