Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ramzey 250cc Chopper Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    7g24s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Jetmax 250
    Merhabalar.

ExpendableS, darısı başıma ulaştı Kasap35'in dediğini yaptım ve ABM'ye gittim. Kredi kartına 12 taksit, 3000 TL oldu. Yarın montaja gidecek. Sonraki gün iş yerimden izin alıp trafiğe gideceğim. Heyecan yeniden başladı.

Herkese teşekkürler, keyifli günler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Keeway Cruiser 250
    bende 2 -3 gündür 7g24s kardeşim ortalarda yok ne etti acaba diye öyle içimden geçiriyordum.sonunda muradına erindin artık darısı başka motor almak isteyenlerin başına .Hayırlı olsun güle güle gez toz,Allah kaza bela göstermesin.

Motosikleti
    Mondial Jetmax 250
    ExpendableS, çok teşekkür ederim.
    Umarım bu motor sevdası iyi şekilde neticelenir.

Mağazadaki arkadaşa motoru montaj için gönderdiğinde ustadan bir-iki küçük ricada bulunmak istediğimi belirttim. Ustayla benim yanımda konuştu. Vidaların daha iyileriyle değiştirilmesi ve elektrik kablolarının kontrol edilmesini istediğimi belirtti. Para teklif ettiğimiz halde, usta bunlara gerek olmadığını söyledi.
    Haydi bakalım hayırlısı

Motosikleti
    Keeway Cruiser 250
    Memnun kalacağına ben inanıyorum,ben bu motorla bugüne kadar hiç yolda kalmadım 1 yıldırda hiç bir arıza açmadı.gerekli kilometrede yağ,buji bakımlarını yap hee bide aküye bak bunlar zaten klasik bakımalrdır,onun dışında bi sıkıntı yaratmıyor zaten.motoru aldıktan sonra aklıan takılan bişey olursa sorabilirsin mesaj falan filan yani.gerekirse telefonumuda veririm.

Amca35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250 Chopper / Kawasaki VN800 Vulcan
    Alıntı 7g24s adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ExpendableS, çok teşekkür ederim.
    Umarım bu motor sevdası iyi şekilde neticelenir.

Mağazadaki arkadaşa motoru montaj için gönderdiğinde ustadan bir-iki küçük ricada bulunmak istediğimi belirttim. Ustayla benim yanımda konuştu. Vidaların daha iyileriyle değiştirilmesi ve elektrik kablolarının kontrol edilmesini istediğimi belirtti. Para teklif ettiğimiz halde, usta bunlara gerek olmadığını söyledi.
    Haydi bakalım hayırlısı
    Yeni motorun hayırlı ve uğurlu olsun.Allah kaza bela vermesin senin adına çoookkkk sevindim.Bana lazımsın Allah nasip ederse Mayısda motoru teslim almayı düşünüyorum.Servisi iyi kontrol et beyenirsen bende Ramzeyimi o servise götürürüm.Sonra plaka ruhsat işlemlerini nasıl yaptığını bizlerle paylaş.Sanıyorum her ne kadar bizim Ramzeyler 2006 model olsada sıfır olduğundan vizeye girmeyecek.Şimdi yola çıkıyorum MT İzmir grubumuzla Bornova Teras Cafedeyiz.
    Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
    BİLGİ ve SEVGİ

Beycivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    Merhaba. Ben Özgür Süzen. Bu foruma üye olan Beycivan Süzen in kardeşiyim. Sevgili ağabeyim 21 mart 2011 günü saat 23:22 de geçirdiği kalp krizi sonunu hayatını kaybetmiştir. Kendisi bir gün önce bana bu foruma girmemi ve hasta olduğunu yazmamı istemişti ancak kısmet onun vefatını yazmak olucakmış. Sizlere son olarak selamlarını ve saygılarını iletmiş bu zamana dek arayıp soran mesaj atan kardeşlerimize selamlar iletmişti. Ancak ben zaman bulup yazamamıştım. Abim hayatı boyunca çok çalışmıştı. Motorsikllet onun aşkıydı. son kez abimin sifresiyle giriyorum hepinize saygılar sunarım.haklarınızı helal" edin.

Motosikleti
    ramzey qm 250
    Alıntı Beycivan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Ben Özgür Süzen. Bu foruma üye olan Beycivan Süzen in kardeşiyim. Sevgili ağabeyim 21 mart 2011 günü saat 23:22 de geçirdiği kalp krizi sonunu hayatını kaybetmiştir. Kendisi bir gün önce bana bu foruma girmemi ve hasta olduğunu yazmamı istemişti ancak kısmet onun vefatını yazmak olucakmış. Sizlere son olarak selamlarını ve saygılarını iletmiş bu zamana dek arayıp soran mesaj atan kardeşlerimize selamlar iletmişti. Ancak ben zaman bulup yazamamıştım. Abim hayatı boyunca çok çalışmıştı. Motorsikllet onun aşkıydı. son kez abimin sifresiyle giriyorum hepinize saygılar sunarım.haklarınızı helal" edin.
    ya hocam nediyosun sen.beycivan hocam nasıl olur allah rahmet eylesin.su an soktayım inanamıyorum.helal hoş olsun çok üzüldüm.

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Vay Beycivan kardeşim vay. Allah sana rahmet eylesin. Sizinle burada tanışıp sohbet etmiş, bilgi paylaşımında bulunmuş, karşılıklı telefon numaralarımızı almıştık...

Motosiklet konusunda yazdıklarınızdan çok kişi faydalanmıştı...

Çok şaşırdım, çok üzüldüm. Allah rahmet eylesin. Allah eşine ve ailesine sabır versin.

Burada onunla mesajlaşan ve yazdıklarını okuyan tüm arkadaşlar: lütfen ruhuna bir fatiha okuyalım. Biz onu iyi bilirdik. Hakkımız varsa helal olsun. Allah ona rahmet etsin...
    2012 Bmw F800gs; 2016 Mondial RX3i (2016-18); 2003 Bmw R 1150R (2009-17); 2006 Honda Shadow VT 750 C (2009-10); 2006 Ramzey QM 250 Cruiser (2006-10); 2006 Ramzey QM 200 Enduro (2006-9); 1990 350 cc çift silindir Jawa (1990-93); 1979 vitessiz Puch (1979+).

Motosikleti
    Mondial Jetmax 250
    Beycivan kardeşimize hakkımız varsa sonuna kadar helal olsun. Allah kendisine rahmet, geride bıraktıklarına sabır versin.
    Bu sayfalara ve kendisinden yardım isteyenlere sayısız emekleri olmuş, iyi niyetinden ötürü her zaman örnek bir insan olmuştur. Mekanı cennet olsun...

istanbulccc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Başınız sağolsun, Allah Rahmet Eylesin.
    Kawasaki Ninja 250r: 0/13.000km, VFR 800:13.000/ --- km

Amca35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250 Chopper / Kawasaki VN800 Vulcan

Allah Rahmet Eylesin

Beycivan kardeşimizin vefat haberini şimdi aldım ve inanın şoktayım.Öyleki gözlerimden akan yaşları engelliyemiyorum.Kendisine ALLAH dan RAHMET,kederli ailesine baş sağlığı ve sabırlar diliyorum.Mekanı cennet olsun.Bu yaz bende şahsen yeni alacağım Ramzey motorumla kendisini ziyaret etmeyi umarken bu haberi almış olmamız inanın bizleri derinden etkilemiştr.Öyleki bizler motrun üzerine binmeden kendilerinin sayesinde motor hakkında ne varsa ondan ve Naci abimizden öğrenmiştik neredeyse söküp takar hale gelmek üzereydik.Hayat böyle birşey işte,süprizlerle dolu.Kendisini görmek nasipte yokmuş meğersem.Mekanı cennet olsun.Varsa hakkım helal olsun.
    Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
    BİLGİ ve SEVGİ

mehmetay18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Thriller
    Hepimizin başı sağolsun, beycivan abimizi iyi bilir, severdik.. Allah ailesine ve bizlere sabır versin.. Ondan çok şey ögrendik, hakkımız varsa helal hoş olsun..Mekanı cennet olsun..
    Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.

Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Evet bende haberi duyunca inanamadım yani kendisi bildiğim kadarıyla 34 35 yaşlarında zıpkın gibi delikanlı bir kardeşimizdi. Bandırmada da çok bilinen ve tanınan bir kişi ve esnaftı hala olayın şokunu yaşıyorum çocuğunun babasız dünyaya geleceğine de çok üzüldüm 2 3 ay sonra eşi doğum yapacaktı. Çocuğu olacağından motorunu satmış bir araba almıştı. Dünya hayatı ne kadar garip içimizden çekip alıyor işte Allah yerinde dinlendirsin bu kardeşimizi motorculuk konusunda kendisinden çok fazla şey öğrenmiştik gece sabaha dek işyerindeli depoda motor söker tamir ederdi kimseden para almazdı. Allah rahmeteylesin

Nası olur ya anlamadım sapa sağlam bri arkadaşımızdı daha 3 4 gün önce kendisinden telefonla yardım istedim bana kargoyla buji ve hava filtresi göndermişti hediye diye. Yani rahatsızlığıyla ilgili bilgisi olan yok mu ben inanamıyorum beycivan abi nası olur vefat eder kaç saatir ağladım durdum durdum inanamadım elim telefona gitmiyor bir türlü Allah rahmet etsin kendisinden çok şey öğrendim gece gündüz demez arardım bi sefer bile açmamazlık yapmadı. baharda da kendisiyle buluşacaktık. Kısmet değilmiş ailesine başsağlığı diliyorum büyük geçmiş olsun. En kısa zamanda ailesine gitmeyi düşünüyorum. Hayırlı geceler

anil89tas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sıfırdan
    hala inanamıyorum habere.elim telefona gidiyor ama acı haberi doğrulamaktan korkuyorum.sanki tekrar beni arayıp "ne yaptın, hava filtreni takabildin mi?" diyecek gibi geliyor.emeğini az değildir üstümüzde.Allah acılı eşine ve akrabalarına sabır versin.inşallah gittiği yerde rahat ediyordur...toprağın bol olsun abicim..

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    Hepimizin başı sağolsun, beycivan abimizi iyi bilir, severdik.. Allah ailesine ve bizlere sabır versin.. Ondan çok şey ögrendik, hakkımız varsa helal hoş olsun..Mekanı cennet olsun..
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Allah rahmet eylesin,geride kalanlara Allah sabırlar versin.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Keeway Cruiser 250
    Allah rahmet eylesin.ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyorum.

Motosikleti
    QM 250
    şuan gerçekten şoktayım,inanamıyorum.uzun süredir foruma girmiyodum,çok üzüldüm allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.ailesine ve yakınlarına sabır versin rabbim..(hiç tanımazken foruma vermiş olduğu tel numarasından aradım motorla ilgili bilgi almak için hiç sıkılmadan yorulmadan anlattı cevap verdi allah razı olsun.)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:06 ----------

arkadaşlar bu arada ön cam siperlik almakistiyorum ama nasıl nerde bulaurum fikri olan arkadaş varsa cevap yazarsa memnun olurum.tşk.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    http://www.tumoparsan.com/resim.asp?...e=VZI8ZP0T.jpg

geçen tokerticaret diye bi firmada görmüştüm bü ürünü ama şimdi bulamıyorum fiyatıda 35 TL idi

chopperlara bu tarz cam gider bnce diğerleri hoş değil. bide bunu siyah yapıcaksın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:26 ----------

aynı camdan başka bi sitedende buldum

http://www.motorparcalari.net/CAM_SI...0-urun961.html

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler