Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910111220 ... SonuncuSonuncu

Honda Deauville

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW 1200 GS
    Sbuyukkilic Abim,

Hayırlı uğurlu olsun. Amma yol yapmısın. Nerdeyse aynı zamanlarda aldık motorları, benimki daha 17 km (gülmeyelim arkadaşlar). Gule gule kullanalım. Bıraz daha ogreneyım. Bi yol yapalım beraber.

Osman (HondaGS2)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Alıntı motoperver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sbuyukkilic Abim,

Hayırlı uğurlu olsun. Amma yol yapmısın. Nerdeyse aynı zamanlarda aldık motorları, benimki daha 17 km (gülmeyelim arkadaşlar). Gule gule kullanalım. Bıraz daha ogreneyım. Bi yol yapalım beraber.

Osman (HondaGS2)
    Hayırlı ugurlu olsun Honda GS2 tertibim. Havalar bozmasın bozarsa binemeyiz diye gazladık durdurk. Önumuzde Allah kısmet ederse daha cok yazlar kışlar var. 17 de olur 100000 de .
    Aman tertip dikkat et. Bazı şeyleri viseslide yaşararak ögreniyorsun. Kurstakı gibi 1-2 yle olmuyor. Motorun kıcı yanlış vitese atarsan atıp duruyor.

Alıntı Tolme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şuanki motorumu bir süre kullandıktan sonra alacağım motorlar arasında honda deauville başı çekiyor,gerçekten bakmaktan zevk aldığım hani hastalarının deyimi ile karşısına gecip rakı içilcek bir motor bu topiği fazla okumamam lazım sonra gaza gelip gidip almaktan korkuyorum motoru ayrıca hanımla papaz olmakta istemiom canım abilerim siz zevkle binin motorlarınıza allah kaza bela her türlü şerden sizi uzak tutsun lastikleriniz hep düz bassın belki bende bir gün aranıza katılacağım...
    Deauvill tutukusu hep böyle başlıyor. En kısa sürede aramıza katılacağım demişsınız . Katılmışsınız bile. Deauvill i konuşmak için illa sahıp olmazk gerekmez. Bu arada Tüm arkadaşların Ramazan(Şeker) bayramınızı kutlar sağlık mutluluk ve esenlikler dilerim.
    Ya göründüğün gibi ol. ya da olduğun gibi görün.

Motosikleti
    Honda NT 700VA Deauville
    Bütün arkadaşların Ramazan bayramını kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    bende bütün arkadaşlarımın ramazan(şeker)bayramını kutlarım.sevgilerimle.

Motosikleti
    bisan
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya nedir bu BMW işçiliği ile kapışabilirmi BMW buna havada karada fark atar ...
    Alaman malı motorla nerde üretildiği bile kesin belli olmayan honda nın neyi kapışır.......

aynen katılıyorum sonuçta bmw bu tarz motorlarda en önde gidiyor kıyaslamayı bırak yetişemezler reklam tanıtımı super olmuş ama fotoğrafcı kabiliyetsizmiş
    [B][I]DENGESİZ MOTORA BİNMEK ORGANLARINI BAĞIŞLAMAK DEMEKTİR...[/I][/B]

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Alıntı seccomann01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen katılıyorum sonuçta bmw bu tarz motorlarda en önde gidiyor kıyaslamayı bırak yetişemezler reklam tanıtımı super olmuş ama fotoğrafcı kabiliyetsizmiş
    Madem kıyaslamadan girdik birisi 19070 YTL birisi 50000 ytl . Hadı mudaidi pan Europan 1300 diyelim o da 31000 ytl. Daha bitmedi. Motor Kartal da veya siz söyleyin başka bir semtte. Motoru İstinyedeki Bmv servisine götüreceksiniz. Başka bir şanşınız yok. İstanbulda tek servisi var. Belki Türkiyede tek servis Fark olabilir. Otomobildede Bir honda cıvık ile Bwv 316 aynı olmayabilir. Ancak fark 1/1 değil. Aynı motosıklette oldugu gibi. Üstüne üstlük birinin servis yatırımı nerde birininki nerde. Evet fark burda. Bir de bu tür kıyaslamalar için neden BMV ST 1300 ile HONDA pan ueropan karşılaştırması topiği acılmazda deauvil topiğine gelinip BMV süperdir hondayı ezer gecer havarı estirilir.
    Neden avrupada bu motor yarı fıyatına iken Türkıyede iki mislidir. ve Tek servisle işi götürmeye calışılıyor
    denmez. Bunları bilerekmi kıyaslanamaz bilmedenmi. Sonucta senelerin motosıklet üretisici Honda var.

Motosikleti
    Alıntı sbuyukkilic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Madem kıyaslamadan girdik birisi 19070 YTL birisi 50000 ytl . Hadı mudaidi pan Europan 1300 diyelim o da 31000 ytl. Daha bitmedi. Motor Kartal da veya siz söyleyin başka bir semtte. Motoru İstinyedeki Bmv servisine götüreceksiniz. Başka bir şanşınız yok. İstanbulda tek servisi var. Belki Türkiyede tek servis Fark olabilir. Otomobildede Bir honda cıvık ile Bwv 316 aynı olmayabilir. Ancak fark 1/1 değil. Aynı motosıklette oldugu gibi. Üstüne üstlük birinin servis yatırımı nerde birininki nerde. Evet fark burda. Bir de bu tür kıyaslamalar için neden BMV ST 1300 ile HONDA pan ueropan karşılaştırması topiği acılmazda deauvil topiğine gelinip BMV süperdir hondayı ezer gecer havarı estirilir.
    Neden avrupada bu motor yarı fıyatına iken Türkıyede iki mislidir. ve Tek servisle işi götürmeye calışılıyor
    denmez. Bunları bilerekmi kıyaslanamaz bilmedenmi. Sonucta senelerin motosıklet üretisici Honda var.
    bende buna aynen katılıyorum.

Motosikleti
    tvs apache
    ...ben honda deuville bayılıyom inşaallah banada en kısa zamanda sahip olmak nasip olur..amin deyin.
    ....paranoyak olman takip edilmediğin anlamına gelmez:cherry:...

Motosikleti
    amiiiiinnn kardeş.

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Alıntı asphaltkowboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...ben honda deuville bayılıyom inşaallah banada en kısa zamanda sahip olmak nasip olur..amin deyin.

Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Bende veya başka arkadaşlarda SYM gts 250, kYMCO xciting 500, suzuki burgman 650 veya başka motorlar kullanırken bir gün buraya gececeğimizi tahmın etmezdik.
    Hayat ve kısmetin insanı ne zaman nereye götüreceği belli olmaz.
    Olur daha iyilileri olur. İnşallah.
    Motorunuz olması önemli değil. Deauvilli araştırarak biz kullanıcılarının tecrübe kazandırdıkca sizlere aktaracağımız bilginin yanında sizlerinde bizlere bilmediğimiz bir cok şeyi aktaracağınızdan eminim. Sağlıcakla

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF150'yi,CBF250'yi sattım...Şimdi 2009 GT250r
    Beyler 2 aylık cbf 150 kullanıcısı olarak 5.500 km doldurdum ve 150 cc nin yeterli olmadığını anladığımda yüksek cc arayışlarına girdim.Kendimi şimdi deauville başlığında buldum.600 cc klansmanında her çeşit motoru inceledim.Fazer.Vstrom.Gs 650,Gsr 600,VFR 800,Yamaha Mt03,Transalp.Bu klansmanda çok çeşit var.

Öncelikle 600 cc'ler ikiye ayrılıyo: 2 silindir ve 4 silindir.2 silindirliler ekonomik ve 180 km hızın üstüne çıkamıyo.4 silindirler daha çok yakıyo,daha güzel sesleri var,250 km hızlara ulaşabiliyo.Hatta VFR 800 de vtech diye bir olay var.Belli bir devirin üstüne çıkıldığında vtech devreye giriyo ve 8 subaplı motor 16 subaplı oluyo.Sanki racing motor gibi performans sergiliyo.Tabi faturası fazla yakıt sarfiyatı olarak geri dönüyo.Türkiye şartlarına bakacak olursak dünyada en pahalı benzini kullanan ülkeyiz.Benim gibi çok gezen biri olarak yakıt tasarrufu önemli.Ayrıca türkiyenin bozuk yollarını ve diğer sürücülerin dikkatsizliğini göz önüne alırsak kendimizi de 180 km hızla sınırlandırmak en mantıklısı.O yüzden 4 silindirlileri elediğimde Vstrom ve deauville ön plana çıkıyo.

Bir diğer sınıflandırma seçeneğine bakarsak touring mi,spor mu yoksa enduro mu dersek deauville pek enduro gibi durmuyo.Gerçi vstrom enduro spor turing olarak geçse de o da pek enduro gibi durmuyo.Zaten kullananlar çok engebeli yollarda ön amortisörün vurduğunu söylüyorlar.Ben CBF 150'imle o kadar dağ tepe gezdim ön amortisör hiç vurmadı.Bence honda bu konuda daha başarılı.Deauville de çok problem olacağını sanmam.Malum kanımızda var.Arasıra dağ bayır gezmek te fena olmaz.Benim merak ettiğim konu işte bu.Deauville'nin touring bir motor olduğunu biliyorum ancak kullanan arkadaşlar bu motorun asfalt olmayan yollardaki performansını yazarlarsa benim de aklımdaki soru işareti ortadan kalkar ve ben de önümüzdeki günlerde aranıza katılabilirim.Bir de bu motoru seçerken hangi motorlar arasında kaldığınızı ve neden bu motoru tercih ettiğinizi yazarsanız benim gibi kararsız insanlara yol gösterir belki.

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Alıntı kingman30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler 2 aylık cbf 150 kullanıcısı olarak 5.500 km doldurdum ve 150 cc nin yeterli olmadığını anladığımda yüksek cc arayışlarına girdim.Kendimi şimdi deauville başlığında buldum.600 cc klansmanında her çeşit motoru inceledim.Fazer.Vstrom.Gs 650,Gsr 600,VFR 800,Yamaha Mt03,Transalp.Bu klansmanda çok çeşit var.

Öncelikle 600 cc'ler ikiye ayrılıyo: 2 silindir ve 4 silindir.2 silindirliler ekonomik ve 180 km hızın üstüne çıkamıyo.4 silindirler daha çok yakıyo,daha güzel sesleri var,250 km hızlara ulaşabiliyo.Hatta VFR 800 de vtech diye bir olay var.Belli bir devirin üstüne çıkıldığında vtech devreye giriyo ve 8 subaplı motor 16 subaplı oluyo.Sanki racing motor gibi performans sergiliyo.Tabi faturası fazla yakıt sarfiyatı olarak geri dönüyo.Türkiye şartlarına bakacak olursak dünyada en pahalı benzini kullanan ülkeyiz.Benim gibi çok gezen biri olarak yakıt tasarrufu önemli.Ayrıca türkiyenin bozuk yollarını ve diğer sürücülerin dikkatsizliğini göz önüne alırsak kendimizi de 180 km hızla sınırlandırmak en mantıklısı.O yüzden 4 silindirlileri elediğimde Vstrom ve deauville ön plana çıkıyo.

Bir diğer sınıflandırma seçeneğine bakarsak touring mi,spor mu yoksa enduro mu dersek deauville pek enduro gibi durmuyo.Gerçi vstrom enduro spor turing olarak geçse de o da pek enduro gibi durmuyo.Zaten kullananlar çok engebeli yollarda ön amortisörün vurduğunu söylüyorlar.Ben CBF 150'imle o kadar dağ tepe gezdim ön amortisör hiç vurmadı.Bence honda bu konuda daha başarılı.Deauville de çok problem olacağını sanmam.Malum kanımızda var.Arasıra dağ bayır gezmek te fena olmaz.Benim merak ettiğim konu işte bu.Deauville'nin touring bir motor olduğunu biliyorum ancak kullanan arkadaşlar bu motorun asfalt olmayan yollardaki performansını yazarlarsa benim de aklımdaki soru işareti ortadan kalkar ve ben de önümüzdeki günlerde aranıza katılabilirim.Bir de bu motoru seçerken hangi motorlar arasında kaldığınızı ve neden bu motoru tercih ettiğinizi yazarsanız benim gibi kararsız insanlara yol gösterir belki.
    Dedeğiniz gibi 190 km gecmek istemeyenlerden birisi olarak motorun görüntüsünede aşık olarak deauvill i secenlerdenim.
    Asfalt yoL dışında 2 km toparak yolda gittim. Ama burgman 650 ilede gitmiştim.
    Engebeli bir yolda gitmedim. Ama İstanbulun cukurlu, hız kesicili tümseklerin üzerinden gecmek zorunda kaldıgımda da motor cok zıplatmadı. Rahatsızlık vermedi. Ancak kros ve özel lastık dışında arazide başka bir motorlada cok rahat edeceğimi zannetmem. İki tekerin bu tür arazıde daha fazla risk alacagını düşünmekteyim. Bu motoru alıken yan canta opsiyonu başka bir motorda olmadıgından başka motor pek düşünmedim. Bmv vardı ama oda 48000 ytl idi. DEAUVİLL Birde vitesli değil otomatık olsa tadından yenmezdi.

Galıba bu düşüncem sadece Yamaha 1300 bir motorda mümkün. Ama 40000 ytl. Deauvill ime Paşa paşa binerim. 120-130 km en fazla acık bir yolda yaparım. Geneldede 80-90 km keyifliş sürüşle motorumu kullanırım.

Sizin için hayırlısı olsun.

Motosikleti
    Honda NT 700VA Deauville
    Alıntı seccomann01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili "seccomann01" ve "BBRR" kardeşlerim, BMW markasına duyduğunuz sempatiyi saygıyla karşılarım. Sevgili "sbuyukkilic" arkadaşımda sizlere fiyat mukayesesini vermiş. Ben derim ki ne fiyat ne şu ne bu, öncelikle kalite karşılaştırması yapacaksak birbirine eşdeğer modeller bulmalıyız. Bu mukayeseyi gerçekleştire bilmemiz için sizden rica ediyorum bana Honda Deauville'in ve Gold Wing'in BMW'de ki muadil modellerini söyler misiniz? Bundan sonra mukayese konuşmaya başlayalım. Öyle ya, mukayese edecek model olmadan boş laf etmenin alemide yok. Sevgiler.

Motosikleti
    BMW R1200GS '08 & Piaggio X9 250 '06
    Alıntı Cutku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana Honda Deauville'in ve Gold Wing'in BMW'de ki muadil modellerini söyler misiniz?
    GW - 1200LT
    Deauville - F800ST

Deauville güzel motosiklet vakti zamanında incelemiştim. 2 şey hoşuma gitmemişti.
    1- Yan çantaların çıkmaması ve kapasitesinin yetersiz olması (kask sığmıyor)
    2- 5 vites olması

İşçilik olarak BMW ile karşılaştırmak doğru olmaz ama Honda ailesinin diğer üyelerinden daha iyi olduğunu gözlemlemiştim.

Deauville için yapılabilecek tek eleştiri 2. elinin çok yavaş olduğu, aylarca galeride bekleyen 2. el Deauville'ler biliyorum. Onun da çözümü, doğru fiyat politikası.

Alan arkadaşlara hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF150'yi,CBF250'yi sattım...Şimdi 2009 GT250r
    Beyler herşey çok güzel hoş da şu aşşağıdaki fotoğrafta görüldüğü gibi radyatörden dizlere doğru yapılan havalandırmanın mantığı nedir?

Direk radyatörün havasını dizlere verir bu.Yazın hiç çekilmez.Sıcak havalarda dizlerden terler boşalır.

Motosikleti
    biz motorcular,imkanlarımız doğrultusunda bastırırız parayı,alır kullanırız,memnun kalırsak kullanmaya devam ederiz.memnun kalmazsak satarız kurtuluruz.adamlar birşeyi yaptılarsa mutlaka bizlerden fazla bir bildikleri vardır.onun mantığı-bunun mantığı ile uğraşmamalıyız..ayrıca bu birşeyide değiştirmez.öyle klavye başında konuşmak boş geliyor bana.

bu yazım kimseye gönderme değildir,geneli kapsamaktadır.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sevgili "seccomann01" ve "BBRR" kardeşlerim, BMW markasına duyduğunuz sempatiyi saygıyla karşılarım. Sevgili "sbuyukkilic" arkadaşımda sizlere fiyat mukayesesini vermiş. Ben derim ki ne fiyat ne şu ne bu, öncelikle kalite karşılaştırması yapacaksak birbirine eşdeğer modeller bulmalıyız. Bu mukayeseyi gerçekleştire bilmemiz için sizden rica ediyorum bana Honda Deauville'in ve Gold Wing'in BMW'de ki muadil modellerini söyler misiniz? Bundan sonra mukayese konuşmaya başlayalım. Öyle ya, mukayese edecek model olmadan boş laf etmenin alemide yok. Sevgiler.
    bmw yüksek cc lerde boxer motor kullanıyor yani tam muadili bir makina var diyemeyiz k1200lt goldwinge az çok muadildir diyebilirmiyiz .. veya hondada 1200 gs in bir muadili varmıdır ..

veya 1200 gs in muadili hangi markada vardır. üretimini durdurdu honda african twin .. mükemmel motordu hala yerine bir model konabilmiş değil. biraz fala yakması hariç bilinen en sağlam enduro idi.

marka şövalyeliği yapmak yerine markaları , motor çeşitlerini bu motorların avantaj ve dezavantajlarını bilmek . seçeceğimiz modelde bize rehberlik yapacaktır. amaç ihtiyaç ve taleplerimize en iyi cevap verecek aleti bulabilmektir.

kimi derki yaksın ama bana karşılığını güç ve tork veya sürat olarak versin .. kimi derki ekonomik olsun , yedek parçası ucuz ve bol bulunur olsun.

bu yüzden mükemmel motor diye bişey yoktur sadece talebimize en uygun motor vardır .

Honda dewulle çok iyi bir motordur .. talebi ve ihtiyacı bu yönde olan için biçilmiş kaftandır .. ama benim amacım hindistana gitmek diyen biri için en uygun motor olduğunu söyliyebilirmiyiz.
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Alıntı pyro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GW - 1200LT
    Deauville - F800ST

Deauville güzel motosiklet vakti zamanında incelemiştim. 2 şey hoşuma gitmemişti.
    1- Yan çantaların çıkmaması ve kapasitesinin yetersiz olması (kask sığmıyor)
    2- 5 vites olması

İşçilik olarak BMW ile karşılaştırmak doğru olmaz ama Honda ailesinin diğer üyelerinden daha iyi olduğunu gözlemlemiştim.

Deauville için yapılabilecek tek eleştiri 2. elinin çok yavaş olduğu, aylarca galeride bekleyen 2. el Deauville'ler biliyorum. Onun da çözümü, doğru fiyat politikası.

Alan arkadaşlara hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler
    Yan cantaların olması avantaj oldugu gibi buna benzer motorların üzerine tornavida bile koyacak yere yokken yan cantalar bence büyük avantaj.
    Mesala ben alırken yan cantalarının motorla bir bütün oldugu için ve kullanışlı ve görüntüsünün hoş oldugundan alım kararıma etkili olmuştu.
    125 lık scoter handi aralıktan geciyorsa Deuvillde ordan gecer. Denedim.

1-2-3-4-5 derken 190 -195km hızı buluyor. 6 vites olsa zaten motorun son süratı 200 km. 6 vites için yer yok. Deauvili tercih edenlerde bu sürata razı zaten. Yoksa başka bir model alırdık.

Galeride uygun fiyatı isteyen motorunu satıyor. 2009 MODEL 19070 ytl iken
    2007- 2008 17500 -18000 ytl isteyenin ise motorlar elinde bekliyor.

Alıntı kingman30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler herşey çok güzel hoş da şu aşşağıdaki fotoğrafta görüldüğü gibi radyatörden dizlere doğru yapılan havalandırmanın mantığı nedir?

Direk radyatörün havasını dizlere verir bu.Yazın hiç çekilmez.Sıcak havalarda dizlerden terler boşalır.
    Vitesli kullanan arkadaşlar daha iyi bilir. Gecmişim 3 scoter oldugu için yazın sağ ayagıma motordan gelen sıcaklık ilginc gelmişti. O da durkalk trafıgınde.
    Acaba motoru bu şekilde olan motorlarda ayaga sıcaklık geliyormu gelmiyormu.
    125 lık motorda gelmez. 700 cc lık motor da ısı olması normaldır.
    Bunun suzukisi, yamahası,hoysong v.s. v.s var . Onlarada sormak lazım.
    700 luk 800 luk motorlarda sıcaklık geliyormu gelmiyormu diye.
    Ama o ızgaralardan gelen sıcaklıgı hıssetmedim vede terlemedim. Pantolonun içindede dizlik vardı.
    Ayrıyetten dız konumu izgaranın önünde değil , içerde kalıyor. Dolayısıyle ne rüzgar ne sıcaklık alıyor.
    Denediğinizi Deuvill kac yılına ait . Acaba farklı motorlardanmı bahsediyoruz.

Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bmw yüksek cc lerde boxer motor kullanıyor yani tam muadili bir makina var diyemeyiz k1200lt goldwinge az çok muadildir diyebilirmiyiz .. veya hondada 1200 gs in bir muadili varmıdır ..

veya 1200 gs in muadili hangi markada vardır. üretimini durdurdu honda african twin .. mükemmel motordu hala yerine bir model konabilmiş değil. biraz fala yakması hariç bilinen en sağlam enduro idi.

marka şövalyeliği yapmak yerine markaları , motor çeşitlerini bu motorların avantaj ve dezavantajlarını bilmek . seçeceğimiz modelde bize rehberlik yapacaktır. amaç ihtiyaç ve taleplerimize en iyi cevap verecek aleti bulabilmektir.

kimi derki yaksın ama bana karşılığını güç ve tork veya sürat olarak versin .. kimi derki ekonomik olsun , yedek parçası ucuz ve bol bulunur olsun.

bu yüzden mükemmel motor diye bişey yoktur sadece talebimize en uygun motor vardır .

Honda dewulle çok iyi bir motordur .. talebi ve ihtiyacı bu yönde olan için biçilmiş kaftandır .. ama benim amacım hindistana gitmek diyen biri için en uygun motor olduğunu söyliyebilirmiyiz.

Yeri geldi debriaj sorunu yüzünden eleştirimizide yaptık. Hoşumuza gittiğindede
    mennuniyetimizide yaptık. Marka sövalyeliği olamadı yanı. Topikte ortada.

Parcası bol ucuz derken saat ücreti euroyla olan ve İstanbulda tek servisi olan BWV den bahsetmiyorsunuz herhalde . Veya pANEUROPAN 31000 YTL
    Muadilinin ST 1300 Bmv si 480000 ytl Bmv nin fıyatlarını mukatyese etmiyoruz . St 1300 BMV hındıstana giderse 1300 pan europan da gider.
    Üstelik yol güzergahında bol servis ve yedek parca imkanlarıyla.

Ama Bwv Honda kıyaslanamaz bile denirse o zaman marka sövalyeliğide yapmamız normal. Kullanıp görüyoruz. Yarın kısmet olurda Bmw de alırsak onuda anlatırız. Ama Bu servis noktaları ile zor.

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz motorcular,imkanlarımız doğrultusunda bastırırız parayı,alır kullanırız,memnun kalırsak kullanmaya devam ederiz.memnun kalmazsak satarız kurtuluruz.adamlar birşeyi yaptılarsa mutlaka bizlerden fazla bir bildikleri vardır.onun mantığı-bunun mantığı ile uğraşmamalıyız..ayrıca bu birşeyide değiştirmez.öyle klavye başında konuşmak boş geliyor bana.

bu yazım kimseye gönderme değildir,geneli kapsamaktadır.

Alan mennun satan mennun.

Motosikleti
    Honda NT 700VA Deauville
    Arkadaşlar, yanlış yerde yanlış bir iş yapılıyor. Burası model mukayeseleri topiği değil. Olsa bile eşdeğer modeller mevcut değil. 1800 cc.lik 6 silindirli Gold Wing'i zorla 1200cc.lik BMW muadili veya F800 BMW sport touring'i deauville muadil göstermeye neden çabalanıyor anlamadım. Herşeyden önce BMW - Honda mukayesesi neden yapılıyor. Çok iki ayrı mühendislik üzerine inşa edilen makineler bunlar. Herbirinin tercihi farklı. Yıllar boyu birikimi farklı. Adamların verdikleri Güvenli Sürüş bilgileri bile farklı. Çok iyi bilinen birşey varsa o'da hangisini tercih ederseniz edin yanlış bir seçim yapmıyacak olmanızdır. BBRR arkadaşımın dediği gibi kişisel tercihler önemlidir. Ne Honda, ne de BMW kaliteden kaçarak ucuz mal üretme çabasında olan firmalar değil ki.
    Sizlerden ricamız mukayeseden çok deauville ile ilgili almak istedğiniz bilgiler varsa onları sorun. Bizlerde bu motorun kullanıcıları olarak size yardımcı olmaya çalışalım. Sonra arzu ettiğiniz mukayeseyi kendi içinizde ayrı bir topikte yaparak doğru kararı verebilir ve hayalinizde ki makineye kavuşabilirsiniz. Bu topiğin maksadıda bu zaten.
    Hepinize iyi bayramlar dilerim.

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Arkadaşlar, yanlış yerde yanlış bir iş yapılıyor. Burası model mukayeseleri topiği değil. Olsa bile eşdeğer modeller mevcut değil. 1800 cc.lik 6 silindirli Gold Wing'i zorla 1200cc.lik BMW muadili veya F800 BMW sport touring'i deauville muadil göstermeye neden çabalanıyor anlamadım. Herşeyden önce BMW - Honda mukayesesi neden yapılıyor. Çok iki ayrı mühendislik üzerine inşa edilen makineler bunlar. Herbirinin tercihi farklı. Yıllar boyu birikimi farklı. Adamların verdikleri Güvenli Sürüş bilgileri bile farklı. Çok iyi bilinen birşey varsa o'da hangisini tercih ederseniz edin yanlış bir seçim yapmıyacak olmanızdır. BBRR arkadaşımın dediği gibi kişisel tercihler önemlidir. Ne Honda, ne de BMW kaliteden kaçarak ucuz mal üretme çabasında olan firmalar değil ki.
    Sizlerden ricamız mukayeseden çok deauville ile ilgili almak istedğiniz bilgiler varsa onları sorun. Bizlerde bu motorun kullanıcıları olarak size yardımcı olmaya çalışalım. Sonra arzu ettiğiniz mukayeseyi kendi içinizde ayrı bir topikte yaparak doğru kararı verebilir ve hayalinizde ki makineye kavuşabilirsiniz. Bu topiğin maksadıda bu zaten.
    Hepinize iyi bayramlar dilerim.
    Sayın Cutku .
    Size katılıyorum. Ayrıyetten isteyen istediğininı yazsın Biz Deauville ilgili artısıyla eksisiyle tecrübelerimizi aktaralım. Arkadaşlara fazdamız olur ise ne mutlu. Onun dışında Bize ne başka markalardan. Yeri gelipte düşünürsek o zaman ilgili topiğe girip bizde düşündüğümüz motora bakarız. Polimige gerek yok. Saygılar.

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910111220 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler