Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Deauville

Motovento
    REKLAM ALANI
    rasta07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NT700 v Deauville
    Selamlar herkese , konu biraz hareketlenmiş olsun ...

leokaplann bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    şimdilik yok :(
    Honda bu modeli niye üretimden kaldırdı?

Motosikleti
    Ybr 125
    Alıntı __bakteri__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda bu modeli niye üretimden kaldırdı?
    Nc serisi var artık bunun yerine. Muhtemelen ondandır. Bence bular daha güzeldi ama. Hatta şaftlı olması da güzel bence. Alternatif olur aslında.
    __bakteri__ ve fz6_fazer bunu beğendiler.

western - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 125 Ace
    Alıntı rasta07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar herkese , konu biraz hareketlenmiş olsun ...

http://i.hizliresim.com/4kPjrQ.jpg
    Motorunu sahibinden.com da gördüm sanki. Satma sebebinizi merak ediyorum... Zira son 3-5 aydır deauvilleye fazlasıyla odaklanmış durumdayım...

babo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda deauvillle
    fz6_fazer peki olmasın

Motosikleti
    Honda CG 125, Honda NT 700
    Deauville ciler forumu bıraktı mı?

serkani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Made in Japan!
    Km'si düşük ve temiz Honda NT700 Deauville aranıyor beyler.
    Honda Today 50 • Honda Beat 100 • Yamaha YBR 125 • Kawasaki ER5 • Yamaha Fazer FZ6 • V-Four Racing 800 ABS

PaRadoX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar herkese merhaba.
    Son mesajımdan sonra iki teker aşkım 7 sene sonra depreşti😂
    Dün itibariyle 8300 km'de nc 750 x sahibi oldum.
    Kaybolan yılların hesabını sormaya geldi sıra 😂

merhaba.

belki buraya bişeyler yazmak için geç kaldım.ama hayatta hiç bişey için geç değildir derdi bir arkadaşım.
    Nt 700 e kavuşmak içinde geç değil.
    İlk kez 2009 yılında görüp ehliyetim tecrübem olmamasına rağmen bende motosiklet aşkı yaratan makinadır.
    ve 8 yıl sonra kavuştuğum ve satmayı düşünmediğim motordur nt700..

z250 sl ile 3600 km tecrübeden sonra 2. motorumdur.Çorumdan alıp ilk uzun yol tecrübemi de yaparak antalyaya geldim.İnanılmaz rahat ve keyifli bir yolculuktu.Bazen bu motora hayran olduğum için abartıyor muyum acaba diye düşünüyorum.Ama forumda yazılanları okuyunca çokta haksız değilmişim.
    Antalya ikamet ediyorum. Bir kaç nt 700 olduğunu biliyorum umarım tanışır beraber turlama imkanı buluruz.

herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

ben de şuraya bir mesaj bırakayım.

neden bilmiyorum fakat bu motora karşı değişik hisler besliyorum. mutlaka alıp kullanmam lazım, sanki bunu kullanmazsam motosiklet hayatımda bişeyler eksik kalacak gibi. hatta kullanmaya başlayınca aynı duygular devam ederse belki ölene kadar bile kullanabilirim.

bakalım, hayat ne gösterecek.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Yaşı olmasa şimdiye kadar gördüğüm en yakışıklı motor, bir tane almak isterdim.

mesrur özgök - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT 700 deauville
    herkese selamlar...
    bende uzun zamandır siteye giremiyordum,benim deauville 2017 model 2011 de aldım çok ama çok memnunum bunları sorusu olan arkadaşlara cevap olsun diye yazıyorum sorunsuz biniyorum çok şükür... niye sıfır gelmiyor sorusu bence kolay kolay ariza yapmayan bir makina eee firmalar satış sonrası kaymak... yedek parça satarak kazanıyorlar ama bu makinadan kazanamazlar neise kısacası çok keyifli makina .Soru soran arkadaşlar olmuş kusura bakmayın aradan uzun zaman geçtiği tek tek cevap yazmadım

Alıntı mesrur özgök adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar...
    bende uzun zamandır siteye giremiyordum,benim deauville 2017 model 2011 de aldım çok ama çok memnunum bunları sorusu olan arkadaşlara cevap olsun diye yazıyorum sorunsuz biniyorum çok şükür... niye sıfır gelmiyor sorusu bence kolay kolay ariza yapmayan bir makina eee firmalar satış sonrası kaymak... yedek parça satarak kazanıyorlar ama bu makinadan kazanamazlar neise kısacası çok keyifli makina .Soru soran arkadaşlar olmuş kusura bakmayın aradan uzun zaman geçtiği tek tek cevap yazmadım
    2017 model, 2011 de aldınız ; sanırım yanlış yazdınız ??

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    En çok keyif aldığım motosikletim olmuştur kendileri. Sattığım için hala pişmanlık duyarım. Çok güzel anılarımız olmuştu :(

bumble - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda deauville nt700

honda deauville nt700

ben de 13 /03/2018 itibari ile 23500 km de 2008 model honda deauville nt700 alarak touring dünyaSINA Adım atmış bulunuyorum . bir önceki aracım 2015 bajaj pulsar rs 200

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    Alıntı zapalka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2017 model, 2011 de aldınız ; sanırım yanlış yazdınız ??
    Yanlış yazmış olmalı sanırım 2007 yazacak iken 2017 yazdı.olsun 2007 de olsa müthiş makine ye benziyor bunlar

Motosikleti
    Honda nt 700 v deauville
    Merhaba bende 10 gün önce hayalimdeki dövil'i alarak aranıza katıldım. bir kaç sorum olarak ABS lambası devamlı yanıp sönüyor kontak açlışından hareket halinde dahil. bazen de direk yanıyor ve 10 km/h geçince sönüyor. doğru olanın 10 km/h sonra sönmesi olarak biliyorum ancak bunu çok nadir yapıyor çoğu zaman yanıp sönüyor durmadan. ikinci sorum ise yan sehpa açıkkende marş basıyor ve bu bir gün makineyi devirmeme sebep olacak. Kullanım kitapçığında yan sehpa açık olduğunda ateşleme keser diyor ama bende kesmiyor. nasıl bir arıza vardır acaba. şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim. Ayrıca Kuşadasındayım buralardan kimseler varmı acaba.

Motosikleti
    Honda nt 700 v deauville
    Alıntı cansin09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba bende 10 gün önce hayalimdeki dövil'i alarak aranıza katıldım. bir kaç sorum olarak ABS lambası devamlı yanıp sönüyor kontak açlışından hareket halinde dahil. bazen de direk yanıyor ve 10 km/h geçince sönüyor. doğru olanın 10 km/h sonra sönmesi olarak biliyorum ancak bunu çok nadir yapıyor çoğu zaman yanıp sönüyor durmadan. ikinci sorum ise yan sehpa açıkkende marş basıyor ve bu bir gün makineyi devirmeme sebep olacak. Kullanım kitapçığında yan sehpa açık olduğunda ateşleme keser diyor ama bende kesmiyor. nasıl bir arıza vardır acaba. şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim. Ayrıca Kuşadasındayım buralardan kimseler varmı acaba.
    arkadaşlar soruma cevap verecek bir babayi

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Alıntı cansin09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ABS sensörleri, delikli okuma diskine belli bir yakınlıkta olması gerek, onları kontrol edin. Cıvatası gevşemiştir falan.
    Yan ayakta da bir anahtar var kirlenme, oksitlenme yapabiliyor. Ya temizlik ya da değiştirmek gerekir, kablolarına bakılabilir.

Motosikleti
    Honda nt 700 v deauville
    çok teşekkür ederim. abs disk'te yamukluk var düzeltmeye çalışacağım inşallah olur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler