Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 MC Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gucci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mc 150
    artık farklı bir konuya deyinmek lazım . camı uzatmak şart gibi gelio bana . araştırma yapıyorum ama pek bi netice alamadım. özel yaptırmak gerek sanırım.
    cam şart.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    hepinıze kazasız suruşler hakatten guzel makıne ımış mondıalı kutluyorum ... benden goren uc arkadaş daha mondıal almaya karar verdıler bakalım ne olur,,, kasabada benımkı ıl k ıdı ama heralde benım havam fazka sürmeyecek
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

musician44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MC
    Arkadaşlar bende LED taktrmayı düşünüyorum ama.Hangi modelini taktrcaz..Bi yardımıcı olurmu sunuz bi de aküye zararı varmı?

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı musician44 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende LED taktrmayı düşünüyorum ama.Hangi modelini taktrcaz..Bi yardımıcı olurmu sunuz bi de aküye zararı varmı?
    led aküye zarar vermez. 100 metre şerit led taksan 100w çekmez. 104. sayfa civarında bu başlığa yazdığım bir mesaj var. sis farı yapmak istersen

http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...690347/detay/?

şunun 12 voltla çalışanları da var. bundan 2 tane alıp parklardan paralel çekip motor koruma demirine kelepçeyle sabitliyorsun ve 35 w s2 ampülü kadar ışık elde ediyorsun. 2 tanesi 600 lümen ışık veriyor. zenon 3200 lümendir.

şunu anlama ama; ledler o kadar ileriyi aydınlatamıyor. fakat sis farı olarak mükemmeller.

videosu:

http://tinypic.com/player.php?v=jrfzip&s=7

Motosikleti
    Mondial 150 MC Orange
    abilerim bugün hava çok sıcaktı okuluda asmıştım az dolanıyım dedim ama bayabi dalandım güneşte bizim burda trafo dediğimiz bi yer var 1 km ye yakın bi iniş yeri orda tek kişi bastım 130 u görüm motorun sesi değişti biraz 10000 devirdeydi bıraktım bida ama 103 kg olduğum halde fena değil gibi daha 650 km de fakat canımı sıkan bi durum oldu motor tam silindirin alt contasından yağ sızdırmış burdaki ustaya sordum sıcakta bunaldığından atmıştır dedi yıkadım orayı bidaha dolandım az bişe gene sızdırmıştı ne yapmam gerekiyo şimdi daha önce başına gelen veya bu konuda bilgisi olan varsa acil yardımınızı bekliyorum
    Orange Devil:flower::flower:

resulyekeler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mc 150
    Alıntı gucci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    artık farklı bir konuya deyinmek lazım . camı uzatmak şart gibi gelio bana . araştırma yapıyorum ama pek bi netice alamadım. özel yaptırmak gerek sanırım.
    cam şart.
    TUR CAMI YAPTIRMAK İSTİYORSAN BURAYA GİDECEN http://www.ozenplexi.com/

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Alıntı bugrahan55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abilerim bugün hava çok sıcaktı okuluda asmıştım az dolanıyım dedim ama bayabi dalandım güneşte bizim burda trafo dediğimiz bi yer var 1 km ye yakın bi iniş yeri orda tek kişi bastım 130 u görüm motorun sesi değişti biraz 10000 devirdeydi bıraktım bida ama 103 kg olduğum halde fena değil gibi daha 650 km de fakat canımı sıkan bi durum oldu motor tam silindirin alt contasından yağ sızdırmış burdaki ustaya sordum sıcakta bunaldığından atmıştır dedi yıkadım orayı bidaha dolandım az bişe gene sızdırmıştı ne yapmam gerekiyo şimdi daha önce başına gelen veya bu konuda bilgisi olan varsa acil yardımınızı bekliyorum
    Usta contan buyuk ihtimal patlamış ve senin ustanın ya işi çok yada contası yok diye bulaşmak istememiş
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

selam arkadaşlar yenı ueyeyım honda bali 100 cc iki zamanlı motor almak istiyorum 2000 model.fikirlerinizi paylaşırsanız sevınırm.yedek parça,perrfomans,yakıt olarak değerlendirirsenız sevınırım

Motosikleti
    arkadaşlar sız motoru aldıgınızda avadanlık varmıydı benımkınden cıkmadıda cevaplarmısınız sevınırıım

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    bence beat al
    bendede avadanlık çıkmadı
    elverengin@gmail.com

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bugrahan55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rodajdaki motosikletle 130 basıyorsun, üstelik 103 kiloymuşsun. Sen sınırları fazla zorluyorsun haberin olsun.
    www.motorumla.net

musician44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MC
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    led aküye zarar vermez. 100 metre şerit led taksan 100w çekmez. 104. sayfa civarında bu başlığa yazdığım bir mesaj var. sis farı yapmak istersen

http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...690347/detay/?

şunun 12 voltla çalışanları da var. bundan 2 tane alıp parklardan paralel çekip motor koruma demirine kelepçeyle sabitliyorsun ve 35 w s2 ampülü kadar ışık elde ediyorsun. 2 tanesi 600 lümen ışık veriyor. zenon 3200 lümendir.

şunu anlama ama; ledler o kadar ileriyi aydınlatamıyor. fakat sis farı olarak mükemmeller.

videosu:

http://tinypic.com/player.php?v=jrfzip&s=7

Saolasın dostum..Peki Zenon far da hangi modeli tercih edersin? Mavi ışıklı olanlarından

atiturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan BMW R 1150 GS önce R 1150 R vardı
    Alıntı sarıdev adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba aranıza dün katıldım eski cbf 150 yeni 150 mc kullanıcısıyım makinamı yarın teslim alıcam herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.
    CBF150 ile 150MC'nin karsilastirmasini yapabilir misin ikisinide kullanan bir kisi olarak.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:48 ----------

Alıntı walkytalky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    atilla abinin yaptırdıgı motorsiklet radiosu cok hosuma gitti.acaba akuye bir zararı var mı yani kullanım sekli nasil abi..ve kaca mal oldu..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:17 ----------

O motosiklet radyosu cok az elektirik cekiyor cünkü gercek islevi radyo. Bilindigi üzere radyolarda cok az elektirik tüketir.
    Fiyat olarak 65-70tl arasinda. HAfiza karti girili olan tipleri var onlarda 80-85tl civarinda fiyatlari. Her iki üründe kesinlikle su almiyor. Bu radyolardan temin edebiliyorum ilgilenenler özelden ulassinlar bana.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:03 ----------

Alıntı gucci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cam şart.
    Forumumuzdan Bogachan abimiz cam olayina cözüm buldu. Bi resim paylasirsa görebilirsiniz. Gayette basarili oldu. Ben sahidim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:07 ----------

Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sız motoru aldıgınızda avadanlık varmıydı benımkınden cıkmadıda cevaplarmısınız sevınırıım
    Avadanlik hic birinde yok. Ben mondialin merkezini aradim. Dedim bi avadanlik koyamiyormusunuz sunlara.. Fabrikadan öyle geliyormus. yapacak bisey yokmus. zaten o avadanligia ne sigacaksa????

Motosikleti
    tşk ederım atılla bey cevapladıgınız ıcın dun arkadaşlar baktıda avadanlık cıkmayınca kızdık beraber,, demekkı servıs almamış ,,,.arkadaşlar servıs fılan almış dedılerdı bugun aldıgım yere soracaktım ... neyse buda mondılaın ayıbı olsun eheheh....

Motosikleti
    Mondial 150 MC Orange
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rodajdaki motosikletle 130 basıyorsun, üstelik 103 kiloymuşsun. Sen sınırları fazla zorluyorsun haberin olsun.
    abi biz kymo ck125 kt125 150 kn 100kh hepsinde aynı şeyi uyguladık 500 km sakin kullanım sonra yağı değiştirip full dipgaz bu saydıklarımın hepsi aynı modeldeki diğer motorları geçiyodu şimdi niye böyle oldu anlamadım 600 km deki motor yağ kaçırıyor diğer mc sahipleri yle konuştum 100 km den sonra full dipgaz kullandıklarını hatta motorun 135-140 yaptığını ve kesinlikle hiçbir sorun yaşamadıklarını söylediler..mc canımı sıkmaya başladı yavaştan..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:02 ----------

Alıntı belo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Usta contan buyuk ihtimal patlamış ve senin ustanın ya işi çok yada contası yok diye bulaşmak istememiş

abi silindiri tutan saplama gevşeme yapmış olabilirmi?sibob ayarı yaptırırken bi elden geçittirsem mi?
    Orange Devil:flower::flower:

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    sibob ayarı için daha çok erken evet gevşeme yapmış olabilir olamaz diye bir şey yok benim ilk bakımda butun civataları tek tek sıktık hepsi gevşekti ve arka tekerlek gerdirme plakası düştü yerine köşebent taktım
    Ben motoru hiç acacagım diye ugraşmadım aldıgım gunden beri açılmış gibi kullanıyorum ve genellikle 90-100 gidiyorum gaz kestigimde yook arkadaş muglaya gitti çift kişi tapa gaz hiç gaz kesmemiş ondan conta diyorum
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    akuden gelen hortumu buyutcem bende on dışlının ordakı kapagın boyasını maf etmış ne yapcaz boyle acaba

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    kuru aku alacagız başka yolu yok
    elverengin@gmail.com

Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC

Cam

Özel istek üzerine, kendi yaptığım camın fotosu.
    [B][COLOR="Purple"]Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır. [/COLOR][/B]

atiturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan BMW R 1150 GS önce R 1150 R vardı
    Alıntı Boğaçhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özel istek üzerine, kendi yaptığım camın fotosu.
    ABI biraz daha ayrintili resim lütfen....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)