Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ramzey 250cc Chopper Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Beycivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    Teşekkür ederim.bak ben motoru değiltirdim kaç tane aldım sattım hala mct ve ramzeyde yazıyorum. Biz bir aile gibiyiz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ramzey qm 250
    Herkese merhaba ben Baha İzmirde yaşıyorum yaşım 44, önümüzdeki hafta qm 250 satın alacağım ve nihayet aranıza katılacağım, ancak alıma takılan bir konu var, şöyle ki ; sürücüsünün adına kesilmiş yüklü miktarda para cezası var. Bu aracın satışına engel bir durum mudur ? Ya da adıma tescil edildikten sonra ileride bu konuyla ilgili bir sorun yaşarmıyım. Şimdiden teşekkürler..

Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    Plakaya olsaydı evet ama bu cezalar o şahsı bağlıyor.noterde zaten karşına çıkıyor merak etme
    stroke bunu beğendi.

Motosikleti
    Ramzey qm 250
    Arkadaşlar qm 250 için vites değiştirme çubuğu arıyorum, benim usta izmir'de bulamadı.İnternette de komple pedallı set var. Bana bu konuda yardımcı olabilecek var mı ?

Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    Eskisine ne olduğunu söylesen sana bir yol gösterirdim ama kaybettiysen yenisini alacaksın mecburen
    stroke bunu beğendi.

Motosikleti
    Ramzey qm 250
    Üstadım motoru yeni aldım malum, boş alanda çalışırken vites 1'de takıldı kaldı, mümkün değil ne 2'ye ne de boşa geçmiyor, sonra bir baktım ayak pedalının bir civatası yerde , pedal yere dik konuma gelmiş ) neyse zaten yağı bujisi vs değişecekti ustaya anlattım ; aşağı yukarı çok fazla boşluk var ayrıca sağa sola da çok hareketli kerata velhasıl usta bu çubuğu değiştirelim dedi ama bulamamış, komple pedallı takım da 160 lira , ne yapsam bilemedim. (önceden de kaynak yapılmış falan dedi usta)

Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    İyi usta onu her türlü takar 160 lirada çok para durduk yere şimdi. İstersen bir kaynağıyla görüş yada ona benzemesi olan bşr dünya vites kolu var mesela honda titan uyması lazım

Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    Vay be şu hale bak forumun sanki selası verilmiş en son ben yazmışım yine ben hani nerde bu izmir ramzeydeki Ali abi, İhsan abi beni yanlız bıraktınız nerdeyse 7 senedir yazıyorum olmuyor böyle.16 gündür kimse yok. Şu an cbr 1100 kullandığım halde gönlüm hep ramzeyde. Bırakmadım burayı.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    hocam sen bırakamdın da ben bırakacağım vallahi. bir yerini yapıyorum bir tarafı bozuluyor. sol silindir buji karartıyor. yağlanma yok. ne yapacağımı şaşırdım artık.

ARKADAŞLAR MERHABA MOTORUMUN ÖN AMARTİSÖR KEÇELERİ PATLADI ÖLÇÜSÜNÜ VEYA İNTERNETTEN NERDEN TEMİN EDEBİLECEĞİMİ BİLEN VAR MI ÇOK ACİL

Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    Irmak motor pazarında gir çıkıyor orda artık nette herşey var kardeşim.dertli makineye rastladıysan motorda yandın demektir

Motosikleti
    Ramzey qm 250
    @Beycivan üstadım birkaç sorum olacak benimde; arka frene bastığımda önce tak diye bir ses geliyor sonra frenleme yapıyor motorum,özellikle sağa dönüşlerde rampaysa yol motorun ön tarafından garip sesler gelmeye başladı. Nereye bakmalıyım?

f terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pioneer xf200-2a
    arkadaşlar benim sormak istediğim bişey var bu motorun arka takımı neler içeriyor? 200lük pioneer chopperım var ve arka jantı değiştirmek için bitane çıkma ramzey arka jantı aldım ama sadece tek parça jant var ne kampanası ne dişli tarafı bomboş

şimdi bunu motoruma takmak için hangi parçaları almam lazım. eski kampanam bu janta da oturur mu

iskender123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan 150c
    Alıntı stroke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Beycivan üstadım birkaç sorum olacak benimde; arka frene bastığımda önce tak diye bir ses geliyor sonra frenleme yapıyor motorum,özellikle sağa dönüşlerde rampaysa yol motorun ön tarafından garip sesler gelmeye başladı. Nereye bakmalıyım?
    Balatayı değiştir , sabit leme kolu gevşemiş olabilir onu kontrol et ,freni ayarla(sık)

Motosikleti
    MONDİAL 150 ZAT
    selamün aleyküm arkadaşlar ben şuan 150 zat kullanıyorum ama sizin motorlara hastayım sizlere bir kaç sorum olucak beni aydınlatırsanız çok sevinirim ben 163 boyunda 50 kiloda ufak bi adamım bu motoru taşıyabilirmiyim uzun yola gidebilirmiyim istanbul antalya gibi benim mondial 150 zat ile gitmediğim yol kalmadı beni hiç üzmedi hiçte yolda kalmadı ama 150 lik olmasına rağmen 400 lük bi motor gibi yakıt harcıyor çok gezdiğim için benzin maliyeti acıtmaya başladı bunu satıp 250 ramzey almayı düşünüyorum ne dersiniz sizlerin vereceği bilgiler ışığında hareket edeceğim şimdiden herkese teşekkürlerimi sunarım

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:25 ----------

evet anlaşıldı bu forum sayfasının selası verilmiş cenaze namazı kılınmış milletde dağılmış

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 150c
    Alıntı ZATimuhterem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamün aleyküm arkadaşlar ben şuan 150 zat kullanıyorum ama sizin motorlara hastayım sizlere bir kaç sorum olucak beni aydınlatırsanız çok sevinirim ben 163 boyunda 50 kiloda ufak bi adamım bu motoru taşıyabilirmiyim uzun yola gidebilirmiyim istanbul antalya gibi benim mondial 150 zat ile gitmediğim yol kalmadı beni hiç üzmedi hiçte yolda kalmadı ama 150 lik olmasına rağmen 400 lük bi motor gibi yakıt harcıyor çok gezdiğim için benzin maliyeti acıtmaya başladı bunu satıp 250 ramzey almayı düşünüyorum ne dersiniz sizlerin vereceği bilgiler ışığında hareket edeceğim şimdiden herkese teşekkürlerimi sunarım

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:25 ----------

evet anlaşıldı bu forum sayfasının selası verilmiş cenaze namazı kılınmış milletde dağılmış
    Abi ben hic kullanmadim chopper ,ama bi suredir arastiriyorum ,yakıt konusunda öyleyse o motoru zaten durdurma,dun bi abi gördüm yükü 250 ilk capir kullaniyodu durdum yaninda konuştuk muhabbet ettik,cekisi hyvan gibi yakitida 20kurusu geçmiyor dedi , pek mantikli geldi baya büyük de bi makina tipide güzel ,arastirdim ama ramzeyi maciti filan pek onermediler daha çok keeway filan baskın bu konuda zaten devamini Küba üretiyor parca sorunuda yok diye bilgi edindim.2006 model oluyor zaten bu cin çapirlari genelde dediklerin,benimde var bi motor 2006 mondial cup , dökülmeyen yeri kalmadı, motor şanzuman,on takimdan arka takima kadar komple agir bakima girdi 18 bin km de,düşünüyorum o motorlarda 2006 ya bakimlari yapilmadiysa , bi kaç bin km sonra Ariza cikartirsa bu çok kotu olur bence o yüzden biraz vazgectim gibi yinede bakcam artik iyice kmsinin azligina inandigim bi motor bulursam fikrim çark eder ,sen bilirsin

Motosikleti
    MONDİAL 150 ZAT
    zaten qm 250 ile yuki 250 bire bir aynı motor bi arkadaşın cup motorunu kullandım biraz bana bisiklet gibi geldi benim 150 zat da 2006 model ama hiç bir yeri dökülmedi şimdiye kadar sadece yan yatmadan dolayı çizikler oluştu ben motorumdan yakıt dışında hiç şikayet etmedim 10 yıllık motor ama maşallah en ufak vidasına kadar orjinal hala dediğim gibi tek dert yakıt

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 150c
    Alıntı ZATimuhterem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten qm 250 ile yuki 250 bire bir aynı motor bi arkadaşın cup motorunu kullandım biraz bana bisiklet gibi geldi benim 150 zat da 2006 model ama hiç bir yeri dökülmedi şimdiye kadar sadece yan yatmadan dolayı çizikler oluştu ben motorumdan yakıt dışında hiç şikayet etmedim 10 yıllık motor ama maşallah en ufak vidasına kadar orjinal hala dediğim gibi tek dert yakıt
    yakinda alirsin eline sanzumani,satilik ilanlarda çok var 2.3.vites dişlisi kirik filan diye .ya çok ucuza alip komple elden geçecek yada pahali olup elden geçmiş olacak benim alacagim mptor şahsen , sen kendin bilirsin abi

Gökhan'S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar, motor için son görüşleriniz nedir? Eğitim amaçlı 2. el almayı düşünüyorum daha sonra gercek motorlara geçicem. Dış görünüşü hoşuma gitti fiyatıda ucuz geldi. 105 sayfa olmuş hepsini okumaya kalktım olmadı... :D

diablof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1998 Honda CMX 250 Rebel | X max 250
    arkadaşlar merhaba,

istanbulda ramzey yedek parça satışı yapan bir yer biliyor musunuz?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler