Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
24. sayfa BirinciBirinci ... 14222324252634 ... SonuncuSonuncu

Kymco Agility 125 / Agility City 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    harun1077 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SUPER8// Yamaha XJ6N'e Kasııyor.
    Alıntı MrAlexi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar

Uzun bir süredir var olan motosiklet tutkumu ailesel nedenlerden dolayı bu zamana kadar erteledim. Bir süredir gerek motosiklet.net gerek diğer forumlardan bütçeme uygun olanları araştırıyordum,
    motosikletçi arkadaşlarımın da tavsiyesiyle Agility City 125le tanıştım. Araştırdıkça ve sizlerden gelen yorumları okuyunca "tamam budur" dedim Kısmetse pazartesi günü kavuşuyorum
    Motosiklet tecrübem sıfıra yakın olduğu için tavsiyeleriniz benim için çok önemli İlerleyen günlerde ilk izlenimleri buraya aktaracağım, sağlıcakla kalın

Herkese kazasız,belasız sürüşler...
    hayırlı olsun, doğru seçim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    Alıntı merters adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar çok acil cevap istiyorum.
    Yarın sabah Kymco Agility 125 alıyorum 0 km alıcaktım 4.400TL ye ama bir tane 2.el gelmiş yeni daha 500km en az 0km kadar yeni 3.750 TL ye vericek plakası herseyi var.

Uygun mu fiyat?Yarın sabah notere gidicem almaya.Eğer kazıklanmıyorsam beni bilgilendirirmisiniz.

Tşk
    niye kymco super 8 almıorsun ki ?
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

Motosikleti
    mk belediyesi kimse artık asfalatı kazmışlar güzel örtmemişler, 40-50km ile geçtim. Motora üzüldüm ya, nerdeyse 10cm derinliğinde 30-40cm genişliğinde. Nasıl geçti anlmadım.

Motosikleti
    kymco Agility city 125
    Alıntı brs3417 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi önceki motorum agilitydi şehir içinde çok rahat iki kişi binebilirsin yokuşlarda banamısın demiyodu keçi gibi tırmanıyoduk toplamda 155 kg dolaşıyoduk bütün istanbulu gezdim ben. Scooter zaten uzun yola uygun değil belirli kmlerde motoru 15-20 dk dinlendirerek gidebilirsin tabi tüm bakımlarını vs. yaptır öle çık. Depo 5 litre 15 tlye doluyor 160-170 km falan gidiyor.
    Beyler siz motoru iterek mi sürüyosunuz yoksa tüm izmirde satılan agilitylerde bi sorunmu var bi depo benzinle 130 km anca gidiyo agility city kime sorsam cok dayanıklı ama cok yakıyo diyor. bu nasıl bir tasarruftur sizdeki biz tüm izmir agility city kullanıcıları olarak bizde bi depoyla 160 170 km gitmek istiyoruz

MrAlexi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Agility City 125
    Agility City 125'imle 2 haftam doldu.Motosikleti 1150 kmde 2. el almıştım. Size deneyimlerimi aktarmayı borç bilirim

Bu sürede toplam 300 km yol gittim, motosikletin beklediğimden daha iyi çıktığını söyleyebilirim. İyi ki bunu almışım

Geçen gün artçılı izmir-foça yaptım. Çevre yolunda 110 km hızı gördüm, yokuşlarda da bana mısın demiyor Yola çıkmadan önce depoyu fulledim, dönüş yolunda tam 100 km sonra yine fulledim 15 liraya. Artçılı yakıt sarfiyatım kmde 15 kuruşa denk geliyor. Tek kullanımı ölçme fırsatım olmadı daha Motosikletimden genel olarak çok memnunum. Tek olumsuz yanı kısa farı karanlıkta çok etkisiz kalıyor (Led takmayı düşünüyorum).

Diğer kullanıcılara bir sorum olacak. Motosikleti durdurduktan sonra bi süre eksozdan çıt çıt diye bir ses geliyor. Bu sesi benden başka duyan var mı ?

Herkese keyifli sürüşler...

MeHMeTK. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Agility City 125
    O ses benim motosikletimde de var. Isınan metal soğumaya başlarken genleşme farkından oluyor sanırım.

Bilen arkadaşlara ampüller hakkında sorum olacak. Cevaplarlar ise sevinirim.

125 City'nin far ampülü, park ampülü ve stop ampülü ne tip kaç watt ya da hangi tip duy'a sahiplerdir.

Stop lambasını F1 çakar yapmak istiyorum. (Led ampül takıp ve bir modül yardımı ile) Parkları da kendinden çakarlı led'lerle değiştireceğim. Ön far'a da daha parlak ve beyaz ışık yayan kaliteli bir ampül takmayı düşünüyorum.

Bu tip bir değişikliğe giden varsa ve bilgilerini paylaşırsa memnun olurum.

çakarlarla ilgili olarak istediğini yapabilirsin , fakat ön far 35 watt h4 ampül , 55 watt olmadığı için takıcağın ampül genel 35 watt sarı olucak daha parlağı yok ,55 watt olsaydı night breaker yada mtec gibi guzel ampüller var fakat 35 watt için tek seçenek xenon , piyasada merdiven altı beyaz ampüller yada ledli ampüller bulabilirsin ama hiç biri bir işe yaramıyor osram,phılıps,mtec dışında ampül kullanma derim ,xenon takıncada istediğin markayı alabilirsin dikkat etmen gereken 35 watt olması ve kalitesi balanslara sahip olması ,he birde aldıktan sonra adam gibi yere taktır yoksa arkadaşım gibi birden yolda giderken motorun komple elektroniği yanıp gidondaki grenajları eritebilirsin ben super 8 kullanıyorum bende çift far var 35 watt h4 ,ikiside uzun kısada yanıyor orjinalleri osramdı ben philipsle değiştirdim biraz daha fark etti oda yenı ampülden dolayı ben aydınlatmasından şuan için memnunum..

Motosikleti
    Alıntı MeHMeTK. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O ses benim motosikletimde de var. Isınan metal soğumaya başlarken genleşme farkından oluyor sanırım.

Bilen arkadaşlara ampüller hakkında sorum olacak. Cevaplarlar ise sevinirim.

125 City'nin far ampülü, park ampülü ve stop ampülü ne tip kaç watt ya da hangi tip duy'a sahiplerdir.

Stop lambasını F1 çakar yapmak istiyorum. (Led ampül takıp ve bir modül yardımı ile) Parkları da kendinden çakarlı led'lerle değiştireceğim. Ön far'a da daha parlak ve beyaz ışık yayan kaliteli bir ampül takmayı düşünüyorum.

Bu tip bir değişikliğe giden varsa ve bilgilerini paylaşırsa memnun olurum.
    23.sayfadaki 450. mesajımdaki resimde gördüyseniz sinyallar led le çok iyi oluyor. Sinyalle çalışan video su da olması lazım.

Motosikleti
    Honda Kinetic ZX 100 & Kymco Agility 125
    Arkadaşlar Motorsikletimin Fotoğraflarını paylaşmak isterim. Şuan 2630 kmde ve performans olarak çok çok iyi. 150CC TVS apachi ile 80 km yere kadar kafa kafaya gidiyorum. Bunun dışında görünüşü 50cc göründüğü için 150cc ve 100cc cup modelleri beni çok rahat geçerim düşüncesinde oluyor sonuç fail. hepsine aynadan bakıyorum.

Arkadaşlar motorsikletimi yurtdışından parça getirterek güçlendirmeyi düşünüyorum. parça listesi şöyle olucak.

150cc BIG BORE CYLINDER PISTON KIT for KYMCO Agility 125
    Simoto Power High-Flow Air Filter Kymco Agility 125
    AC PERFORMANCE CDI NO REV LIMIT Beyin
    Ruima 3 Shoe Racing Clutch - GY6
    Ruima Hi Camshaft Dereceli Eksantrik
    Ruima Torque Spring +20% - GY6
    Ruima Racing Cooling Fan, Green - GY6
    Malossi Kayış
    İridyum buji

bunları yaptıktan sonra yetmezse varyantör ağırlıklarını daha ağırlaştırmak ve Final dişli oranlarını değişitirmek. Hedefim 145-150 km hızlara çıkmak inşallah başarırırız. şuanlık düzde rüzgarsız havada 125 gördüm. Birde lastikleri çok kötü 7000 km civarı arka lastik biter gibi düşünüyorum michelin city grip takmayı düşünüyorum fiyatı biraz tuzlu 280 tl civarı ama olsun önemli olan güvenlik. motorumu şuanlık şehir içinde geçen olmadı PS150i hariç sonuçta honda. Birde Methanol yakıtı alıcam %10 olarak yakıta karıştırıldığında motoru su soğutmalı gibi soğutuyor ve performasnı arttırıyor. Şimdilik bu kadar ileride tekrar yazıcam sitede aktif olmayı unuttum çoktandır girmedim herkese hayırlı bayramlar.
    [B]Tek Kişi 79 Km/h, İki Kişi 76 Km/h, Üç Kişi 73 Km/h Dört Kişi 67 Km/h: Sen Neymişsin Be Kinetic... :bounce:
    Kymco Agility 125 9 Beygirlik 9.5 Nm Torkluk Mini Boss :mrgreen: [[COLOR="#FF0000"]Güvenlik İçin Kask Takın![/COLOR]:cat:] [/B]

Motosikleti
    agility125
    Arkadaşlar herkese merhaba, ben de 1 hafta önce agility 125 le aranıza katıldım.Sıfır motor almak nasip oldu .250 km yol yaptım şu ana kadar.Performansından memnunum, cok zorlamıyorum, yavaş kalkış yapıyorum rodaj döneminde oldugu için. Şimdiye kadar 3 kere fulledim depoyu ama her seferinde depo tam boşalmadan fulledim. Sırayla yanılmıyorsam 15TL-18TL-19TL ödedim.Genel olarak motorla ilgili bi sıkıntım yok ama keşke dedirten yanları var. Mesala keşke sele altı bagajı en azından yarım kaskı alabilse biraz küçük yapmışlar,daha önce motor tecrubem olmadı ama sanırım sele daha rahat olabilirdi ve biraz basit geldi bana. Sanki kilitliyken seleyi tutup ceksem elimde kalacak.
    Ama genel olarak motoru sevdim,istanbul trafiginde süper bişey,cok eglenceli keyifli,herkese tavsiye edecegim bir motor.
    Bide arkadaş lar ögrenmek istedigim birşey var; bir depoyla nekadar yol gidecegimi hesaplamak istiyorum fakat bunu nasıl yapacam zira bencin göstergesi arabalardaki gibi degil sanırım yedek deposu var mı? galiba uyarıcı ışıkta(benzin bitti lambası) yok heralde.bende yolda kalmamak için tam bitmeden benzin alıyorum.benzinin tam bitmesine yakın olduhgunu nasıl anlarız,benzin göstergesi yarıdan sonra cabuk düşüyor bu normalmidir,gösterge tam dibe düştügünde belli bir süredaha götürüyormu. bu konuda bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim. ve her konuda tecrube ve bilgilerinizden faydalanmak isterim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:54 ----------

şimdiden teşekkurler

Motosikleti
    Kymco Agility City 125
    Alıntı ispartali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese merhaba, ben de 1 hafta önce agility 125 le aranıza katıldım.Sıfır motor almak nasip oldu .250 km yol yaptım şu ana kadar.Performansından memnunum, cok zorlamıyorum, yavaş kalkış yapıyorum rodaj döneminde oldugu için. Şimdiye kadar 3 kere fulledim depoyu ama her seferinde depo tam boşalmadan fulledim. Sırayla yanılmıyorsam 15TL-18TL-19TL ödedim.Genel olarak motorla ilgili bi sıkıntım yok ama keşke dedirten yanları var. Mesala keşke sele altı bagajı en azından yarım kaskı alabilse biraz küçük yapmışlar,daha önce motor tecrubem olmadı ama sanırım sele daha rahat olabilirdi ve biraz basit geldi bana. Sanki kilitliyken seleyi tutup ceksem elimde kalacak.
    Ama genel olarak motoru sevdim,istanbul trafiginde süper bişey,cok eglenceli keyifli,herkese tavsiye edecegim bir motor.
    Bide arkadaş lar ögrenmek istedigim birşey var; bir depoyla nekadar yol gidecegimi hesaplamak istiyorum fakat bunu nasıl yapacam zira bencin göstergesi arabalardaki gibi degil sanırım yedek deposu var mı? galiba uyarıcı ışıkta(benzin bitti lambası) yok heralde.bende yolda kalmamak için tam bitmeden benzin alıyorum.benzinin tam bitmesine yakın olduhgunu nasıl anlarız,benzin göstergesi yarıdan sonra cabuk düşüyor bu normalmidir,gösterge tam dibe düştügünde belli bir süredaha götürüyormu. bu konuda bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim. ve her konuda tecrube ve bilgilerinizden faydalanmak isterim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:54 ----------

şimdiden teşekkurler
    Motosikletiniz hayırlı olsun.

Sorularınız cevabı aslında bu başlıkta var. Ben hepsini okudum sizede tavsiye ederim.

Sele kullandıkça yumuşayacaktır, yeni olduğundan sert gelebilir.

Deponuzu tam doldurup yanınıza da 1Litrelik pet şişeye doldurulmuş benzin alın. Kilometrenizi not alıp depo bitene kadar sürün. Yolda kaldığınızda yedek benzini depoya boşaltıp yolunuza devm edin. Tam depoyla ne kadar gittiğinizi öğrenmiş olursunuz.

Benim motorum daha 900 km de, 1 litre benzin ile 27 km yol yapabildim, rodajım devam ettiği için... Motor açıldıkça 30-35 km'lere çıkabileceğimi tahmin ediyorum. Ön fren balatam hala sıkı mesela...

Ortalama yakıt sarfiyatı 3 Litre ile 100 km. Lastik basıncı, kilo durumunuz, artçı ile beraber sürüş, agresif kullanım, şehir içi ya da uzun yol yakıt miktarınızı etkiliyor.

İbre kırmızı çizgiye dayandıktan sonra 20-25 km kadar gidebiliyorsunuz.

Hemen her scooter'in selesi sanki elinizde kalacakmış gibi olur. Sonuçta bir dolap kapağı gibi. Ama sağlamdır...

Motosikleti
    agility125
    Mehmet Bey cok teşekkur ederim verdiginiz bilgiler için ve ilgi alakanız için.sanırım adaşız benim adımda Mehmet. Allah kaza bela vermesin.. iyi günler..

Motosikleti
    Kymco Agility 125
    beyler kymco agility 125 kullanıcısıyım 2 ay falan oldu sanırım alalı ama bir türlü yıkayamadım hala motorumu. Motorumu nası temizleyeceğimi bilmiyorum, siz nasıl temizliyorsunuz acaba?? süngerle sil dediler ama çizilir diye kıyamadım, tazyikli su zaten dokundurmam aksamına kaçar falan çok tecrübeli değilim. Edirne'de yaşıyorum motosiklet yıkayacak kapasiteye sahip bir otoyıkama da yok. Yİne en son süngerle silinecek sanırım ama, özel bir süngeri şampuanı vs. varmıdır, boyaya plastik aksama zarar vermeden kullanabileceğim ? ve su değmemesi gereken aksamlar hangileridir biraz bahsedilirse çok güzel olur. şimdiden teşekkürler.
    KYMCO AGİLİTY 125

EDİRNE/MERKEZ

Motosikleti
    ben bu motor kadar sağlam motor görmedim. alan satan pişman olmaz. hayırlı olsun.

Motosikleti
    Kymco Agility City 125
    Alıntı pessimistil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler kymco agility 125 kullanıcısıyım 2 ay falan oldu sanırım alalı ama bir türlü yıkayamadım hala motorumu. Motorumu nası temizleyeceğimi bilmiyorum, siz nasıl temizliyorsunuz acaba?? süngerle sil dediler ama çizilir diye kıyamadım, tazyikli su zaten dokundurmam aksamına kaçar falan çok tecrübeli değilim. Edirne'de yaşıyorum motosiklet yıkayacak kapasiteye sahip bir otoyıkama da yok. Yİne en son süngerle silinecek sanırım ama, özel bir süngeri şampuanı vs. varmıdır, boyaya plastik aksama zarar vermeden kullanabileceğim ? ve su değmemesi gereken aksamlar hangileridir biraz bahsedilirse çok güzel olur. şimdiden teşekkürler.
    vay hemşerim ben de aldım alalı hiç teferruatlı yıkamaya götürmedim. hergün binmeden önce yanımda 1,5 litrelik pet şişede su götürüyorum, 2 tane de bez. bezlerden birini ıslatıp güzelce siliyorum,diğer bezle de kuruluyorum (aynı cam siler gibi ). arabalar için satılan torpido parlatıcı süngerim de sele altında duruyor hep. bu temizlikten sonra da plastik aksamları bir güzel parlatıyorum, pırıl pırıl oluyo ışıklarda denk gelenler falan soruyo yeni mi aldın diye bunu hergün yaptığım için çok pislenmiyor zaten, işim de kolaylaşıyor. saygılar...

Motosikleti
    yamaha ybr 125esd
    Bende 2008 Model Honda cbf150 motorumu verip , 2012 model kymco agility city aldım.İlk başlarda açıkcası çok tuhaf geldi,yadırgadım.Hem süspansiyon,hem sürüş cbf e göre sert geliyordu.Fakat zamanla şehir içinde ne kadar kıvrak ve seri olduğunu gördüm.Genelde 2 kişi binmemize rağmen gayet seri bir makina.Sağlamlığına diyecek bir söz yok zaten,bakımlarını yaptırınca senelerce sorunsuz binilecek bir makina.
    Eksi yönleri ise sele biraz rahatsız edici geliyor ilk zamanlar,bir süre sonra alışıyorsunuz.
    Arkada oturan için ayak koyma yeri çok uzak kalıyor,rahatsız edici gerçekten.
    Yakıt konusuna gelirsek cbf e göre yakıt biraz fazla eğer sakin kullanırsanız bu göze bile batmıyor.
    Eğer bu motoru almayı düşünenler varsa bence hiç ikilemde kalmasınlar gerçekten sağlam bir makina.

BankerBilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mash satıldı, yenisi daha sonra inşallah
    Arkadaşlar herkese selamın aleyküm, foruma az önce üye oldum. Arabamı satıp bir scooter almayı düşünüyorum, bütçem motor için 2000-2500 TL, ekipman için 500-750 TL, ve kurs + ehliyet (ne tutar bilmiyorum). Forumlarda haftalardır dolaşa dolaşa Kymco agility'de karar kıldım. Önceleri mondial 150 mash'e merak sarmıştım, sonra honda pcx beğendim fiyatı pahalı geldi falan derken agility'yi beğeniyorum bu aralar...

Şimdi problem şu ki, bu fakir hayatında hiç motor sürmedi, ne yapsa ne etse de nereden başlasa... Kursa gittim konuştum, hiç biri pratik ders vermiyor herkes biliyor diye... Motor alsam denesem kendim, eve bile getiremem. Kursa gitsem, uygulama sınavını imkan yok geçemem, hayatımda bir kere artçı oldum o kadar
    Ben ne yapayım, nasıl öğreneyim bu işi, bir akıl fikir verin gençler.

Bu arada İstanbul halkalı'dayım. Motoru her gün (hava şartları el verdiği sürece) halkalı - bahçelievler (10 + 10 km) gidiş geliş için kullanacağım. Arada (ustalaştıktan sonra) şehirdışı kaçamak da olabilir tabi... Her türlü yardımınız için şimdiden çok teşekkürler...

Motosikleti
    Kymco Agility City 125
    Alıntı BankerBilo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese selamın aleyküm, foruma az önce üye oldum. Arabamı satıp bir scooter almayı düşünüyorum, bütçem motor için 2000-2500 TL, ekipman için 500-750 TL, ve kurs + ehliyet (ne tutar bilmiyorum). Forumlarda haftalardır dolaşa dolaşa Kymco agility'de karar kıldım. Önceleri mondial 150 mash'e merak sarmıştım, sonra honda pcx beğendim fiyatı pahalı geldi falan derken agility'yi beğeniyorum bu aralar...

Şimdi problem şu ki, bu fakir hayatında hiç motor sürmedi, ne yapsa ne etse de nereden başlasa... Kursa gittim konuştum, hiç biri pratik ders vermiyor herkes biliyor diye... Motor alsam denesem kendim, eve bile getiremem. Kursa gitsem, uygulama sınavını imkan yok geçemem, hayatımda bir kere artçı oldum o kadar
    Ben ne yapayım, nasıl öğreneyim bu işi, bir akıl fikir verin gençler.

Bu arada İstanbul halkalı'dayım. Motoru her gün (hava şartları el verdiği sürece) halkalı - bahçelievler (10 + 10 km) gidiş geliş için kullanacağım. Arada (ustalaştıktan sonra) şehirdışı kaçamak da olabilir tabi... Her türlü yardımınız için şimdiden çok teşekkürler...

Aleyküm Selam...

Forumumuza hoşgeldiniz.

2008 yılında hiç motosiklet kullanmayı bilmeden Yamaha Bws 100 scooter aldım.

Semtimizin sokak aralarında ve işe gidip gelirken yavaştan sürmeye başladım. İş yerim yakın.

Bu yaz Bws'mi satıp (20.000 km yaptım) Agility City 125 aldım. 1300 km'deyim. Adana'da oturuyorum, yoğun trafik var, otomobilin 30 dakikada gideceği yere ben 15-20 dakikada gidiyorum.

Vites ve debriyaj sorunu olmadığı için(ayrıca alıştırma yapmak gerekiyor) scooter kullanmak kolay. Tabii trafik olmayan boş alanlar ya da çok kısa mesafelerde 20-30 hadi 40 km hız ile diyelim kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bisiklet sürmeyi bilen scooter üzerine oturabilir. Yavaşça gaz verip durmayı öğrenmek 3-5 denemede öğrenilebilir.

Sıfır motosiklet alırsanız rodaj aşamasında zaten çok hızlı süremeyeceğinizden motosiklet size siz de ona alışıyorsunuz. Gaz vermeyi, freni, viraj almayı otomatikman öğrenebiliyorsunuz. Yalnız profesyonel anlamda değil. Bir kurs alarak teknik anlamda ileri sürüş bilgisi edinmeniz de ayrıca mümkün.

Oto yola çıkmayacaksanız 40-50 km hızlarda kullanabileceğiniz bir yol da sürecekseniz(ilk başlarda değil) çekinmenize gerek yok. Bisikletten tek farkı, pedal çevirmiyorsunuz.

Keyifli sürüşler dileği ile...
    KYMCO Agility City 125
    01 BUG 66

Motosikleti
    Kymco Agility City 125
    beyler bu akşam ilk kazamı yaptım. düşük hızla da olsa bi araba yandan girdi bana, arabada benim motordan daha fazla hasar vardı.motorun hiçbir parçasında kırılma ya da kopma olmadı. sağlam bi motora bindiğinizi bilin diye yazdım bunu.

acil tavsiyem far ampulünüzü en kısa sürede güçlendirin. çok yetersiz olduğundan trafikte karanlıkta farkedilmiyoruz, bi kaç defa atlatmıştım kazayı bu sefer kurtaramadım. xenon mu taktırırsınız, led mi yaparsınız size kalmış.

ve de orjinal lastikleriyle kötü hava koşullarında kesinlikle kullanmayın, mümkünse michelin city grip taktırın.

Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 CC
    KYMCO nun granaj kalitesini arttırması gerek
    anahtarları çok uyduruk

REKLAM ALANI
24. sayfa BirinciBirinci ... 14222324252634 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler