Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Keeway Outlook 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    iskaos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco DOWNTOWN 300i
    kardeş bende iridyum buji taktırdım ama kit halinde olmadı netten de bulamadım buji aldığım yerden mi soracağım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HEROCAN35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter
    VALLA BEN BUJİ OLAYINA HİÇ GİRMEDİM İRİDYUM BUJİ NİN BU KADAR DÜŞÜK CC MOTORDA ÖYLE AHIM ŞAHIM Bİ PERFORMANS VERMİYECEGİNİ SÖYLEDİLER ŞUAN BEN HONDANIN NORMAL BUJİSİNİ KULLANIYORUM VE OLDUKÇA MEMNUNUM

Motosikleti
    Keeway outlook 150
    Kardeşim hayırlı aksamlar , bende keeway outlook 150 kullanıcıyım . Motorumla ılgılı bı sorun yasıyorum suan , bna izmirde güvenilir bir servis önerebilirmisiniz , bildiginiz kullandıgınız ? Özgül motor hakkında pek iyi şeyler duymadıgım ıcın sıze danısmak ıstedım ?? tesekkurler .

Motosikleti
    Yamaha Xenter
    Özgül motor U NEREDEN BİLİYORSUNUZ BAYINDIRLIMISINIZ SİZ

Motosikleti
    Keeway outlook 150
    Hayır değilim , manisaliyim .Orayı onerdıkleri için sordum .

Motosikleti
    Yamaha Xenter
    FİYAT OLARAK (İŞÇİLİK) YÜKSEKTİR BİRAZ AMA MOTORLA BİREBİR KENDİSİ İLGİLENİR ÇALIŞAN ÇOLUK ÇOCUGUN ELİNE VERİP GİTMEZ OGLUYLA BERABER ÇALIŞIYOR OGLUNUN BAŞINDA BEKLER TAKİP EDER OLAN İŞİ ÖNEMLİ Bİ PARÇAYSA KENDİSİ TAKAR BİRDE BUNUN PARÇASI YOK DEYİP SALLAMAZ GEREKİRSE TORBALI TİRE VEYA İZMİRİ TALAN EDER BULUR PARÇAYI MESELA KEEWAY OUTLOOK LARIN SİLİNDİRLERİ HONDA DYLAN LA AYNI BUDA KULLANICILARA Bİ BİLGİ OLSUN BURADAN İSTERSEN PROBLEMİNİ ÖZELDEN BANA YAZ BELKİ YARDIMCI OLABİLECEGİM BİŞEYDİR

iskaos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco DOWNTOWN 300i
    dylan silindiri gerçekten oluyorsa değiştiemeyi düşünüyorum hızından dolayı 100-110 arası hız yapmaktayım max. sizin motorun hızı nedir. genelde forumlardada 100 km yazıyor hızı normal ama kasa ağır olduğu için bazı durumlarda hıza gerek duyorum 120 falan yapsa kasmadan uzun yolda 95-100 arası seyredebilirim şimdi 80-90 arası seyrediyorum ara ara o yüzden.motorumuda beğenerek biniyorum o yüzden değiştirmekte istemiyorum. dylanlar güzel hız yapıyor fark olurmu sizde

Motosikleti
    Yamaha Xenter
    fark olmaz zaten dylan silindiri var degiştiren bile bişey farketmez ancak ben şuan motor kasmadan rahatça 100 görüyo iki kişi 120 gördüm tek kişi zorlarsan hatta 140 ı zorluyo 135 gibi falan düşün motorun üzerindeki silindir bu ancak bu çakma olanı orjinal hoda olanı 1200 tl

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-motosiklet-honda-dylan-silindir-seti-dylan-150-silindir-set-118294562/detay/

varyatörün bilyalarını kayışda yıpranma varmı kontrol ettir

valla bende ne yalan söyliyim satyım diyorum ama alacagım motordan bu derece zevk alırrmıyım şüphelerim var dogrusu motor benim şimdiye kadar kullandıgım en rahat motor viraja girişi frenleri performansı yakıtı amartisörleri mükemmel ben aldıgımda prellinin st 66 lastiklerinden taktırdım ıslak zeminde tutunması gayyet başarılı senin motor kaç km de birde hiç silindir üst contayı patlattıgın veya yaktıgın oldumu

cetin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba arkadaşlar bende keeway outloock 150 var 3 ay önce aldım ve moturun ikici sahibiyim şimdiye kadar hiçbir sorun çıkarmadı canavar gibi diyebilirm tabiki ilerde sorun çıkmıcak demiyorum bu motoru servis bakımını yaptırmak için istanbul avrupa yakasında ben şişli de oturuyorum bana önerebiliceğiniz biryer varmı? teşekür ederim

Motosikleti
    Yamaha Xenter
    Alıntı cetin61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar bende keeway outloock 150 var 3 ay önce aldım ve moturun ikici sahibiyim şimdiye kadar hiçbir sorun çıkarmadı canavar gibi diyebilirm tabiki ilerde sorun çıkmıcak demiyorum bu motoru servis bakımını yaptırmak için istanbul avrupa yakasında ben şişli de oturuyorum bana önerebiliceğiniz biryer varmı? teşekür ederim

merhaba hoşgeldin konu pek aktif olmuyor malesef onuniçin şu arkadaş istanbullu danışabilirsin diyemiyorum ancak motorun garantili falan degilse satoyama adlı üyeye bi danış hem avrupa yakasından hemde sana yardımı dokunabilecegine inandıgım bi arkadaş

Motosikleti
    Cbr 250 - 2015
    Merhaba, scooter konusunda tecrübeli değilim arkadaşlar, ikinci el scooter alacağım. "SYM SYMPHONY 125 vs Keeway Outlook 150" ikisinden birini tercih etmem gerekiyor sizce hangisi seçmeliyim.

SYM SYMPHONY 125 - 2013 model - 125cc - 8,8 hp - hava soğutmalı - 4100TL - Bilgi
    Keeway Outlook 150 - 2010 model(2013 Trafiğe çıkışlı) - 12.8 Hp 13,3Nm - su soğutmalı - 3600TL Bilgi

iki motorunda garantileri devam ediyormuş görüştüm sahipleriyle. Benim kullanım amacım yazın kuşadasına gidip geliyorum yazlığa, birde hafta sonları foça, Seferihisar gibi yerelere gidip gelmek için kullanıcam. kısacası gezmek için. hangisini önerirsiniz.

(Aslında innova kullanıyorduk bir ara bir kaç yıl önce sattık şimdi fiyatlar uçmuş. Yeni Crypton mu alsam diye aklımdan geçmiyor değil!)

Teşekkürler.

Motosikleti
    Yamaha Xenter
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...62149324/detay

sym 2013 sıfırı 4400 tl iken kafakarıştırıcı bi durum bence her iki motorada imkanın varsa binip test et derim ayrıca parça fiyatlarını atlama bende 2009 keeway outlook var kullanımdan çok memnunum acemi motor tamircileri sayesinde başımı baya bi agrıtsada düzgün bi servis sayesinde şuan huzurluyum parça fiyatlarına bakarken rks outlook diye de bakabilirsin yanılmıyosam 2010 veya 2011 sonrası keeway yok marka degerini korumak adına bu tarihlerden sonrasında rks adı altında satışı yapılmaya başlandı

maxiscooter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    keeway outlook modelinden buldum bende ama daha önce bazı yerlerde sorunlu olduğu özellikle hararete bağlı sorun yaptığı yazıyordu....kullanıcılarından bılgı alabılırmıyım? alınabılır bır modelmı??

Motosikleti
    Yamaha Xenter
    evet hararet olayı var bende ilk aldıgım zamanlarda lanet olsun demiştim sonrasında yetkili servisi arayıp bilgi aldım dedikleri sistemdeki tüm suyu boşaltıp antifiriz koymamı söylediler sonrasında keeway türkiye distribütörü tekay motoru aradım onlarda aynı şeyi söylediler dediklerini yaptık sonuç gayet başarılı dedikleri antfiriz su gibi kaynama yapmıycagı ve çabuk ısıyı emip çabuk soguycagı

5000-6000TL bütçesi olan, sıfır scooter isteyip 16 inc janttan vazgeçemeyen biri olarak hergün inatla bu başlıkta son sayfayı kontrol ediyorum. Symphony SR 125, Peugeot Tweet 150 ve RKS Logik 150 arasında gidip gelmekteyim. Peugeot'un servis ve yedek parça dezavantajı seçenekleri 2'ye indirebilir ancak 3-4 sene kullanıp da hala olumlu görüş bildirenler yoksa SYM'ye yönelmek geliyor içimden.

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Konuyu hortlatayım mı. Yakıt değeriniz nedir. Ben 2014 logik aldım. Lanet olasıca 4,5 lt civarı yakıyor sıkıştırınca Konvor sürat çok iyi. PCX leri tokatlıyorum otobanda. Amaç hız değil kesinle yanlış anlaşılmasın. Demem parasını hakeden fakat arada bilinmeyenli denklem gibi kalmış kaliteli bir motosiklet bu model.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu hortlatayım mı. Yakıt değeriniz nedir. Ben 2014 logik aldım. Lanet olasıca 4,5 lt civarı yakıyor sıkıştırınca Konvor sürat çok iyi. PCX leri tokatlıyorum otobanda. Amaç hız değil kesinle yanlış anlaşılmasın. Demem parasını hakeden fakat arada bilinmeyenli denklem gibi kalmış kaliteli bir motosiklet bu model.
    Selamlar

Bende aldım logik bi takasta geldi açıkçası çok şaşırdım o kadar motor kullandım böyle kaliteli scooter nasıl tutmadı hayret. Birde sormak istediğim direksiyon orta ayaklığa alınca normal. Sağa sola rahat takılmadan dönüyor. Ama giderken sanki kasıyor gibi böyle zorlanıyor lastikte yeni anlas acaba lastiktemi var, direksiyonda mı çözemedim. Sizde nasıl acaba direksiyon.

Barthez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar. Yaklaşık 6 sene hiç problemsiz bir şekilde PCX kullandım. Ama maddi sebepler sonucu satmak zorunda kaldım. Fakat yayan bir şekilde idare edemiyorum. Ben de ucuz yollu ayağımı yerden kesecek bir şey arıyorken buna denk geldim. Çok araştırdım. Bir tanesini almaya çok yaklaştım. 2014 model. Ama hararet problemi yüzünden servisteydi. Termostat bekliyoruz değişecek demişti satan arkadaş. Ama sonra baktım ki komple silindir takım değişti. Daha sonra sorduğum bir kaçında da silindir contasının değiştiğini öğrendim. Açıkçası hevesim kırıldı. Anladığım kadarı ile hararet ile ilgili kronik ve çözülmeyen bir problemi var.

Hala kullanan var mı? Sıkıntı yaşayan ya da sıkıntılarına çözüm bulabilmiş biri var mı buralarda? Çünkü bu paraya gidip fiddle ya da 70 80 bin km yapmış spacy almak gelmiyor içimden. Ha bir de 125 lik agility city var. Hiç olmadı ona yöneleceğim.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler