Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
41. sayfa BirinciBirinci ... 313940414243 ... SonuncuSonuncu

Suzuki GSF Bandit 600/650 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Alıntı hakan nkd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorumunuz için teşekkür ederim. Bu akşam gidip bakacağım. İnşallah umduğum gibidir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:26 ----------

Gittim, gördüm ve beğendim. Kaporamı verdim izin alabilirsem yarın almaya gidiyorum. Ama plakayı sorgulattım da kazaya karışmış fakat fiyat tutar yazmıyor. Bunu sorduğum da bana şöyle dedi ; mesela giderken bi arabaya sürtersin, kendi motorunu kendin yaptırırsın o zaman tutar yazmaz. Yani ufak bi çizik olabilir. motoruda kendi gözümle inceleyip baktığım için almama engel değil diye düşünüyorum.
    Bilindik bir servis veya ustada ekspertiz yaptırdınız mı?. Attığınız mesaja gelen cevapta aracın muayeneye giriş kilometreleri gözükecektir. Şu an ki kilometresi ile karşılaştırırsanız kilometresinde oynama olup olmadığı ortaya çıkar.
    İnşallah motor temizdir ve sizi üzmeden uzun yıllar binersiniz. Hayırlı uğurlu olsun şimdiden. Allah kaza bela vermesin.
    hakan nkd bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hakan nkd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e- pulsar 200
    Alıntı metinkilic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilindik bir servis veya ustada ekspertiz yaptırdınız mı?. Attığınız mesaja gelen cevapta aracın muayeneye giriş kilometreleri gözükecektir. Şu an ki kilometresi ile karşılaştırırsanız kilometresinde oynama olup olmadığı ortaya çıkar.
    İnşallah motor temizdir ve sizi üzmeden uzun yıllar binersiniz. Hayırlı uğurlu olsun şimdiden. Allah kaza bela vermesin.
    Kimseye göstermedim motoru. Plakayı sorguladığım da muayene km ' leri doğru çıkıyor. Eğer muayene den muayeneye km sıfırlanmadıysa doğrudur şimdi almaya gidiyorum heyecanlıyım.
    Dolu dolmuş ve boş taksiden uzak dur!

Motosikleti
    Kanuni bs 100
    Arkadaşlar merhaba. 98 yuvarlak far banditleri önerirmisiniz al-sat yapmak değilde uzun yıllar kullanmayı düşünüyorum malum sitede fiyatları daha uygun gidiyor. Yaptığım araştırmada 2004 yılına kadar motor-mekanik aksam hepsinde aynı 2005 te değişikliğe gidilmiş siz ne düşünüyorsunuz bu konuda eski model olması başımı ağartırmı sorun çıkarırmı? İyi günler dilerim.

eçkideyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 suzuki bandit 1200 s ABS
    Alıntı suatt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba. 98 yuvarlak far banditleri önerirmisiniz al-sat yapmak değilde uzun yıllar kullanmayı düşünüyorum malum sitede fiyatları daha uygun gidiyor. Yaptığım araştırmada 2004 yılına kadar motor-mekanik aksam hepsinde aynı 2005 te değişikliğe gidilmiş siz ne düşünüyorsunuz bu konuda eski model olması başımı ağartırmı sorun çıkarırmı? İyi günler dilerim.
    2001 ve sonrasını öneririm 2001 yılından sonra bariz yenilikler var.başta karbüratörler olmak üzere kafa grenajlılar rüzgar açısındanda daha konforludur.

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Arkadaşlar 2 yıl tepe tepe kullandığım Banditimi sattım ve daha pratik ve şehir içi sık kullanım amaçlı olarak r25 aldım,ancak şimdiden sesini,gidişini,yol tutuşunu çok özledim,bayan olmasaydım ve kuvvetim az gelmeyip düşürme ihtimallerim olmasaydı hayatta ayrılmazdım...

Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2 yıl tepe tepe kullandığım Banditimi sattım ve daha pratik ve şehir içi sık kullanım amaçlı olarak r25 aldım,ancak şimdiden sesini,gidişini,yol tutuşunu çok özledim,bayan olmasaydım ve kuvvetim az gelmeyip düşürme ihtimallerim olmasaydı hayatta ayrılmazdım...
    Yeni motorunuz hayırlı olsun. Bandit Bayan için ağır gelebilir, doğru. Ama sürüş karakteristiklerini çok
    özlersiniz ki siz zaten belirtmişsiniz. Yeni motora da alışırsınız. İlk başta belki küçük ve güçsüz gelebilir.
    n_tuncak bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Sevgili Bandit'çi arkadaşlar.
    Motoruna sis farı takan var mı aramızda?
    Bu aralar sis farlarına kafayı takmış durumdayım. Yurt dışında çok uygun fiyat/performans oranına sahip sis farları mevcut. Bir takım alıp takmayı düşünüyorum. Malum yaz geldi ve bazen geceleri yol yapıyoruz. Gerçi bizim farların görüş ve aydınlatma olayı gayet iyi, bir sıkıntı yaşamıyorum ancak ön aydınlatmayı arttırmakta fayda var diye düşünüyorum.
    Uygulama yapan/takan arkadaşların tecrübelerinden yararlanmakta fayda var. Motorun sis farlı fotolarını koyarlar ise ve nasıl elektrik bağlantısı yaptıklarını yazarlar ise faydalı olacaktır.
    Herkese kazasız ve belasız sürüşler.

efe_aydın_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki bandit 600s
    merhabalar bandit kullanıcıları 1 haftadır 2003 model bandit 600s sahibiyim. daha öncesinde yamaha r6 , xjr 1300, kawasaki versys sahibi olmuştum.
    banditimin kafa granajını söküp yuvarlak nikelaj far takmak istiyorum. daha önce bu işe girişen varmıdır aramızda.aslında şuan tek sıkıntım göstergeyi motora sabitlemek. bunun için bir aparat (braket)varmış. daha önce bunu gören, nerden bulabileceğimi bilen varmı?

ANATOLİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ BANDİT GSF 600S
    Arkadaşlar, bende siyah Banditimle aranızdayım artık.

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Suzuki gs500 veya kawasaki er5 'in far takımı uyuyor diye görmüştüm yabancı forumlarda,ön amörtisör boşluklarını ölçüp karşılaştırma yabılabilir,Avrupada genelde böyle naked yapıp kullanıyorlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:15 ----------

Bende'de bu sefer siyah haydut var,bir sonrakini mavi almayı düşünüyorum her renkten birtane.hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler,hoş geldin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:20 ----------

Ben her motoruma sis-gündüz farı takarım görünürlük açısından çok faydalı oluyor,ayrıca gece karanlık yerleşim yerlerinde çok iyi aydınlatma sağlıyor.şu an haydut'ta 2 takım 20watt mercekli gündüz farı takılı,devresine 4 fonksiyonlu modül taktım,hafta sonu uzun bir yurt dışı turu düşünüyorum ilave bir takım daha gündüz farı takmaya niyetim var.kendi motorlarıma bu tarz ilaveleri kendim montajlarım meslek icabı
    Besleme voltajını aküden alıp araya role koyarak kontak kumandalı yaparsanız iyi olur,devrede sigorta ve anahtar koymak isterseniz modül ve modül kumandası içinde anahtar grubu koymanız gerekiyor.devreyi düzgün yaparsanız motor alternatörüne ve tesisata hiç bir yan etkisi yok.çinden gelen çogu ürünün sürücüsü arıza yapıyor,su alıyor haberiniz olsun.çinde fiyatları çifti 25-35 $ arası,burada fiyatlar 80-180 TL arası.
    efe_aydın_09 bunu beğendi.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Arkadaşlar merhaba, uzun araştırmalarım ve Metin abi ile görüşmelerim sonucu Bandit almaya karar verdim. GS 500e kapora aldım önümüzdeki hafta gidecek. İnternette çok az GSF ilanı var. Ankara'da bir motor beğendim ama ona kapora alınmış yani gidebilirmiş. 11 bin tl bütçem var. Varsa temiz motor, ilgilenirim. Kolay gelsin herkese.

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    selam abiler kardeşler... nasılsınız bee...
    bayadır uzak kaldım buralardan... biraz sayfayı şenlendireyim dedim....
    biz boyuna gezip tozuyoz... yağmur çamur demeden yardırıyoz her tarafa...
    benim yavrunun km 82.000 oldu... yeni muayene de yaptırdım...
    bayram tatilinde 2000 km e yakın yol yaptım...

Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Size iyi gezmeler. Bu aralar gezenlere çok imreniyorum zira 1 yıldır hiç gezi falan yok. Bol bol iş var. Bu arada sizin bekçi yine pozunu vermiş maşallah. Çok sevimli.

Motosikleti
    sagolun abi
    bizim bekci normalde kamerayi gorunce hemen utanip basini egiyor... bazen de boyle yakaliyorum

Motosikleti
    huhuuuu aluuuu
    ne bu böyle kimsecikler yok...
    buraları biraz şenlendirelim yahu...
    Eskişehir Gürleyik Şelalesine gittik... bi gece de kamp yaptık... sabaha kadar donup geldik...

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Ne ara gittiniz köpekler çadırınızı parçalar korkmadınız mı

Motosikleti
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne ara gittiniz köpekler çadırınızı parçalar korkmadınız mı
    bayramda gittik la... nıye parçalasınlar olum... arkadaşımın horultusundan hiç bir hayvan yanımıza yaklaşamazdıki
    4 teker gövdemi ,2 teker aklımı alır...

Yeni bandit 650SA'lar gelmiş ne dersiniz?
    http://motosiklet.suzuki.com.tr/mode...dit-650sa.aspx

Motosikleti
    250 kg mis yeni 650...

Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Alıntı YzbVolkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni bandit 650SA'lar gelmiş ne dersiniz?
    http://motosiklet.suzuki.com.tr/mode...dit-650sa.aspx
    Ben bu yaz İzmir Suzuki Alsancak Oto'dan inceledim. Gayet güzel olmuşlar. Enjektör ve su soğutma aslında benim hiç istemediğim iki olay. Ne kadar teferruat o kadar problem bana göre. Ancak motor güzel, sadece kırmızı renginin olmamasını hiç sevmedim. Fiyat 34 civarı idi yanlış hatırlamıyorsam.
    Ama güzel motorlar bence. Bazen kendi motorun daha 30 binde, kız gibi, abs zaten var macera arama diye düşünüyorum, bir tarafım ise, sat yenisini al diyor. Bakalım nasıl olacak.

REKLAM ALANI
41. sayfa BirinciBirinci ... 313940414243 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler