Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
20. sayfa BirinciBirinci ... 10181920212230 ... SonuncuSonuncu

Kymco Agility 125 / Agility City 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kymco Agility City 125
    Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya Kymcoyu çok seviyorumda özellikle AGİLİTİY CİTY 200 Ü FAKAT 163 CC 6.MİLYAR KÜSÜR. .
    AGİLİTY CİTY 125 İSE 5 KÜSÜR FAKAT 125 CC BEN CBF Yİ SATARSAM KESİNLİKLE AGİLİTY ALACAM ÇOK KİBAR VE SADE..
    http://kymco.com.tr/html/fiyatlar.php
    AGILITY CITY 125 BEYAZ , SİYAH 125 cc 4.249
    AGILITY CITY 200i BEYAZ, SİYAH 163 cc 5.498

125'lik fiyat olarak mantıklı ama 5.500 gözden çıktıysa bence tercih şu olmalı;
    http://www.honda.com.tr/SeriesPrices...es=scooter-pcx
    hem japon, hem maxi scooter gibi duruyor...

İstanbul'da nereden alalım kymco?? (güncel)
    Yeni scooter ile ilgili nelere dikkat etmeliyiz?? Ustalar'dan tavsiyelere açığım..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kymco Agility City 125
    KYMCO bayii öneren kimse yok mu arkadaş?? Neresi ucuz veriyor bu mereti??
    Yeni scooter ile ilgili nelere dikkat etmeliyiz?? Ustalar'dan tavsiyelere açığım..

Motosikleti
    kymco agility city 125
    ARKADASLAR ACİL !! Gecenlerde motorum gazı kestikten sonra kendi kendine fren yapıomus gibi oluyordu bgün gittim gösterdim balata yerinden cıkmıs (arka) ve sıyrılmıs bitmek üzere yenisini sipariş ver takalım dedi. simdilik yerine taktım geri ama dikkat et yolda cıkabilir dedi ki ewe gelirken geri cıktı tekrar. Ben sadece balatayı degistirdigimde bu yerinden cıkma sorunuda hallolurmu yoksa balata grubunumu degistirmem lazım yardım ederseniz sevinirim ona göre yol cizeyim.. tesekkürler simdiden

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    @ angelus55

5500 e plakası hazır michelin city grip lastikli bakımları full 5000 kmde cantali motorumu satarım istersen ..
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    Kymco Agility City 125
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ angelus55
    5500 e plakası hazır michelin city grip lastikli bakımları full 5000 kmde cantali motorumu satarım istersen ..
    Teklif için teşekkür ederim ama orda da belirttiğim gibi 5500 gözden çıkarsam PCX alırdım şahsen, " sercan2667 " belki ilgilenir senin teklifinle..
    Benim bütçem zarla zorla agility city 125 'e yetti.. Onu da bugün sipariş ettik çok şükür, hayırlısıyla haftaya gelicek -sanırım-, merakla bekliyorum..

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    city 125ler ne kadar yakıyor 100km de litre olarak?
    depoyü full leyip 100km dolaşıp tekrar fullleyen varmı
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Kymco Agility City 125
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    city 125ler ne kadar yakıyor 100km de litre olarak?
    depoyü full leyip 100km dolaşıp tekrar fullleyen varmı
    Benim araştırmalarıma göre 3-5 litre arası değişiyor.. Ama çoğunluğu 4lt civarı/üstü diyor.. Kişiden kişiye farklılık gösteriyor anlayacağın..

Bu arada city 125'in montaj'ı yapıldıktan sonra teslim alırken nelere dikkat etmeliyim??
    Motor'u servis'ten alıp yola çıkmadan önce neleri kontrol etmem gerekir??

Bir başka konu da kışa girerken motor'a nasıl bir bakım yapmalıyız??
    City 125'in paslanmaya yatkın olan kısımları nereleri ve o kısımlara nasıl birşey uygulayabiliriz??

Motosikleti
    Kymco Agility City 125
    Agility City 125 için Çanta Taşıma Aparatı nereden hesaplı bulabiliriz??
    İnternette 1 sitede buldum 80 TL diyor.. Zaten çanta 65 TL çantadan daha pahalı olması canımı sıktı!!
    Daha ucuza markasız fln bi aparat bulamaz mıyız??

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    Alıntı angelus55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Agility City 125 için Çanta Taşıma Aparatı nereden hesaplı bulabiliriz??
    İnternette 1 sitede buldum 80 TL diyor.. Zaten çanta 65 TL çantadan daha pahalı olması canımı sıktı!!
    Daha ucuza markasız fln bi aparat bulamaz mıyız??
    Zaten arka çantasıyla birlikte vermiyor mu? siyah agility alırsan siyahını verir, beyazını alırsan beyazını veriri.
    Ben Like ı aldığımda çantasıyla birlikte aldım zamanında 3700e(sıfır) şimdi baktımda 4300 olmuş...
    [COLOR="DarkRed"][U][I][B]" ... [COLOR="Navy"]motosiklet[/COLOR] üstünde ölürsenizde her [COLOR="Black"]motosikletçi[/COLOR]'nin istediği gibi görevinizi tamamlamış olursunuz."[/B][/I][/U][/COLOR]

Motosikleti
    Kymco Agility City 125
    Alıntı ToLGa_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten arka çantasıyla birlikte vermiyor mu? siyah agility alırsan siyahını verir, beyazını alırsan beyazını veriri.
    Ben Like ı aldığımda çantasıyla birlikte aldım zamanında 3700e(sıfır) şimdi baktımda 4300 olmuş...
    Vallaha ben 4250 TL'ye hiçbirşeysiz aldım şu anda.. Normalde çanta falan da vermiyorlar.. Sana bayaa bi torpil geçmişler..
    Ben birçok yerle görüştüm ama indirim yapan çıkmadı, sadece peşin alımda 4100 TL'ye iniyorlar o da senin aldığın indirimin yanında devede kulak..
    Bir de üstüne çanta vermişler! acayip şanslısın!! Ben çanta da istemiyorum da; düz bir plastik parçası ve 2 vida'ya 80TL ödemek çok koyuyor ya!! :S
    SHAD marka zaten bulduğum o aparat.. şöyle ucuz yollu bir tane bulamazmıyız hiçbiryerde?!

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011

Arkadaki çanta kymconun orjinal çantası, aldığımda takılıydı, kymconun yedek parçalarında çanta, takma aparatıyla, vida,somun vs. 200 liraya yakın diye hatırlıyorum.
    Fakat gel gelelim çanta dandik, max load 5 kg(azami yük 5 kilo), SHAD gibi Kappa gibi kaliteli asla değil. Mesela çantayı açmak için anahtar kullanmak, kilitlemek içinde anahtar kullanmak gerekiyor.
    Fakat motor la uyumlu..
    [COLOR="DarkRed"][U][I][B]" ... [COLOR="Navy"]motosiklet[/COLOR] üstünde ölürsenizde her [COLOR="Black"]motosikletçi[/COLOR]'nin istediği gibi görevinizi tamamlamış olursunuz."[/B][/I][/U][/COLOR]

Motosikleti
    kymco agility city 125
    agility city 125 in ilk aldığım günden beri yakıt tüketimini hesaplıyorum. aldığım benzini ve kilometresini yazıyorum. angeluss55 sanırım işine yarayabilir.

20.09.2011 10,50 tl 0 km
    21.09.2011 18,00 tl 0 km
    26.09.2011 20,00 tl 140 km
    08.10.2011 18,00 tl 255 km şu anda 340 larda, yakında tekrar dolduracam. ben sadece şehir içinde kullanıyorum. bunuda göz önüne almak lazım.

KID333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    agiltyimle 2 kişi istanbul-izmir izmir-mugla mugla-marmaris daha sonra mugla-altinoluk altinoluk-istanbul olmak üzere yaklasık 1800 km yol yaptım ve hiç bir sorun yaşamadım. Ben 80 kg artcım 85 kg ve toplamda 40 50 kiloya yakında canta agırlıgımız vardı.
    kalidor bunu beğendi.

Motosikleti
    Kymco agility 125
    Merhaba arkadaşlar;

Kymco agility 125 uzun yolda nasıldır? İstanbul-Bolu arası motoru dinlendire dinlendire gider mi ? Dışardan duyduğum haberlere göre motorun ömrünü azaltırsın diyolar siz ne diyorsunuz ?

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    Alıntı Anıl ediz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar;

Kymco agility 125 uzun yolda nasıldır? İstanbul-Bolu arası motoru dinlendire dinlendire gider mi ? Dışardan duyduğum haberlere göre motorun ömrünü azaltırsın diyolar siz ne diyorsunuz ?
    Gider ama ömrünü kısaltması hakkında bir şey diyemem. Gitmeden önce bütün bakımlarını yaptır ve yanına yedek benzin almayı unutma.

Motosikleti
    Kymco Agility City 125
    Alıntı 35kyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    agility city 125 in ilk aldığım günden beri yakıt tüketimini hesaplıyorum. aldığım benzini ve kilometresini yazıyorum. angeluss55 sanırım işine yarayabilir.

20.09.2011 10,50 tl 0 km
    21.09.2011 18,00 tl 0 km
    26.09.2011 20,00 tl 140 km
    08.10.2011 18,00 tl 255 km şu anda 340 larda, yakında tekrar dolduracam. ben sadece şehir içinde kullanıyorum. bunuda göz önüne almak lazım.
    Benzin 4.33 TL - Sen bir 10 km daha yapsan yani o kadarlık yakıtla 350km gittin saysak => 100km'de - 4,35 LT benzin harcamış olur.. Genel olarak ortalama bu sanırım..

Agility City 125 için hesaplı bir Çanta Taşıma Aparatı nereden bulabiliriz?? bilen??

Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    Alıntı Anıl ediz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar;

bi onceki msjı okusan cevap yeterli olurdu sanırım.

Motosikleti
    Kymco agility 125
    Agility 125 le mi yaptın onca yolu ?

Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    evet fotoları yuklemedim henuz bilgisayara, yukleyınce paylaşabilirim.

Şirinevler Aydın Motor'un KYMCO SİLKAR ile olan anlaşması bitmiş. Motoru servise götürecektim, telefon numarasına bakmak için SiLKAR sitesine girdim, Aydın Motor'un ismini göremeyince aradım, sordum, Aydın Motor artık SİLKAR yetliki servisi ve bayisi değilmiş.

Ben Motoru oradan almıştım, şimdi bildiğim en yakın güvenilir servis Kadıköy'de.

Alternatif önerebilecek olan var mı?

REKLAM ALANI
20. sayfa BirinciBirinci ... 10181920212230 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler