Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Daelim Daystar 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Daystar, Daelim'ın yeni cruiser modeli 2012 sonunda Türkiye'de satışa sunulacak.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    linkini atabilir misin?
    harley is making love with davidson

ürün tanıtımı yok sadece ana sayfada 4. reklam olarak geçiyor

http://www.daelimtr.com/default.asp

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    daelimler hyosung ayarlarındadır
    fiyatı iyi olursa gv250 ye alternatif olabilir
    bir de adamakıllı street bike lar yapsalar 250 cc lik
    Uğur34-ist bunu beğendi.

Emodog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DL-1000 V-STROM
    Merak etmedim değil.2013 e girdik hala ses seda yok.
    Sür gari

DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    İnternet sayfasındada yok keşke getirseler en düşük 25 bg vardır herhalde sesine baktım netten gayet hoş .
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı.O 2 tekerin üzerinde gitmezdim !!!!

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 lik var zaten.

roadwin 250. http://www.daelimtr.com/?page=urun-detay&id=77

DarkKnight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaş temmuzda yazdığı için ozman gelmemişti roadwin

atillacenk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan 250*B
    tekrardan hortlatayım
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    katılmıyorum bence dealimler hyosungdan daha iyi üretim kalitesine sahip bir firma tek kötü yanı türkiye de yedek parça sıkıntısı var ama çok sıkıntılı arıza veren motorlar ürettiğinide söyliyemicem

ama streetbike kısmına katılıyorum dealim kalitesinde gerçekten harika olur ama roadwin de zaten oturuş pozisyonu olarak filan pek bi racing sayılmaz f cinsi bir motor (ilk çıktığında 2011 sonuna doğru bostancıda bir bayide epey incelemiştim daha doğru düzgün tanıtılmamıştı bile sadece göstermek için 1 tane getirmişlerdi satışı bile yoktu )

ben merakla bekliyorum eğer güzel bir fiyattan çıkarsa gözü kapalı almayı düşünebilirim gayet hoş duruyor

Motosikleti
    Artık Yok...
    su soğutmalı olması güzel sahibindende satışa çıkmış sitesinde 8 bin tl rakam çekmişler ama v motor değil sanırım ayrıca teknik spec olarak akranı olan gv250 den daha geri motorda ufak iyieştirmeler yapılsa sanırım gv nin elinden tacını alır..

Arkadaşlar bilmeyenlere söyliyim daelim korelilerin motorsikletde bmw si ise hysoung mercedesidir biraz kaba bir tabir oldu ama sattıkları kesimi anlamanız açısından dedim daelim avrupada amerikada ve korede yarışlarda yarışıyor scooter rallylerinde bile marka olarak varlar.. zaten daelim sürücüleri varsa forumda s3 advance modelinin ne kadar seri olduğunu yazarlar.. o açıdan bakınca bu daystar modeli eminim gv den çok daha seridir hızlanması çok daha iyidir ama uzun mesafede gv nin performansı yol tutuşu daha ağır basıcakdır bence.. gerçi bu daystarın tarzı hoşuma gitti biraz asi bir duruşu var daelim şunu 29 beygir falan yapsaymış baya baya iyi gideri olurdu...
    khayyam bunu beğendi.

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ve satışı başladı...

Arkadaşlar, sahibinden.com'da makinenin ilanları yayınlanmaya başlamış.. Var mı alan?
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    http://www.evkur.com.tr/p/13245/dael...250-motosiklet

Arka frendisk, su soğutma ve tek silindir olması GV 250'den farkları gerisi aynı gibi duruyor. Ama, o kadar satar mı bilemiyorum; görüntüsü biraz fazla sıradan geliyor bana. Kullanan olur elbet yorumlar ne olacak meraktayım.

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    GV250'den biraz daha kalıplı bir makine bu. Fuar'da incelemiştim.
    Ama GV250, motor tipi olarak 1-2 gömlek önde.
    Cruiser motorda sıralı silindir yada tek silindir bence olayın mantığına aykırı!

arkadaşlar yeni aldım çekişi fena değil vites geçişleri benim gibi acemiler için biraz zaman alıyor. su soğutma olduğu için fan çalışıp sağ bacağınızı baya bir ısıtıyor, arka fren ler disk ama bana fazla güven vermedi zamanla bakacağız, aksesuar takmak sıkıntılı orijinal aksesuar yok. bide motorun görüntüsüne baktığınızda çanta filan takmanın motora hakaret olduğunu görürsünüz, ben başlangıç motoru olarak yazlık ta tercih ettim. sesi derseniz ilk bakıma kadar bir iki vida sökülene kadar scoteer sesi kısacası inan inanmayacaksınız ses duymak için gereksiz hareketler yapmanız gerekiyor. yakıt bayağı tasarruflu olacağı söylendi ilk bakıma kadar söyleyeceklerim bunlar. ama bu fiyata bu motor malzeme kalitesi ilk başlarda iyi gözüktü tabili zaman gösterecek daha ilk günden nazarlık gibi sol arka sinyal sizlere ömür.

Motosikleti
    Artık Yok...
    bu daystarın kuyruk kısmı daha spor geliyor önünü resimde kesip sadece arkasını bırakıp koysanız yani büyük resmin içindeki küçük resimdeki gibi birde krom çıtaları sökseniz pek çok insan cruiser dışında enduro der cross der.. jantlarıda güzel.. gv dede tam tersi gv tam halis mulis cruiser/chopper onunda jantlarını sevmiyorum şu jantlar gv de olsaymış daha albenili çekici olabilirmiş gv..

Barkm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Africa Twin XRW 750
    oğluma bir tane aldık 1000 km.yi yeni doldurdu..ben de DL 650 vstrom var. Elbette daystarla bende test sürüşleri yapıyorum. İlk izlenimlerim motorun dengesi, fren sistemi, aynalardan arka görüş pozisyonu, yakıt ekonomisi oldukça başarılı..tek silindir olmasına rağmen titreşim çok rahatsız edici değil 120-130 km hızdan sonra hissedilmeye başlıyor. zaten bu cc deki bir moturda daha hızlı kullanmak doğru değil diye düşünüyorum. ancak 150 km.hızıda rahatlıkla yapabilcek limiti var ..biz henüz o hıza hiç çıkmadık zorlamak istemiyoruz.. rahatlıkla o hızlara çok çabuk çıkıyor. Vites geçişleri çok iyi ancak 1.vites ile 2.vites aralığı çok kısa geldi bana..boş vitesi bulmak zor oluyor alışmak gerekir belkide. orjinal lastiklerini sevmedik ..güven vermiyor, en kısa zamanda lastikleri değiştirmeyi düşünüyoruz. Koruma demiri, sis bar ve orjinal yan çantaları bayi sipariş verdi sanırım 15 güne kadar elimizde olacak...ses olayı scooter sesine çok benziyor oldukça sesszi çalışıyor ama müdahale edilebilir tabiki...sonuç olarak fiyat kalite dengesi başarılı..sürüşü çok zevkli..rahatlıkla alınabilir.. asya motor satış yetkilisi ile yapılan görüşmede tüm parçaların getirilecğeini söyledi ama ne kadar doğru onu bilemeyiz.
    Adem Balkan ve crew bunu beğendiler.

Goosfraba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba,

Sahibinden.com da bu modelin ikinci eli yok, nedeni hakkinda bilgi sahibi olan var mi?

Tesekkurler.

Barkm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Africa Twin XRW 750
    Sahibinden.com da modeller bölümünden "diğer" seçmelisin.. TR'ye yeni girdiği için henüz modeller arasına dahil etmemişler..

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aslında çok şık ve fiyatı da uygun ama niye tutmadığını anlamadım. servis ağıda yeterli durumda.

Motosikleti
    Cb125e
    Arkadaslar merhaba. Halen honda cb125 kullaniyorum. Hep sehirici, ise gidip gelirken kulkaniyorum. Ancak bu aralar havalarin isinmasiyla birlikte ozellikle bu motor ilgimi cekiyor. Gunluk sehirici yogun trafikte kullanimi nasildir? Yakit ne mertebelerde? Kullanan arkadaslar cevap verebilir mi?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler