Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 MC Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    suzuki burgman AN 400 k6
    arkadaşlar mondial 150 zc mi satıp mc ye geçiş yapabilirim birde değişik renklerini getirselermiş siyah güzel olurdu birazda kalın tekerlek hiç muallakta kalmazdım
    ne toyotası lan benim babam adam gibi adam:salut:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbr250r
    Alıntı atiturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardes meraktan soruyorum kaca aldin acaba?
    kardeş motoru internette gördüm tesadüf eseri 1900 tl yazmışlar,telefonla aradım faturası falan kesilmemiş motorun 3 aylıkmış hemen gittim aldım.

Motosikleti
    150 mc
    Alıntı serkanyeliz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar mondial 150 zc mi satıp mc ye geçiş yapabilirim birde değişik renklerini getirselermiş siyah güzel olurdu birazda kalın tekerlek hiç muallakta kalmazdım
    siyah tank koruma ve arkaya 1 yada 2 cm kalın lastik takarsan muallaklığın sona erer

atiturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan BMW R 1150 GS önce R 1150 R vardı
    Bugün hava biraz güzeldi. Actim motoru biraz calistirdim. Mahallede bi tur attim. Üstünü örtmeden öncede bir iki resim cekip bide video yokmu diye soran bi arkadas vardi onun icinde anlamsiz bi video cektim. Hepsi asagidadir. iyi seyirler... Seviyorum motorumu yaaaw...

[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

http://www.youtube.com/watch?v=Llcq-z0MnF4

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:25 ----------

Alıntı halil2580 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş motoru internette gördüm tesadüf eseri 1900 tl yazmışlar,telefonla aradım faturası falan kesilmemiş motorun 3 aylıkmış hemen gittim aldım.
    Hoca nasil bi ballisin ya... valla bravo... Ileride satmaya karar verdiginde de zarar etmezsin. Cok iyi fiyata almissin. Tebrik ediyorum. Bi hafta sonu bi araya gelip ufak capli bi gezi yapalim bari yaw.. Allah kaza bela vermesin kardesim. Güle güle kullanmak nasip etsin.. Kazasiz belasiz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:32 ----------

Alıntı sivernson adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siyah tank koruma ve arkaya 1 yada 2 cm kalın lastik takarsan muallaklığın sona erer
    Lastigim eskisin degistirdigimde kalin lastik takacagim o kesin.

Motosikleti
    suzuki burgman AN 400 k6
    Alıntı sivernson adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yorumlarınızı devamlı okuyorum siyah tank koruma nispetten yakışır gibi şu 150 zc yi elden çıkarınca canlı bi denme sürüşü yaparsan alabilirim yüksekliğinde bir al benisi var cbf 150 sıfırı 4500 e geliyor bu plaka ruhsat 3000 küsür 1500 az rakam değil özellikle senin yorumlarını dikkatle okuyorum cumartesi direksiyon sınavını bi atlatayım sonra iyiden iyiye bu motoru inceleyeceğim
    ne toyotası lan benim babam adam gibi adam:salut:

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı halil2580 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bedava!..
    www.motorumla.net

Motosikleti
    150 mc
    Alıntı serkanyeliz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yorumlarınızı devamlı okuyorum siyah tank koruma nispetten yakışır gibi şu 150 zc yi elden çıkarınca canlı bi denme sürüşü yaparsan alabilirim yüksekliğinde bir al benisi var cbf 150 sıfırı 4500 e geliyor bu plaka ruhsat 3000 küsür 1500 az rakam değil özellikle senin yorumlarını dikkatle okuyorum cumartesi direksiyon sınavını bi atlatayım sonra iyiden iyiye bu motoru inceleyeceğim

kısa süre içerisinde almayacagım diyorsan 2011 i bekle derim
    2011 yılında gelenlerde arka fren disk ve kalın teker olacakmış.
    bunun yanında selesi de metal olabilir.
    ben cbf i kullandım.cbf kullananda benim mc mi kullandı.gönüller mc ye kaydı.
    en azından bir bayiye gidip bir kez gör ve dene.
    bu motorlar euro 3 standartlarında.

emrah1230 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125
    siverson arkadaşım prşin fiyatına o dediklerini ankaradan naasıl alablrz motor koruma demiri vs 2850 diosnya yardımcı olrsan düşünüyorum almayı

Motosikleti
    150 mc
    Alıntı emrah1230 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siverson arkadaşım prşin fiyatına o dediklerini ankaradan naasıl alablrz motor koruma demiri vs 2850 diosnya yardımcı olrsan düşünüyorum almayı
    Ankara ya kargo yaparlar mı diye sorarım.kargo kabul edermisin? kargo ücreti kime ait diye de sorarım

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Türkiye'nin her yerine kargo yapıyorlar, sanırım ücreti alıcı ödüyor. Tam emin değilim.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    150 mc
    Emrah arkadsım
    sana özelden mesaj attım

Motosikleti
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye'nin her yerine kargo yapıyorlar, sanırım ücreti alıcı ödüyor. Tam emin değilim.
    Söyle imkan sunuyorlar. Kargo ücreti ödemiyorsun en yakin servisten teslim aliyorsun.

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125
    Söyle imkan sunuyorlar. Kargo ücreti ödemiyorsun en yakin servisten teslim aliyorsun.
    eger öyle ise güsel olur kargo ücreti ne kadar tutar acaba uygun olursa buraya göre alırım tabi ki

Motosikleti
    eger öyle ise güsel olur kargo ücreti ne kadar tutar acaba uygun olursa buraya göre alırım tabi ki
    hoca kargo ücreti ödemiyorsun. Motoru kutusunda gönderiyorlar servise. servis birlestirip sana teslim ediyor.

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125
    hoca kargo ücreti ödemiyorsun. Motoru kutusunda gönderiyorlar servise. servis birlestirip sana teslim ediyor.
    anladım valla bana uyar burda 2950 fiyat cekiyorlar + yanında kask veriyolar tek onuda zorladım ısrar ettm kask veririz dediler 25 tl değeri kaskın

Motosikleti
    anladım valla bana uyar burda 2950 fiyat cekiyorlar + yanında kask veriyolar tek onuda zorladım ısrar ettm kask veririz dediler 25 tl değeri kaskın
    Benim aldigim yerde asagi yukari ayni paraya veriyordu. 2750TL+ ekrak masrafina birakti bana. ama pesin para.
    Ben sonra taksitle almaya karar verince 950TL pesin verdim 200TL x 10 taksit yaptim. 200lira vade farki koydu. yani bana 2950TL+ evrak masrafina geldi. Yani pesin fiyatina taksitle almis oldum. kask ve zincir hediye olarak aldim.

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125
    suan para var peşin alıcam silverson ile görştüm istanbul bayisi ile birr konuşayım aksilk olmaz ise 2011 e mc ile girecez gibi

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    suan para var peşin alıcam silverson ile görştüm istanbul bayisi ile birr konuşayım aksilk olmaz ise 2011 e mc ile girecez gibi
    Şimdiden kazasız belasız kullanman dilegiyle
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    insallah, pisman olmayacagina dair garanti veririm.

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    şimdi 2011 de gelicek modellerde disk fren ve artı kalın lastik artısı olucak peki fiyatta bi değişme olucakmı?bu şekilde değişiklik olucağı kesin mi? bide 1.900 tlye 2. el arkadaş almış hayırlı olsun valla bedava öyle bişe bulsam sırf denemek için bile alırımçok ucuz o fiyata bu özelliklerde motora binmek insanı mutlu eder heralde

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)