Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    -ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [/QUOTE]
    Hava filtresi kirlenmiş olabilir. Bi kontrol et istersen.. Birde havalar soğudu, eğer yağ değişimi yapacak isen 10/40 yağ kullanabilirsin. Kolay çalışması için oldukça faydalı olur..
    [/QUOTE]
    abi iyi aklıma getirdin. 15-50 yağ vardı. bir ay önce falan izmir sıcağında onu koymuştum. şimdi 10-40 koyayım yağ değişimi de yaklaşıyo zaten 200-300 km kaldı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:57 ----------

Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun karburatörüyle oynamadıysan ve eskiden sağlıklı çalışıyorsa önce bujiyi değiştir dene derim.
    buraya daha önce yazmış mıydım hatırlamıyorum ama motor 100'den sonra teklemeye gaz yememeye başlıyodu. bi ustaya götürdüm halletti sorunu. ama sonra soğukta zor çalışma olayı başladı işte. bujiyi de o ustaya gitmeden önce değiştirmiştim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Hava filtresi kirlenmiş olabilir. Bi kontrol et istersen.. Birde havalar soğudu, eğer yağ değişimi yapacak isen 10/40 yağ kullanabilirsin. Kolay çalışması için oldukça faydalı olur..
    [/QUOTE]
    abi iyi aklıma getirdin. 15-50 yağ vardı. bir ay önce falan izmir sıcağında onu koymuştum. şimdi 10-40 koyayım yağ değişimi de yaklaşıyo zaten 200-300 km kaldı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:57 ----------

buraya daha önce yazmış mıydım hatırlamıyorum ama motor 100'den sonra teklemeye gaz yememeye başlıyodu. bi ustaya götürdüm halletti sorunu. ama sonra soğukta zor çalışma olayı başladı işte. bujiyi de o ustaya gitmeden önce değiştirmiştim.[/QUOTE]

100 km den sonra tekleme bendede var. fakat motor çok ısınınca bunu arada yapıyor. Muhtemelen karbüratör benzin yetiştiremiyor. Aynı olay önceki motorumda başıma geldi. İğneyi değiştirdim ve güzel bir sübap ayarınla çok güzel çalışmaya başladı. Sabahları jikle ile zor çalışan motor -2 de tek marşta çalışıyordu. Sabahları nazlanıyorsa havayı kısın. Kısılan havanın sürate etkisi olmaz. İlk çalışmada normal ısınınca birazdaha yüksek devirde çalışmaya başlar o kadar. Kışında yine sübapların ayarlarının kotrol edilmesi gerekir. Yaz sıcağında çalışan ve yüksek devirler yapan sübaplar da genleşmeler olur. Bu genleşmenin alınması sabah ilk çalışmayı kolaylaştırır. CG tip motorlarda sıkça yaşanan sorulardır bunlar ve çok uğraştım bu motorlarla. Üstten egzantriklilerde de bu sorunlar daha da az olarak görülsede maalesef oluyor. Drift ve ybr de yukarıda bahsettiğim ayarları yaparak sorunu çözdük.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Benimde hava ayar vidası uzun zaman ellemediğimden pas yapıp kitlenmiş. Bir türlü döndüremedik. Sonunda civatanın kafası yalama oldu.
    Şu çinliler de gram beyin yok. Yap şu civatayı anahtar başlı. Düz tornavida ile çevirilen civatanın karbüratörde ne işi var?

Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

buraya daha önce yazmış mıydım hatırlamıyorum ama motor 100'den sonra teklemeye gaz yememeye başlıyodu. bi ustaya götürdüm halletti sorunu. ama sonra soğukta zor çalışma olayı başladı işte. bujiyi de o ustaya gitmeden önce değiştirmiştim.[/QUOTE]

100 km den sonra tekleme bendede var. fakat motor çok ısınınca bunu arada yapıyor. Muhtemelen karbüratör benzin yetiştiremiyor. Aynı olay önceki motorumda başıma geldi. İğneyi değiştirdim ve güzel bir sübap ayarınla çok güzel çalışmaya başladı. Sabahları jikle ile zor çalışan motor -2 de tek marşta çalışıyordu. Sabahları nazlanıyorsa havayı kısın. Kısılan havanın sürate etkisi olmaz. İlk çalışmada normal ısınınca birazdaha yüksek devirde çalışmaya başlar o kadar. Kışında yine sübapların ayarlarının kotrol edilmesi gerekir. Yaz sıcağında çalışan ve yüksek devirler yapan sübaplar da genleşmeler olur. Bu genleşmenin alınması sabah ilk çalışmayı kolaylaştırır. CG tip motorlarda sıkça yaşanan sorulardır bunlar ve çok uğraştım bu motorlarla. Üstten egzantriklilerde de bu sorunlar daha da az olarak görülsede maalesef oluyor. Drift ve ybr de yukarıda bahsettiğim ayarları yaparak sorunu çözdük.[/QUOTE]

Adamakilli bi usta bilmiyorum ki ankarada bunları yaptırayım. Usta tavsiyeleri memnuniyetle kabul edilir

Motosikleti
    SALCANO WOLF 125
    Benimde hava ayar vidası uzun zaman ellemediğimden pas yapıp kitlenmiş. Bir türlü döndüremedik. Sonunda civatanın kafası yalama oldu.
    Şu çinliler de gram beyin yok. Yap şu civatayı anahtar başlı. Düz tornavida ile çevirilen civatanın karbüratörde ne işi var?
    Tahsin kardeşim ya benim ön dişli keçesi bir türlü ayar tutmadı yine yağ kaçırmaya başladı hadi ilki acemilik dedim ayarsız kullanmaktan patladı, ikincisi usta hatası dedim keçe içinde dönmüş üçüncüde anlam getiremedim
    araştırma yaptım ben takarken sıvı conta sürdüm etrafına bir usta sür dedi biri sürme dedi. Ama sonradan sıvı conta sürmemek daha mantıklı geldi çünkü sıvı conta boşluk yapabilir donunca.
    diğer bir araştırma sonucu da motorun altında bulunan tahliye hortumu mudur nedir tam olarak adını bilmiyorum ama o tıkalı olabilir dedi il dışı bir servis, kolay kolay keçe patlamaz diyor servis
    Yardım lazım bu konuda tecrübesi olan varsa

Motosikleti
    Erkan karter havalandırma hortumu var. Hava filtresine girer bi ucu. Ona baktınmı? O tıkalı olabilir.
    Ben motordaki contaları ne olur ne olmaz komple değiştirttim. Ama sıvı conta falan sürmedi usta.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı Erkanucar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tahsin kardeşim ya benim ön dişli keçesi bir türlü ayar tutmadı yine yağ kaçırmaya başladı hadi ilki acemilik dedim ayarsız kullanmaktan patladı, ikincisi usta hatası dedim keçe içinde dönmüş üçüncüde anlam getiremedim
    araştırma yaptım ben takarken sıvı conta sürdüm etrafına bir usta sür dedi biri sürme dedi. Ama sonradan sıvı conta sürmemek daha mantıklı geldi çünkü sıvı conta boşluk yapabilir donunca.
    diğer bir araştırma sonucu da motorun altında bulunan tahliye hortumu mudur nedir tam olarak adını bilmiyorum ama o tıkalı olabilir dedi il dışı bir servis, kolay kolay keçe patlamaz diyor servis
    Yardım lazım bu konuda tecrübesi olan varsa
    SIVI CONTA kullanan ustadan uzak durun.. Bu yüzden motor contasını yakmıştım şahin arabamda sene 2009, 450 TL geçmişti durduk yere..
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Motosikleti
    Suzuki GSX250R
    Ben bakımı Nallıhan'da oturmama rağmen Beypazarı'nda yaptırtıyorum. En ufak bir şeyi bile söylüyorum yapıyor. Gayet de memnunum ustadan.

Motosikleti
    dün akşam üzeri feyizoğlundan balaklava siparişi verdim öğlen elime geçti.. takdir ettim doğrusu..

hepsi şundandan 3 litre ayrı marka(castrol 10/40, gulf 10/40, shampiyon 15/50) yağ sipariş ettim kargoya bile veremediler...

şimdi sırada çinden sipariş vermeye geldi.. Motosikleti biraz heybetli göstermek adına depo üstü çanta sipariş edeceğim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:17 ----------

Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamakilli bi usta bilmiyorum ki ankarada bunları yaptırayım. Usta tavsiyeleri memnuniyetle kabul edilir
    Rüzgar Mehmetin yerinde git.. adem ve aydın usta var... olmadı gimat tarafında kızıltepe motor da hızır usta varmış..oda olabilir..
    Birde geçenlerde ziyaret etmiştik etimesgut tarafında coşkun motor var..(Adres: No:/A, Etiler Cd. No:16, 06370 Etimesgut/Ankara) ustası samimi ve içtendi.. Ben olsam oraya da giderdim..

Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün akşam üzeri feyizoğlundan balaklava siparişi verdim öğlen elime geçti.. takdir ettim doğrusu..

hepsi şundandan 3 litre ayrı marka(castrol 10/40, gulf 10/40, shampiyon 15/50) yağ sipariş ettim kargoya bile veremediler...

şimdi sırada çinden sipariş vermeye geldi.. Motosikleti biraz heybetli göstermek adına depo üstü çanta sipariş edeceğim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:17 ----------

Rüzgar Mehmetin yerinde git.. adem ve aydın usta var... olmadı gimat tarafında kızıltepe motor da hızır usta varmış..oda olabilir..
    Birde geçenlerde ziyaret etmiştik etimesgut tarafında coşkun motor var..(Adres: No:/A, Etiler Cd. No:16, 06370 Etimesgut/Ankara) ustası samimi ve içtendi.. Ben olsam oraya da giderdim..
    Ruzgar mehmetin beni aptal yerine koymaya calismis olmasindan dolayi oraya gitmiyorum. Etimesgut tarafindakine gideyim eger samimi diyosan

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2016
    motorum 2012 wolf s. bir cbx 250 twister var. 2004 model ve 50bin km de. sahibi bakımlarının zamanında yapıldığını, motorun hiç açılmadığını, hiç bir sorununun bulunmadığını söylüyor. henüz motoru bir ustaya göstermedim. istediği fiyat 5700 tl. motor görüldüğü kadarı ile temiz. ancak aklımı kurcalayan sorular var. 11 yaşında motor alınır mı? transalp, kle 500 vs. gibi büyük hacimli motor belki ama 250 cc, 11 yaşında motor alınır mı? alınırsa çok masraf çıkarır mı? aslında motor hacmi olarak istediğim motor. şu anda salcano wolf s (125cc) kullanıyorum. motorumdan memnunum ancak hacim yükseltmek istiyorum. ancak 2 yaşındaki motoru verip 11 yaşında motor almak ne kadar mantıklı bilemedim. yardımcı olursanız sevinirim.

Motosikleti
    Alıntı notyetktu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorum 2012 wolf s. bir cbx 250 twister var. 2004 model ve 50bin km de. sahibi bakımlarının zamanında yapıldığını, motorun hiç açılmadığını, hiç bir sorununun bulunmadığını söylüyor. henüz motoru bir ustaya göstermedim. istediği fiyat 5700 tl. motor görüldüğü kadarı ile temiz. ancak aklımı kurcalayan sorular var. 11 yaşında motor alınır mı? transalp, kle 500 vs. gibi büyük hacimli motor belki ama 250 cc, 11 yaşında motor alınır mı? alınırsa çok masraf çıkarır mı? aslında motor hacmi olarak istediğim motor. şu anda salcano wolf s (125cc) kullanıyorum. motorumdan memnunum ancak hacim yükseltmek istiyorum. ancak 2 yaşındaki motoru verip 11 yaşında motor almak ne kadar mantıklı bilemedim. yardımcı olursanız sevinirim.
    Dostum metal yorgunluğu diye bişey var. 11 yaşındaki motor gerçekten çok yorulmuştur. Ekmeği yenmiş, tabağın dibi sıyırılmıştır. Dertsiz başına dert alırsın özetle
    search16 ve Salih_T bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ruzgar mehmetin beni aptal yerine koymaya calismis olmasindan dolayi oraya gitmiyorum. Etimesgut tarafindakine gideyim eger samimi diyosan
    Kardeş nasıl bir sıkıntı oldu.. Anlatsan.. Bizimde başımız ağrımasın..

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:30 ----------

250 cc benimde isteğim, ama eski motosikletlere binmektense 125 cc ye devam ederim.. Bu aralar favorim 250 cc de crf.. ama 5.750 TL bir motosiklet alacaksam bu tahsinin dediği gibi ekmeği yenmiş bir motosiklet olmamalı.. Bilemeyiz belkide temiz bir motordur ama.. 2. el eğer geçmişi bilinmiyorsa uzak duracağım bir durum..

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:35 ----------

Sabah iş gereği çevre yoluna çıktım ve begere balaklavayı denedim.. Ankara nın meşhur ayazında oldukça güzel ve işlevsel.. parası biraz fazla ama(kargo dahil 55 TL).. hasta olup ilaca para vereceğime, buna para veririm diyerek aldım. VE şunu anladım ki.. Kışlık eldivende almam lazım.. Yazlık eldivende ellerim dondu resmen. Şehiriçi çok önemli değil ama şehir dışı ve yüksek hızda kışlık ekipman illaki lazım..

Bu arada diz örtüsü ve elcik de düşündüm fakat.. motosikletin görselini çok bozuyor diye vazgeçtim..

Bir de şunu belirteyim.. Geçen gün yağan yağmurda bim den aldığım sahuna eşoftman, yağmurluk olarak görevini başarı ile yerine getirdi.. Damla ıslanmadan eve gittim...
    search16 bunu beğendi.

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Pişman olmak istemiyorsan uzak dur. Parçan sıkıntı, yakıtın sıkıntı, ikinci elin ölü olacak. Birde keyifli bir makina değil. Kısa da olsa kullandım.
    kani2 bunu beğendi.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

kani2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Tiger100S
    bende 2003 modeli var.benden daha çok tamircide duruyor.
    Bakarsan bağ olur,bakmazsan göremezsin

Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş nasıl bir sıkıntı oldu.. Anlatsan.. Bizimde başımız ağrımasın..

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:30 ----------

250 cc benimde isteğim, ama eski motosikletlere binmektense 125 cc ye devam ederim.. Bu aralar favorim 250 cc de crf.. ama 5.750 TL bir motosiklet alacaksam bu tahsinin dediği gibi ekmeği yenmiş bir motosiklet olmamalı.. Bilemeyiz belkide temiz bir motordur ama.. 2. el eğer geçmişi bilinmiyorsa uzak duracağım bir durum..

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:35 ----------

Sabah iş gereği çevre yoluna çıktım ve begere balaklavayı denedim.. Ankara nın meşhur ayazında oldukça güzel ve işlevsel.. parası biraz fazla ama(kargo dahil 55 TL).. hasta olup ilaca para vereceğime, buna para veririm diyerek aldım. VE şunu anladım ki.. Kışlık eldivende almam lazım.. Yazlık eldivende ellerim dondu resmen. Şehiriçi çok önemli değil ama şehir dışı ve yüksek hızda kışlık ekipman illaki lazım..

Bu arada diz örtüsü ve elcik de düşündüm fakat.. motosikletin görselini çok bozuyor diye vazgeçtim..

Bir de şunu belirteyim.. Geçen gün yağan yağmurda bim den aldığım sahuna eşoftman, yağmurluk olarak görevini başarı ile yerine getirdi.. Damla ıslanmadan eve gittim...
    ilk bakıma gittiğimde 80 tl istemişti bi yağ değişimi ve motorun orasını burasını yağlamaya. ben de 50 tl verip çıkmıştım. o gün bugündür tek bir defa bile gitmeyi düşünmedim. bugün netten sipariş verdiğim ipone yağım da geldi. en son 4500 km'de değiştirmiştim yağı. 200 km sonra tam 6000 km olacak. yağ bakım aralığı 1500 km zaten. kendim değiştiririm. 30 lira bişey yağ. deli miyim ben yağ değişimine işçilik parası verecem. yemişim garantisini.

Kızılaya gidecektim bugün. çalıştırdım motoru. kafamı aşağı eğip debriyaj telinin motora bağlandığı yere baktım bir de ne göreyim. bir adet civata orda bana bakıyor. ulan bu nerden düştü diye deponun altına bakınca motorun üst bölümünü (kafasını veya her neyse) şaseye bağlayan iki uzun vidadan birinin düştüğünü gördüm. yanımda tam da aynı numara ve uzunlukta vidadan vardı yerden bulmuştum bikaç ay önce. aldım taktım iyice sıktım. sıkınca yanındaki diğer vida da gevşedi. onu da sıkınca bastım gittim kızılaya. yolda giderken dökülecek motosiklet sıkılmayan vidalardan valla. daha önce de yolcu ayaklıklarından birinin iki alyan vidası da çıkıp gitmişti ilk motoru aldığım zaman zaten. bir iki hafta önce de depo kapağının alyan vidalarından biri kayboldu gitti garip bir şekilde. ulusa gidip lokma ve alyan takımı almak şart oldu. aman vidalara dikkat edelim. hele şu arka dişli vidası çıkan arkadaşı okuyunca iyice korkmaya başladım.

MotorcuKrdeş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250R 2012
    İyi akşamlar. Motorumun ufak tefek sıkıntıları vardı servisine gitmek yerine sanayide arkadaşımın tanıdıgı motorcuya gittim. iyikide gitmişim.
    Arka frenden ses geliyordu frene basınca ve fren tutmuyordu. benim servis pislik var diyip temizle yolladı. o yüzden çok güzel bir şekilde ön freni kullanmayı ögrendim .
    Neyse sanayideki motorcu ustanın yaptıklarını anlatıyım.
    Arka fren balatası deyişti. : Fren taş gibi tutar oldu. o ses geliyor diye arka frene basmayordum . :D şuan gayet iyi
    Olaya bakın :O Benim zincir deli gibi sallanıyordu arkasında mil yokmuş. önce bilye dagılmış sanırım dedi bakalım diye açtı parçası yokmuş onu taktı taş gibi oldu zincir.
    Zinciri yagladı zincir yagı ile.
    Ön Dreskyonda boşluk vardı ilk aldıgım zamandan beri servis sıkıyordu bi süre sonra gene frene basınca tak tak tak diye boşluga gidiyordu on teker meyersem ordada parça yokmuş adam gözümün önünde yaptı herşeyi.
    rolanti ayarlarını yükseltti.
    Tebreyaj teli gevşemiş onu ayarlardı.
    Ve toplam: 40 tl verdim ama gerçekten deydi.
    Belki saçma gelebilir ama. Bu motoru aldıgım ilk günden bu yana bu yana böyle rahat süremedim çok güzel oldu.
    Servisin üstüne bir çizgi daha çektim 20 tl fazla veririm ama ne yaptıgından emin olurum.

Motosikleti
    Suzuki GSX250R
    Abi onları fazla sıkmak lazım. Yoksa gevşiyor. Bende de gevşemişti. Düzgünce sıktım bidaha hiç gevşemedi.
    Bide o civataların etrafında kıvrılan pul olması lazım. Sende takılı değilmiydi bu onlar?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:11 ----------

Valla Burlarda satılmıyor sıfır wolf bilemiyorum. Ama 3000tl den zor satılan motorun 4000tl ye satılması imkansız bence.
    Motoruma 3 tane teklif geldi. Araba almayı düşünüyorum ama bir yandan da motorumdan çok memnunum, çok arada kaldım satıp satmama konusunda. Sizlerin de fikirlerini almak istiyorum.

2900 ₺

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-salcano-sinifinin-en-temizi-bakimlisi-salcano-wolf-125-2014-235992660/detay

Motosikleti
    Alıntı MotorcuKrdeş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar. Motorumun ufak tefek sıkıntıları vardı servisine gitmek yerine sanayide arkadaşımın tanıdıgı motorcuya gittim. iyikide gitmişim.
    Arka frenden ses geliyordu frene basınca ve fren tutmuyordu. benim servis pislik var diyip temizle yolladı. o yüzden çok güzel bir şekilde ön freni kullanmayı ögrendim .
    Neyse sanayideki motorcu ustanın yaptıklarını anlatıyım.
    Arka fren balatası deyişti. : Fren taş gibi tutar oldu. o ses geliyor diye arka frene basmayordum . :D şuan gayet iyi
    Olaya bakın :O Benim zincir deli gibi sallanıyordu arkasında mil yokmuş. önce bilye dagılmış sanırım dedi bakalım diye açtı parçası yokmuş onu taktı taş gibi oldu zincir.
    Zinciri yagladı zincir yagı ile.
    Ön Dreskyonda boşluk vardı ilk aldıgım zamandan beri servis sıkıyordu bi süre sonra gene frene basınca tak tak tak diye boşluga gidiyordu on teker meyersem ordada parça yokmuş adam gözümün önünde yaptı herşeyi.
    rolanti ayarlarını yükseltti.
    Tebreyaj teli gevşemiş onu ayarlardı.
    Ve toplam: 40 tl verdim ama gerçekten deydi.
    Belki saçma gelebilir ama. Bu motoru aldıgım ilk günden bu yana bu yana böyle rahat süremedim çok güzel oldu.
    Servisin üstüne bir çizgi daha çektim 20 tl fazla veririm ama ne yaptıgından emin olurum.
    Senin motoru nalbant mı toplamış kardeş. İlk defa duyuyorum böyle şeyler bu motorda.
    Sen yeni ustanı sıkı tut. Bu devirde düzgün iş yapan dürüst usta bulmak çoook zor..

Alıntı imamx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoruma 3 tane teklif geldi. Araba almayı düşünüyorum ama bir yandan da motorumdan çok memnunum, çok arada kaldım satıp satmama konusunda. Sizlerin de fikirlerini almak istiyorum.

2900 ₺

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-salcano-sinifinin-en-temizi-bakimlisi-salcano-wolf-125-2014-235992660/detay
    İlan açıklamasına sigortayı yazmana gerek yok. Başta verdiğin sigorta parasının büyük kısmını motorun satışını verdiğini zaman geri alacaksın. Yani motoru alan kişiyi sigorta ilgilendirmez.
    Bide motorun çok yeniymiş daha. Egsoz bile sararmamış. Ölü pahasına verme derim. Biraz sabret alıcı çıkar kesin.

Motosikleti
    Suzuki GSX250R
    Öyleymiş sonradan ben de öğrendim sigorta olayını. Acelem yok zaten. Yardımcı oldugunuz için teşekkür ederdim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)