Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Mondial 100 mfh (Cup) Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birader sen ne marka yağ kullanıyorsun ben ilk yağ değişiminde sehll 15 50 yağ aldım motorcu arkadaş 10 40 tan fazlasına gerek yok dedi ne dersin
    kışın biniyosan eğer hava 10 derecenin altına düşüne kadar 15w-50 daha iyi olacaktır
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kışın biniyosan eğer hava 10 derecenin altına düşüne kadar 15w-50 daha iyi olacaktır
    teşekkürler arkadaşım
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

BUCALI-ÖZGÜR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x,city..Kawasaki versys.suzuki inazuma
    arkadaşlar herkese merhabalar siteye bugün üye oldum günlerdir yazılanları okuyorum çok güzel paylaşımlar emeğinize sağlık.motorum mondial 100ukh bir sorunum var belkide sorun değil böyle olması mı gerekiyor anlamadım.hareket halindeyken motor saten rüzgar kesiyor ama karşıdan küçük bile olsa ters rüzgar estiğinde motora sanki benzin gidişi kesiliyor motor kasılıp yavaşlıyor ve rüzgar etkisini azaltınca motor canlanıyor.bu modelde mondial cup kullanıcıları sizlerde aynı sorunu yaşıyormusunuz.şimdiden teşekkürler
    A’yı Hayatta Başarı Olarak Tanımlayalım. O zaman a=x+y+z. X Çalışmaktır, Y Oyundur, Z ise Çeneyi Tutmasını Bilmektir."

kankicbf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yorumlar gercekten güzel lütfen bu topic hep üstlerde olsun herkes motorun resimlerini,düsüncelerini yazsin.kismetse yakin zamanda bu motordan alicam.

arkadaslar mondial siteye diger renklerinde resimlerini eklemis gri olan gayet guzel duruyo

bu arada resim http://tinypic.com/ bu siteden yükleniyor.girip resmi secip upload edip cikan kodlardan 2.kutucuktakini buraya aynen kopyaliyorz ssevgiler..

egeli35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial drift 125
    arkadaşlar bu motoru almayı duşunenler hemen alsın 5000 devirde 7 nm tork uretiyosa 100luk çinlilerden hic biri kalkışta kafa tutamaz..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:09 ----------

Alıntı BUCALI-ÖZGÜR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkese merhabalar siteye bugün üye oldum günlerdir yazılanları okuyorum çok güzel paylaşımlar emeğinize sağlık.motorum mondial 100ukh bir sorunum var belkide sorun değil böyle olması mı gerekiyor anlamadım.hareket halindeyken motor saten rüzgar kesiyor ama karşıdan küçük bile olsa ters rüzgar estiğinde motora sanki benzin gidişi kesiliyor motor kasılıp yavaşlıyor ve rüzgar etkisini azaltınca motor canlanıyor.bu modelde mondial cup kullanıcıları sizlerde aynı sorunu yaşıyormusunuz.şimdiden teşekkürler
    Kardeş motor hafıf ruzgar etkiliyo..bide hız yapıyosan normaldir..
    KsK 1912 C*

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı egeli35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu motoru almayı duşunenler hemen alsın 5000 devirde 7 nm tork uretiyosa 100luk çinlilerden hic biri kalkışta kafa tutamaz..
    evet gerçekten kafa kaldırıyo çok dik rampa da dahi tek kişi 2 ye düşmüyo 3 le devam yani ben gayet memnunum motordan 2000 km oldu maşalllah yani

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:13 ----------

Alıntı BUCALI-ÖZGÜR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende öyle bi sorun yok fakat yanımdan hızlı kamyon otobüs geçsin çok sallıyo

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:15 ----------

Alıntı kankicbf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorumlar gercekten güzel lütfen bu topic hep üstlerde olsun herkes motorun resimlerini,düsüncelerini yazsin.kismetse yakin zamanda bu motordan alicam.

arkadaslar mondial siteye diger renklerinde resimlerini eklemis gri olan gayet guzel duruyo

bu arada resim http://tinypic.com/ bu siteden yükleniyor.girip resmi secip upload edip cikan kodlardan 2.kutucuktakini buraya aynen kopyaliyorz ssevgiler..
    ukh den farkı biraz nikelaj aksam eklenmiş çok hoş duruyo bende ki mavi fakat gri istedim bu geldi rengi çok değişik bi ton herkes hasta

Motosikleti
    mondial drift 125
    evet gerçekten kafa kaldırıyo çok dik rampa da dahi tek kişi 2 ye düşmüo 3 le devam yani ben gayet memnunum motordan 2000 km oldu maşalllah yani

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:13 ----------

bende öyle bi sorun yok fakat yanımdan hızlı kamyon otobüs geçsin çok sallıyo

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:15 ----------

ukh den farkı biraz nikelaj aksam eklenmiş çok hoş duruyo bende ki mavi fakat gri istedim bu geldi rengi çok değişik bi ton herkes hasta
    en iyisini yapmşın mavıden iyisimi var..bide alta mavi ışık taktın mı tamam
    KsK 1912 C*

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    en iyisini yapmşın mavıden iyisimi var..bide alta mavi ışık taktın mı tamam
    arkadaşım kusura bakma zevkler ve renkler tartışılmaz fakat orjinal binmek kadar kullanışlı olmuyo bende pejo vardı çok şekil di fakat en az motor yarı parası kadar masraf yaptım o zaman bekar dım para mühim değildi ama şimdi yapmam hem maddi hemde zevk yani işimi görsün yeter bide uzun yaşaması açısından da önemli bence

Motosikleti
    mondial drift 125
    arkadaşım kusura bakma zevkler ve renkler tartışılmaz fakat orjinal binmek kadar kullanışlı olmuyo bende pejo vardı çok şekil di fakat en az motor yarı parası kadar masraf yaptım o zaman bekar dım para mühim değildi ama şimdi yapmam hem maddi hemde zevk yani işimi görsün yeter bide uzun yaşaması açısından da önemli bence
    Sende haklısın brader..birkac resim koyda konu şenlensin
    KsK 1912 C*

Evet renk secenekleri cok guzel birinden daha kalkista cokiyi oldgunu duydum .f54 kardes resim eklede bakalim bea. yukarda anlattm nasil yuklenecegini takildigin bi yer olursa ozel mesaj at anlatirim

http://tinypic.com/ bu siteden yükleniyor.girip resmi secip upload edip cikan kodlardan 2.kutucuktakini buraya aynen kopyaliyoruz

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Evet renk secenekleri cok guzel birinden daha kalkista cokiyi oldgunu duydum .f54 kardes resim eklede bakalim bea. yukarda anlattm nasil yuklenecegini takildigin bi yer olursa ozel mesaj at anlatirim

http://tinypic.com/ bu siteden yükleniyor.girip resmi secip upload edip cikan kodlardan 2.kutucuktakini buraya aynen kopyaliyoruz
    arkadaşlar resim koymam birkaç gün sürer kendi bilgisayarım arızalı da motorcu arkadaşla ortak giriyoruz onun makineden

tamam sorun degil atinca bakariz artik bekliyorz 4 gözle :D gostegelri flanda cekte aabi heryerini gorelim

Motosikleti
    mondial drift 125
    göstergeler ukh.den farklmı ?
    KsK 1912 C*

göstergeler ukh.den farklmı ?
    bende bilmiyorm f54 sölesn üstad.Yeni model ya degismis olabilme ihtimali yüksek.umarim degisirsede daha güzeliye degistirilmistir.

Motosikleti
    mondial drift 125
    bende bilmiyorm f54 sölesn üstad.Yeni model ya degismis olabilme ihtimali yüksek.umarim degisirsede daha güzeliye degistirilmistir.
    inşallah bakcaz
    KsK 1912 C*

Motosikleti
    mondial drift 125
    f54 kardeş cevap ver bi zahmet sorulara ya göstergeler nasıl _?
    KsK 1912 C*

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    arkadaşlar göstergeler doğru gösteriyo ukh de 160 olan hız kadranı 120 ye çekilmiş yani abart ma yok[COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:38 ----------

arkadaşım ben bu siteden yükleme yapamıyorum ne hikmetse sadece resim numaraları çıkıyo resim yok

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:42 ----------

http://img812.imageshack.us/i/dsc00137u.jpg/
    http://img5.imageshack.us/i/dsc00136a.jpg/
    http://img823.imageshack.us/i/dsc00138k.jpg/
    http://img686.imageshack.us/i/dsc00139v.jpg/
    http://img299.imageshack.us/i/dsc00140o.jpg/
    http://img594.imageshack.us/i/dsc00141t.jpg/
    Motorumun resimleri görmek için tıklayın...!

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:46 ----------

evet arkadaşlar bu güne kadar hep ii yönlerini anlattım motorum yavaş yavaş kötü yönleri de çıkmaya başladı dün yağ değişimi yaptım zinciride gevşemiş onuda sıkarken baktım korumalığın içi çok pis sökeyim de temizleyeyim dedim birde ne görsem hem alt hem üst te 2 şer adet vida var fakat sadece 1 er tanesi tutuyo ötekiler gösteriş birde sol karbüratör gözüken kaparto kendiliğinden çatladı tabi hemen kafayı çalıştırdım bantladım idare etsin diye bunlarda bazı kötü yanları bunlarıda herkez bilsin istiyorum sadece bi plastik çatladı diye de motoru kötü bilmeyin

Motosikleti
    mondial drift 125
    kardesm bende gördum bugun mfh manisada..gösterge 120ye kadar..yanlarndada kucuk mph hız yazıyo..guzeldi yani..
    KsK 1912 C*

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    şöyle dikkat ettimde motor ve bir çok aksamı kymco active cub lar ile aynı, hatta kymcoda olmayan zincir koruma var bu çok iyi bir nimet zincir için

kymco activ 110

kymco activ 125
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

BUCALI-ÖZGÜR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x,city..Kawasaki versys.suzuki inazuma

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:09 ----------

Kardeş motor hafıf ruzgar etkiliyo..bide hız yapıyosan normaldir..
    cevaplarınız için teşekkür ederim anladıgım kadarıyla benım motorda bi sorun var servise götüreyım herşey de garanti dışı oluyor hep cepten veriyoruz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:46 ----------

A’yı Hayatta Başarı Olarak Tanımlayalım. O zaman a=x+y+z. X Çalışmaktır, Y Oyundur, Z ise Çeneyi Tutmasını Bilmektir."

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)