Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 MC Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benım motor 1800 kılometrede oldu hıc servıse ugramadım uc kere yag degıştırdım acaba 2000 bakımına servıse gıtsem servıs şimdıye nerdeydın sen kardeşim dermı ne gıbı bakımlar cıkarabılır bırde castrol magnetic 10/40 kormuştum şimdı hangı yagı koymayı tavsıye edersınız yaz gunlerınde
    ramazan abi servis artık garantiden çıkmış diyebilir insafına kalmış eğer gidersen birde yağ olarak magnetic 10/40 koyma debriyajı yersin kısa süre içinde yağa gelincede 15/50 motosiklet yağı koyabilirsin yazın 10/40 ince gelir saygılar
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    atiturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan BMW R 1150 GS önce R 1150 R vardı
    MC nin el kitabinda yaz kis ayrimi yapilmamis 10/40 yaziyor o kadar. Fakat ben bugün Castrol Power1 15/40 motosiklet yagi aldim servise teslim ettim.

yapiressami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung GT-250
    aynı şey benim başıma geldi 800 de kendim değiştim yağını....sora 1500 de ikitelli servise gittim ... garantiden çıktın sen "olmaz" dedi ikitelli (alarm, xenon, hatta çantamın büyük oluşu bile kusurlu olduğumu söylediler) sora nazilli yi aradım durumu anlattım anyayış gösterdiler bidaha olmasın şartı ile tmm sen yetkili servisten başka yere gitme dediler.. 2000 km de b.paşada başka bir yetkili servise gittim durumu onlara da anlattım ...ya sen ilk bana gelseydin ben hiç sorun çıkarmazdım dedi hatta .. bakımı yaptı paramı aldı ...2000 km bakımı için kaşe basıcak ilk bakım yerine ilk gittiğim servis tamamen işgüzarlıktan "İPTAL" diye bir not düşmüş onu gördü ben şimdi basmıyım da kaşeyi sen bi ara merkezi onlar beni bi arasın falan filan ...sanki memleket meselesiymiş gibi 3. gündür telefon trafiği yaşıyorum şimdi... yani sen benim gibi fazla uzatmadan yakın yetkili servisleri bi dolaş biri kabul etmez biri kabul eder ve sürekli oraya gider orda halledersin işini...
    γ@píяєگگ@mí
    Mehmet ERDOĞAN

sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    [QUOTE=yapiressami;2411873]aynı şey benim başıma geldi 800 de kendim değiştim yağını....sora 1500 de ikitelli servise gittim ... garantiden çıktın sen "olmaz" dedi ikitelli (alarm, xenon, hatta çantamın büyük oluşu bile kusurlu olduğumu söylediler) sora nazilli yi aradım durumu anlattım anyayış gösterdiler bidaha olmasın şartı ile tmm sen yetkili servisten başka yere gitme dediler.. 2000 km de b.paşada başka bir yetkili servise gittim durumu onlara da anlattım ...ya sen ilk bana gelseydin ben hiç sorun çıkarmazdım dedi hatta .. bakımı yaptı paramı aldı ...2000 km bakımı için kaşe basıcak ilk bakım yerine ilk gittiğim servis tamamen işgüzarlıktan "İPTAL" diye bir not düşmüş onu gördü ben şimdi basmıyım da kaşeyi sen bi ara merkezi onlar beni bi arasın falan filan ...sanki memleket meselesiymiş gibi 3. gündür telefon trafiği yaşıyorum şimdi... yani sen benim gibi fazla uzatmadan yakın yetkili servisleri bi dolaş biri kabul etmez biri kabul eder ve sürekli oraya gider orda halledersin işini...[/QUOTE

Sorunun kaynağı Mondimotor Ömer.Sanki her şeyi kitabına uygun yapıyorlarmış senin alarmına,çantana vs karışıyor.Motorsikletin m sini bilmiyor o adam onun ne haddine servis kitapçığın iptal diye not düşmek bende motorumu ordan aldım ama pişman etti beni.Tek yetkili servis onlar kalsa yinede götürmem motorumu oraya o kadar sevmiyorum işte.
    Akilzsizlar hirsizlarin en zararlilaridir: Zamaninizi ve nesenizi çalarlar.

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    neyse bakalım artık 2000 bakımına servıse gotururum alırsa alır bakar bakımına almassada pekte tın yanı zaten memnun etmemeye başladı 1000 lıra zararına gene satarım bu mondıyı
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

brein_box - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 200< Mondial 150 MC RoadRacer
    katalizor borusu bu ikidir patlıyor aşına gelen var mı benim gibi??????
    Roadracer 150 MC

Geçtiğimiz pazar sizlerin yorumlarıyla gidip hemen bir 150 mcx aldım .. Perşembe günüde teslim alıcam yararlı bilgileriniz ve paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim.. Kısmetse rodajını istanbuldan izmire gidip gelerek yapmayı planlıyorum.Tecrübelerim sayfaya akacaktır iyi akşamlar
    Hızlı gidip rüzgarla dans edeceğine, yavaş git rüzgar seninle dans etsin ..

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    hayırlı olsun demekten başka soz bulamıyoruz kardeş
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

yapiressami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung GT-250
    ben yan çanta demiri takmak istiyorum ... (açılıp kapanabilen ybr tipi ) ist da nerde bulurum acaba ... bilen varmı bi yere sordum arka demir ile takım olduğunu ayrıca veremeyeceğini söylemişti ...
    γ@píяєگگ@mí
    Mehmet ERDOĞAN

Kardeşim güvenilir sağlam bildiğim bir kaç yer var.. Biri şişli tarafında feyizoğlu,şirinevlerde aymotor var,hudson deri var.. bunlardan birinden bulabilirsin ..
    Hızlı gidip rüzgarla dans edeceğine, yavaş git rüzgar seninle dans etsin ..

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Alıntı yapiressami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben yan çanta demiri takmak istiyorum ... (açılıp kapanabilen ybr tipi ) ist da nerde bulurum acaba ... bilen varmı bi yere sordum arka demir ile takım olduğunu ayrıca veremeyeceğini söylemişti ...
    Yaptığım araştırmalarda MC ye göre yan çanta demiri bulamamıştım.Daha sonra honda titandan çıkma bir yan çanta demiri bulup,bir demircide MC ye göre adapte ettirmiştim.

Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

Motosikleti
    Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaptığım araştırmalarda MC ye göre yan çanta demiri bulamamıştım.Daha sonra honda titandan çıkma bir yan çanta demiri bulup,bir demircide MC ye göre adapte ettirmiştim.
    Necatik35 abi, nerelerdesin abi ya.. Hic bir festivale de gelmedin. Karsiyaka Yamanlardaki Izmot un festivaline gelecek misin? Bizim Edremit Körfezi Motosiklet Grubu suan 6motor olarak yolda. Nasipse cuma cumartesi bende arkadan gidecegim.

musician44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MC
    Resulyekeler yanılmıyorsam bugün gebzede karşılaştık Mcx de fenaydı hani
    Science & Engineering

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Alıntı atiturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Necatik35 abi, nerelerdesin abi ya.. Hic bir festivale de gelmedin. Karsiyaka Yamanlardaki Izmot un festivaline gelecek misin? Bizim Edremit Körfezi Motosiklet Grubu suan 6motor olarak yolda. Nasipse cuma cumartesi bende arkadan gidecegim.
    Ahhhh be Atillacığım son yıllarda festivallerin boku çıkmış durumda.Nerede o eski festivaller.Şimdilerde üç tane kıçı kırık motorcu akıllarına esiyor ve festival düzenliyorlar.İş tamamen ticarete yönelik oldu.Bu sene düzenlenen festivalleri sayamaz oldum Bu nedenle hiç bir festivale gitmemeye karar verdim.Ayrıca bu izmot çularda kimdir bilmiyorum.Sanıyorum internet üzerinde kurulmuş bir grup.Eskilerde bu festivalleri resmi klüpler düzenlerdi ve gayet hoş olurdu.Bu güne kadar EMOK ve MARMOK un(ilk ikisi)düzenlediği festivaller dışında güzel bir organizasyon görmedim.Sizlere iyi eğlenceler diliyorum.
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

Motosikleti
    Abi, dedigin ticari kaygi EMOK ta tavan yapmis. Giris ücretinin alindigi tek festival ve karsiliginda hic bir sey sunulmamis. Hava sartlarinin kötü olup dere yataginda yüzen cadirlarda tuzu biberi olmus. Kimle konussam artik EMOK a gitmem diyor. Bu sene 10riders'in Hanlar mevkiinde düzenledigi kazdagi motosiklet festivali (balikesir motosiklet festivali) ve Somalilarin Dikilide düzenledigi festival bana göre cok güzeldi ve cok eglenceli gecti. Hele Dikilideki festival tam bir tatil havasinda gecti. Tüm gün denizden cikmadik. Islerimden dolayi ne yazikki IZMOK un suan düzenlenen Karsiyaka Yamanlardaki festivaline katilamadim.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Elinde fazladan MC farı olan varsa ve benimle irtibata geçerse sevinirim.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Mondial 150 MC
    bnim marş basmıyor.ayakla tek seferde çalışıyor ama elle bazen çalışıyor bazende sanki kontak kapalıymışta marşa basıyormuşum gibi oluyor hiç ses seda çıkmıyor.
    "Sarı"ya tutkumuz,yüreğimizde büyüttüğümüz "Lacivert" sevdadandır.

Motosikleti
    Hero Thriller
    Arkadaşlar,
    4950 km de sorunsuz turuncu MC satılıktır. 2.250.TL istiyorum. Çevrenizde MC almayı düşünenler varsa, bilginiz olsun.
    İlim, ilim bilmektir. İlim, kendin bilmektir. Sen kendini bilmezsin. Ya nice okumaktır?

Motosikleti
    motor viteste olabilir.

---------- Post added at 13:55 ---------- Previous post was at 13:52 ----------

Alıntı kolcay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bnim marş basmıyor.ayakla tek seferde çalışıyor ama elle bazen çalışıyor bazende sanki kontak kapalıymışta marşa basıyormuşum gibi oluyor hiç ses seda çıkmıyor.
    motor viteste olabilir.

Motosikleti
    Mondial 150 MC
    Alıntı atiturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor viteste olabilir.

---------- Post added at 13:55 ---------- Previous post was at 13:52 ----------

motor viteste olabilir.
    hayır boşta yapıyor.vitesde hiç marşa basmadım daha.butona basınca motorda hiç tepki olmuyor sanki kontak kapalıymışta marşa basıyormuşum gibi oluyor.

---------- Post added at 22:18 ---------- Previous post was at 22:03 ----------

arkadaşlar sizin yakıt durumu ne. ben ilk aldığımda depoyu full yapmıştım.257 km de fulledim 6,2 lt almıştı.sonra 316 km de 8,8 lt ile fulledim.şuan 650 km deyim 5 bin devri hiç geçmedim ara ara 6-7 bin devire çıkayımmı yoksa birsüre daha 5 bin devri geçmeden devammı edeyim.
    "Sarı"ya tutkumuz,yüreğimizde büyüttüğümüz "Lacivert" sevdadandır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)