Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Lifan LF 250-B

Motovento
    REKLAM ALANI
    mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel motosiklet. Şeytan diyor al ikinci motor olarak dursun köşede
    Ne dersin alınır mı. Hiç ınceleyebıldın mi. Hemşehrin bir arkadaş var, ya 98 vıragı alacak yada sıfır bundan. Vırago dağa ucuz tabi. Ne dersin?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı mephamd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne dersin alınır mı. Hiç ınceleyebıldın mi. Hemşehrin bir arkadaş var, ya 98 vıragı alacak yada sıfır bundan. Vırago dağa ucuz tabi. Ne dersin?
    Alınır niye alınmasın. Eski kasa olarak bisan-lifan diye satılırken kullanma şansım oldu. Sesi gidişi dengesi güzel motor.

Tavsigem 16 yaşında japon yerine 0 km lifan olurdu. Lifan çin in en kaliteli motor üreticilerinden. Zaten kullandığı V motoru yamahanın klonu. Sıkıntısız bir motor bloğu olarak bilinir.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Motosikleti
    Zongseng in 250 v motorunu test ettim dün. Motor ısınana kadar gaz yemedi. Jiğle ile vs alakası yok. Isıtma jiğlesini her konumda denedim. Yaklaşık 5 dakika süre ile yerinden kımıldamadı. Az gaz yedikten sonra yola koyuldum, optimum sıcaklığına ulaşana kadar oldukça isteksiz geldi bana. Acaba diğer v silindir 250 liklerde durum nasıl.

Kullanan arkadaşlar yorum yapabilirler mi?

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Ben kardesi rks cruiser 250 yi bunun enjeksiyonlusu diye aldim, duruyor

Gec karsisina, cayini demle, seyret

Güzel motosiklet. Şeytan diyor al ikinci motor olarak dursun köşede

Motosikleti
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kardesi rks cruiser 250 yi bunun enjeksiyonlusu diye aldim, duruyor

Gec karsisina, cayini demle, seyret
    Seyirlik eyvallah hoş motor. Özellikle V motor bloğu çok hoşuma gidiyor. Benim asıl öğrenmek istediğim sabah ilk çalıştırdığınızda zongseng deki gibi gaza dokunur dokunmaz stop ediyor mu?
    Ev iş yeri arası 2 km. Sabah Pulsar ı orta hespasında çalıştırırım, kask eldüven giyene kadar yaklaşık 15 saniye sonra yola koyulur fıtı fıtı yoluma devam ederim. V motor 250 liklrde bunu yapabiliyor muyuz? 2 km lik mesafe gitmek için her sabah motor üstünde 5 dakika ısınmasını beklemek istemem.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bunu ben de merak ediyorum. Normalde enjeksiyonlu motorun tek marşta çalışıp, bir daha stop etmemesi gerekir. Bu motoru sırf bu yüzden ve az yaktığı için düşünüyorum.

Hocam lifan almayın virago konudur doğru ama kalitesi yerlerdedir ayrıca yedek servis parça olayı hep yan sanayi geleceği karanlık motor çinli motor alacaksınız regal raptor 350 daytona yada spyder alın yedek servisi ve parçası kolay bulunur ikinci el piyasası canlı satarken zorlanmazsın türkiye turu yapanlar var bu motorlarla sağlamdır çinliler arasında bir Japon olmasada japonya yakındır regaller.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:38 ----------

Rks ise keweey landcrusier aynı macar malı diye satıyorlar inanmayın keweeyde rksde çinlidir. Keweey kayboldukları için rks ile geldiler.

Motosikleti
    dealim daystar 250
    bak şimdi alındım Lifan kullanıcısı olarak , senin dükkan nerde o kadar regali övdüğüne öre gelip bakalım , bir çinliyi bukadar övüp diğer çinlileri bukadar yerdiğini ne göre vardır bir bildiğin

Regal raptoru ovenlere hastayım cidden ya. 150lik olanını ayırıyorum bir kenera arkadaş hiç mi canınız yanmıyo eski tip motor bloğu kullanan o makinalara o kadar para verirken. Ayrıca nasıl bir yakmadır o öyle hyosung gv250 ile aynı yakıyor makina neredeyse hatta bazen onu da geçiyor ki aldığın güç komik derecede az. Neyse bir şey demedim ��

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    sizin soruyu görmemişim, biraz geç oldu

motor enjeksiyonlu olduğu için dediğiniz arızalar olmaz, ancak ısıtmakta fayda olduğunu düşünüyorum, 2 dk içimden sayıyorum, öyle sürüyorum, Allah'a şükür sorun yok, tek marşta çalışıyor, akü yuasa, bujiler ngk, orjinalinden böyle ...

Seyirlik eyvallah hoş motor. Özellikle V motor bloğu çok hoşuma gidiyor. Benim asıl öğrenmek istediğim sabah ilk çalıştırdığınızda zongseng deki gibi gaza dokunur dokunmaz stop ediyor mu?
    Ev iş yeri arası 2 km. Sabah Pulsar ı orta hespasında çalıştırırım, kask eldüven giyene kadar yaklaşık 15 saniye sonra yola koyulur fıtı fıtı yoluma devam ederim. V motor 250 liklrde bunu yapabiliyor muyuz? 2 km lik mesafe gitmek için her sabah motor üstünde 5 dakika ısınmasını beklemek istemem.
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

lifan almaya karar verdim bilgiler için tşk ederim

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    lifan'ların 2015 leri türkiye'ye getiriliyormu yoksa eski modellermi satılıyor? güzel makine ama servis konusunda aklımda soru işaretleri var doğrusu

Arkadaşlar slm başlangıç motoru olarak lifan almaya karar verdim ne dersiniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:56 ----------

Regalin 250 cc ile lifan arasında kalmıştım regalin su soğutmalı olması ama lifan ın v motor olması cazip kararsız kaldım bir ara ama lifan diyorum yardım arkadaşlar

Motosikleti
    Artık Yok...
    v motor iyidir sorunsuz olur vibrasyonu az olur.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Motor güzel ama RKS Blackster 250'yi bekle derim.

Seko kardeş inceledim o markayı çok süper ama fiyatı yüksektir bence

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    http://ucerler.com.tr/rks-blackster-250

buyrun,rks blackster 250 satışdadır...

ben en iyisi biraz daha para biriktireyim gerçekten çok iyi bir motor

Motosikleti
    Artık Yok...
    ben olsam lifana yönelirdim lifanı ikinci elde 5-6 bin tl ye alabilirsin güzel bir pazarlıkla.. 18 beygir v motor yeterli.. rks 10 bin tl.. aradaki fark 2 beygir.. 2 beygir fazla olsun diye 4-5 bin tl fazla vermezdim.. onun dışında rks nin mat siyah olması dışında pekde çok ciddi teknik yada teknolojik bir fark göremedim.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Motorda enjeksiyon var. Buz gibi soğukta tek marşta çalışır, stop etmez ve yakıt tüketimi az olur. Ben bunun için sıfır alacaksam Blackster'i tercih ederim ama ikinci el derseniz aradaki fark çok fazla olacağından Lifan alınabilir.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler