Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Suzuki GSF Bandit 600/650 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    omersirin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gara Yılan, Nam-ı Diğer Bandit 650 SA ve F 800 S
    Benim icin bir banditin yerini ancak baska bir bandit tutacagindan,yeni motosikletim simdiki 650lik yerine 1200luk alacagim.bir tane buldum,linkini de vermistim,ancak 14500 istiyor,sizin dediginizin benzerini bulsam bugun durmam,kis kiyamet dinlemem alirim.insallah ben de bulurum 12500'e absli,2008 model 1200luk.
    Neye uzuluyorum biliyor musunuz? BANDIT gibi bir makinanin tutulmamis olmamasina, deger verilmemesine? Size saglam bir motosiklet uretiyorum diyor firma ama biz yok istemeyiz, illa ki marka fanatizmi, milliyetciligi yapacagiz ya 'bundan olsun fazla olsun' zihniyetiyle hareket ederek bir markayi goklere cikariyoruz. Objektif davranamiyoruz.Az gelismislik mi desem, baska bir sey mi desem bilemedim.
    Türkiye köylüsü çalışkandır ve kafasının değerini bilir! Rüya dediğin şey de bizden oluşur işte / Ve minicik ömrümüzü yine bir uyku noktalar. (We are such stuff. As dreams are made on; and our little life. Is rounded with a sleep)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mersinLee33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BENELLI TNT25 // SUZUKİ GSX650F
    Alıntı omersirin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim icin bir banditin yerini ancak baska bir bandit tutacagindan,yeni motosikletim simdiki 650lik yerine 1200luk alacagim.bir tane buldum,linkini de vermistim,ancak 14500 istiyor,sizin dediginizin benzerini bulsam bugun durmam,kis kiyamet dinlemem alirim.insallah ben de bulurum 12500'e absli,2008 model 1200luk.
    Neye uzuluyorum biliyor musunuz? BANDIT gibi bir makinanin tutulmamis olmamasina, deger verilmemesine? Size saglam bir motosiklet uretiyorum diyor firma ama biz yok istemeyiz, illa ki marka fanatizmi, milliyetciligi yapacagiz ya 'bundan olsun fazla olsun' zihniyetiyle hareket ederek bir markayi goklere cikariyoruz. Objektif davranamiyoruz.Az gelismislik mi desem, baska bir sey mi desem bilemedim.
    aynen katılıyorum dediğinize benimde ilk motorum olarka düşündüğüm model idi badit 600s ama sonradan konuştuğum yıllardır motor kullanan arkadasım 100 cc den 4 silindire geçmek yerine 2 silindir 500 cc bir makineye geçmenin daha mantıklı olduğunu söyledi ama ben daha karar veremedim inş maddi olarak grekli birikimi yapınca karar vericem cbf 500 ile gsf 600 arasınsında
    no pain, no gain ...

Motosikleti
    5oo kullanmadim. ancak icimden bir ses 500 alirsaniz bir masraf daha yapip 600 alacaginizi soyluyor. bu da ekstra masraf demek,en iyisi direk 600 alin!
    Türkiye köylüsü çalışkandır ve kafasının değerini bilir! Rüya dediğin şey de bizden oluşur işte / Ve minicik ömrümüzü yine bir uyku noktalar. (We are such stuff. As dreams are made on; and our little life. Is rounded with a sleep)

Motosikleti
    5oo kullanmadim. ancak icimden bir ses 500 alirsaniz bir masraf daha yapip 600 alacaginizi soyluyor. bu da ekstra masraf demek,en iyisi direk 600 alin!
    doğru ama 7 bg lik bir motordan yaklasık 80 bg lik motora geçmektense en azından 55 bg lik bir motor sanki kullanımı daha kolay olur gibi yoksa benımde içimden geçen direk bir badit 600 yada 650 almak ve uzuuuuunca bir süre kullanmak aksilik olmaz ise
    no pain, no gain ...

Motosikleti
    250 cc'den geçtim Bandite.Önce 600'lük aldım, sonra 650'lik. İyi ki de almışım.İyi ki de 500 cc almamışım, zira 600/650'lik bütün ihtiyaçlarımı, beklentilerimi karşılıyor şimdilik. Aldığım günden beri neredeyse, Bandit'in olumsuz imajını düzeltmekle uğraşıyorum.

Motosikleti
    250 cc'den geçtim Bandite.Önce 600'lük aldım, sonra 650'lik. İyi ki de almışım.İyi ki de 500 cc almamışım, zira 600/650'lik bütün ihtiyaçlarımı, beklentilerimi karşılıyor şimdilik. Aldığım günden beri neredeyse, Bandit'in olumsuz imajını düzeltmekle uğraşıyorum.

karşılamadığı gün adres belli gibi bandit 1250
    no pain, no gain ...

Sanırım 1250 henüz Türkiye'de yok, 1200 var. Onu da sizin belirtiğiniz gibi 12500, 2008 model, 6 bin km'de bulmak bana imkansız gibi gözüktü.

98 model bandit n karbüratör ne kadar ve türkiyede bulabilirmiyim?

Motosikleti
    http://www.sahibinden.com/ilan/vehic...burator/detay?

sorun buraya, belki vardir ellerinde.

ferrari_gani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4 ruhlu karakaçan enduro&touring&race GETZZZ
    millet bikaç sorum var gsx650f hakkında

0-100 0-200 nasıldır? teknik verilerde bunlar yazmıo. daha fazlasıyla işim olmuyo aslında 200le de işim olmuyo ama gerekirse diye düşünüyorum.

yakıt tüketimin nasıldır? ben günlük olarakta kullanabilirim bir süreliğine, özellikle yazın. o yüzden önemli benim için nasıl kullanımda ne kadar yaktığını söylerseniz çok makbule geçer açıkçası. hani şehirdışı şöle şehir içi şöle. şu şekildeki kullanımlarda die.

birde ağırlık konusunu sormak istiodum. 240 kg az bir ağırlık değil. kullanırken bunun bir sıkıntısını gördünüz mü hiç? bana söyleyebileceğiniz avantaj ve dez avantajları var mıdır?

son bi soru da, eğer abs olmayandan alırsak daha sonradan abs takmak mümkün müdür sizce?
    dünyada her erkeğe 4 kadın düşüyor. benim hakkımı her kim yiyosa haram zıkkım olsun elinde patlasın

Motosikleti
    Arkadaslar bu linkteki motosiklet satiliktir..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...42734754/detay

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    http://www.youtube.com/watch?v=wwhsf67ba1o

Helal olsun, emek harcamış ve ortaya eskisinden daha iyi bir bandit çıkmış. Bizde bu durum olsa biran önce elden çıkarmaya bakarlar.

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

http://www.youtube.com/watch?v=uhmQwhRlwxw

97 model olmasına ragmen felaket derecede temiz görünüyor

Motosikleti
    Suzuki Bandit 600 S
    An itibariyle sahip olduğum beni çok heyecanlandıran makina )

Motosikleti
    YaMaHa YBR CuSToM
    Konun Sıkı Takipçisiyim bu yaz kredi çektigim gibi ilk işim GSF 650 BANDİT ALMAK ŞÜPHESİZ ÇÜNKÜ BANDİT GERÇEKTEN ÇOK ÖZEL Bİ MOTOR

Motosikleti
    Benimki satılık..biriyle telefonda anlaştık, geldi baktı, beğendi..ancak ne olacağı belli olmaz,isterseniz de bakın. bandit 2. motosikletim olduğu için satılık.

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Selam arkadaşlar GSF 650 Bandit S düşünüyorum sizce doğru bir kararmı olumsuz yönleri nelerdir ?

Motosikleti
    Kullandığım ve bildiğim kadarıyla olumsuz yönü pek yok. Bence sadece işbilmeyen bir dağıtıcı firma ile girmiş olmasıdır Türkiye'ye.

sezginozkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FBA
    8500lira pesin nakitim var 600 bandit s dusunuyorum yardimci olurmusunuz ?? kirklareli luleburgazda ikamet ediyorum

Motosikleti
    Alıntı sezginozkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8500lira pesin nakitim var 600 bandit s dusunuyorum yardimci olurmusunuz ?? kirklareli luleburgazda ikamet ediyorum
    Ben banditimi sattım. Arkadaşım Recep var Çorlu'da isterseniz onunkine bakın. Bu rakamlara verir mi vermez mi bilemem. Ama motosikletinin temiz olduğunu biliyorum. Onunla irtibata geçin lütfen. İlanı da var sahibinden.com'da.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler