Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
15. sayfa BirinciBirinci ... 5131415161725 ... SonuncuSonuncu

Honda Deauville

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Aslında paneuropan ile deauvilli görsel olarak birbirinden ayıran tek şey dikiz aynalarının farklı oluşu. Koyun deauville pan europanın dıkız aynalarını
    bakalım hangisi daha yakışıklı oluyor.

Aslında motosiklet nette abi motorların topikleri mevcut değil. Pan europan ve
    goldwing kullanıcılarını eğer varsa bu topikte toplamak için başlıgın adını
    HONDA DEAUVİLLE ,PAN EUROPAN KULLANICILARI olarak değiştirbilirsek pan europan kullanıcılarıda sohpet ve bilgi paylaşımına dahil olur.

Goldwing ayrı takılsın Birde şunu sorayım . Her aldıgımız motorda Vallahı bu son motorum. Bu bile bana fazla demişizdir. Ama şu an deauville kullanıyoruz. Peki şakacıktan soruyorum. Bundan sonra kullanacağımız
    motor hangisi olabilir. Mesela ben başlayayım.

1 Valla bu son motor olur.
    2 Pan europan hem ağır, hem vergisi(pulu) fazla hemde motordan yazın sıcak
    alev gibi olur. Ancak denemek isterim. olursa 2 el olur.
    3 Yine turıng bir motor olur. Hondadan başka bu fiyata alternatıf yok.
    Ancak tam otomatık bir model üreten olursa muhakkak ilgilenirim.
    4 Suzuki BURGMAN 650 2010 da kasa değiştirirse bir bakarım
    5 Honda dn 01 otomatık vitesli 2009 da cıkarsa bir bakarım.

6 kelepir Honda goldwing ilerde neden olmasın.

Bunlar benden inciler.
    Ya göründüğün gibi ol. ya da olduğun gibi görün.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    bir cevap ta benden;
    kesinlikle 1.şık.(yoksa hanım beni boşayacak)
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

________ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMOTO 650 MT
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir cevap ta benden;
    kesinlikle 1.şık.(yoksa hanım beni boşayacak)
    Ben de hanıma "Bu son motor olacak, söz" diyip Deauville'i satılığa çıkartıp BMW R 1200 GS ile jübilemi yaptım.

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Alıntı ________ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de hanıma "Bu son motor olacak, söz" diyip Deauville'i satılığa çıkartıp BMW R 1200 GS ile jübilemi yaptım.

Hayırlı uğurlu kazasız sürüşler. Belliki bu motor uzun yol istiyor.

Hayattan zevk alıp, motora binebildiğimiz müddetce bu yola devam.

Belkide son motorumuz mütevazi bir scoter olur.

Motosikleti
    CFMOTO 650 MT
    Alıntı sbuyukkilic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu kazasız sürüşler. Belliki bu motor uzun yol istiyor.

Hayattan zevk alıp, motora binebildiğimiz müddetce bu yola devam.

Belkide son motorumuz mütevazi bir scoter olur.
    Haklısın, bi motorcu abimiz var 30 yıldır motosiklet kullanıyor. ABD nin büyük kısmını motosikletle dolaşmış, 1800 cc Harley Davidson, 1400cc Kawasaki , 600 cc Husaberg vs kullandı. Şimdi 250 cc bi motosiklet alıcam diyor.

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Haklısın, bi motorcu abimiz var 30 yıldır motosiklet kullanıyor. ABD nin büyük kısmını motosikletle dolaşmış, 1800 cc Harley Davidson, 1400cc Kawasaki , 600 cc Husaberg vs kullandı. Şimdi 250 cc bi motosiklet alıcam diyor.
    Bugun hafıf bir cukurdan geri geri gelirken 250 kg yı tutmakta zorlandım. Diğerleri ni naparız bilmiyorum. Şimdi yaş ilerlmemişken binebildiğimiz gönlümüzdeki motorlara binelim. Sonra bit topik acar scoterleri konuşuruz. Kacınılmaz son. Bu arada BWV ye cantalarda takılmış. Bu tür motorlar alınınca artık eski parkurlarda kesmiyor.
    Artık bir gap veya karadeniz turu maceralarınızı bekliyoruz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KymcoXciting 250
    8-11-2008 Şile Gezimiz ve İzlenimler :

Gezimiz son derece keyifli geçti epey yol yaptık kahvaltımız da muhtesemdi İnşallah daha nice organizasyonlar yaparız berberce katılan herkese teşekkürler ...

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Gürhancım Yardımların ve fotografları siteye koydugun için teşekkür ederim.
    Kışa girerken ne kadar güzel hava bulduysak gezmek yanımıza kar...))))

Bu arada sis farı ve arkaya taktırdıgım ek fren stop reismlerinide koyalım dedik.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KymcoXciting 250
    Rica ederim ne demek şenol abiciimm hürmetler ....

Bu arada bende aldım kadıköyden 15 ytl ye yanlız ben park lambalarına bağlayacam parklar yanınca direk kanacak valla hoş olacak bu arada bugün bi deneme yaptım lambalar yanıyo yarın delme işlemini yapıp takacam

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Alıntı KymcoXciting adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu arada bende aldım kadıköyden 15 ytl ye yanlız ben park lambalarına bağlayacam parklar yanınca direk kanacak valla hoş olacak bu arada bugün bi deneme yaptım lambalar yanıyo yarın delme işlemini yapıp takacam
    Sen artık yolda durup durup faşör yakarsın.

Yarın 10 da gişelerdeyiz. Cüneyt beyle ilk gişeleri gecer gecmez sağda buluşacağız. Sonra opet benzin istasyonu. Hanımla fotografı buraya koymayı unutmuşsun Adanalı hemşerimize nizpet yapalım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KymcoXciting 250
    Sanırım ben gelemeyeceğim abi bugün bayağı gezdim sayılır gelmek isterdim ama yol bayağı var havada serin bu seferlik gene katılamayacağım Sapanca gezisine artık bi başka bahara ...Aldığım lambaları park lambalarına bağlayacağım flaşörlere değil abii aaa bi baktım ordan bağlamak daha kolay yarın bende onlarla uğraşırım napim abiii yaraın için siz resim çekin bari

Şenol Abi ve Artçı

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville

Motorun tek sevmediğim tarafı R 1200 GS

Halbuki R 1200 FB olsa iş tamam. Hatta motor yok satar. Ama Gs alerji yapıyor.

Sanırım ben gelemeyeceğim abi bugün bayağı gezdim sayılır gelmek isterdim ama yol bayağı var havada serin bu seferlik gene katılamayacağım Sapanca gezisine artık bi başka bahara ...Aldığım lambaları park lambalarına bağlayacağım flaşörlere değil abii aaa bi baktım ordan bağlamak daha kolay yarın bende onlarla uğraşırım napim abiii yaraın için siz resim çekin bari

Şenol Abi ve Artçı

Tekrardan Cok teşekkür ederim

Motosikleti
    CFMOTO 650 MT
    Hondaya ne güzel aksesuarlar bulumuşsunuz. Ön sisler, radyatör ızgarası, arka sis ( yoksa geri vites lambası mı ) ve motor koruma harika yakışmış. Kazasız belasız, güle güle kullanın.

Evet R 1200 GS modeli bazılarına itici geliyor, bana da bu R 1200 FB die satmışlardı bak zaten sarı-lacivert dediler

Motosikleti
    bizim gezilerimiz havaların muhteşemliği sayesinde tamgaz gidiyor.iki haftadır boş geçmiyoruz.bu hafta da iki arkadaş yeni motor aldılar,kuyruk doğrultma partisi verdik.çocuklar hariç 40 kişiydik.3 tane araba vardı,diğerleri motorla geldiler.KADİRLİ'de karatepe denilen,hem mesire hemde antik kalıntıların olduğu bir yer var.oraya gidip sucuk yelledik.işte birkaç resim size.
    sabah toplanma yerimiz

kuyruğu doğrulacak motorlardan birisi

adanalıların bir kısmı,bir kısmı da ceyhandan katılacaklar.

LEYDİM

CEYHANLILARLA BULUŞMA YERİMİZ

VARIŞ

YEMEK SONRASI KAYKILMALAR

BEN VE EŞİM(2.GEZİSİ)

bu arada sormak istediğim birşey var?80 den sonra özellikle sağ elimde ciddi bir uyuşma oluyor.solda da oluyor ama o kadar değil.acaba farkında olmadan gazı fazlamı sıkıyorum.bu sizlerde de oluyormu?

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Bendede bazen oluyor ama sol elde O diğer motorlarımdada bazen oluyordu. Ben birde didonu cok sıkıp kendimi kasıyorum. Ordada aklıma Honda eğitimi geliyor. DİDONUUUUUUU SIKKKKMAAAAAAAAAAA ellerini rahat bırak.
    Didonu ellerinle sıkarak ancak ellerinin acımasını ve kasılmanı sağlarsın. Diye öğretmenler kızardı. Hakıkaten motora bacaklarla yol verdiğimzide ellerin hiç bir işe yaramadıgını anlıyorum.Titreşimlerde bir üst vitese atınca motor rahatlıyor. Resim ve paylaşım için teşekkürler.

Sis farları

Herkese Merhaba

Deauville için sis farlarını anadolu yakasında nereden alabilir ve montajını yaptırabilirim?

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Alıntı Alzer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Merhaba

Deauville için sis farlarını anadolu yakasında nereden alabilir ve montajını yaptırabilirim?
    Güngör motor, Mototal ve Alı Esengül Kardeşleri arayabilirsiniz. Hangi yakada oturdugunuza bağlı. Bir tahmın Sarıyermı.

Hondaya ne güzel aksesuarlar bulumuşsunuz. Ön sisler, radyatör ızgarası, arka sis ( yoksa geri vites lambası mı ) ve motor koruma harika yakışmış. Kazasız belasız, güle güle kullanın.

Evet R 1200 GS modeli bazılarına itici geliyor, bana da bu R 1200 FB die satmışlardı bak zaten sarı-lacivert dediler

Sis farları, yan dikiz aynası koruyucuları, diz koruma petleri standart Honda aksesuarı. Elcık ısıtma,çakmak soketi, alarmda orj ve srvis tarafından takıldı.

Sarı lacıvet olupta GS olurmu R 1200 Fb 4-1 modeli olur.

Motosikleti
    BMW R1200GS
    Herkese selamlar,
    Foruma yeni üye olsam da, Deauville başlığı altında burada yazdıklarınızın tümünü ilgiyle okudum ve bu motora olan tutkum sayenizde obsesif bir hal aldı
    Umarım en kısa zamanda ben de edineceğim bu yakışıklıdan bir adet )
    Sizlerin fikrini almak istediğim bir konu var: 35inden sonra bu iki tekar sevdasına tutulanlardanım motosikletle şimdiye kadar ilişkim ilk gençliğimde 3-5 defa "mopet" (o zamanlar öyle deniyordu şimdilerin scooterlarına) kullanmışlığımdan ibaret, kısmetse aralık başında honda eğitim merkezinde Güvenli Sürüş 1 ile eğitime başlıyorum. Yakın çevremde birkaç motor kullanıcısı arkadaşım var ve hemen hepsi endurocu, başta ben de TA ya da dl650 düşünüyordum ancak uzunca bir süre okuyup araştırdıktan sonra deauville'in ihtiyacıma en iyi karşılık olacağına karar verdim.
    Şimdi eminim pek çoğunuz benim de şimdiye kadar (herkesten olmasa da) defalarca duyduğum "yahu yeni başlıyorsun 250 küsür kg, 700cc alet...mazallah" diye geçiriyorsunuz içinizden...Mesele şu ki epeyce iri kıyım biriryim 1,82 boy ve 120kg civarı...şimdi bu yapıyla bu yaştan sonra 125cc-250cc bir commuter olmaz diye düşünüyorum. Bu konuda motora aşina olanların büyük bir çoğunluğu demin de bahsettiğim gibi illa ki ufak birşeyle başlamam gerektiğini söylerken azınlıkta olan birkaç arkadaşım ise deauville'in doğru ve yeterli bir eğitim ve bol pratikle olabileceğini belirtiyor. Hanımsa, bu yaştan sonra "aniden" (bu onun yakıştırması tabii peydahlanan bu iki tekar merakıma anlam verebilmiş değil ancak her zaman olduğu gibi beni destekliyor )
    Yakın bir arkadaşımın tanıdığı 42 yaşından sonra bu tutkuya sardırdı ve özel ders, pratik vs derken şimdi 1200GS'ye biniyor adam.
    Ne dersiniz arkadaşlar?
    Teşvik edici görüşlerinizi bekliyorum..
    Herkese şimdiden teşekkürler,

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Alıntı ounsur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar,
    Foruma yeni üye olsam da, Deauville başlığı altında burada yazdıklarınızın tümünü ilgiyle okudum ve bu motora olan tutkum sayenizde obsesif bir hal aldı
    Umarım en kısa zamanda ben de edineceğim bu yakışıklıdan bir adet )
    Sizlerin fikrini almak istediğim bir konu var: 35inden sonra bu iki tekar sevdasına tutulanlardanım motosikletle şimdiye kadar ilişkim ilk gençliğimde 3-5 defa "mopet" (o zamanlar öyle deniyordu şimdilerin scooterlarına) kullanmışlığımdan ibaret, kısmetse aralık başında honda eğitim merkezinde Güvenli Sürüş 1 ile eğitime başlıyorum. Yakın çevremde birkaç motor kullanıcısı arkadaşım var ve hemen hepsi endurocu, başta ben de TA ya da dl650 düşünüyordum ancak uzunca bir süre okuyup araştırdıktan sonra deauville'in ihtiyacıma en iyi karşılık olacağına karar verdim.
    Şimdi eminim pek çoğunuz benim de şimdiye kadar (herkesten olmasa da) defalarca duyduğum "yahu yeni başlıyorsun 250 küsür kg, 700cc alet...mazallah" diye geçiriyorsunuz içinizden...Mesele şu ki epeyce iri kıyım biriryim 1,82 boy ve 120kg civarı...şimdi bu yapıyla bu yaştan sonra 125cc-250cc bir commuter olmaz diye düşünüyorum. Bu konuda motora aşina olanların büyük bir çoğunluğu demin de bahsettiğim gibi illa ki ufak birşeyle başlamam gerektiğini söylerken azınlıkta olan birkaç arkadaşım ise deauville'in doğru ve yeterli bir eğitim ve bol pratikle olabileceğini belirtiyor. Hanımsa, bu yaştan sonra "aniden" (bu onun yakıştırması tabii peydahlanan bu iki tekar merakıma anlam verebilmiş değil ancak her zaman olduğu gibi beni destekliyor )
    Yakın bir arkadaşımın tanıdığı 42 yaşından sonra bu tutkuya sardırdı ve özel ders, pratik vs derken şimdi 1200GS'ye biniyor adam.
    Ne dersiniz arkadaşlar?
    Teşvik edici görüşlerinizi bekliyorum..
    Herkese şimdiden teşekkürler,
    Herlhalde resimde çok genc gözüüyorum Yaşım 44 Şimdiden hayırlı olsun.
    Gördüğüm kadarıyla 35 yaşın altında deauville kullanıcısı yok. Demekki deauvill almak için ilk şart tamam. Daha önce ki motosiklet tecrübesinden az. Motosiklet kullandıysanız ve honda 1 güvenli sürüşe katılacaksanız ,yaza kadar honda 2 yede katılırsanız ikinci şartta tamam. Ama daha ufak bir motorda pratık fazla olması lazım. Veya aldıktan sonra motorda en az 3000 km bitene kadar ufak ufak cok ortalıga cıkmadan bol bol pratık şart.

Ama honda 2 ye muhakkak katılmanız lazım. Tecrübeniz az. Hatta gecmiş senelerin acıgını kapatmak için yol eğitimi de almanız gerekir.

Valla 35-40 tan sonra bizlerde motor aşkı olması aslında hanımlarımız için bir avantaj. Motora heves etmişisz. Motorumuzla yaşayacağız.

Son olarak scoterden sonra vitesli deyince gözüme en güzeli deauvill geldi.
    Hele ikinci elde aksesuarlarıyla 22000 ye alacağınız motorlar sahibinden .com da 16000-17000 de dolaşıyor. Hatta 2006 lar 15000 ytl cıvarında. Yetkili servise gösterilerek değerlendirilebilir. Yanlız bir şart daha var. Gezilere gelmek. Sizin için en hayırlısıysa o olsun.

Motosikleti
    sevgili şenol bey,sadece ön sis farlarının fiyatını biliyormusunuz?

REKLAM ALANI
15. sayfa BirinciBirinci ... 5131415161725 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler