Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

Suzuki GSF Bandit 600/650 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Dogan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crypton T115
    Alıntı Gökhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğan bütçe konusunda şöyle deyim. bu son alımla beraber yaptıgım masraf 3000TL civarı. E tabi olabildignce az masrafla kurtarmak ideal oluyor.

Egsantrik zincir dişli konusunda ise evt orjinal alıyorum. Sİzin şu motostoptan. Yusufla ailemden çok görüşür oldum. Resmen onlara çalışıyorum. Ge.enki partiden sonra aşagıdakileride istedim.

Fiyat sormuşsun. Buyur

BANDİT 1200S ŞASE NO: .............. GSF1200S 2001 MD, YC6

1. EXANTRİK ZİNCİR GERGİSİ 12830-46E10 160,94TL+KDV YOK

2. EXANTRİK ZİNCİRİ 12760-26D00 180,38TL+KDV YOK

3. SİLİNDİR ÜST KAPAK CONTA 11141-32F01 150,87TL+KDV YOK

4. SİLİNDİR ALT CONTA 11241-32F00 28,15TL+KDV YOK

5. KULUBÜTÖR CONTA 11173-06B03 63,57TL+KDV YOK

6. BAĞLANTI PULU 8 ADET 09161-11008 6,63TL+KDV YOK

7. CONTA 2 ADET 11178-27A02 10,01TL+KDV YOK

8. CONTA 2 ADET 11179-27A03 9,81TL+KDV YOK

Bu arada dogan parçalar kaç güne geliyordu Diger şiparişleri vereli 30 gün oldu hala ses seda yok. Yusufa söyledim yarın işlk işim o dedi. Bakalım artık...
    o kadar sürmüyor 3 haftada elimde ben hep. seni neler gelcekti?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    kafa grenajının iç panzotu, farın üstündeki o ufak parça,debraj kapagı contası ve kafa grenajının klipsleri.

Bu arada egsantrik zincirinin degişimi için komple motor mu açılıyor yahu. Usta ve parçaları aldıgım servis alt üst contalarıda al dedi. ?

Bakalım yukardaki parçalar kaç güne gelecek.

Motosikleti
    Crypton T115
    kafa grenajının iç panzotu, farın üstündeki o ufak parça,debraj kapagı contası ve kafa grenajının klipsleri.

Bu arada egsantrik zincirinin degişimi için komple motor mu açılıyor yahu. Usta ve parçaları aldıgım servis alt üst contalarıda al dedi. ?

Bakalım yukardaki parçalar kaç güne gelecek.
    3 haftada gelir sıkma canını. Evet komple motor acıyorlar genelde takmak için. hatta geçen yusuf benim motora zincir dişli taktı debriyaj balatasını değiştirdi o sırada konustuk egzantrik dişlisi için motor acılıyormu diye. acılmadanda takılıyo ama sağlıklı değil ben açıp takıyorum dedi. hatta ben açılmışken segmanları falanda değiştiririm diye düşününce bütçe inanılmaz fırlıyodu. yalnız cok masraf yapıon sonra satıcam dersen bunlar hep sana olcak ne yazıkki.

Motosikleti
    F 650 GS
    Dogan evet dogru diyorsunda hangisini almayım yahu. Hepsi birinci dereceden lazım parçalar. Lastik lazımdı, zincir dişli lazımdı,debraj balatası lazımdı,eski egsoz kendinden geçmiş ve hasarlıydı oda degişti e şimdi egsantrik zincir ve gergisi ses yapıyor onuda mecbur degiştiriyorum. Bunları degişmem hem motor saglıgı hemde benim saglıgım açısından gerekliydi ama şu var bukadar masraf yaptıktan sonra kısa vadede satma olayı benim için bitmiştir.

Keyfe keder degişim kafa grenajının panzotları ve farın üstündeki parça oldu ama oda 3-4 cm lik bi alan dahi olsa rahatsız ediyordu.

Motosikleti
    Crypton T115
    zaten bu işler boyle. bir yerden başladınmı hepsini yapman gerekiyor. bir tek egzantirik kalmıs sanırım onuda yaptır bitsin. sizin orda kaca yapıyorlar?

Motosikleti
    F 650 GS
    Onu bilmiyorumda geçen hafta 11 de bakıma başladık. lastikler, zincir dişli seti,yağ, yag filtresi,hava filtresi ve egsoz degişimi akşam 6-7gibi bitti ve 150 TL aldı.

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    bu 600 haydut'un orjinal egzoz'u kaç tl acaba arkadaşlar bilgisi olan varmı.
    birde İstanbul'da motoru göstereceğim sağlam usta kimi tavsiye edersiniz.
    sanki hafif çiğ benzin atıyor gibi geliyor bana,bi senkron ayarı ister gibi görünüyor.

kazasız belasız sürüşler.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Crypton T115
    sadece tüp 1775,88 tl. headerslarda bir o kadar vardır.

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı Dogan88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sadece tüp 1775,88 tl. headerslarda bir o kadar vardır.
    vay demekki duydugum fiyat dogruymuş iyiki motoru alırken orjinal egzoz'uda almışım

bugün buz motoya ön lastik sordum michelin 380 tl dedi birde indirimli fiyatmış.
    Dogan bu iridyum bujiler ne kadar bilgin varmı acaba.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Crypton T115
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay demekki duydugum fiyat dogruymuş iyiki motoru alırken orjinal egzoz'uda almışım

bugün buz motoya ön lastik sordum michelin 380 tl dedi birde indirimli fiyatmış.
    Dogan bu iridyum bujiler ne kadar bilgin varmı acaba.
    30 lira civarinda tanesi ama bence sacmalik. Orjinal bujisin de daha stabil calisiyor bence.

Motosikleti
    Crypton T115
    arkadaşlar geçen gün sonaxın renge özel cilasını aldım ve sonucu sizlerle paylaşıyorum.

telefonla cektim ancak bu kadar net oluyor
    ozgurakman bunu beğendi.

regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    merhaba arkadaşlar haydut650 s var bende ve yakıt konusu hakkında bilgiye ihtiyacım var bu pazar 140 km yolda 40 tl yakıt harcadı sizce normalmı ve yakıt tüketimi hakkında bilis olan varsa yardım rica ediyorum teşekkürler ben kahraman maraş tan mustafa
    05428381357 mustafa minyas kahraman maraş merkez şimdiye kadar motor geçmişi +++ mobilet +mz 150cc++150cccelik coper +250cc regal rabtor+vf750c honda magna++er6 n++125cckymco++er5++şimidlik suziki bandit650s ve 150cckmt çelik sport

knntpl33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawa. er5-- gsf600s bandit
    40 tl yaklaşık 8,5 lt yapıyor.oda 1 lt ile 16 km 100 kmde 6 lt falan yuvarlak hesap olarak. bence normal bir değer benimki bu değerlerde. otobanda sabit hız da 5,3 e anca indirmişdim 2 kişi.
    regal bunu beğendi.

Motosikleti
    Crypton T115
    ben en az 4,9 lt gördüm daha azı herhalde imkansızı başarmak olur.
    regal bunu beğendi.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    tamer abi sen motoru satıyormusun... nette senin motoru gördüm sahibinde galiba... olmadı bir bandit imiz....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    teşekkürler arkadaşalr
    05428381357 mustafa minyas kahraman maraş merkez şimdiye kadar motor geçmişi +++ mobilet +mz 150cc++150cccelik coper +250cc regal rabtor+vf750c honda magna++er6 n++125cckymco++er5++şimidlik suziki bandit650s ve 150cckmt çelik sport

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamer abi sen motoru satıyormusun... nette senin motoru gördüm sahibinde galiba... olmadı bir bandit imiz....
    satmayı düşünüyorum Ramazan,yeni kasa almaya niyetim var kısmet olursa
    aslında çok harika motorlar ama bende yaş takıntısı var illa diyorum kısrak genç olsun benim olsun üç krş fazla olsun.. nasıl mantık ama.

benim bandit şehir içi 5.5 Lt'nin altına düşmedi daha yakıt,ama yer yer üzerine çıktığı oluyor son ölçümde 200 km de 11.6 Lt yakıt harcadı. helali hoş olsun
    regal bunu beğendi.

Motosikleti
    F 650 GS
    Arkadaşlar endurolara sarmam nedeniyle haydutu satıyorum. Bilginiz olsun.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7193401/detay/

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Arkadaşlar endurolara sarmam nedeniyle haydutu satıyorum. Bilginiz olsun.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7193401/detay/
    dağa bayıra okadar çıkarsanız olacağı buydu Gökhan,senide doğru yoldan çıkardılar sonunda işin yoksa şimdi birde enduro kıyafetleri al bir sürü masraf

hayırlı olsun fiyat gayet makul.

Motosikleti
    F 650 GS
    Sagolasın Tamer. Valla bunca masraftan sonra dövseler satmazdım ama sahilde gidecek bi yer kalmadı. Artvin-Trabzon arası bu motorun gidebilecegi her yere gittim. Şimdi sıra iç kesimlerde ama onada bizim haydut pek gelmiyor.Bu nedenle f650GS veya XT 660R. Bu arada f 650 gs hakkında ne düşünüyorsunuz? Açıkcası elektronik arızaları ve kronik sorunları bıraz korkutuyor?

REKLAM ALANI
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler