Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
23. sayfa BirinciBirinci ... 13212223242533 ... SonuncuSonuncu

Honda Deauville

Motovento
    REKLAM ALANI
    scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Alıntı sbuyukkilic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte cunety beyle biz etmedik arkadaşlar etsin diye paylaşıyorum.

Eskı model sıfır motorlar derken neyi kasttenız pek anlayamadım.
    2006 model 2007 model sıfır motorlar satılmakta uygun fıyatlara ondan bahsetmek istemiştim bayilerin ellerinde kalan sıfır motorlar oluyor mesela cogu markanın elinde hala 2008 model motorlar var bir sürü fiyatları 2009 modellere göre daha uygun..
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2006 model 2007 model sıfır motorlar satılmakta uygun fıyatlara ondan bahsetmek istemiştim bayilerin ellerinde kalan sıfır motorlar oluyor mesela cogu markanın elinde hala 2008 model motorlar var bir sürü fiyatları 2009 modellere göre daha uygun..
    Bir şekilde kılıfına uydurup 2010 model dıye karşımıza cıkarsa şaşırmayalım.
    Ya göründüğün gibi ol. ya da olduğun gibi görün.

Motosikleti
    Honda NT 700VA Deauville
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.evet,az motorla gitmeninde,çok motorla gitmeninde,kendine göre uygun ve uygun olmayan durumları var tabii ki.biz de bu yaz,(başlangıçta 12 motor,daha sonra 2-3 motora kadar düşen bir kadro olunca)karadeniz gezimizi iptal ettik.bakalım artık,umarım önümüzdeki yıl gerçekleştirebiliriz.çünkü,gezi yazılarında,hep,karadeniz'le ilgili,bütün gezi yazı ve resimlerini imrenerek izliyorum.oldukça uzun ama keyifli bir gezi olacağını tahmin ediyor ve bekliyorum.sevgilerimle.
    Gerçekten unutamayacağınız bir gezi olacağına eminim. Böyle bir tecrübeyi yaşamanızı yürekten isterim.

Motosikleti
    Honda NT 700VA Deauville
    Arkadaşlar sevgili hemşehrim Adana'lıya da verdiğim söz üzere, sadece özet maksatlı ve gidilen yolların görülebilmesi açısından, yaptığımız Doğu Karadeniz gezisinin bazı fotoğraflarını buraya koyuyorum.

Bunlar Ordu'ya kadar olan kısmı kapsayıp, diğer yerlerle ilgili görüntüleride zaman buldukça koyacağım. Sevgiler

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    resimler için teşekkürler cüneyt bey.çok keyifli yollar.şahane manzaralar ve yeşilin her tonu.MÜKEMMEL.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Resim denemesi.

Motosikleti
    Honda NT 700VA Deauville
    evet arkadaşlar bu bölümde Ordu-Uzungöl arası fotoğrafları koyabildim....

Bundan sonra ki bölümde Rize ve Artvin'e bağlı ilçelerde ki fotoğraflarla devam edeceğim.... Sevgiler..

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Çok elit bir gezi olmuş ahh.. ah! demek geliyor insanın içinden.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Ordulu olaraktan fotolar için tesekkür ederim ,ben yapamadım siz yaptınız ,umarım ilerde bende yapabilirim ,kesin aranızda bir Ordulu var yoksa çambaşına kurul kayasına boztepeye cıkmayı kimse dusunmez ,ordu genelde pas gecilir ancak daha bir sürü güzel yeri mevcuttur, özellikle Orduya gidince sahilde dıgı var orda pide yiyeceskin yada virajlardan önce bolaman var ordada cok guzel pide yaparlar ayrıca şehir merkezinde herhangi bir kafeye gidip Ordu tostunun tadına bakmanız lazım onun dısında yalıkoyde et güzeldir, yasondan sonra çaka plajı vardır orasıda kamp yapmak ve denıze girmek için uygundur,ayrıca çambası yaylasından karagöle cıkıp ordan yayla gecişi yapıp giresuna inilebiliyor ancak yolu bilen birileri lazım :D gezecek çok yer var karadenizde
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    Honda NT 700VA Deauville
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ordulu olaraktan fotolar için tesekkür ederim ,ben yapamadım siz yaptınız ,umarım ilerde bende yapabilirim ,kesin aranızda bir Ordulu var yoksa çambaşına kurul kayasına boztepeye cıkmayı kimse dusunmez ,ordu genelde pas gecilir ancak daha bir sürü güzel yeri mevcuttur, özellikle Orduya gidince sahilde dıgı var orda pide yiyeceskin yada virajlardan önce bolaman var ordada cok guzel pide yaparlar ayrıca şehir merkezinde herhangi bir kafeye gidip Ordu tostunun tadına bakmanız lazım onun dısında yalıkoyde et güzeldir, yasondan sonra çaka plajı vardır orasıda kamp yapmak ve denıze girmek için uygundur,ayrıca çambası yaylasından karagöle cıkıp ordan yayla gecişi yapıp giresuna inilebiliyor ancak yolu bilen birileri lazım :D gezecek çok yer var karadenizde
    Çok haklısınız, gezi liderimiz olan arkadaş Ordu'luydu. Burada 2 gün geçirdik. Bir çok lezzeti tatma imkanımız oldu. Ama, kesinlikle Ordu'ya bir daha gidip en az 3-4 gün geçireceğiz. Ordu, bütün kıyı şeridi boyunca hem yerleşim olarak hemde insanları açısından benim favori yerim oldu. Böyle bir yere mensup olduğunuz için bence gurur duymalısınız.

Motosikleti
    Honda NT 700VA Deauville
    Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok elit bir gezi olmuş ahh.. ah! demek geliyor insanın içinden.
    Sevgili htmetin, inanın bu ahhh 'lar oraları gezerkende devam ediyor. Hele en büyük AH AHHH 'da dönüşe geçtiğinizde başlıyor. Ümit ederim zamanınız olurda oraları gezersiniz, o zaman anlayacaksınız ne demek istediğimi. Yalnız grup olarak giderseniz, o zaman grubunda uyumlu olması şart. Benim en büyük şansım her şeyin mükemmel oluşuydu. Sevgiler.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    teşekkürler.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Deauvilciler ve deauville adayları neredesınız...............]]]]]]

ersinisdj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FJR 1300 AE / Honda NSS Forza 300 Abs
    Havalar kararsızlaşmaya başladı, çıkmaya korkuyoruz artık.. Yaklaşık 5.300km oldu ve hiçbir problemim olmadı. Servis yolu görünmeye başladı 1000 bakımında 15w40 yağ konulmuştu şimdi kış aylarına giriyoruz diye daha ince yağ konulur sanırsam.. Servisteki yetkili km yi tamamlamasanız bile 6 ayda bir yağ değiştirin demişti; bu da sanırım mevsimsel değişikliklere karşı bir önlem niteliğinde de değerlendirilebilir. Bakım için esengüle gitmeyi düşünüyorum bilmiyorum yanlış mı yaparım?
    Kış geliyor elcik ısıtma ve çakmak şarjı ihtiyacı (kahve molaları için) gündeme gelmeye başladı. Şenol ve Cüneyt abi fiyat verirler herhalde

Eh görüşemedik ne kadardır bari birkaç fotoğraf koyalım..

Sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle..

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Maşşallah......................Motor daha 15000 km de daha yenı alışıyor dıyorlar. Asıl bu km lerden sonra motor kendını buluyormuş. Ben yakın oldugundan esengüle gidiyorum Ancak honda servislerınden kotu olarak bahsededını duymadım. 6000 -12000 dıye bakımlar gidiyor. yAĞ değişimi ve bakım oluyor 12000 km de hava fılıtreside değişiyor.

Valla bu sene yazın nedense benım ıcın motora bınmeye cok fırsatım olmadı.

Ama fırsat oldukca değerlendırmek lazım. Tabı cocukta olunca simdi hafta sonları kurs basket derken pazar sabahları kahvaltıya ancak vakıt var.

Ama her bındıgımdede keyıf alıyorum.

Görüşmek üzere

ozan_bursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    merhaba arkadaşlar
    motorumu satığım için yan iç çantalar ihtiyaç fazlası hale gelmiştir

isteyen olursa uygun fiyatlı verilecektir
    bir defa kullanma fırsatı bulabildim
    gayet temiz ve şıktır
    Kelimelerin anlattığı kadarım..
    Ne anlatırsam anlatayım anladığın kadarım...

Motosikleti
    -

ersinisdj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FJR 1300 AE / Honda NSS Forza 300 Abs
    Çantalar güzel düşünülebilir.. Malum orjinal aksesuarların fiyatı yüksek. Şimdi Sis farı(900), çakmak şarjı(170), elcik ısıtma(200), motor koruma(600) =2.000 tl leri bulan rakamlara tekabül ediyor. Ama iyi bir elektronikçi çakmak şarjını ve sis farını orjinali gibi kaliteli ve uyumlu olarak yapabilir diye düşünüyorum. Yine de servise danışmakta fayda var tabi. Ama çakmak şarjı marin olsa bile en fazla 30-40 tl ile halledilebilir. Başka forumlarda resimli olarak çok şık sis farı uygulamaları da gördüm. Maliyeti 200-300 tl arası..

Motosikleti
    -
    Alıntı ersinisdj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çantalar güzel düşünülebilir.. Malum orjinal aksesuarların fiyatı yüksek. Şimdi Sis farı(900), çakmak şarjı(170), elcik ısıtma(200), motor koruma(600) =2.000 tl leri bulan rakamlara tekabül ediyor. Ama iyi bir elektronikçi çakmak şarjını ve sis farını orjinali gibi kaliteli ve uyumlu olarak yapabilir diye düşünüyorum. Yine de servise danışmakta fayda var tabi. Ama çakmak şarjı marin olsa bile en fazla 30-40 tl ile halledilebilir. Başka forumlarda resimli olarak çok şık sis farı uygulamaları da gördüm. Maliyeti 200-300 tl arası..
    çakmak şarjını hemi de marin olanını 40 TL ye taktırdım
    direkt olarak aküden hat çekildi
    araya da sigorta atıldı

not: çantalar 150 TL ye yeni sahibini beklemektedir

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Alıntı ozan_bursa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çakmak şarjını hemi de marin olanını 40 TL ye taktırdım
    direkt olarak aküden hat çekildi
    araya da sigorta atıldı

not: çantalar 150 TL ye yeni sahibini beklemektedir
    Motor satışınız hayırlı uyurlu olsun. Daha iyilerini alırsınız inşallah.

Aksesuara gelınce motor garantıde olunca hakıkatten elektronık aksam garantı bozulmasın dıye sevisisnde yaptırılmak zorunda kalınıyor. Yoksa cok daha ucuza sis farı ve benzerlerı mevcut. Ama yan canta içlerı hakkıkaten faydalı bır aksesuar.

Tekrar hayırlısı. Topikten mesajlarınız eksık olmasın. Motor olmuş olmamış önemli değil. Marka model işin bahanesi. Gönüller bir olsun.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 06:45 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 06:44 AM ----------

Alıntı ersinisdj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizi başka hangı forumlarla aldatıyorsun.

REKLAM ALANI
23. sayfa BirinciBirinci ... 13212223242533 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler