Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
24. sayfa BirinciBirinci ... 14222324252634 ... SonuncuSonuncu

Suzuki GSF Bandit 600/650 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki Bandit 600 S
    Cevaplara teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    grognard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm

elinde turkce kullanıcı kitapcığı olan var mı acaba ?

Dogan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crypton T115
    arkadaşlar motorumu büyük ihtimalle satıcam. eğer isteyen olursa forumdan bir arkadaşa da vermek isterim. sahibindene koymadım daha, güzel fotograflarını çekince koyarm. isteyen olursa biraz eski resimlerini özelden atarım. bu arada motor aksesuvar olarak eksiksizdir. yapılacak herşeyi fazlasıyla ben yaptm

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Neeo Dogan haydut artık açmıyor mu ?

Motosikleti
    Crypton T115
    gökhan yok ya kendisi bana yetiyorda araba alıcam artık dizel. o yuzden satıyorum

Motosikleti
    F 650 GS
    Valla seni suçlayamam. Motora yaptıgım masrafla bi dizel aracın 100.000-150.000 km ye kadar bakım masrafları çıkardı. İşin maddi kısmına bakıldıgı zaman kesinlikle 4 silindir motosikletler ülkemiz için uygun degil ama işin zevk kısmı fena Ferrari kullanma ihtiyacı hisssettirmiyor. Aslında biz karşılaştırmayı yanlış yapıyoruz. Performansa göre karşılaştırma yapıldıgında altımızdaki motorları v8-v12 motorlu 400-500 hp lik arabalarla karşılaştırmak gerekiyor.

Motosikleti
    Crypton T115
    insanlar o farkı anlamıyor iste. bana alcagım dizel 1,3 araba hiçbir zaman motorun zevkini vermicek bu aşikâr fakat şartlar şu anda arabayı gösteriyor.motosikletim yine olcak ama 100-150 cc olcak yoksa izmir trafiği çekilmez. gerçekten 4 silindir türkiyeye çok fazla gerek yakıt gerek bakım ama ahh bu zevk kısmı, hızlanırken o g kuvveti yok mu o. aklımızı alıyor kandırıyor bizi .

yolda birçok sefer şahinler ara gazı çekiyor ışıklarda vs tenezzül bile etmiyorum. cunku o vitesini 4 e attıgında ben daha 2ye yeni atmış oluyorum

bakalım artık nasip kısmet guzel fotograflarını cekince koyucam sahibindene artık satılırsa satılır.
    Arjantinli69 bunu beğendi.

Motosikleti
    Crypton T115
    arkadaşla ilana koydum fotograflarını. extraları çok fazla birazda pazarlık payı biraktım malum türk insanı.. çevrenizde isteyen varsa motorun nokta kusuru yok. araba alcagım için satıyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6254066/detay/

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    selam bandit'çi dostlar bayram bitti yola devam :9

haydut'un gösterge lambalarını mavi led ile degiştirdim,nasıl olmuş dersiniz

http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...-degisimi.html

kazasız belasız sürüşler
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

knntpl33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawa. er5-- gsf600s bandit
    slm arkadaşlar, 600s bandite zincir almayı düşünüyorumda x-ring mi o-ring mi siz ne tavsiye edersiniz. bide kaç bakla ve ebatı ne bunların did de marka yazmıyor satın alabileçeğim önerebileceğiniz tavsiye edebileceğiniz bir yer istiyorum. teşekkürler.

Motosikleti
    Crypton T115
    izmirde varda gaziantepte önerebileceğim yer yok maalesef

http://burak21.com/

izmirde burası var, ben x-ring almıstım. aralarında 20-30 tl gibi rakam oynuyor o yuzden o ring almaya değmez dedim.

knntpl33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawa. er5-- gsf600s bandit
    internetten alacak olsam sadece zinvir did kaç bakla almam gerekiyor. elimde motorun kitapçığı olmadığı için bilemedim

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    ben d.i.d x-ring 530 kullanıyorum gayet memnunum,tavsiye ederim.
    bir ara arka ve ön dişli ebat degiştirmeyi düşünüyorum,ölçümlerine bakip tabiki.

http://www.motorparcalari.net/o-ring...-urun2621.html
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    selam haydut'çu dostlar
    topic'e ugrayan yok
    anlaşılan güzel havanın ve haydut'karın keyfini çıkartıyorsunuz,tekeriniz düz bassın.

boş durmak yaramıyor ara sıra gezmekten vakit buldukça haydut'un sagını solunu kurcalıyorum.
    sıra göstergeden sonra egzoz'lara geldi.biraz ugraştırdı ama degdi dogrusu.

http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...aj-yapimi.html
    _SpartacuS_ bunu beğendi.

Motosikleti
    Crypton T115
    gökhan nerelerdesin, haydutu satınca ugramaz oldun

Motosikleti
    F 650 GS
    Yok daha satılmadıda eli kulagında.

Valla Doğan haydut güzelde 4 silindirin nazı beni bıktırdı. Sahil yolunda tadına doyum olmuyor ama "biraz içeri giriyim, bakalım iç kesimlerde ne varmış" dedign zaman motor altan altan bişirmeye başlıyor. KM saatinin 70-80'nin altına inmemesi lazım. Agır bakımları ve gidebilcegim yerlerin aşırı derece kısıtlı olması(Rize Trabzon sahil yolunda gidip gelmekten motor yolu ezberledi) beni hayduttan ve 4 silindir tüm motosikletlerden soguttu.

Haydutu satıyım 1-2 ay ara verip sonra 650 V-strom'la yollara donmeyi planlıyorum....

Motosikleti
    Crypton T115
    sende haklısın oncada masraf yaptın, ilanlarda yokta satıldı sandım ben. ben araba alcak olmasam gitcem 1200 luk yeni kasa alıcam, bizim her taraf otoban rahat rahat kullancam. fakat anlıyorum ki bandit satışları gerçekten zayıf. kimse değerini mi bilmiyor yoksa bi fazer tutturulmuş gidiyor mu anlamadım hakkımızda hayırlısı artık

Motosikleti
    F 650 GS
    Öyle öyle milletin km si düşürülmüş patlak fazer'lara karşı olan ilgisi tartışılmaz. Özellkle durmayan ve yol tutuşu zayıf olan bir motosiklete bukadar ilgini olması hakakten ilginç.

Bu arada Diyarbakır'daki absli 1200'e mi göz diktin. Valla ben bile satarsam niyetim var diyordum ama şu düşük hızdaki hararet olayı yok mu....

Bir yanım yeni kasa absli bi 1200 al gitsin diyor. Hakakten yolunu bulunca çok güzel bir sürüşü vardı 1200'ün ama diger yanımda kaşınma al bi vstrom huzura er diyor

Motosikleti
    Crypton T115
    aynen gokhan , 19 binde daha temiz 40 bin daha yaparsın sorunsuz. hatta uzaklıgına bile baktm izmire 1400 km fiyatıda cok iyi 14 e verme ihtimali cok yuksek ki o paraya emin ol motor yok. heleki 2008 1200 luk absli ve bu kmde. Eğer arama kriterlerine uyuyorsa alınır cunku bu banditle cok ugrastım zevkini cıkartamadın sen.

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    bizim milletimiz motosiklet'ten anlamıyor belli,fazer'ların çogu kafa'dan kazalı ama millet orjinal diye alıyor ve anlayınca orjinal diye satıyor tekrar.
    suzuki ve kawa Türkiye'de malesef pazar yapamıyor.O yüzden piyasa honda ve yamaha'nın elinde.
    bizim hayfutlar aslında çok sağlam motosikletler ama trafigi harbiden sevmiyor,fazla hararet gelmiyor bunlara heleki 1200 olunca daha fena ilk 5 dakka rolanti'de bile frın gibi oluyor motor gelde sür.
    şehir içinde kullanmamalı,şehir içi kullanım için küçük cc motosiklet almalı-şehirler arası yollar'da milleti tokatlamalı

REKLAM ALANI
24. sayfa BirinciBirinci ... 14222324252634 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler