Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
41. sayfa BirinciBirinci ... 31394041424351 ... SonuncuSonuncu

Aprillia Scarabeo 200ie Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

hoşbulduk sayın babatorik. haklısınız koltuk yüksekliği çok aşırı değil ben biraz kısa kalıyorum ayakların sadece ucu yere değiyor eski motorlarımda ayak tabanlarım tamamen yere değdikten sonra hafiften dizlerimi kırarak durabiliyordum şimdi böyle ayak ucunda durunca kendimi kötü hissediyorum.
    sayın peaceball sorunuza şu daha iyidir şeklinde bir cevap vermek zor. her iki tip motosikletin de kendilerine göre artı ve eksi yönleri var.

scooterler aktarma sisteminin otomatik olması nedeniyle debriyajsız olmaları, bagajının olması, bacaklarınızı nispeten rüzgardan koruması, konfor (kaliteli markalar için söylüyorum), kullanım kolaylığı gibi artılara sahipler. ancak küçük tekerlekleri nedeniyle nispeten dengesizler, ani manevralarda riskliler, karmaşık yapıları nedeniyle bakım masrafları daha yüksek ve yakıt sarfiyatları daha fazla.

commuterler daha atik ve hızlılar (varyatör ve zincir aktarma farkı), az yakıyorlar, büyük tekerlekleri sayesinde daha dengeliler ve ani manevralara daha uygunlar, uzun yolda daha iyiler, ancak kullanımları daha zor (debriyaj),yokuş yukarı dur kalklı trafikte acemiler için az da olsa riskliler (debriyaj kullanımında ustalaşmamışsanız hele bir de artcınız varsa), bagajları yok denecek kadar küçük,rüzgar koruması neredeyse sıfır ve benim görüşüm genel olarak scooterlardan daha çirkin görünüyorlar bu artı eksileri daha da uzatmak mümkün.
    seçimizi bunları göz önüne alarak kendiniz yapmalısınız.

kısaca özetleyecek olursak, şehir içinde yoğun trafikte kısa mesafelerde sadece ulaşım probleminize çözüm olarak sakin sakin kullanmayı planlıyorsanız scooter, şehir dışı gibi daha uzun mesafeler kat edecekseniz, nispeten sakin trafikte kullanacaksanız ve ilerde vitesli daha büyük motor kullanmayı planlıyorsanız commuter

ama siz ne seçerdiniz diye sorarsanız ben honda innova ya da yamaha cyripton gibi cub tipi bir motosiklet seçerdim. hafifler, kolay idare ediliyorlar,çok az yakıyorlar,ağırlık noktalarının aşağıda olması ve büyük tekerlekleri nedeniyle çok dengeliler, basit yapları nedeniyle bakım ve tamirleri kolay, otomatikleştirilmiş ya da yarı otomatik şanzıman sayesinde kullanımları çok basit, rüzgar korumaları var tek eksi yanları yüksek hızlarda hafif yapılarından dolayı daha ağır motorlara göre tedirgin bir kullanımları olması.

elimden geldiğince aklıma gelen iyi ya da kötü yanlarını yazdım. ve bunlar tamamen benim öznel görüşlerimdir her iki ya da üç tipi de kullanmış daha deneyimli arkadaşlar daha doğru bilgiler verecektir. kendi ihtiyçlarınız ve beğenileriiz çerçevesinde seçimi kendiniz yapmalısınız.
    babatorik bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    babatorik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aprilia scarabeo 200 ie
    Scarabeocular ? Uyuyormusunuz ?

Biraz hareket olsun o zaman. 7 Ocak tarihli son mesajımdan bu yana fazla km yapmadım. Çünkü şirket değiştirdim, Üsküdar çevresinde dar bir alanda çalışıyorum artık.

KM 21 750 oldu. Bir sıkıntı yok çok şükür. Bu km ye kadar değiştirdiklerimi şu şekilde sıralayabilirim :

Ön ve arka fren balataları orijinali 1. olmak üzere şu an üçüncü balatalardayım.

Debriyaj balatası ve yayları değiştirdim.

Hala o ilk kayış duruyor değiştirmedim. Yani orijinal kayışı iyi kullanımla 20 bin km yi rahatlıkla buluyormuş demek oluyor. (Bu motoru almayı düşünenler için yazıyorum )

Servis 5000 km tavsiye etse de ben yağımı 3000 - 3500 km de değiştiriyorum, yağın rengi yeni kararıyor, kararmaya başlıyor. (Rektifiyeci kazanacağına yağcı kazansın )

Bu yağ değişimleri esnasında yağ filtresini bir seferinde değiştiriyorum birinde değiştirmiyorum.

Stop - Fren ampulü üçüncüyü taktım, ön far ampulü hala orijinal.

Bunlar dışında bir yedek parça vs değişimim olmadı.

Gelelim kaza raporuma :

Motoru üç kez yatırdım. İlkinde düşük hızda vitesliden yeni geçtiğimden freni ayarlayamamam ve sola doğru yatık vaziyette fren yapmamdan dolayı belli belirsiz

takriben 1 cm 2 den küçük bir çizik oluştu o da yolcu ayaklığında. Yani sıfır diyebiliriz.

İkincisini benzin alırken ayak bölümünde yük olmasından dolayı üstten bindirme yapayım derken benzin pompasına yatırdım ve sonradan taktırdığım Givi siperlik kırıldı.

Son yatırışım biraz daha ağır oldu, süratliydim (sokak arasına göre) 40 - 50 km civarı bir hızda sağ tarafta parketmiş bir panelvan arkasından çıkan bir binek otomobil

yüzünden refleks olarak biraz da sertçe yaptığım frenden dolayı düştüm. Ön çamurluk çizildi, daha evvel kırılan, yapıştırdığım Givi siperliği biraz daha kırmış oldum.

Yani sıkıntı yok, Güvenli bir motor bence.
    Inazuma, maxi97 ve Ra_Messu bunu beğendiler.
    Aprilia Scarabeo 200 i e , nam-ı diğer bokböceği, tam bir yol canavarıymış

idinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS ABS (2017) / Bajaj Boxer 150
    Merhabalar arkadaşlar,
    Neşeniz bol olsun.

Araştırmalarımın neticesinde satın alacağım motosiklet belli oldu; "Aprillia Scarabeo 200 ie" alacağım.
    Sormak istediğim:
    "Aprillia Scarabeo 200 ie" için Motosiklet Fuarını beklemeye gerek var mı acaba, tecrübelerinizden istifade etmek isterim.

Fuara yönelik kampanya indirimi ve/veya sabit fiyat taksitlendirmesi, renk seçimi vb. olur mu?

Şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    aprilia scarabeo 200 ie
    Merhaba idinc,

Son birkaç yıldır fuarlara katılmıyorum. Bu yüzden fuarın ne gibi bir fonksiyonu olur bilemem. Ben motorumu almaya geçen yılın haziran ortasından

sonra karar verdim. Temmuzun sekizi gibi bir parti scarabeo geleceğini birkaç bayii e sormak suretiyle ( ki bunların arasında istinyedeki distiribütör

Ferco motor da vardı ) öğrendim. Elimde bir yamaha ybr vardı. tam da temmuz başı -dördü, beşi gibi - elden çıkardım ve aldığım parayı peşinat

olarak ayırdım. Bir iş arkadaşım ile birlikte iki tane almak istiyorduk ama ne yazıkki o parti daha gelmeden tamamı satılmış ve sadece bir

tane kırmızı kalmıştı. Onu arkadaşım alacaktı ama yıllık izine de çıkmak üzereydi. Sağolsun hakkını bana verdi ve ben aldım.

Temmuz sonundaki partiye o da alacaktı ancak onun alması ağustosun ilk haftasını buldu. Ve nihayet o da aldı. Diyeceğim şu : Scarabeo sınırlı

sayıda gelen bir motor ve daha gelmeden peşinat verip ayırtılıyor. Kış ayları için de durum böyle midir acaba bilemiyorum.

Sorup soruşturman da fayda var Sonra alamama durumun olabilir. Bayiiler le görüş, gerekirse peşinatını yatır. Özellikle belirli bir renk

istiyorsan acele et. Renk tavsiyesi istersen bence gri en gösterişlisi. Denk getirebilseydim Gri alırdım. Kırmızı diye satılan bu bordo- vişne rengi de

aslında fena değil. Ama gri de hakikaten gözüm kaldı. ayrıca ilerde granaj ihtiyacı olursa bu renk bir parça getirtmek sorun olabilir. Gri için sorun olacağını

sanmam. Gerçi bir arkadaş bana granajcı önerdi, orijinal gibi yapar dedi. İyi düşün, sor soruştur yeni parti motor ne zaman gelecekmiş öğren mutlaka

ve ona göre hareket et bence. Fuarın fonksiyonu olup olamayacağını da araştır.

Taksit olayına gelince altı aya yüzde beş, bir yıl taksitlide de yüzde 12- 13 fark alıyorlar. Haberin olsun.

.

Motosikleti
    Yeniden Merhabalar babatorik,
    Neşeniz bol olsun.

Faydalı bilgilendirme ve güzel dünyanız için müteşekkirim.
    Yönlendirme ve bilgilendirmelerinizden ziyadesiyle istifade ettim.

Öncelikle motorunuz hayırlı olsun; size güzellik, mutluluk ve sınırsız şanslar getirsin diliyorum.
    Aprillia Scarabeo 200 ie motosikletin kırmızı namıdiğer bordo rengini hiç görmedim, çok da merak ettim doğrusu.

Gezip gördüğüm kadarıyla Türkiye'de var olan siyah/beyaz/gri ve bir de çift renkli dedikleri gece mavisi renkli Scarabeo 200 ile motosikletleri gördüm.

Tabii ki renkler görecelidir, benim renk tercihlerim sırasıyla siyah/gece mavisi/beyaz/gri şeklindedir. Siyah rengi Aprillia Scarabeo 200 ie motosikletinde çok asil buluyorum bir de arka bagaj da siyah olarak monte edildiğinde hem izlemesi hem de binmesi ayrı bir zevk olacaktır.

İfade ettiğiniz gibi bayileri dolaşmak gerekiyor, fırsat bulursam bu hafta için mümkün mertebe İstanbul'da ki bayileri dolaşacağım. Geçende bir arkadaş siyah renk 7200 TL civarında anahtar teslimi almış, şeklinde mesaj gönderdi. Hangi bayiden aldığı konusunda sorum oldu, cevabını bekliyorum.

Bir de motorlar yeni olduğu için ikinci eli bir elin parmak sayısını geçmiyor, Scarabeo 200 ie motosikleti alan satmıyor

Güzel günler ortak olsun diliyorum.

Motosikleti
    aprilia scarabeo 200 ie
    Umarım resim çıkar. Bordo scarabeom. Güneşli havalarda daha bir güzel görünüyor.

http://img338.imageshack.us/img338/1696/06072012137.jpg

http://img255.imageshack.us/img255/6817/06072012141.jpg

Motosikleti
    Merhabalar babatorik,
    Güzel bir Pazar sabahı diliyorum.

Paylaşım için teşekkür ederim; gerçekten bordo çok hoş bir renkmiş, birçok scarabeo 200 ie'den farklı bir renk.
    Sürekli aynı mutluluk ve ilgiyle, sağlık ve selamet içerisinde binebilmenizi diliyorum.

Elbette tercih meselesidir, ancak bu motora bir arka bagaj bir de kış ayları için ön büyük rüzgarlık da hem yakışır hem de büyük bir ihtiyacı gidermiş olur.

Aslında aşağıdaki petrol yeşili renkte çok güzel ancak, Türkiye'de dahaden göremedim. Ancak ifade ettiğim gibi benim renk tercihim ise yukarıda zikrettiğim gibidir.

Siz, scaraboe 200 ie motosikleti hangi bayiden aldınız, bir de tüm masraflar kaça mal oldu?
    Bu konuda da dikkat etmemiz gereken hususlar veya yönlendirmeleriniz olabilir mi?

Sağlıcakla kalın, esen kalın, iletişimde kalın.

Alıntı idinc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeniden Merhabalar babatorik,
    Neşeniz bol olsun.

Faydalı bilgilendirme ve güzel dünyanız için müteşekkirim.
    Yönlendirme ve bilgilendirmelerinizden ziyadesiyle istifade ettim.

Öncelikle motorunuz hayırlı olsun; size güzellik, mutluluk ve sınırsız şanslar getirsin diliyorum.
    Aprillia Scarabeo 200 ie motosikletin kırmızı namıdiğer bordo rengini hiç görmedim, çok da merak ettim doğrusu.

Gezip gördüğüm kadarıyla Türkiye'de var olan siyah/beyaz/gri ve bir de çift renkli dedikleri gece mavisi renkli Scarabeo 200 ile motosikletleri gördüm.

Tabii ki renkler görecelidir, benim renk tercihlerim sırasıyla siyah/gece mavisi/beyaz/gri şeklindedir. Siyah rengi Aprillia Scarabeo 200 ie motosikletinde çok asil buluyorum bir de arka bagaj da siyah olarak monte edildiğinde hem izlemesi hem de binmesi ayrı bir zevk olacaktır.

İfade ettiğiniz gibi bayileri dolaşmak gerekiyor, fırsat bulursam bu hafta için mümkün mertebe İstanbul'da ki bayileri dolaşacağım. Geçende bir arkadaş siyah renk 7200 TL civarında anahtar teslimi almış, şeklinde mesaj gönderdi. Hangi bayiden aldığı konusunda sorum oldu, cevabını bekliyorum.

Bir de motorlar yeni olduğu için ikinci eli bir elin parmak sayısını geçmiyor, Scarabeo 200 ie motosikleti alan satmıyor

Güzel günler ortak olsun diliyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:52 ----------

[QUOTE=idinc;2925224]Merhabalar babatorik,
    Güzel bir Pazar sabahı diliyorum.

Paylaşım için teşekkür ederim; gerçekten bordo çok hoş bir renkmiş, birçok scarabeo 200 ie'den farklı bir renk.
    Sürekli aynı mutluluk ve ilgiyle, sağlık ve selamet içerisinde binebilmenizi diliyorum.

Elbette tercih meselesidir, ancak bu motora bir arka bagaj bir de kış ayları için ön büyük rüzgarlık da hem yakışır hem de büyük bir ihtiyacı gidermiş olur.

Aslında aşağıdaki petrol yeşili renkte çok güzel ancak, Türkiye'de dahaden göremedim. Ancak ifade ettiğim gibi benim renk tercihim ise yukarıda zikrettiğim gibidir.

Siz, scaraboe 200 ie motosikleti hangi bayiden aldınız, bir de tüm masraflar kaça mal oldu?
    Bu konuda da dikkat etmemiz gereken hususlar veya yönlendirmeleriniz olabilir mi?

Sağlıcakla kalın, esen kalın, iletişimde kalın.
    babatorik bunu beğendi.

Motosikleti
    aprilia scarabeo 200 ie
    Ben Göztepe korlas tan almıştım. 4- 5 gün sürdü plaka ruhsat işleri. Nedenini çözemedim. Benden sonra alan arkadaşımın da bir hafta kadar sürdü işlemleri.

O arkadaşımda aynı renk aldı. Yakın oturuyor bana.

Korlastan değil de Başka bir bayii den almanı öneririm. Hem de öğrenmiş oluruz, aynı durum olacak mı diye.

Uzun süre tucano urbano diz örtüsü aradım, bir türlü denk gelemeyince kuryelikten tanıdığım bir arkadaşıma özel olarak yaptırdım. Biraz kaba olsa da

gayet iyi oldu, alıştım. Ayrıca direksiyondaki elcikleri söktürüp ısıtmalı elcik de taktım. Ve Givi siperlik cam -yüksek olandan- taktırınca motor üstünde

sanırım benden sıcak anca honda goldwing sahipleri geziyordur. Dizlerim iki taraftan radyatörün üflediği sıcak hava ile ısınıyor.

Önceki mesajlarda belirttiğim gibi iki kez kırılsa da bantlayıp tekrar taktım. Ama ilk fırsatta bir pleksiciye gidip ucuza yaptıracağım.

Givi siperlik : 70 euro. aparatı ise 30 euro. Yeni pleksi camı 50 tl civarına yaptırabileceğimi sanıyorum o pleksici de.

Bu arada temennilerin için de teşekkür ederim. Bu motorun sürüş keyfi hakikaten bir başka.

.

merhaba sayın babatorik.
    uyumuyoruz geziyoruz bugün havanın nispeten de olsa güzel olması sayesinde hem gezi hem piknik yaptık. küçük bir mangal aldım katlanabilir cinsten. hafta sonu havanın iyi olduğu zamanları fırsat bilip gezmeye çıkıyoruz. güzel bir yerde mangalımızı yapıp çayımızı içip ardından kendimizi yola vuruyoruz. bugün de belgrad ormanına gittik yemek işini hallettikten sonra garipçeye ardından rumeli fenerine gittik ardından sarıyerde denize karşı çayımızı içip sahil yolundan denizi izleye izleye döndük.
    ben motoru kasım sonu fercodan almıştım. plaka vb. işlemler için yanlış hatırlamıyorsam 400 tl verdim. 1 haftda sonra teslim alabildim.
    motor 3500 kmde olmasına rağmen ben de arka lambanın ampulünü 1 kere değiştirdim. siz de üç kere değiştirdiğinize göre scarabeoya has bir kronik problem olabilir. bir de yağ lambasının müşürü değişti.

gri ve siyah renklerin farkedilebilirlik açısından en kötü renkler olduğunu otomobillerde oransal olarak en fazla kaza yapan araçların bu renklerde olduğunu bir yerlerde okumuştum. sanırım bu motosiklet açısından da geçerlidir. aslında ben de ferconun elinde sadece beyaz kaldığı için beyaz aldım ama sonrada sevmeye başladım. ve şu an beyaz rengin motorun çizgilerini en iyi vurgulayan renk olduğunu düşünüyorum.
    herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum.sağlıcakla kalın.
    babatorik bunu beğendi.

Motosikleti
    aprilia scarabeo 200 ie
    Alıntı _güneyli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba sayın babatorik.
    uyumuyoruz geziyoruz bugün havanın nispeten de olsa güzel olması sayesinde hem gezi hem piknik yaptık. küçük bir mangal aldım katlanabilir cinsten. hafta sonu havanın iyi olduğu zamanları fırsat bilip gezmeye çıkıyoruz. güzel bir yerde mangalımızı yapıp çayımızı içip ardından kendimizi yola vuruyoruz. bugün de belgrad ormanına gittik yemek işini hallettikten sonra garipçeye ardından rumeli fenerine gittik ardından sarıyerde denize karşı çayımızı içip sahil yolundan denizi izleye izleye döndük.
    ben motoru kasım sonu fercodan almıştım. plaka vb. işlemler için yanlış hatırlamıyorsam 400 tl verdim. 1 haftda sonra teslim alabildim.
    motor 3500 kmde olmasına rağmen ben de arka lambanın ampulünü 1 kere değiştirdim. siz de üç kere değiştirdiğinize göre scarabeoya has bir kronik problem olabilir. bir de yağ lambasının müşürü değişti.

gri ve siyah renklerin farkedilebilirlik açısından en kötü renkler olduğunu otomobillerde oransal olarak en fazla kaza yapan araçların bu renklerde olduğunu bir yerlerde okumuştum. sanırım bu motosiklet açısından da geçerlidir. aslında ben de ferconun elinde sadece beyaz kaldığı için beyaz aldım ama sonrada sevmeye başladım. ve şu an beyaz rengin motorun çizgilerini en iyi vurgulayan renk olduğunu düşünüyorum.
    herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum.sağlıcakla kalın.

Tekrar Merhaba Sayın Güneyli,

Gezip dolaşın hakkınızdır, ve hakkını da vermek lazımdır. Bahsi geçen yerler benim de karşıda otururken sıkça gittiğim yerlerdi.

Arka lamba ampülü konusunda servisteki ustam bana sürekli yandığı için ısındığını ve plastik malzemeden üretilmiş yuvasını erittiğinden sorun çıkardığını söyledi.

Bugün bir saat kadar evvel Bana yakın oturan, kuryelikten arkadaşım, benimle aynı renkte scarabeo alan arkadaşım da yakın zamanda yaşadığım orta sehpa

üzerinde iken arka tekerin sürekli dönmesi sorununu yaşadığını söyledi. Onun motoru da 21 bin km de. Demekki bu kilometrelerde debriyaj balatası ömrünü

dolduruyor.

Yahut da varyatör kayışını değiştirmiyoruz diye zorlandığı zaman sonuç bu oluyor. Çünkü arkadaşım bugün bir yerde kaldırıma çıkartmak için biraz zorladığını

söyledi. Acaba fabrikanın kullandığı balatalar mı kalitesiz ? Ya da Bu serilerde olan kronik bir arıza mı sözkonusu ? Bu konuda bizi bilgilendirebilecek bir usta

veya kullanıcı var mı ? Varsa memnun oluruz.

Herkese Selam, kazasız, belasız, keyifli sürüşler dilerim.

.

Motosikleti
    Merhabalar arkadaşlar,
    Neşeniz bol olsun.

En geç, fuarı bekliyorum ya fuardan ya da sonra yüklüce gelecek partiden sıfır motosiklet alacağım, ancak o zamana kadar da ikinci el temiz bulabilirsem taliplisi olmak üzere;
    Scarabeo 200 ie 2012 model Siyah veya Gri renkte temiz motosiklet arıyorum.
    Tekliflerinizi forumdan veya özel mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Scarabeo 200 ie Gri

Scarabeo 200 ie Siyah

Güzel günler diliyorum.
    babatorik bunu beğendi.

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    ferco şu motorun hala 500lüğünü getirmedi ,gelse tipsiz beverly500 den fazla satar
    babatorik bunu beğendi.
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

volkanabur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aprilla scarabeo 200i
    tolga aynı görüşteyim 500 lük scarabeo her derde deva.niye inatla getirmiyorlar anlamış değilim.

Motosikleti
    honda ps 150 i
    Selam merhaba arkadaşlar
    Çok uzun zamandır bende forumu ciddi bir şekilde takip ederek en son bu gün 2011 model 12.000 km de beyaz renk grip lastikli givi cantalı bir scarabeoyu 4.750 tl ye sahibi oldum.Almama sebep olan tüm forum katılımcılarına yorumlarından dolayı sonsuz tesekkür ederim.Motorun resimlerini koymak isterdim fakat buradan eklemeyi basaramadım
    iyi günler dilerim

volkanabur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aprilla scarabeo 200i
    hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.çok iyi rakama almışsınız verdiğiniz paranın karşılığını size geri verecektir

Motosikleti
    honda ps 150 i
    teşekkür ederim volkan bey 2011 den beri honda ps 150i kullanıyordum bakalım farklılıklar olacakmı

Motosikleti
    Alıntı tolga74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam merhaba arkadaşlar
    Çok uzun zamandır bende forumu ciddi bir şekilde takip ederek en son bu gün 2011 model 12.000 km de beyaz renk grip lastikli givi cantalı bir scarabeoyu 4.750 tl ye sahibi oldum.Almama sebep olan tüm forum katılımcılarına yorumlarından dolayı sonsuz tesekkür ederim.Motorun resimlerini koymak isterdim fakat buradan eklemeyi basaramadım
    iyi günler dilerim
    Merhabalar tolga74,
    Neşen bol olsun.

Öncelikle hayırlı uğurlu olsun ve yeni motosikletin güzelliklere, sağlam dostluklara vesile olsun diliyorum.
    Honda Ps 150i motosikletten sonra Scarabeo 200 ie kullanacak olman, kıyaslama açısında çok güzel bir örnek ve tecrübe olacak senin için, tabi ki de birikimlerini paylaştıkça da bizim için

Motor gücü bakımından elbette ki daha üstün, asıl önemli olan motor sürüş keyfi ve rahatlığıdır. Bu konuda tespit ettiğin farkları aktarabilirsen, seviniriz.

Bu arada beyaz scarabeo ve givi çantalı bir scarabeo 200 ie oldukça heybetli görünüyordur, diye tahmin ediyorum. Bir ara fotoğraf da paylaşırsan, meramımızı gidermiş olursun.

Sağlıcakla kal, esen kal.

hihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scarabeo 200 i.e
    Tolga hayırlı olsun yeni scooterin.kazasiz belasiz binmek nasip olsun.

Motosikleti
    honda ps 150 i
    teşekkür ederim arkadaslar saolun bende buradan iki motor arasındaki farklılıkları paylaşacağım.Okuyanlara bu forumun buyuk faydası olduğu düşüncesindeyim.Resim su an elimde var ama paylaşımın nasıl olduğunu bilemediğim için paylasamıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:33 ----------

teşekkür ederim arkadaslar saolun bende buradan iki motor arasındaki farklılıkları paylaşacağım.Okuyanlara bu forumun buyuk faydası olduğu düşüncesindeyim.Resim su an elimde var ama paylaşımın nasıl olduğunu bilemediğim için paylasamıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:41 ----------

http://i.imgur.com/uXAOSlT.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:10 ----------

http://i.imgur.com/eoILOnl.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:14 ----------

http://i.imgur.com/seYwl1B.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:16 ----------

Galiba foto işini başardım arkadaslar.Buyrun yeni motoruma bakın

Motosikleti
    Alıntı tolga74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:33 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:41 ----------

http://i.imgur.com/uXAOSlT.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:10 ----------

http://i.imgur.com/eoILOnl.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:14 ----------

http://i.imgur.com/seYwl1B.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:16 ----------

Galiba foto işini başardım arkadaslar.Buyrun yeni motoruma bakın
    Yeninden merhabalar tolga74,
    Neşen bol olsun.

Motosikletin beyaz rengiyle çok güzelmiş ve de oldukça temiz görünüyor. Beyaz güvercin diyebiliriz, kazasız belasız ve güzel günlerde kullanmanı diliyorum.

Bende Scarabeo 200 ie alacağım; siyah renginde sıfır motosiklet bulamadım, ikinci ellere de bakıyorum ancak uygun bir motosiklet bulamadım.
    Özellikle 2012 model koltukluları çok beğeniyorum, oldukça rahat koltuk modeli geliştirmişler.

İkinci olarak "2011 model 12.000 km de beyaz renk grip lastikli givi cantalı bir scarabeoyu 4.750 tl" fena sayılmayacak bir fiyata almışsın.
    Fiyat olarak pazarlık yaparak mı bu rakama indiniz yoksa direk satış fiyatından mı aldın?
    Bu arada trafik sigortası için ne kadar ödedin?
    2011 model olduğuna göre garantisi de devam ediyor mu?

Bu konularda bilgi verebilirsen, çok sevinirim.

Sağlıcakla kal, esen kal.

REKLAM ALANI
41. sayfa BirinciBirinci ... 31394041424351 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)