Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
21. sayfa BirinciBirinci ... 111920212223 ... SonuncuSonuncu

Discovery 150 LF150-9J

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    lifan em150-2(emisol 150cc)
    rodaj yağını değiştirdikten sonra servisteki en iyi yağı koydurdum. dün özellikle titreşimi test ettim gerçektende titreşim yok arkadaşlar emisolde beklentimin üzerinde bir performans verdi kısa sürede 100 km hıza olaştum ve hiç titreme olmadı oldukça güvenli ve konforlu bir şürüş oldu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Çok iyi o zaman. 1000 km'ye kadar rodaj sürüşüne devam et, zorlama motoru. Ben de buna CB125 çanta demiri uyar mı diyor sordum, bakacaklar. O tutumaklar yerine çanta demiri olursa almayı düşünüyorum. Motor burada yok satıyor, bayiye gelenlerin hepsi haftasında bitiyor. Şu anda motor yok.

Motosikleti
    lifan em150-2(emisol 150cc)
    arka bagaj ilk önce benide huzursuz etti sonra yan çanta aldım daha güzel durdu birde depo üstü çanta alacağım arka bagaj demirini de uzun yola çıkarsam takmayı düşünürüm. o zamana kadar belki getirirler arka demirden. motor gerçekten çok güzel turuncu ve kırmızı renkler daha çok yakışıyor motora bizim buradaki bayi turuncu kırmızı siyah getirdi turuncuyu ben aldım 1 gün sonra kırmızı satıldı şimdi siyah kaldı elinde ama siyah motorun gösterişsiz bırakıyor. motorun ön amortisörü çok yumuşak kaldırıma çıkıyorsun onu bile hissettirmiyor. motoru görenler özellikle 125 lik honda ve yamaha kullananlar gözünü alamıyor. ama çaktırmıyorlar. kendi aralarında güzel motormuş falan diye konuşuyorlar. gören beğeniyor. ben zaten gördüm ertesi gün aldım. yanlız gösterge 120 lik ama motor 120yi çok rahat geçecekmiş gibi duruyor ben daha o kadar basmadım ama hissettiriyor. çabucak hızlanıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:09 ----------

bu motorun birde kp 150 modeli var o daha bi güzel ama türkiyeye getirmemişler . çinde satılıyor.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    KP150 gerçekten çok güzel, umarım getirirler.

Benim motorda ikinci kez ampul yandı. Ampulü değiştirmek inanılmaz zor, bütün kafalığı sökmek zorunda kalıyorum. Bir kez daha patlarsa servise değiştirteceğim.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Arkadaşlar, motorumu satıyorum ilgilenenler özelden yazabilir.

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, motorumu satıyorum ilgilenenler özelden yazabilir.
    mesaj attım

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Az önce motora IRC NR25 110/90-16 ve NF25 2.75-18 tubless lastik aldım. Bakalım nasıl olacak ?

Motosikleti
    KUBA CG-100 Sport
    Arkadaşlar ben bu motoru almayı düşünüyorum nasıl memnun musunuz ?

KSKLİ_ÖMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    lifan 150 discovery
    arkadaşlar motorumu ihtiyaçtan satıyorum ilgilenen olursa tel numaram:05077611963 fiyat konusuna takılmayın buradan bırı gelırse anlasırız.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4362624/detay/

Fiyat/performans memnuniyeti var.. Discovery'si olan 3-5 kişiye sordum iki kişiyle 135km bile gören (yakın arkadaşım) bile var 0 titreşim dediler.. titreşim yapmasının nedeni deponun altında bulunan plastik takozun hunharca kullanılmasıyla (10TL) yıpranmasıymış.. çok araştırdım öyle aldım bende..

Motosikleti
    lifan tay 100 - 2012 / emisol 2014 / artık yok :)
    Arkadaslar, durumlar nedir motorunuzda? Ariza var mi?

boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Bayadan beri yazan olmamis. Bu motor aklima yatiyor. Fiyati uygun geldi. Siparis gecsem mi acaba

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bu saatten sonra gerek yok, bir sürü yeni model geldi. KP150'ye bak.

HSGUL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan Discovery 150
    merhaba arkadaşlar bende bu motoru aldım 2.el 2010 model ilk motorum hatta ilk motora binişim diyebilirim.Motorda direksyon kilidini yapamadım bir türlü sola tamamen çevirip anahtarı bastırıp sola çek dediler ama anahtar dönmüyor bide aldığım adam alarm taktırmış kumandanın üstünde kilit felan var ne olduğunu anlamadım acaba kumandayla alakası olabilir mi?

Motosikleti
    Yamaha TDM 850
    Merhaba Arkadaşlar,
    2010 Yılında ilk motorum Mondial 150'lik scooter dı sonra 100 lük cup aldım fakat ikisindende memnun kalmadım şehir içi işlerimi görsün diye kullanıyordum. Daha sonra bayide bu motoru gördüm veresmen bayıldım. 1 hafta kadar araştırdım burada yazılanların hepsini okudum ki almamda en büytük yardımcı o oldu. 2 Haftalık deneyimi mi bu motoru alacak arkadaşlar için paylaşmak istedim. Şuan Rodaj dönemindeyim fakat motor gerçekten inanılmaz atik. 0-60 km arası çok kısa sürüyor. titreşim yok denecek kadar az ki muhtemelen ilk rodajından sonra oda gider. ben alıp hız yapacam diyen varsa gitsin yarış motoru alsın. 120 km. max hıza çıktım şimdiye kadar. şehir içinde fazla bile.
    Motoru alır almaz daha bayiden çıkmadan önce lastiklerini dublex ve geniş lastikler ile değiştirdim, hemen bir arka çanta taktırdım birde koruma demiri taktım.
    Bu motoru kesinlikle tavsiye ediyorum. Eğer bir gün bunu da değiştirecek olursam kesinlikle eşimin de baskıları ile Chopper alırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:26 ----------

Alıntı HSGUL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar bende bu motoru aldım 2.el 2010 model ilk motorum hatta ilk motora binişim diyebilirim.Motorda direksyon kilidini yapamadım bir türlü sola tamamen çevirip anahtarı bastırıp sola çek dediler ama anahtar dönmüyor bide aldığım adam alarm taktırmış kumandanın üstünde kilit felan var ne olduğunu anlamadım acaba kumandayla alakası olabilir mi?
    Serivese götürüp gösterebilirsiniz kumandanın üzerindekiler ile bir alakası yok bu durumun.

Motosikleti
    Lifan Discovery 150
    Alıntı gobsistem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar,
    2010 Yılında ilk motorum Mondial 150'lik scooter dı sonra 100 lük cup aldım fakat ikisindende memnun kalmadım şehir içi işlerimi görsün diye kullanıyordum. Daha sonra bayide bu motoru gördüm veresmen bayıldım. 1 hafta kadar araştırdım burada yazılanların hepsini okudum ki almamda en büytük yardımcı o oldu. 2 Haftalık deneyimi mi bu motoru alacak arkadaşlar için paylaşmak istedim. Şuan Rodaj dönemindeyim fakat motor gerçekten inanılmaz atik. 0-60 km arası çok kısa sürüyor. titreşim yok denecek kadar az ki muhtemelen ilk rodajından sonra oda gider. ben alıp hız yapacam diyen varsa gitsin yarış motoru alsın. 120 km. max hıza çıktım şimdiye kadar. şehir içinde fazla bile.
    Motoru alır almaz daha bayiden çıkmadan önce lastiklerini dublex ve geniş lastikler ile değiştirdim, hemen bir arka çanta taktırdım birde koruma demiri taktım.
    Bu motoru kesinlikle tavsiye ediyorum. Eğer bir gün bunu da değiştirecek olursam kesinlikle eşimin de baskıları ile Chopper alırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:26 ----------

Serivese götürüp gösterebilirsiniz kumandanın üzerindekiler ile bir alakası yok bu durumun.
    Öncelikle hayırlı olsun titreşim gerçekten yok aynı şekilde max 120 gördüm bende ayaklarımda hiç titreşim hissetmedim ama bacaklarımı depoya yapıştırdığım zaman titreşimi hissediyorum.
    Servise sordum bayağı yoğunlardı bi bakıyım dedi baktı orjinal anahtarı değil deyip kestirip attı ama anahtarın üstünde lifan yazıyo nasıl orjinal değil anlamadım .
    Bir şey daha soracaktım vites geçişleri biraz zor .motor uzun zamandır yatmış bir süre sonra düzelirmi yoksa herhangi bir şey yapmalımıyım

Motosikleti
    Yamaha TDM 850
    Alıntı HSGUL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayırlı olsun titreşim gerçekten yok aynı şekilde max 120 gördüm bende ayaklarımda hiç titreşim hissetmedim ama bacaklarımı depoya yapıştırdığım zaman titreşimi hissediyorum.
    Servise sordum bayağı yoğunlardı bi bakıyım dedi baktı orjinal anahtarı değil deyip kestirip attı ama anahtarın üstünde lifan yazıyo nasıl orjinal değil anlamadım .
    Bir şey daha soracaktım vites geçişleri biraz zor .motor uzun zamandır yatmış bir süre sonra düzelirmi yoksa herhangi bir şey yapmalımıyım
    Şanzıman yağını değiştirinh aynı sorun önceki motorumda olmuştu yağ değişimi vev ustanın bir iki ayarından sonra tıkır tıkır işler hale gelmişti.

Motosikleti
    Lifan Discovery 150
    yağını değiştirdiler gerçi gidp bakmadım ama değiştirdik dediler nasıl bilrim değiştirp değiştrmediklerni

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:22 ----------

Unutmadan bu gün hava filitresini çıkardım sünger gibi bi şey çıktı onuda çıkardım bi kaç vurdum felan tozu gitti ama filitrede yağa benzer ama hafif benzin kokan bir şeyle ıslanmıştı bunun sebebi nedir

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadşlar merhaba yorumlar kesilmiş. Birkaç resimle beraber başlığa can katmak istedim. Sorabileceğiniz her türlü sorunu yazabilirsiniz.

610 kmye geldim. Herhangi bir sorun yok. Motoru sahile indiğimde biyere park ediyorum ve dönüşte mutlaka kızlar resim çekerken yakalıyorum

Resimler ;

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar nerdesiniz ya heyyyyyy burayı canlandıracağım mutlaka . Hepinizden yorum bekliyorum

REKLAM ALANI
21. sayfa BirinciBirinci ... 111920212223 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler