Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
35. sayfa BirinciBirinci ... 25333435

Mondial 125 MG Delux Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2014 KIRMIZI BAJAJ BOXER BM 150
    mx mi düşünüyorsun acaba nasıl bu ara bende çok değişik duygulardayım 3000 e kadar 2. el motor istiyorum ama temiz düzgün yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    bende modifiye merakı olduğu için ucuz yollu bir şey bakıyorum. mx te bazı özellikler hoşuma gitti mesela selede çizgi çizgi şeklinde üzerine oturunca açılan kısımlar var ve baya geniş duruyor benim mg de sele 8 bin km den sonra otur kalk yaparken iz oluştu ve o izlerden yırtıldı. motor kalıplı en önemlisi alttan egzantirikli cg 218 cc olur mis gibi fiyatıda iyi

Motosikleti
    mondial mg125, mondial 150 mc
    bayağı mesafe varmış İNŞAALLAH alırsın ben iyiyim sağol aynı motorla devam güzel güzel geziyom ALLAH kaza bela vermesin

Motosikleti
    Alıntı boora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende modifiye merakı olduğu için ucuz yollu bir şey bakıyorum. mx te bazı özellikler hoşuma gitti mesela selede çizgi çizgi şeklinde üzerine oturunca açılan kısımlar var ve baya geniş duruyor benim mg de sele 8 bin km den sonra otur kalk yaparken iz oluştu ve o izlerden yırtıldı. motor kalıplı en önemlisi alttan egzantirikli cg 218 cc olur mis gibi fiyatıda iyi
    O kadar olur mu hay maşallah inşallah alırsın bende 2. el ybr sardım az daha kasarsam 2012 model 4000 de buldum alabilirim sence ne kadar yapar bu ybr 3750 hak eder mi

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    sagol halit insallah. arada resim felan paylas forum bos kalmasin :-) osiman o km gercekse eder piyasasi yuksek onlarin. karar senin satarkende satiliyor honda yamaha

Motosikleti
    sagol halit insallah. arada resim felan paylas forum bos kalmasin :-) osiman o km gercekse eder piyasasi yuksek onlarin. karar senin satarkende satiliyor honda yamaha
    mx o kadar olur mu boora 218 cc

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    evet oluyor 62 mm harekt mesafesine sahip krank ve ona uygun 67 mm capli silindir ile 218 cc yapior
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    baya iyi o zaman aslında yapılabilir

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    motor gelmis buradaki bayinin onunde gordum kimseye demeden gidip alsam nasil olur acaba babam motoru parcalarim diyordu para bosuna gitmesin bide :D

Motosikleti
    motor gelmis buradaki bayinin onunde gordum kimseye demeden gidip alsam nasil olur acaba babam motoru parcalarim diyordu para bosuna gitmesin bide :D
    benimkide oyle diyor du aldim 2 gün sonra gösterdim ertesi sabah ekmek almaya git dedi

Motosikleti
    ne oldu motor isi baktın mi mx e

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    evde huzur kaçıyor ben motor alacağım dediğim zaman o yüzden motor mevzusu kapandı gibi

kyagmur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ F250
    arkadaşlar merhaba sizinkine benziyor diye buraya yazmak istedim kendi motosikletim 150 mg king.bu modifiye olayında benide bilgilendirirmisiniz mesela benim motosikletim 250 cc yapılabilirmi yapılırsa neler yapmam gerekiyor,iyi mi olur kötümü olur yakıtda ne gibi değişmeler olur.beni biraz çekmiyor motor ayıptır söylemesi biraz ağırım 96 kg tulum felan elbiseleri giyince depodaki benzin vs motor zorlanıyor haliyle yakıt da artıyor bu yüzden 250 cc motor alacak durumumda yok yardımcı olacak arkadaş illaki vardır aranızda

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Alıntı kyagmur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba sizinkine benziyor diye buraya yazmak istedim kendi motosikletim 150 mg king.bu modifiye olayında benide bilgilendirirmisiniz mesela benim motosikletim 250 cc yapılabilirmi yapılırsa neler yapmam gerekiyor,iyi mi olur kötümü olur yakıtda ne gibi değişmeler olur.beni biraz çekmiyor motor ayıptır söylemesi biraz ağırım 96 kg tulum felan elbiseleri giyince depodaki benzin vs motor zorlanıyor haliyle yakıt da artıyor bu yüzden 250 cc motor alacak durumumda yok yardımcı olacak arkadaş illaki vardır aranızda
    merhabalar. krank silindir değişimi vs ile 218 cc ye kadar çıkartabilirsin. yakıt çok farketmez. şimdi sürekli dip gaz kullanıyorsan modifiyeden sonra çekişi artacağı için belki daha az yakabilir

iyi akşamlar herkese. ben 125 lik kangda motoruma 65.5 silindir attırdım.krank ,üst kapak değişmedi .fakat motordan 250 km sonra bu ses gelmeye başladı. takan kişiye sordum ne oldu bu motora diye ,bu ses nedir dedim.ya kranktan dedi yada silindiri yemişssin dedi. açıp bakmak lazım diyor. bende sizlere sorayım dedim. videoyu ekledim dinleyin sesi sizlerin yorumu ne olacak .tekrardan iyi akşamlar

https://www.youtube.com/watch?v=fQjopmPIqBg&feature=youtu.be

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Ses kranktan geliyor gibi. Biyel kolunda bosluk olusmus olabilir.takan kisi kontrol etmeliydi boslugunu

Motosikleti
    2015 HONDA CBF 150
    Alıntı samet6630 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar herkese. ben 125 lik kangda motoruma 65.5 silindir attırdım.krank ,üst kapak değişmedi .fakat motordan 250 km sonra bu ses gelmeye başladı. takan kişiye sordum ne oldu bu motora diye ,bu ses nedir dedim.ya kranktan dedi yada silindiri yemişssin dedi. açıp bakmak lazım diyor. bende sizlere sorayım dedim. videoyu ekledim dinleyin sesi sizlerin yorumu ne olacak .tekrardan iyi akşamlar

https://www.youtube.com/watch?v=fQjopmPIqBg&feature=youtu.be
    kranktan geliyor ve ya hararet yaptrdıysan piston etekte vuruyor olabilir ayrıca egzantiriğindende ses geliyor denildiği gibi açıldğında kesinleşir hepsi

REKLAM ALANI
35. sayfa BirinciBirinci ... 25333435

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)