Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
25. sayfa BirinciBirinci ... 15232425262735 ... SonuncuSonuncu

Suzuki GSF Bandit 600/650 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Evet aynen öyle Tamer. Burda sahil yoluna çıkınca tadına doyum olmuyor ama şehir içine girince kendimi ızgaranın üstündeki et gibi hissediyorum. ayakkabının üst boganın bittiyi yerdeki et hafiften yeme kıvamına geliyor 3

Bu arada arkadaşlar hayduttan sonra vstrom düşünuyorum. İlanlara bakarken bir ilan kafama takıldı.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...96459331/detay

Bu ilanda göstergelerin çekildigi fotoğrafa bakın; kontak açık ama motosiklet çalışmıyor,bu durumdayken mantıken yag lambasının yanması lazım,malum yag devirdaim yapmıyor ama bu ilana bakıyorum yanmıyor. Ampulun kesme ihtimalini düşünüyorum ama genelde o ampullere kolay kolay birşey olmaz. Bedneki haydut 2001 model ama hala saglam. Sanırım o ayrıntı satcının bile dikkatini çekmedi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Dogan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crypton T115
    gerçekten neye dikkat ettin oyle sen. o ampuller patlamaz led oldugu için. bence bir ara sor derim. izmirde bulursan hiç gelmedende motostopa expertiz yaptırabilirsin onay verirse gelir alırsın

Motosikleti
    F 650 GS
    Adama sordugumda oda bi şok oldu "olur mu yahu yaglamasında herhangi bir sorun yok,sorunsuz motor" dedi. "E motor stop etmişken ve kontak açıkken niye yag lambası yanmıyor" dedigimde ise o fotoğrafın nasıl bir anda çekildigimi bilmiyorum ama motor stop ettikten hemen sonra çekildiyse belki bla bla bla" adam maşallah ışık hıznda hareket ediyor herhalde. Motor stop ettikten en geç 1 sn sonra o lamba yanıyor zaten. Ne ara stop ettinde foto çektin

Evet Doğan motostop işi aklımda.o taraflarda bulursam öyle yapacagım zaten.Birde bu baktıgımız motorda da motostop'un çıkartması var .Şaseye bak .

Bu arada O ABS'li banditle ilgili içime sinmeyen şeyler var. Almaya niyetin olursa bi konuşalım öyle alırsın.

Motosikleti
    Crypton T115
    tamam gökhan eğer niyetim motor yönünde olursa hemen sana mesaj atarım fakat duydugun bişey mi var?

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    valla insanın canı yanınca neleri fark ediyor helal olsun gözünden kaçmamış Gökhan
    ben genelde dişli,disc,lastik üçlemine bakıyorum çok canım yandı zamanında.
    geçen yalova festivalinde DL650 si olan bir endurocu abimiz şöyle dedi,yavaş hızlarda agırlık merkezi yukarda,düşme ihtimaki çok demişti.ilginç geldi bana ama kendisi ve DL650 kullanan diger arkadaşları'da aynı sıkıntıyı yaşamışlar.bence iyice araştırmakta fayda var,zaten at gibi motosiklet maşallah.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    F 650 GS
    Aynen Tamer. Zincir, dişli, lastikler ve motor bölümüne yaptıgım masrafla nerdeyse 2.el hyosung gt 250 'lerden alabiliyordum. Haydut satıldı gibi. Bundan sonraki motorumu alırken hiç acele etmeden ince eleyip sık dokuyarak almayı planlıyorum

Bu arada DL konusunda söylediklerine caanı gönülden katılıyorum. Zaten ilanlara bakıncada durum farkediliyor. O yan granajlardaki vstrom yazılarının üstünde koruma demiri olmasına ragmen çizikler var. 1-2 tane ciziksiz gördüm onlarada sordum boyatmışlar

Velasıl dedigin gibi agırlık merkezinin yukarda olması nedeniyle düşük hızlarda hatta oldugu yerde yan yatıran oldukça fazla. Beni DL ye yönlendiren ise saglamlıgı ve sorunsuzlugu. 80.000 km deki dl'ler dahi egsantrik gergisi ,zinciri istemiyor. motor ömrünün uzun oluşu ,yakıtının rakiplerine göre makul oluşu , asfalt performasının iyi olmasının yanısıra stabilizieyede giriyor olması, bunlara ek olarak torkunun fena olmaması( sıralı 4 silindir 600cc'leri aratmıyor) tercih sebebi oldu. He başka bir nedende suzuki olması.

Acıkcası düşük hızlarda 4 silindirin ısınması beni bıktırdı. Sahil yolunda giderken tadından yenmiyor ama hızı biraz düşürüp iç kesimlere girmeye başlayınca alttan alttan bişirmeye başlıyor.

Motosikleti
    F 650 GS
    Arkadaşlar pazartesi günü motorun satışını verdim. Artık resmiyette banditsiz biriyim
    Motoru sattım ama biliyorumki uzun yolda hiç bir motor onun kadar mutlu etmeyecek ... Umarım ilerleyen yıllarda uygun yol şartları oldugunda tekrar alma imkanım olur.

Bakalım kışa uygun fiyatlı bi vstrom bulursam onla yoluma devam etmeyi düşünüyorum...

Kendinize ve haydutlarınıza iyi bakın. Arada yanına gidin elciklerini okşayın,ona sevgi gösterin. Her haydut birer çiçektir

Motosikleti
    Crypton T115
    gökhan hayırlı ugurlu olsun. vstorm yerine bi 1150 gs almanı tavsiye ederim şahsen ben. vstorumu nedense tam sevemedim ama insanlar bayılıyor ve anormal fiyatlara cıkmasına sebep oluyor. yinede karar senin

Motosikleti
    F 650 GS
    Doğan bendeki bütçeyle ancak 2000-2001 1150gs alınabilir onlarda hem yaş hemde km olarak arıza çıkarma potansiyelini bir hayli yükseltiyor.

Birde BMW'ler parça fiyatı ve kronik sorunları nedeniyle beni hep korkutmuştur. Bunlara ek olarak 1150gs ler V-strom'a göre agırlıgı nedeniyle daha bir touring gibi geliyor. Ayrıca konuştugum kişilerde v strom için bakım maliyeti açısından oldukça olumlu şeyler söyledi. 79.000 km ye gelmiş vstromun hala egsantrik zincir ve gergisi istememesi ve o km'ye gelene kadar rutin bakım haricinde birşeyler yapılmaması benim tercihin v-stroma kaymasına neden oldu. Ki zaten son 2-3 yıldır vstrom aklımdaydı fakat bütçe nedeniyle alma ihtimalim yoktu. Bakalım kışa uygun birşey düşerse almayı düşünüyorum.

1150gs de parça olayına örnek vermek gerekirse;
    Rize'de bir arkadaşın 1150gs i 60-70.000 km gibi şaft kesti( normalde bu kmlerde şaft gidiyormuş zaten) borusan fiyatı 2.0000 Tl civarıydı bemper diye burosana rakip bi firmadan 1000Tl civarı bir tutara alındı, yine Trabzon'daki bir 1150gs sahibide 60.000 km civarında enjektörleri degiştirmekten bahsediyordu ve onunda fiyatları baya uçuktu. Ve ben 1150gs alsam km'si 60-70.000 km gibi oluyor. Yani 1150gs'i alır almaz bana 3000-4000 tl masraf açması zor bir ihtimal degil

Bİr kere daha motor alıp oakdar masraf yaparsam bu 2 tekerden sogurum artık. Bu nednele uzun km'ler boyunca rutin bakım dışında masraf yapmayacagım bir motor düşünüyorum. Şimdiye kadarki araştırmalarımda secili en temiz vstrom 650'ler çıktı. Tabi birde yakıt konusu var. Rakiplerine göre yakıtıda gayet makul...

Motosikleti
    Crypton T115
    vstorm kotu değil zaten cok az yakan motor 3.5-4 lt diyorlar. bakımı ucuzdur bmw nazaran.o zman fikrimiz vstormsa varmı aklında 2-3 motor?

Motosikleti
    F 650 GS
    Aslında varda sonuçta motor almam için 2 ay gibi bir süre gerekiyor. O zamanada baktıgım motorlar kalır mı bilmiyorum.

Aklımda olan vstromlarin birtanesi Sahibinden'deki subaydan satılık olan gri 2004-48.000 km de, 2.side aydındaki bir bayide. siyah 2004 37.000 km civarında. İlanlardan bakabilirsin.

Motosikleti
    cbf150/Suzuki GSF 600 BanditS / Honda CBF 1000 FA
    Selam arkadaşlar,
    2004 model Bandit 600 s aldım. aranıza katıldım. Alır almazda bir nazarlık yaptım. Motorumu olduğu yerde yana yatırdım. Sinyal lambası kırıldı ön grenajı çatladı. Şimdi sinyal lambasının orjinali arıyorum .Bulamadım bir yerde, sizden ricam bulabileceğim bir yer biliyorsanız söylemenizAyrıca grenajın çatlağını onarabilirlermi?. Orjinali yerine onarabilirlerse süper olur. Ama bu seferde sticker ihtiyacım olacak herhalde. Sticker nereden temin edebilirim veya orjinal grenaj? :D
    Teşekkürler.

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    selam hayırlı olsun.
    ufak tefek düşmeler normaldir.
    parça olayına gelince sinyal kolay parça ama grenaj biraz zor gibi,gerçi serviste var ama baya pahalıydı tamir ettirip kullanmak en güzeli.
    http://www.motoparca.com/index.php?o...rt=10&limit=30
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    cbf150/Suzuki GSF 600 BanditS / Honda CBF 1000 FA
    Teşekkür ederim.

regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    gökhan kardeşim aydemiri den tamm bilgi alsana antebten onda var v strom bu arada arkadaşlar
    benim banditle aksardan kahraman maraşa 450 km gidib geldim 20 kasımda döndüm maraşa ve yakıtı beni şaşırtı onu paylaşmak isterim
    giderken benim haydut tek kişi 130 tl benzin yaktı ortalama 130 ila 180 km hız aralığında dönuş yolunda artcım olduğu halde ve 500 km yabmöak kaydı ile 100 ila 120 hız ortalaması ile 500 km de net olarak 110 tl lik yakıt yaktı garibime gitti
    hiç bu kadar az yakmamışltı bu arada dönuşte benzin i litre olarakta tuttum net olarak 24.5 litre 500 km yabtı nett ir bu arkadaşlar sizce nasıl
    05428381357 mustafa minyas kahraman maraş merkez şimdiye kadar motor geçmişi +++ mobilet +mz 150cc++150cccelik coper +250cc regal rabtor+vf750c honda magna++er6 n++125cckymco++er5++şimidlik suziki bandit650s ve 150cckmt çelik sport

Motosikleti
    Yamaha RX115 - Suzuki GSF 650S
    s.a. Arkadaşlar bende aranıza katıldım kardeşimlere beraber bandit aldık. Kardeşimde 1200, bende ise 650 var. bu sene akıcaz gezilere. Yalnız bu sayfa ıssızlaşmış sanki biraz

vlknsyrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    s.a

burasını ben öyle hareketlendiricem ki

yenı haydutumuz

...
    ...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

Motosikleti
    Bandit 650 S - K6

...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Volkan hayırlı olsun cbr'ı sattın galiba. Aldığın her yeni motoru o harabe yere götürüyorsun
    vlknsyrn bunu beğendi.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Volkan hayırlı olsun cbr'ı sattın galiba. Aldığın her yeni motoru o harabe yere götürüyorsun
    saol evet cbr gitti..ve evet oranın adı teneke (eski teneke fabrikası)

...
    ...

REKLAM ALANI
25. sayfa BirinciBirinci ... 15232425262735 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler