Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
34. sayfa BirinciBirinci ... 24323334353644 ... SonuncuSonuncu

Suzuki GSF Bandit 600/650 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    eçkideyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 suzuki bandit 1200 s ABS
    ben 1200 ümle ilgili bu soruyu sorduğumda yazları sıcak olan ve trafiğin sıkışık olduğu yerlerde yazın 15-50 kışın 10-40 cevabını aldım .en son 15-50 ıpone koydum ve çok km yapmadığımdan kışada denk geldimotor bi türlü kışın ısınmıyodu.600-650 ler çok fazla hararet yapmadığından dolayı doğru seçim bence 10-40 olacaktır diye düşünüyorum.markaya gelince ıpone,motul,mobil hepsi iyi markalardır ve sorun çıkarmazlar.ben ıpone yi tercih ettim bi sorun yaşamadım.bi ara 10-50 katana sını koymuştum.tam sentetiktir.devirli kullanıyosanız öneririm.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    selam bandit kullanıcı arkadaşlar,
    ben bandit'e motul 5100 kullandım 2 sene boyunca vites geçişleri çok rahat,ısınma yok,motorda ses yok,yağı 5.000 km civarı degiştiririm tertemiz çıkar,sizlerede tavsiye ederim.yağ seçiminde aynı motoru uzun süre kullanan kullanıcı yorumları iyi fikir verir.kullandığınız motor yağı sonrası vites geçişlerinde bir sıkıntı yok,motor ısındıktan sonra sesli dengesiz çalışma yapmıyorsa O yağı kullanmanızda bir sıkıntı yok.
    değişik marka lastikler kullanan biri olarak size tavsiyem metzeller,firma lastikte son noktayı koymuş,fren mesafesi çok kısa 4 mevsim kullanabilirsiniz,zemine göre lastik katmanları yapılmış ülkemiz yol ve iklim şartların'da kullanıma sunulmuş gibi.
    motosikletiniz için yan koruma barı,topcase bağlantı aparatı tarzı kişiye özel ürünler isterseniz kaliteli ve fiyat bakımından gayet uygun bir adres size tavsiye edebilirim,kendisi'de m.net üyesidir piyanist irfan arkadaşımız burda da iletişim bilgileri var http://www.irfmotor.com/
    şimdilik ben haydut'umu satmış bulunmaktayım ilerleyen zamanlarda kızmetse 1250 almayı düşünüyorum çünkü makinası sorunsuz.
    kazasız belasız kullanımlar.

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kızmetse 1250 almayı düşünüyorum çünkü makinası sorunsuz.
    kazasız belasız kullanımlar.
    Ülkemize gelenler 1200.( yeni kasalarda dahil. ) Yurt dışından getirme gibi birşey mi düşünüyorsunuz?

Şöyle su sogutmalı abs'li 1250 ye hayır denmezdi. Suzukinin en büyük hatası bandit serisinin ithalatını durdurması oldu. Motosiklet tutkunları herşeyin grenajdan ibaret olmadıgını yavaş yavaş anlamaya başladı.

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Yaklaşık 1 ay oldu ben bu makineye geçeli,çok fazla memnunum arkadaşlar yalnız nasıl bir koruma demiri önerirsiniz...Bayan olduğumdan bazen ağır geliyor ve 2 kez durduk yerde çevireyim döneyim derken yan yatırdım...Henüz bir problem oluşmadı ancak kesinlikle bir önlem almalıyım...

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Yok Gökhan GSX 1250 FA düşünüyorum çok hoş makina.fiyatları'da gayet makul.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:17 ----------

n_tuncak hayırlı olsun ayaklarınnız yere tam basmıyorsa biraz sıkıntı yaratır.boy problemi varsa koltuk döşemesini biraz alçaltabilirsiniz.veya güzel sağlam bir koruma demeri.Karamürsel'de piyanist İrfan kardeşimiz var isteğe uygun koruma demiri üretimi yapıyor fiyatları'da piyasaya göre çok uygun.isterseniz bir sitesine bakabilirsiniz http://www.irfmotor.com/
    n_tuncak bunu beğendi.

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok Gökhan GSX 1250 FA düşünüyorum çok hoş makina.fiyatları'da gayet makul.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:17 ----------

n_tuncak hayırlı olsun ayaklarınnız yere tam basmıyorsa biraz sıkıntı yaratır.boy problemi varsa koltuk döşemesini biraz alçaltabilirsiniz.veya güzel sağlam bir koruma demeri.Karamürsel'de piyanist İrfan kardeşimiz var isteğe uygun koruma demiri üretimi yapıyor fiyatları'da piyasaya göre çok uygun.isterseniz bir sitesine bakabilirsiniz http://www.irfmotor.com/
    Yardımlarınız için çok teşekkürler uyarsa sipariş vericem...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

saser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650s
    Merhaba arkadaşlar 2006 banditimle aranıza katıldım. Kara haydutumu alalı 1 ay anca oluyor. Burgmandan sonra yapabilirmiyim derken. inanılmaz şekilde zevkle kullandığım bir motosikletim oldu. İyi ki bandit almışım diyorum. Herkese hatasız kazasız sürüşler dilerim.

metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Hayırlı uğurlu olsun. Allah Kaza Bela vermesin. Kullandıkça daha çok seveceksiniz ve bir daha vazgeçemeyeceksiniz.

Motosikleti
    Suzuki Bandit 650s
    Arka çanta demiri ve touring cam almak istiyorum ama çok pahalı arkadaşlar. farklı bir çözümü olan varmı aranızda. Yurtdışı sitelerden alıp getirttiren. Veya kendisi yaptıran gibi

Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Evet haklısınız çok pahalı. Ancak givi ve kappanın alternatifi olmadığı için böyle oluyor. Nazilli'de bu işlerle uğraşan birileri vardı. Onlara yaptırabilirseniz biraz daha ucuz olur. Ama el ile yapılan demire givi veya kappa çanta takmak bayağı problemli olabiliyor. Ön cam zaten ülkemizde imal eden yok, mecburen dışarıdan geliyor kargosu fiyatı bayağı tuzluya mal oluyor. Yalnız bir konuyu ifade etmek istiyorum. Givi veya kappanın çanta demirleri gerçekten çok sağlam. Motor düştüğünde koruma demiri vazifesi de yapıyorlar bilginiz olsun.
    Bir alternatif olarak da ikici el satanları takip edebilirsiniz.

slm suzuki bandit kullanıcıları.
    elinde çıkma orjinal ön sinyal olan varsa alabilirim turuncu camlı olandan 2001 2004 yıllarına ait

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Alıntı saser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka çanta demiri ve touring cam almak istiyorum ama çok pahalı arkadaşlar. farklı bir çözümü olan varmı aranızda. Yurtdışı sitelerden alıp getirttiren. Veya kendisi yaptıran gibi
    Ben kendi iş bilir vefakar tamircime yaptırttım. 40 tl ye bana demir yaptırıp çantayı taktı çok memnunum...

Bu arada orjinal yada uyan sinyali olan varsa bende isterim...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Sinyalin orjinali değil ama birebir aynısını ebay'da bulabilirsiniz. Bol miktarda var ve fiyatları da gayet makul seviyelerde. Orjinalinin tanesi 180 TL. Ebay'den alırsanız tanesi 10 dolar civarı kargo dahil geliyor. Bilgilerinize.

Motosikleti
    Suzuki Bandit 650s
    Ben zaten nazilliye hemen 15 km mesafedeyim dediğiniz arkadaşla görüştüm. Yaparım dedi demesinede istediği paraya biraz daha eklesem orjinal givi çanta demiri alabilirim yani.

Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Ben zaten nazilliye hemen 15 km mesafedeyim dediğiniz arkadaşla görüştüm. Yaparım dedi demesinede istediği paraya biraz daha eklesem orjinal givi çanta demiri alabilirim yani.
    Maalesef fiyatlar böyle oluyor. cbf de kullanılan demirden farklı değildir. maliyeti nerdeyse aynıdır. birisini 50 tl ye satarlar, siz isteyince motordan dolayı hemen fiyatı yükseltirler. Klasik esnaf davranışı.
    Sorması ayıp sizden ne kadar istediler.

Motosikleti
    Suzuki Bandit 650s
    Alıntı metinkilic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maalesef fiyatlar böyle oluyor. cbf de kullanılan demirden farklı değildir. maliyeti nerdeyse aynıdır. birisini 50 tl ye satarlar, siz isteyince motordan dolayı hemen fiyatı yükseltirler. Klasik esnaf davranışı.
    Sorması ayıp sizden ne kadar istediler.
    200 - 250 gibi olur heralde dedi. Neymiş ilk yapacağı için kalıp malıp yapması gerekiyormuş falan filan. Anlayacağınız mağazadan alsak daha az zahmetli olacak.

Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    200 - 250 gibi olur heralde dedi. Neymiş ilk yapacağı için kalıp malıp yapması gerekiyormuş falan filan. Anlayacağınız mağazadan alsak daha az zahmetli olacak.
    Türkiye'de bizim motora uygun (modeline göre) yan çanta demiri ben bulamadım. Yurt dışından getirmek gerekiyor. Kendi parası ve kargo parası ile aşağı yukarı 500 tl gibi bir rakam çıkıyor. Gelen demirin uyacağı veya içinden eksik parça çıkmayacağı garantisi de olmadığından ben almaktan vazgeçtim. Eğer 250 tl ye yan çanta demirlerini yapacaklarsa hemen yarın nazilli ye giderim inanın.

Markopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Gts 250İ Evo
    Merhaba Arkadaşlar 2003 bandit 600s için kısa far için nasıl bir ampul almam gerekir daha doğrusu ne önerirsiniz.

Motosikleti
    Suzuki Bandit 650s
    Arkadaşlar zincir dişli değişim vakti geldi. Var mı önerileriniz. daha yeni banditçiyim acamiyim

Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Alıntı Markopaşa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar 2003 bandit 600s için kısa far için nasıl bir ampul almam gerekir daha doğrusu ne önerirsiniz.
    Phılıps marka 55 wattlık ampuller oluyor. Normal sarı renkli. Zenon taktırmayın bence. İnternette ampul fiyatları farklılık gösterebilir. Araştırıp alın siz bile takabilirsiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:19 ----------

Arkadaşlar zincir dişli değişim vakti geldi. Var mı önerileriniz. daha yeni banditçiyim acamiyim
    Alacağınız zincir ya orjinali olan RK marka olacaktır. Yada DID marka. RK serviste oldukça pahalı ben değiştirirken 840 TL fiyat vermişlerdi. Bende DID marka olanını takdırdım. Eğer DID taktıracaksanız ya oringli yada x ring zincir takacaksınız. Eğer yurt dışı sitelerden alırsanız ülkemizdekinden daha uygun fiyata getirebilirsiniz. Ben uğraşamam derseniz ben sadece zincir için 340 tl ödemiştim servisinde. Yurt dışından sipariş verirken yalnız motosikletin model ve yılını doğru olarak girin. modeller arasında farklılık güzüküyor ve uymayan dişli seti gelebilir.
    Servisin bana önerdiği zincir yağı olarak sadece motul kullanıyorum 1 yıldır. İnanın zincir ne kirleniyor, ne de yağsız kalıyor, gerçekten çok güzel bir zincir yağı. Zincire çok iyi yapışıyor.
    Zincirin çabuk bozulması ve uzaması ile ilgili konuları zaten biliyorsunuzdur. Bunlara girmeye gerek yok. Allah kolaylık versin

REKLAM ALANI
34. sayfa BirinciBirinci ... 24323334353644 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler