Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 MC Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    Alıntı brein_box adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım bu xenon takmak zararlı gibi peki bu makinenin park lambalarını açtığımızda önde küçük bi far var ya onu beyaz yapma şansımız var mı ve far ampülünün beyaz versiyonunu bulabilirmiyiz ?? değiştiren var mı
    o ampülün beyazından var ben geçenlerde 3TL ye almıştım...!! fakat istediğin kadar aydınlatmıyor :( sarısı daha iyi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda XL 200< Mondial 150 MC RoadRacer
    Alıntı cengaver29 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o ampülün beyazından var ben geçenlerde 3TL ye almıştım...!! fakat istediğin kadar aydınlatmıyor :( sarısı daha iyi
    park lambasını mı diyorsun yoksa far ampülünü mü

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    park lambasını diyorum..

Motosikleti
    park lambasını diyorum..
    he şimdi anladım teşekkürler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:52 ----------

he şimdi anladım teşekkürler
    bide bunu jiglesi nerde bulamadım

Motosikleti
    lifan kp 150
    Alıntı musician44 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaw bu çanta demirini nasıl bulabilirz?

slm dostum bu demiri kendim yapıyorum ben de de mc var istersen sanda yaparım isak_1981@hotmail.com

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahibinden.com'daki MC ilan sahipleriyle iletişime geçtim. Şimdilik hepsinden yanıt alamadım, ama ilk cevap aldıklarımın söyledikleri aynı ve umutsuz.
    Konu neydi hocam? Hangi konuda umutsuz ve mutsuzlar?
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Memnun kalmadıkları için satıyor cevap verenlerin çoğu. Diğerleri henüz cevap vermedi.
    www.motorumla.net

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    Memnun kalmadıkları için satıyor cevap verenlerin çoğu. Diğerleri henüz cevap vermedi.
    kardeş sen mr de ne gibi sorunla karşılaştın acaba çok merak ettim. şanzımanımı yedi motor sekmanmı istiyor ne olduda böyle soğudun motorundan çözmüş değilim?

Motosikleti
    arkadaşlar bu mc nin jiklesi nerde bana jikle diye gösterdiği şey adamın benzin filtresinin musluğu :S bulamıyorum jikleyi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    arkadaşlar bu mc nin jiklesi nerde bana jikle diye gösterdiği şey adamın benzin filtresinin musluğu :S bulamıyorum jikleyi
    hemen solda kornanın altında bi pabuç olması lazım onu geri çek sonra tek marşta çalıştır ısıt jikleyi kapat yoluna devam et :D

Motosikleti
    hemen solda kornanın altında bi pabuç olması lazım onu geri çek sonra tek marşta çalıştır ısıt jikleyi kapat yoluna devam et :D
    orda değil işte o bende orda diye çok aradım bulamadım ilk defa motor kullanmıyorum genelde yeri orası ama değil benzin musluğunun arkasındaymış ayhan diye bi arkadaş yardımcı oldu sağolsun

kardeş sen mr de ne gibi sorunla karşılaştın acaba çok merak ettim. şanzımanımı yedi motor sekmanmı istiyor ne olduda böyle soğudun motorundan çözmüş değilim?
    Soğumak değil de, pek alınası bir motor değilmiş onu hissettim. Çok şükür hiçbir sorunu da yok. Sadece haddinden fazla yakıyor. Kaba bir hesap yaptım, 1000 lira daha pahalı enjeksiyonlu bir Japon motosikleti ile kıyaslarsak yaklaşık 25.000 km sonra yakıt sarfiyatından ötürü iki motorda aynı paraya gelmiş oluyor. (Yaklaşık olarak 100 km'de 1 litre fark var) Hatta bu km'den sonra başlıyorsun eksiye düşmeye. Fiyat/performans artıları zamanla yok oluyor. Şimdi objektif olmayan bir adam bu tespite düşüncesizce karşı çıkmasın; yok güçlüymüş, o kadar yakması normalmiş...

Benzin musluğunun o taraflarda -karbüratörün üzerinde- siyah bir mandal göreceksin.
    www.motorumla.net

musician44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MC
    Arkadaşlar yeni kullanıcıyım ben...Motor dan 2 dir yağ damlıyor..bi seferinde braz zorlamştık ondan sonra aktı..bi seferinde de hiç anlamadım zorlama felan yok yani...Tam mondial yazısının orda(binerken sol tarafı mtoorun) alyans yeri var tam ordan akma yapıor..Bilgisi olan? :(

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    Soğumak değil de, pek alınası bir motor değilmiş onu hissettim. Çok şükür hiçbir sorunu da yok. Sadece haddinden fazla yakıyor. Kaba bir hesap yaptım, 1000 lira daha pahalı enjeksiyonlu bir Japon motosikleti ile kıyaslarsak yaklaşık 25.000 km sonra yakıt sarfiyatından ötürü iki motorda aynı paraya gelmiş oluyor. (Yaklaşık olarak 100 km'de 1 litre fark var) Hatta bu km'den sonra başlıyorsun eksiye düşmeye. Fiyat/performans artıları zamanla yok oluyor. Şimdi objektif olmayan bir adam bu tespite düşüncesizce karşı çıkmasın; yok güçlüymüş, o kadar yakması normalmiş...

Benzin musluğunun o taraflarda -karbüratörün üzerinde- siyah bir mandal göreceksin.

acaba kaç kuruş ykaıyor senin motosiklet km de? bende 200 cc lik bir çin çappırı var kmde 11-12 kuruş falan yakıyor 10 TL ye 90 Km yol alıyorum?

Motosikleti
    150 MC
    Alıntı isak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm dostum bu demiri kendim yapıyorum ben de de mc var istersen sanda yaparım isak_1981@hotmail.com
    Olabilir dostm sevinirim..Msn ekledim bi konuşalm

Alıntı musician44 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yeni kullanıcıyım ben...Motor dan 2 dir yağ damlıyor..bi seferinde braz zorlamştık ondan sonra aktı..bi seferinde de hiç anlamadım zorlama felan yok yani...Tam mondial yazısının orda(binerken sol tarafı mtoorun) alyans yeri var tam ordan akma yapıor..Bilgisi olan? :(
    Fotoğrafını çekme imkanın var mı?
    www.motorumla.net

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    bana mı diyorsuN?

Yok yağ damlatana demiştim.

acaba kaç kuruş ykaıyor senin motosiklet km de? bende 200 cc lik bir çin çappırı var kmde 11-12 kuruş falan yakıyor 10 TL ye 90 Km yol alıyorum?
    3,2-3,9 litre arası sarfiyatı var.
    www.motorumla.net

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    Yok yağ damlatana demiştim.

3,2-3,9 litre arası sarfiyatı var.
    cidden fazlaymış ya arkadaş var ybr kullanıyor 9 krş falan yakıyorum km de diyor :(

Motosikleti
    150 MC
    Ne yazıkki yok..Ama basit yer de...vitesin yanında yuvarlak şekilde mondial yazısının orda parlak bi alyans girişi var...hemen oranın altında

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)