Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
18. sayfa BirinciBirinci ... 8161718192028 ... SonuncuSonuncu

Kymco Agility 125 / Agility City 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2009 KYMCO AGILITY CITY 125
    Yanıtlarınız için teşekkür ederim. Ön fren diski 90$ gözüküyor, baya pahalı. Servis yolu her halukarda gözüktü...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Küçük sınıf bir scooterın fren diskinin 90$ olması gerçekten enteresan.

90$ , 150 küsür TL'ye tekabül ediyor.

Kymco'nun yedek parça fiyatlarının maşallahı var.

En az masrafla bu işi çözmenizi temenni ederim.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Motosikleti
    2009 KYMCO AGILITY CITY 125
    Alıntı asm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Küçük sınıf bir scooterın fren diskinin 90$ olması gerçekten enteresan.

90$ , 150 küsür TL'ye tekabül ediyor.

Kymco'nun yedek parça fiyatlarının maşallahı var.

En az masrafla bu işi çözmenizi temenni ederim.
    Dahada ilginci arka disk 50$ anlamış değilim...

D3VIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Alıntı asm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karbüratör de elden geçmesine rağmen motorun çok yakması enteresan. Karbüratör hava ayarı yapıldı dediniz ama karbüratör hava ayar vidasına yine de bir göz atsanız.

Bu ayar vidasını saat yönüne doğru sıktıktan sonra sola 3.5 tur açmak lazım.

merhaba , bu dediğim işlemlerin hepsi usta tarafından yapıldı. emme manifoldunuda söküp baktık kaçırma varmı diye yoktu , otomotik jikle de değişti. ve bütün bunlar yapıldıktan sonra 200km yol yaptım 35 lira benzin harcadım totalde . şaka gibi ama gerçek , tekrar bi bakacağız artık bilmiyorum ne olacak nasıl olucak

Motosikleti
    kymco agility city 125
    Arkadaslar bu bazı mobiletlerde gazı kestigin zaman patlama sesi gibi cat cat ederya dun benim motorumdanda sanki gazı kestigim zaman iki üç defa böyle ses geldi.
    Tabi o kdr yüksek degil ama kısık sesle oldu..
    Bunun sebebi nedir motor hakkında pek bir bilgim yok böyle böyle ögrenecegiz tesekkürler simdiden

D3VIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Alıntı .ozgur. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bu bazı mobiletlerde gazı kestigin zaman patlama sesi gibi cat cat ederya dun benim motorumdanda sanki gazı kestigim zaman iki üç defa böyle ses geldi.
    Tabi o kdr yüksek degil ama kısık sesle oldu..
    Bunun sebebi nedir motor hakkında pek bir bilgim yok böyle böyle ögrenecegiz tesekkürler simdiden
    aynı ses bendede var , sanırım bujiden geliyor dostum

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    agility city on farini degistiren varmi aranizda? gece aydinlatmasi inanilmaz kotu tavsiye edebileceginiz bir model varmi ? yukseklik ayari soz konusumu cunku mesafe de cok kotu geldi
    Ride your way

KID333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    2 gun once artcımla birlikte istanbuldan duzceye gidip geldim git gel yaklaşık 460 km sürdü yol. Sorunsuz bir yolculuk yaptık ama motorun cidden uzun yol için uygun olmadığını söyliyebilirim, her tarafımız agrıdı ve tutuldu. Hız olarak 65 km ile 95 km arasında sürdüm. Fotograf cekmedıgım ıcın ne yazıkkı paylasamıyorum. Motorun debriyaj kısmına bakım yaptırmayı düşünüyorum bir iki gün içinde. Bakım nedeni performansta düşüş oldugunu dusundugum için, bakalım ne gibi sorunlar cıkıcak acılınca.

Motosikleti
    kymco agilty city 200ie
    Merhabalar benım adım ovunc yas 34 . bugune kadar bır cok degısık motora bınme fırsatım oldu bu aldıgım 4. motorum.
    bugune kadar hep 125 ve 250 arası gıttım geldım.
    Uzun zamandırda motora bınmıyordum taki işim geregı marmarıse yerelşene kadar
    Sonra alaınabılecek motorlara bakdım ve ıclerınde tıp ve gorunus olarak agılıty cıty 200 ie (beyaz) tercıh ettım
    Su an da motorum 450 km oldu ve bana 450 kmdekı masrafı benzın ve ılk 300 bakımı dahıl 120 tl yı gecdı.
    Arac olarak c4 vts (2000 cc 180 hp) kullanıyorum sehır ıcınde cok yakmasın dıyede motor aldım ama arabamdan bır farkı yok benzıncıden cıkamaz olduk.
    hızlanısı ılk 60 km ye kadar guzel sonrası yalan en fazla 100 km oldu oda duz ve uzun bır yol bulursanız. Etrafımda bır cok ınsan da motor var kımınde mıo 100cc kımınde xcıtıng 250 hondasından
    tutunda bır suru motor var.
    Bır kac defa hem maksımum hız hemde hızlanma olarak trafık ısıklarında bıraz kapattık ama ben 200cc motordan bı fark gormemedım. 125 lıkle aynı gıdıyor.
    Motorun onu cok hafıf eger dondugunuz vırajın ıcınde cukur varsa kafa atma cok yapıyor.
    Hele o selesı yokmu kuyruk sokumum 1o km sonra agrımaya baslıyor.
    Jantlarının 16 olması guven verırken uzerındekı kenda marka lastıkler cok huzursuz edıyor benı
    bence bu motor bu parayı haketmedı (5250 tl) sımdı baska motorlara bakmaya basladım bıle.
    herkeze kazasız surusler dılıyorum

Motosikleti
    kymco agility city 125
    (acil) Arkadaslar tekrar merhaba (acil)

Motorum(agility cty 125) suan 1200 km de rodaj bitti sayılır ve sorun yaratmadı cok şükür

yalnız bi kaç kendisinden sorun > direksiyonda bosluk var yani ön fren sıktıgımda direksiyon öne gidip geliyor kendi bulundugum yerde bi tanıdıgım var motorcu ona sordum bosluk var bi an önce yaptır dedi ilk aldıgımdan beri böyledir motor fakat fazla umursamamıştım.

Yapılırsa nasıl yapılır ve garanti kapsamına girermi yardımcı olabilen arkadaslara simdiden teşekkürler..

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    Alıntı barut efe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar benım adım ovunc yas 34 . bugune kadar bır cok degısık motora bınme fırsatım oldu bu aldıgım 4. motorum.
    Sonra alaınabılecek motorlara bakdım ve ıclerınde tıp ve gorunus olarak agılıty cıty 200 ie (beyaz) tercıh ettım
    Su an da motorum 450 km oldu ve bana 450 kmdekı masrafı benzın ve ılk 300 bakımı dahıl 120 tl yı gecdı.
    Arac olarak c4 vts (2000 cc 180 hp) kullanıyorum sehır ıcınde cok yakmasın dıyede motor aldım ama arabamdan bır farkı yok benzıncıden cıkamaz olduk.
    hızlanısı ılk 60 km ye kadar guzel sonrası yalan en fazla 100 km oldu oda duz ve uzun bır yol bulursanız. Etrafımda bır cok ınsan da motor var kımınde mıo 100cc kımınde xcıtıng 250 hondasından
    Bır kac defa hem maksımum hız hemde hızlanma olarak trafık ısıklarında bıraz kapattık ama ben 200cc motordan bı fark gormemedım. 125 lıkle aynı gıdıyor.
    Motorun onu cok hafıf eger dondugunuz vırajın ıcınde cukur varsa kafa atma cok yapıyor.
    Jantlarının 16 olması guven verırken uzerındekı kenda marka lastıkler cok huzursuz edıyor benı
    bence bu motor bu parayı haketmedı (5250 tl) sımdı baska motorlara bakmaya basladım bıle.
    bulut motora keşke gitmeseydin kardeş adamı önce kazıklarlar sonrada serviste hiç ilgilenmez onlar
    200 lükle 125 lik arasında bu kymconun 1 hp fark var artı 200 lük 125likten daha az yakıyor:D
    o paraya keşke ps150 alsaymışsın
    kymco 250 300 ve 500 cc maxi scooter modellerine odaklanmış o ürünlerini iyi yapıyor[COLOR="Silver"]
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Kymco Agility City 125
    Merhabalar, ben foruma yeni katıldım ve bütçemi denkleştirebilince bir agility 125 alıp tam anlamıyla aranıza katılmak istiyorum..
    Ancak sizlere çok önemli bir sorum var... Bu başlığı hızlıca okudum da, birçok kişi kötü bayi ve kötü servis'lerin olduğundan bahsetmiş...
    Şimdi o kadar sayfa arasından tek tek hangileri kötüydü liste çıkarmak çok zor ve özellikle hangileri güvenilir bilemiyorum. Ama tecrübeli kullanıcılar;
    TEKİRDAĞ ya da İSTANBUL 'da "gözüm kapalı güvenirim!" dediği bayii isimlerini söylerlerse benim gibi yeni scooter alacaklar için çok faydalı olur !!
    ÇANAKKALE ya da EDİRNE de olabilir...
    Nerden alırsak makinayı gözümüz arkamızda kalmaz??..
    Hangi bayii, scooter'ı vermeden önce çok titiz bir şekilde İLK BAKIM'ını yapıyor??
    Ben tahmin edebiliyorum; birçoğu sadece aldığı paraya bakıp, scooter'ı düzgünce muayene etmeden verip sıyrılıyodur..
    Bu devirde işine özen gösteren esnaf bulmak çok zor..
    İşte az sayıda olan o titiz esnaf'ları da burda söyleyerek en güzel teşekkürü etmiş olursunuz.. Nasıl fikir ama??

Alıntı barut efe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sizin motorda bir sorun olabilir mi?rodajını düzgün yaptınız mı?agılıty cıty 200i iyi motordur yakıtı normal performansı da iyidir ayrıca motorunuz 200 lük değil 163 veya 172 cc olması lazım sanırım 163 cc idi..125 likleri aynada nokta yapmanız lazım people s200 kullandım ordan biliyorum.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    dostum people 200 hatırladığm kadarıyla 14 hp
    aglity 125 11 hp ve karbratörlü
    aglitiy ctiy 200 12 hp
    sym joyride 200 14-15 hp
    aprilla scrobeo 19 hp
    dolayısıyla people 125likleri aynada noktaya getirirde ctiy 200 için aynı şey söz konusu olamaz pcx125 bile bu motoru belki alt edebilir bilinmezxD
    Mustafa Kemal Atatürk

people ile aynı motor yok mu sitesinde cıty 200 i 11.5 hp people s200 11.3 hp...zaten peole ında ahım şahım performansı yok ama 125 liklerden çok çok daha iyiydi.125 likten kastım ybr vb..

Motosikleti
    Kymco Agility City 125
    Alıntı angelus55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, ben foruma yeni katıldım ve bütçemi denkleştirebilince bir agility 125 alıp tam anlamıyla aranıza katılmak istiyorum..
    Ancak sizlere çok önemli bir sorum var... Bu başlığı hızlıca okudum da, birçok kişi kötü bayi ve kötü servis'lerin olduğundan bahsetmiş...
    Şimdi o kadar sayfa arasından tek tek hangileri kötüydü liste çıkarmak çok zor ve özellikle hangileri güvenilir bilemiyorum. Ama tecrübeli kullanıcılar;
    TEKİRDAĞ ya da İSTANBUL 'da "gözüm kapalı güvenirim!" dediği bayii isimlerini söylerlerse benim gibi yeni scooter alacaklar için çok faydalı olur !!
    ÇANAKKALE ya da EDİRNE de olabilir...
    Nerden alırsak makinayı gözümüz arkamızda kalmaz??..
    Hangi bayii, scooter'ı vermeden önce çok titiz bir şekilde İLK BAKIM'ını yapıyor??
    Ben tahmin edebiliyorum; birçoğu sadece aldığı paraya bakıp, scooter'ı düzgünce muayene etmeden verip sıyrılıyodur..
    Bu devirde işine özen gösteren esnaf bulmak çok zor..
    İşte az sayıda olan o titiz esnaf'ları da burda söyleyerek en güzel teşekkürü etmiş olursunuz.. Nasıl fikir ama??
    Güvenilir bayi önerecek kimse yok mu??

KID333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    Normalde bakımları kendim yapmama ragmen uzun yol yapmayı planladıgım ve yolda aksılıkle karsılasmamak ıcın son bakımımı ıyı, guvenılır ve ucret olarak ogrencı olan beni zorlamicak bir usta arıyorum. Avrupa yakasında besıktasta oturmaktayım ama soyledıgım kriterlerin hepsine uymaktaysa anadolu yakasınada gecebılecegım bır usta adresine ihtiyacım var. Yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkür ederim.

Motosikleti
    kymco agility city 125
    merhabalar, arkadaşlar bende bugün bir agility 125city aldım. (4250 TL 9 taksit plaka ruhsat dahil) kredi kartına vade varksız imkanlarından yararlandım. pazartesi günü nasip olursa plaka takılır takılmaz alıcam. aranızda banada yer vardır umarım :D

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    oktay motor.. kymco yetkili servisidir.. gelip selamımı verirsin herşeyi hallederler
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    Kymco Agility City 125

YAKIT TÜKETİMİ

Bu "Agility City 125"lerdeki aşırı derecedeki yakıt tüketimi yaygınlaşmaya mı başladı??
    Ben şimdiye kadar yorumlar okurken hep yakıt tüketimi düşük (100km -> min.3lt / max.4lt civarı benzin tüketimi) yorumları yaygındı.
    Şimdi ise bakıyorum, makinanın benzini içtiğini görüyorum... Bu yüksek yakıt tüketimi yeni çıkan modellerde yaygın bir durum mu??
    Ya da bu benzini çok yakan city'leri diğerlerinden ayıran belirli bir özelliği var mı??

Ben bilgisayar tarzı şeylerden gayet anlarım ama motorsiklet konusunda çok yeniyim..
    Mesela elektronik ürünlerde sorunlu modeller hep aynı "seri no"ya sahiptir. Yani aynı partide üretilen tüm modellerinde görülür.
    Aynı mantıkla çok yakıt tüketen modelin hangi seri no'ya sahip olduğunu bulma gibi bi durumumuz var mıdır acaba??
    Ben bu scooter'ı bütçemi iyice zorlayarak alacağım bu yüzden benim için çok değerli birşey olacak..
    Sonradan, sürekli yakıta para akıtarak pişman olmayalım!!

REKLAM ALANI
18. sayfa BirinciBirinci ... 8161718192028 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler